Listopad 2009

Marta Jandová - Skokanka roku 2009

30. listopadu 2009 v 18:57 | Matulinka |  Marta Jandová
Zpěvačka a moderátorka Marta Jandová zvítězila v hudební anketě Český slavík v kategorii zpěvaček Skokan roku, v níž se cena v podobě křišťálové žáby uděluje interpretům, kteří se umístí v první dvacítce a proti loňskému roku se posunou o největší počet příček. Jandové se podařilo poskočit z loňského 50. na letošní 14. místo. Vítězové populární ankety byli vyhlášeni v sobotu.
"Zatím to byl krásný rok a doufám, že to takhle bude pokračovat ještě několik dalších let nebo nejlépe až do smrti," řekla Jandová.

O pětatřicetileté zpěvačce německé rockové skupiny Die Happy se ještě před rokem většinou hovořilo zejména v souvislosti s jejím otcem, lídrem kapely Olympic Petrem Jandou. Letos se však po několikaletém pobytu v Německu, kde byla mimo jiné přítelkyní slavného zpěváka Sashy, prosadila i na tuzemské scéně. Nejdříve duetem s otcem Dotyky slávy, poté v muzikálu Mona Lisa v pražském Divadle Broadway, kde nahradila Ivetu Bartošovou. Definitivně do obecného povědomí vstoupila jako jedna z porotkyň v soutěži Česko Slovenská SuperStar.
"Začalo to všechno nevinně s tím, že budu v Čechách jenom dva měsíce. Pak jsem tady najednou bydlela, dostala roli v muzikálu, nabídku na účinkování v SuperStar a všechno se změnilo," uvedla Jandová, která nabídku od produkce SuperStar považuje pro svou kariéru za velmi důležitou.

Český slavík


Neskutečně přirozená

"Jak jsem v tom úplně nováček, vůbec jsem neměla šanci se od začátku postavit do nějaké role. Největší pochvalou od lidí pro mě je, když říkají, že jsem neskutečně přirozená," sdělila Jandová, která v porotě vystupuje jako drsná rockerka. V úvodu soutěže dokonce musela čelit kritice, že na televizní obrazovce mluví příliš hrubě.
"Teď jsem na účastníky závěrečných kol hodná, dokonce jsem někde četla, že jsem nejmírnější porotkyně, která pláče, když někdo vypadne. Já jsem taková ta houba, která nasaje emoce mladých lidí, kterým se v ten okamžik zhroutil svět, a je mi jich moc líto," podotkla.
Jandová podle svých slov letos také poznala nepříjemnou stránku popularity, kdy se objevuje v bulváru a její soukromí, například vztah s producentem Viktorem Mrázem, manželem Mahuleny Bočanové, se stal veřejně probíraným tématem.
"Už jsem si zvykla, že člověk něco řekne a v novinách se objeví něco jiného, nebo mě někde vyfotí a napíší k tomu něco ošklivého. Jednu chvíli jsem byla rozhodnutá, že už nikdy nic neřeknu, ale pak jsem si řekla: A na just jo! Nechci, aby mi strach z toho, co napíše bulvár, změnil charakter," sdělila Jandová, která se považuje za "upřímný živel". "Říkám pravdu do očí a s takovým zobákem jsem se narodila. Nebudu se stylizovat do nějaké role jenom kvůli tomu, aby si lidé mysleli, že jsem nějaké zlatíčko nebo andílek."

Nepřehlédnutelná tmavovláska se v současné době k návratu do Německa nechystá. Nyní zkouší v muzikálu Baron Prášil, který bude mít premiéru 25. února. Přesto nadále zůstává na německém veřejnoprávním kanále ZDF moderátorkou hudebního pořadu a s Die Happy chystá novou desku. Členové populární německé rockové formace jí prý její pobyt v Čechách nezazlívají.
"Poslala jsem jim hned po vyhlášení výsledků Českého slavíka esemesku a všichni tři kluci mi do minuty odepsali, že z toho mají velkou radost," dodala Jandová.Marta Jandová & Dara Rolins - Glanc (24/ 2009)

30. listopadu 2009 v 18:38 | Matulinka |  Marta Jandová
Scany z aktuálního čísla Glancu, který nedávno vyšel spolu se spoustou příloh =o))

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

imagebam.com

Official Video Clips 001

30. listopadu 2009 v 18:02 | Matulinka |  Official Video Clips
Další muj takovej momentální nápad XD Stávam se totiž víc a víc závislá na písničkách...si pořád něco zpívam bo koukam na klipy..celej barák už ze mě musí šílet, ptz já když něco dělam, tak vždycky naplno, což v tomhle případě znamená upe nahlas puštěný repráky a hlasitej (hroznej) zpěv XD tak sem se rozhodla, abyste nebyli o nic ošizený, že sem budu dávat jednou za čas nějaký klipy bo aspoň, když nebude klip, tak jenom fotečky bo lyrics...tak si to užijte a nezapomeňte dát repráčky na maximum XD

Seznam:

Die Happy - Leaving You
Shakira - Did It Again
Britney Spears - 3
Die Happy - Supersonic Speed
Die Happy - Violent Dreams
Within Temptation - Utopia
Lady Gaga - Bad Romance
Sámer Issa - No More
Gary Jules - Mad World
Die Happy - Whatever
Vanesse Mae - Storm
Iyaz - Replay
Owl City - Fireflies
The Prodigy - Omen

Click na Celý článek


Můj 285. diplomek

30. listopadu 2009 v 16:59 | Matulinka |  Moje cenky
Od Hannah Kitty^^


98. bleskovka

29. listopadu 2009 v 16:08 | Matulinka |  Bleskovky
1) Aojky
2) Jak se jmenuje město na fotce?
3) Znáš i nějaké jeho památky, dominanty a znaky? Jestli ano, tak jaké?
4) Byl/a jsi tam někdy a jak se ti tam líbilo?
5) Jedeš někam na vánoční trhy do zahraničí, jestli ano, tak kam?
6) Hlasuj v anketce TADY
7) Co na diplomek?
8) Papa

Diplomky za 97. bleskovku

29. listopadu 2009 v 16:05 | Matulinka |  Bleskovky

Marta Jandová - Usnula za volantem (z bulváru)

28. listopadu 2009 v 16:30 | Matulinka |  Marta Jandová

Těžká jednodenní dřina na stavbě a velká pracovní vytíženost porotkyně SuperStar Marty Jandové (35) si málem vybrala svou daň. Zaspala za volantem!
Česká část týmu SuperStar to nemá jednoduché. Všechny přenosy se vysílají z Bratislavy, proto musí většina dojíždět z Prahy a najezdí tak stovky kilometrů týdně. Počínaje Marešem, Hejmou a Jandovou se pendlování mezi hlavními městy nevyhne ani Habera s Rolins, kteří momentálně bydlí v Praze.
Pro zpěvačku Martu Jandovou je to ještě o něco složitější, protože jezdí i do Německa, kde je s kapelou Die Happy velmi známá. K 330 kilometrům se tak přičte ještě 350km, které vedou do Berlína.
Důvodem nepozornosti za volantem není jen v pracovním vytížení Marty, ale také v tom, že auto asi půl roku neřídila, protože ho nepotřebovala. "Stalo se mi to, když jsem ho měla asi třetí den," začíná Jandová popisovat svůj málem osudový okamžik.
"Cestovala jsem domů z akce a dostala jsem mikrospánek. Naštěstí to bylo v úseku, kde jsem jela asi stovkou. Chyběly vteřiny a už jsem tu nemusela být. Hrozně jsem se lekla a okamžitě zastavila na parkovišti. Ani mě ani autu se nic nestalo," vypráví Marta, která je dodnes otřesená z toho , co se stalo před několika týdny.
Od řízení jí to však neodradilo. "Táto událost měla být pro mě výstrahou. Bylo to znamení: Dej si pozor. A vím, že už bych si neměla polohovat sedadlo, protože to uspává," dodala Jandová.

