Marta Jandová - Premiéra Barona Prášila (Z Blesku)

27. února 2010 v 18:18 | Matulinka |  Marta Jandová

Ačkoliv Marta Jandová obvykle hází úsměvy na všechny strany, na premiéře muzikálu Baron Prášil byla podivně posmutnělá. Co se jí stalo?

Martu Jandovou vystřelila Česko Slovenská SuperStar mezi nejpopulárnější české zpěvačky. Proto bylo poněkud překvapivé, že při premiéře před ní dostala přednost Kateřina Brožová, se kterou roli Evelíny alternuje.

"Dohodli jsme se tak, že premiéru bude mít Kateřina, a tak jsem se přišla alespoň podívat," vysvětlila Marta Jandová. Té společnost dělala bývalá manželka jejího manžela Martina. Marty přítel, hudební producent Viktor Mráz, s ní nepřišel.
"Viktor je nastydlý, takže nemohl dorazit," řekla populární zpěvačka. Možná, že za Mrázovou nepřítomností stál i fakt, že sám produkuje konkurenční muzikál Děti ráje. A právě ten by měl Baronu Prášilovi dělat největší konkurenci.
Nakonec ale mohla být Marta Jandová za to, že při premiéře nehrála, docela ráda. Muzikál totiž vzbudil u většiny diváků hodně rozporuplné reakce. "Myslím si, že vysoké očekávání, které Baronu Prášilovi předcházelo, rozhodně nebylo naplněno," stručně zhodnotil představení jeden z hostů.

P.S. Všimněte si, že ten novinář z Blesku, který to psal, napsal místo bývalá manželka jejího otce, jejího manžela :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shannenka(Jana) Shannenka(Jana) | Web | 28. února 2010 v 15:23 | Reagovat

:-D tak Baron Prášil nebude tak dobrej? škoda :-(
a blesk je...
ale Marte to na tý fotce mocky moc sluší

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama