Listopad 2007

15.bleskovka

10. listopadu 2007 v 17:31 | matulinka |  Bleskovky
1)Ahojky.
2)Tvůj nejoblíbenější song.
3)Tvůj nejoblíbenější zpěvák,zpěvačka nebo kapela.
4)Hlasuj pro mě TADY.
5)Kolikátý to byl hlásek?
6)Co na diplom?

Diplomky za 14.bleskovku

10. listopadu 2007 v 17:26 | matulinka |  Bleskovky

14.bleskovka

9. listopadu 2007 v 18:19 | matulinka |  Bleskovky
1)Ahojky.
2)Jak se máš,
3)Jaký film si viděl/a naposled?
4)Byl ten film dobrý?
5)Hlavní postavy toho filmu.
6)Hlasuj na mém blogu v sonb.
7)Pro koho si hlasoval/a?
8)Kolikátý to byl hlásek?
9)Co na diplom?
10)Papa.

Diplomky za 13.bleskovku

9. listopadu 2007 v 18:15 | matulinka |  Bleskovky

1.kolo SONB

9. listopadu 2007 v 17:41 | matulinka |  Moje cenky
Zahajuji 1.kolo soutěže o nej blog,tak určo hlasujte.
Popis:je tam hodne o hilary duff ale neni to to jediny tema
Popis:Je tom především o Gilmorkách a přesněji o Loganovi a Rory....najdete tam fotky,popisy dílů,životopisy atd...
Popis:najdete tam skoro vše a kdyby ne tak stačí napsat do komentíků a přidám.Je tam hilary duff,vanessa anne hudgens,zac efron,mischa barton,....
Popis:blog je o Buffy premožitelce upírů
Popis:No je to blog jen o psech ale mam tam i bleskajdy
Já hlásnu pro toho,kdo si řekne jako první.

Scarlett na akci časopisu Elle

9. listopadu 2007 v 16:30 | matulinka


Anne photoshoot 1

9. listopadu 2007 v 14:33 | matulinka |  Anne Hathaway


Čarodějky

9. listopadu 2007 v 14:01 | matulinka
Další anketka tentokrát na téma čarodějky.Tak určo hlásněte!
Katherine Heigl-životopis

8. listopadu 2007 v 18:21 Katherine Heigl
Katherine se narodila rodičům Nancy a Paulovi. Po krátké době se celá rodina přestěhovala do Nové Kanady v Connecticutu, kde Katherine strávila podstatnou část svého dětství. Vyrůstala jako nejmladší ze tří dětí, měla dva starší sourozence Johna a Meg. Bohužel její starší bratr tragicky zemřel, když byla ještě malá.

Katherine se poprvé dostala do středu pozornosti jako dětská modelka. Teta, která navštěvovala jejich rodinu v Nové Kanadě, udělala několik fotografií Katheriny, tehdy ve věku devíti let. Nafotila sérii reklamních póz na reklamu produktu péči o vlasy, který si vymyslela. Poté co se vrátila do New Yorku se souhlasem Katherininých rodičů poslala fotky do několika modelingových agentur. Během několika týdnů Katherine začala pracovat pro renomovanou mezinárodní modelingovou agenturu Wilhelmina.

Téměř okamžitě nafotila svůj první inzerát pro jeden časopis a brzy následovala s úvodní televizní vystoupení v celostátní reklamě na cereálie od Cheerios. Následovalo několik reklam a modelingových prací pro Sears a Lord & Taylor. Prvním filmovým debutem byl film "That Night" (1992), kde hrála Juliette Lewis a C. Thomas Howell. To bylo v té době, kdy zjistila, že má raději hraní než modeling.

V roce 1993 se objevila ve filmu Stevena Soderberghse kritikou vychvalovaný "King Of The Hill", předtím než získala svoji první hlavní roli vzpurného teenagera po boku Gerarda Depardiea ve filmu Můj táta hrdina "My Father The Hero" (1994). Během té doby pokračovala ve studiu na střední škole New Canaan High School. Balancovala mezi studiem a prácí herečky a modelky, kterou se zavázala dělat během prázdnin, víkendů a dnů volna.

V roce 1995 si zahrála roli Sarah Ryback v akčním filmu Přepadení 2: Temné území "Under Siege 2: Dark Territory" se Stevenem Seagalem. Katherine se tehdy začala více soustředit na herectví, ačkoliv ještě pracovala v modelingu a pravidelně se objevovala v několika časopisech.