Marta Jandová dneska ve Skvelém dňu na Markíze

28. listopadu 2009 v 16:28 | Matulinka |  Marta Jandová
skvely-den-jandova.jpg

Marta Jandová (35) dostala "špinavej job". Porotkyně SuperStar totiž pro pořad TV Markíza jeden den tvrdě dřela na stavbě - nosila cihly a oháněla se sbíječkou. K tomu měla "super" partu - sedm chlapů jak hory, s rukama jak lopaty.
Jandová ukázala, že není žádná křehká květinka, a že umí vzít za práci. Kdyby náhodou její milenec Viktor Mráz (43) potřeboval rekonstruovat svůj penzion, ušetří za dělníky.
Marta totiž pro pořad TV Markíza Skvělý den ukázala, že manuální práci zvládá. Odhodila sexy kostýmky od Dary Rolinc, navlíkla se do vaťáku a celý den tahala těžké kameny, pomáhala dláždit chodník a dokonce se postavila bez problémů i ke sbíječce. Chlapi ze stavby Martu ochotně přijali mezi sebe a pochvalně ji poplácávali po zádech. Aby ne, když Marta umí mluvit "jako dlaždič".


28. listopadu 2009 - Patrick Dempsey

28. listopadu 2009 v 16:23 | Matulinka |  Today on TV

Gangsteři


Click na Celý článek


Americká hitparáda Billboard platící od 26. listopadu 2009

28. listopadu 2009 v 16:08 | Matulinka |  Novinky ze světa hudby

1. Jay-Z feat. Alicia Keys - Empire State Of Mind
2. Lady GaGa - Bad Romance
3. Owl City - Fireflies
4. Jason Derülo - Whatcha Say
5. Ke$ha - Tik Tok
6. Iyaz - Replay
7. David Guetta feat. Akon - Sexy Bitch
8. Lady GaGa - Paparazzi (Remixes)
10. Jay Sean feat. Lil Wayne - Down

Na 31. pozici je i slibný singl Happy od Leony Lewis:


Beyoncé příští rok vydá nové CD

28. listopadu 2009 v 15:54 | Matulinka |  Novinky ze světa hudby

když Beyoncé slaví jeden úspěch za druhým, ani na chvíli neusíná na vavřínech a dál na sobě pilně pracuje. Během nedávného koncertu dokonce prozradila, že již teď chystá na příští rok vydání svého nového alba.
Zpěvačka se o plány podělila s fanoušky na jedné ze show aktuálního britského turné I Am..., přesněji se jednalo o finální vystoupení v Nottinghamu. Diva řekla: "Tento koncert je mou poslední zastávkou v Británii a doufám, že při troše štěstí vás uvidím příští rok s novou deskou."
Tuto novinku potvrdil i producent Rodney "Darkchild" Jerkins na svém Twitteru. Zde také uvedl, že s Beyoncé na nových skladbách pro nástupce placky "I Am... Sasha Fierce" již začal pracovat.

Shakira - Did It Again

28. listopadu 2009 v 15:52 | Matulinka |  Novinky ze světa hudby

Nová deska latinskoamerické hvězdy Shakiry "She Wolf" je venku asi dva měsíce a 14. prosince vychází ve fyzické podobě nový singl (digitálně vyšel v zahraničí již v říjnu). Novou ochutnávkou je kousek "Did It Again", který má po předchozím pilotním kousku "She Wolf" skvěle našlápnuto.
I když je "Did It Again" považovaný za druhou oficiální jednohubku z nové desky Shakiry, americké publikum se ho jako regulérního singlu nedočká. Pro fanoušky za velkou louží totiž připravila zpěvačka skladbu "Give It Up to Me", ve které si zahostoval Lil Wayne. K oběma písním vznikly oficiální videoklipy.


