Březen 2010

Die Happy - Live in Oberursel 27. 3. 2010

30. března 2010 v 20:20 | Matulinka |  Marta Jandová
Konečně se objeviliy nějaký nový videjka z jejich koncíku =o)) Marta už se vrátila z Kostariky a jak slíbil Jürgen, tak se hned vrhli na koncertování a zahráli na festivalu Rocknight v Oberurselu..myslim, že výtěžek z týhle akce šel na podporu Haiti..(minochodem, já jsem Haiti taky v sobotu podpořila, tim, že jsem si koupila tričko =op)  a dobrá zpráva, Ralph si zase nechal narůst bradku..a ten jeho rozcuch..Mmmm =op

Genuine VenusBig Boy


Sarah Michelle Gellar 27. března 2010

30. března 2010 v 20:05 | Matulinka |  Sarah Michelle Gellar
Jak to tak vypadá, tak v LA se teploty opět zvedly nahoru, a tak Sarah vytáhla svůj úžasný top, který jí závidim už pěkně dlouho, nasadila neodmyslitelný doplněk- sluneční brýle a vydala se spolu s dcerkou a kamrádkou nakupovat do Whole Foods a pak hurá do parku =op

HQ

Stačí na ty fotenky kliknout a objeví se v plný velikosti

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

imagebam.com

Kristen Bell na Genesis Awards 2010

30. března 2010 v 19:57 | Matulinka |  Kristen Bell
Kristen se nedávno zúčastnila předávání cen Genesis, což je cena pro ochránce zvířat..dokonce tam i jednoho sama vyhlásila =o)) Bohužel tohle videjko je jenom takový souhrn z celého večera, tak se tam KBell jenom mihne..


Nej MV týdne - The Devil Wears Prada

29. března 2010 v 19:31 | Matulinka |  ♠ Videa ♠
Videjko sice krátký, ae úžasný..pokud překonáte lehce lesbickou tematiku (všechny MV na YouTube rozebírají vztah mezi Mirandou a Andy, takže najít nějaký jiný videjko je div) tk je to perfektní =o)) a jako bonus, ta písnička je nádherná, naprosto se mi vryla do paměti a doufam, že tam ještě dlouho zůstane =o))

Film: Ďábel nosí Pradu
Song: All Around Me
Interpret: Flyleaf
Autor: lupinotuum

Překlad:

Mé ruce tě hledají
Mé paže jsou napřažené k tobě
Cítím tě na bříšcích prstů
Můj jazyk tančí v mých ústech pro tebe

Ten oheň mě prostupuje
A pálí, nejsem zvyklá tě vidět

Jsem naživu, naživu

Můžu tě cítit všude okolo sebe
Ve vzduchu, který dýchám
Držím se toho, co cítím
Ochutnávám srdce, které hojí

110. bleskovka

28. března 2010 v 17:08 | Matulinka |  Bleskovky
1) Ahojky
2) Jaká je Vaše nejoblíbenější luxusní módní značka (např. Prada, Gucci, Versace apod.)
3) Vyberte si: Fashion Week New York, London nebo Paris?
4) Mám tu o5 měsíční anketky tak pls hlasujte TADY a TADY a písněte pro co.
5) Hlasujte pro Matulinku TADY.
6) Který obrázek je hezčí?

matulinka2412.blog.cz
matulinka2412.blog.cz
matulinka2412.blog.cz
7) Co na diplomek?
8) Papa


Trading Yesterday - Love Song Requiem (Song of March 2010)

27. března 2010 v 21:00 | Matulinka |  Songs

Většina z Vás určo zná jejich hit Shattered (díky němu jsem je taky objevila) a pro ty, kdo by je snad neznali, tk jejich styl se dá lehce přirovnat k Rascal Flatts. Ae proto, že Shattered už je takový moc profláknutý, jsem zvolila jejich song number 2 - Love Song Requiem, na který jsem narazila v jednom dokonalym videjku mýho Sbínka Buf- fy (to videjko můžete skouknout pod perexem). Určitě je to písnička pro beznadějný romantiky, nebo taky ty, kteří mají špatnou náladu a chtějí se v ní utápět :D Mě osobně tahle písnička moc pomohla překonat jedno těžký období..hlavně ten text na mě v tu dobu celkem seděl..byla jsem na ní prostě totálně závislá, teď je to lepší, ae moje láska k tomuhle songu nezmizela =o))

Poslechněte si tuhle dokonalost pod perexem..


Official Video Clips 004

27. března 2010 v 20:26 | Matulinka |  Official Video Clips
Tenhle měsíc jsem našla spoustu kvalitních klipů, tak hurá na ně =op

Playlist:

Edward Maya a Vika Jigulina - Stereo Love
Leona Lewis - I Got You
Rihanna - Rude Boy
Cheryl Cole - Parachute
Baracuda - Where Is The Love
Avril Lavigne - Alice
Alexander Rybak - Roll With The Wind

Všechny klipy najdete pod perexem..


News about Die Happy #2

25. března 2010 v 20:04 | Matulinka |  Marta Jandová

Tentokrát nás svým příspěvkem poctil bubeník Jürgen..