Předtím než získala hlavní roli v Diesnyho komedii "Wish Upon A Star" (1996), vystoupila v televizních show "The Tonight Show" a "Late Night"s Conanem O'Brienem .To bylo během roku 1996, když se její rodiče rozvedli. Poté dokončila studium a v roce 1997 se přestěhovala s mámou do čtyř pokojového domu v Malibu Canyon v Los Angeles.

Během roku 1997 si zahrála ve filmu "Stand-ins" a Princeznu Ilene ve filmu "Prince Valiant". Katherine také pronikla do televize, kde hrála spolu s Petrem Fonda v přepracované Shakespearové hře "The Tempest" (1998) na téma Americké občanské války.

Ve filmech "Bug Buster" (1998) a "Bride of Chucky" (1998) se Katherine odvážila proniknout do hororového žánru. Nicméně ihned poté vrátila svou pozornost zpět do televize prací na seriálu "Roswell" (1999), kde si zahrála Isabelu Evans. Scifi seriál o skupině návštěvník z jiné planety, kteří žijí v Roswellu v Novém Mexiku. Díky této roli se zanedlouho objevila v několika časopisech jako jsou TV Guide a Maxim. Také poskytla rozhovor pro "Later with Cynthia Garrett" a "The Craig Kilborn Show". Její popularita v seriálu "Roswell" stále rostla, díky čemuž dostala smlouvu na další sezónu.

Katherine také dokončila práci na nezávislém filmu "100 Girls" (2000), ve kterém si zahrála Arlene. Tento film byl natočen v několika Evropských zemích a převážně v Jižní Americe. Mezi natáčením dalších dílů v seriálu "Roswell", Katherine našla čas na roli v dalším hororovém celovečerním filmu "Valentine", kde hráli také David Boreanaz a Denise Richards. Film je na základě románu Toma Sevageho z roku 1996.
Mike Delfino

8. listopadu 2007 v 17:59 | matulinka |  Zoufalé manželky

Teri Hatcher v časopisech

8. listopadu 2007 v 17:45 | matulinka |  Zoufalé manželky

Jennifer Morrison na Emmy Awards

8. listopadu 2007 v 17:28 | matulinka |  Jennifer Morrison
Tady je Jennifer Morrison na slavnostním udělování Emmy za rok 2007.Ona nebyla za nic nominovaná,což je škoda,protože za roli Cameronové v Dr.Housovi by si zasloužila vyhrát.Vypadala skvěle a měla nádherný účes.Také změnila barvu vlasů,je z ní blondýna,vizážistě odvedli výbornou práci.
jennifer-morrison-emmys-2007-2.jpg
jennifer-morrison-emmys-2007-3.jpg
jennifer-morrison-emmys-2007-4.jpg

Rose McGowan-fotečky

8. listopadu 2007 v 16:40 | matulinka |  Čarodějky-Charmed

Rose McGowan-životopis

8. listopadu 2007 v 16:22 Čarodějky-Charmed
Rose se narodila francouzské matce a irskému otci, jako druhá nejstarší z šesti dětí. Vyrůstala v italské pobožné komunitě. Když jí bylo deset let celá rodina spolu se přestěhovala do Oregonu. V patnácti opustila rodinu a začala se živit sama mnoha různorodými příležitostnými pracemi, předtím než odjela do Los Angeles žila krátkou dobu na ulici. V Los Angeles začala navštěvovat uměleckou školu. A právě tady ji objevil režisér Gregg Araki.

Arkai byl zaměstnán výběrem herců do rolí ve filmu, "The Doom Generation" a Rose dal roli Amy Blue. Ještě předtím si zahrála v nevýznamné roli Nory ve filmu "Encino Man" (1992). "The Doom Generetion" byl dokončen v roce 1995 a zajistil Rose poměrně dobrou pozici na další budování herecké kariéry.

Této možnosti ihned využila a získala stálou práci v nízko rozpočtovém thrilleru "Kiss and Tell" (1996). Následně dostala roli v dalším thrilleru, který měl rozhodně větší rozpočet "Scream" (1996). Tento film se překvapivě stal trhákem a Rose v roli studentky Tatumy Riley získala mnoho příznivců.

Po zahrání v roce 1997 v televizním filmu "Devil in the Flesh" se objevila ve dvou filmech sepolu s Benem Affeckem. Poté se objevila v roli dívky, která se snaží svést velice vzrušeného Jeremy Daviese ve filmu "Going All the Way" (1997), následně v thrilleru "Phantoms" (1998). O rok později získala roli v nezávislém filmu "Jawbreaker", kde sizharála s Rebeccou Gayheart.