Beyoncé feat. Lady Gaga - Video Phone

28. listopadu 2009 v 15:46 | Matulinka |  Novinky ze světa hudby

Populární americká zpěvačka Beyoncé vydala své poslední řadové album "I Am... Sasha Fierce" sice před rokem, nicméně 16. listopadu uvedla do rádií další singl. V pořadí osmou ochutnávkou se stala skladba "Video Phone" a diva neváhala a natočila i videoklip. Ve snímku si zahostovala i další populární zpěvačka Lady GaGa.
Režii nového snímku dostal na starost Hype Williams, který letos spolupracoval také s Mariah Carey nebo s Jamie Foxxem. Svou premiéru si snímek měl původně odbýt už 5. listopadu, nicméně došlo na ni až 17. listopadu.
Britská hitparáda platící od 22. listopadu 2009

28. listopadu 2009 v 15:36 | Matulinka |  Novinky ze světa hudby

1. X Factor Finalists 2009 - You Are Not Alone (193 176 tis.)
2. Black Eyed Peas - Meet Me Halfway (76 739 tis.)
3. Jason DeRülo - Watcha Say (66 737 tis.)
4. Leona Lewis - Happy (42 436 tis.)
5. Cheryl Cole - Fight For This Love (40 190 tis.)
6. JLS - Everybody In Love (39 053 tis.)
7. Ke$ha - Tik Tok (37 650 tis.)
8. Lady GaGa - Bad Romance (34 356 tis.)
9. N-Dubz - I Need You (31 349 tis.)
10. Britney Spears - 3 (25 162 tis.)

Na 26. místě se taky konečně objevila Shakira s novým singlem Did It Again, kterej jsem si už stačila zamilovat, klip je nádhernej, jukněte se:


Owl City - Ocean Eyes

28. listopadu 2009 v 15:23 | Matulinka |  Novinky ze světa hudby

Za značkou Owl City se skrývá jeden jediný člověk, a sice Adam Young. Do této doby nebyl nějak zvlášť úspěšný, i když umístění jeho prvního alba "Maybe I'm Dreaming" na šestnáctém místě amerického žebříčku elektronických alb by se dalo považovat za drobný úspěch. Nicméně po vydání singlu "Fireflies", který dobyl vrchol amerického žebříčku je vše naopak. Nyní to vypadá tak, že pro synthpopový projekt Owl City bude zlomové právě album "Ocean Eyes". Na něm se vedle Younga ve větší míře podílel i muzikant, zpěvák a producent Matt Thiessen. Čím Owl City zaujali, můžete zkoumat na MySpace.com projektu.

Já jsem si taky Fireflies upe zamilovala, tak si to hezky poslechněte a pak hned stahujte =o)))


Marta Jandová - Talkshow Jana Saudka 24. 11. 2009

27. listopadu 2009 v 19:25 | Matulinka |  Marta Jandová

Tenhle díl jste už možná někde viděli, ať už na netu bo normálně v televizi, ae přece jenom, pro ty, kdo by třeba něvěděli, tak tu mam ještě odkaz...mno ono teda neni moc vo co stát, ptz Martička se sice snažila bejt alespoň trochu vtipná, Saudek je totiž hrozně nudnej a jeho vtipy jsou snad ještě ubožejší než ty od Ebena, ae on jí ještě neustále skákal do řeči a pořád na ní měl nějaký kecy..taky jí furt chválil účes XD když konečně zazpívala Big Boy, tak potom se to trochu rozjelo a bylo to i trošičku zábavný, ae Saudek to pak celý zabil nějakym trapnym vtipu o močení do umyvadla, kterýmu se opět nikdo nesmál...se ani nedivim, že ta jeho talkshow už se nenatáčí...


Dress of November - Finále

27. listopadu 2009 v 19:11 | Matulinka |  ♠ Fashion ♠
Skoro po týdnu vašeho hlasování sem dávám nejlepší čtveřici modýlků, abyste s konečnou platností vybraly ten nejlepší =o))) Ju a abyste věděli, jak to funguje, tak každej měsíc sem přidávam nějaký šatičky..z toho množství outfitů jsou za pár dní vybrány čtyři (tři s největšim počtem hlasů a jeden můj favorit) a hlasuje se odznova...až bude vítěz, tak potom bude další hlasování..někdy na konci roku, kde budou všichni vítězové za všechny měsíce a vy tak budete moct zvolit šatičky roku....to je ae vymakaný co XD

Simona Krainová (by Jaroslava Sedláčková)
Róba od Jaroslavy Sedláčkové, ve které se Simona Krainová objevila na Plesu v Opeře.


Taťána Kuchařová (by Christian Dior)
Taťána Kuchařová se také zúčastnila Plesu v Opeře a taky přišla v bílých šatičkách ovšem od Christiana Diora.

Penélope Cruz (by Oscar de la Renta)
V téhle nádheře od Oscara de la Renty se Penélope Cruz objevila na předávání cen BAFTA.


Jennifer Morrison
Tenhle měsíc je jasně ve znamení bílé barvy...postupuje i Jennifer Morrison s minišatičkami, ve kterých byla na oslavě výročí TAO LAVO Night Clubu.

image

27. listopadu 2009 - Eva Longoria Parker

27. listopadu 2009 v 19:00 | Matulinka |  Today on TV

Jen přes její mrtvolu


Kdo z herců (o kterých tu mám rubriku) tam hraje: Eva Longoria Parker
Koho tam hraje: Kate
TV program: Nova
Čas: 20:00
Ocenění filmu: Žádné

Moje hodnocení: Tenhle filmík jsem sice zatím viděla jenom jednou, ae celkem se mi líbil...Eva je tam prostě skvělá, úplně ty ostatní herce převálcovala, ae i když tam hraje v podstatě zápornou roli, tak mi byla mnohem sympatičtější než Lake Bell a ten konec je taky celkem předvídatelnej, ae pokud máte rádi Evu Longorii Parker, pak rozhodně doporučuju, ta postava jako by Gaby z oka vypadla a Eva v tom filmu konečně měla prostor se trochu rozehrát =o)))

Trailer:


Oficiální text distributora:
Zdrvený Henry (Paul Rudd) sa po zabití svojej priateľky Kate (Eva Longoria Parker) na ich vlastnej svadbe rozhodne pre konzultácie so psychológom. Na odporúčanie jeho sestry začne navštevovať Ashley (Lake Bell). Navzdory skeptickému postoju k jej schopnostiam, Henry nájde sám seba a obľúbi si posedenia u nej. Má to ale veľký háčik, Ashley začína byť prenasledovaná duchom Kate. Je tu ešte posledná vec, ktorú si chce Kate na tomto svete splniť. Rozhodne sa urobiť koniec pohodovej atmosfére a skončiť rozvíjajúci sa vzťah medzi Henrym a Ashley.
Kristen Bell photoshoot 29

27. listopadu 2009 v 18:57 | Matulinka |  Kristen Bell
Kristen Bell nafotila shootík...a ne jen tak ledajakej..tenhle je totiž do rubriky Umění žít časopisu In Style...je to skvělej časáček..kupuju ho sice jenom krátce, ae už jsem na něm doslova závislá..tak ju menší reklama: když budete mít tu slevovou kartu In Sytle Benefits Card, tak budete mít každej měsíc slevičky okolo 30 % a přitom aktivování tý karty stojí asi 3 koruny...=o)))


Lauren Graham - Upoutávka na Parenthood

27. listopadu 2009 v 18:49 | Matulinka |  Lauren Graham
Jak už jsem tady písala, tak Lauren Graham se vrhla na natáčení dalšího projektu, tentokrát se vrátila k něčemu dlouhodobějšímu- k seriálu Parenthood, mnozí si myslí, že tam hraje postavu hodně podobnou Lorelai Gilmore..z tý karťoučký ukázky, co teď běží na NBC to stejně neposoudíte, ae já si myslim, že Lorelai by nikdy takhle neběhala XD