Napsal, že zkrášlovací práce na jejich zkušebně jsou díky jeho přičinění téměř hotovy. Thorsten s Ralphem prý také dokončili kytarové tóny na pár skladbách za dohledem Martina psa Katze, kterého jí hlídají. Jediné, co prý chybí je Martin zpěv, ae ta je momentálně v Kostarice, takže na ní musí počkat, až se vrátí, Jürgen doufá, že její hlasivky budou připraveny. Zároveň všechny pozval na koncert v Oberursel poblíž Frankfurtu, na který se brzy začnou pilně připravovat..Sarah Michelle Gellar 23. února 2010

25. března 2010 v 19:57 | Matulinka |  Sarah Michelle Gellar
Hrdá maminka Sarah Michelle Gellar se spolu s dcerkou Cahrlottou a svojí kamarádkou procházela po Venice v Californii..teda na to, že byl únor, tam bylo nějak moc teplo :D

HQ

Stačí na ty fotenky kliknout a objeví se v plný velikosti

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

imagebam.com

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

imagebam.comimagebam.comimagebam.com


16.design....Ralph Rieker/Marta Jandová- Blue Power Of Love

23. března 2010 v 19:59 | Matulinka |  Designy
IKONA
Jak mi ty předchozí dva dessy šly skvěle a nápady přicházely samy, tak tady ten mi dal fakt zabrat..nejdřív jsem nemohla najít žádný pořádný fotky..hlavně teda u Ralphíčka to byl problém a potom mi v tom pořád něco chybělo apod..ae nakonec bych řekla, že je to docela slušný, nejsem stoprocentně spokojená, ae celkem se mi to líbí =o)) taky se mi jednou zaseknul Photofiltr, takže jsem to pak musela dělat celý znova, tak si važte, že jsem ho vůbec dodělala :D taky jsem poprvé použila na dessiku souvislej delší text..a to ne jen tak ledajakej..jsou to úryvky z písniček od Die Happy, konkrétně ten vlevo nahoře je z Whatever, vlevo dole je z Still Love You, vpravo nahoře ze Slow Day a uprostřed z Wanna Be Your Girl a všechny jsou o lásce =op která je i v názvu dessiku- Blue Power Of Love, ptz Marta i Ralph mají modrou barvu očí, což jsem využila i v barevnym laděný, a navíc spolu i chodili..a mě se k sobě jako pár hodili =op Pod perexem máte náhled apod..

Důvod proč nemam sladěný Rozcestníky apod. s designem..

22. března 2010 v 19:40 | Matulinka |  Zprávičky
IKONA
Je ten, že se mi nějak zasekal blog a ty články mi nejdou přepsat, takže logicky nemůžu změnit ani rozcestníky a ani Horní menu box, ae hned jak to bude možný, tak to předělam, ptz nemam ráda, když jsou věci nedotažený..a článek k tomu taky napíšu až zejtra, ptz teď už nemam čas, ptz mi instalace novýho kabátku zabrala víc času, než jsem původně plánovala :D

109. bleskovka

21. března 2010 v 16:23 | Matulinka |  Bleskovky
1) Ahojky
2) Máte rádi koníčky?
3) Jezdíte na nějaký jejich závody, výstavy bo tak?
4) Jaké plemeno máte nejradši?
5) Hláskujte pls TADY pro Gossip Girl a TADY pro Martu Jandovou.
6) Která fotenka je nejhezčí?
matulinka2412.blog.cz
matulinka2412.blog.cz
matulinka2412.blog.cz
7) Co na diplomek?
8) Papa


Die Happy - Just Like You a New York- Tokyo

20. března 2010 v 19:45 | Matulinka |  Marta Jandová
Našla jsem dvě krásný písničky, který bohužel nejsou tak známý, ae určo stojí za poslech =o))Die Happy - Not That Kind Of Girl (Instrumental)

20. března 2010 v 19:42 | Matulinka |  Marta Jandová
Tahle písnička určo patří k mym nejoblíbenějším =o)) A byla jsem samozřejmě nadšená, když jsem na YT narazila na tuhle úžasnou verzi jenom instrumentální, kde plně vyniká zvuk Ralphovi kytary =op ae pořád jsou tam slyšet i Martiny vokály =o))

News about Die Happy #1

20. března 2010 v 19:30 | Matulinka |  Marta Jandová
Myslim, že už jsem sem psala, že každé pondělí někdo z nich napíše na jejich oficiální stránky, co se ten týden bude dít apod. překládat to sama nebudu, ptz je to německy a z Googlu lezou docela blbosti, ae napíšu Vám sem aspoň, co jsem tak nějak vyrozuměla =o))
Tento týden jsme se dočkali příspěvku od Ralphíčka =op Píše, že za posledních pár dní nahráli nějaký nový materiál do písniček..zatím teda jenom kytary- Ralph a Thorsten v jedné vesničce, kde sídlí studio jejich kamaráda Uda. Zatímco oni nahrávali, tak Jürgen zveleboval jejich zkušebnu v Berlíně. Taky potvrdil, že Marta je právě na Kostarice s Viktorem. Co se týče Ralpha, tak ten si pár dní užíval s přáteli ve Švýcarsku a pak odjel do Barcelony fandit fotbalu, podle jeho slov se moc těší na paellu, dobré syčící španělské pivo, ae hlavně na ten fotbal =o))

Marta Jandová odjela s Viktorem Mrázem na Kostariku

20. března 2010 v 19:21 | Matulinka |  Marta Jandová

Z Bulváru

Marta Jandová (35) a Viktor Mráz (42) utekli na Kostariku. Milenci se konečně rozhodli pro romantickou dovolenou, kde je celé čtyři týdny nebude nikdo pozorovat.
Marta dokonce tajně doufá, že by se po příletu mohla na pražském letišti v Ruzyni vystoupit už jako těhotná. "Moc si přeju být matkou," přiznala Blesku Jandová. A mohlo by se zadařit. I Viktorova stále ještě manželka Mahulena Bočanová (42) otěhotněla právě na slunné Kostarice. Bohužel, druhého potomka potom potratila.

Mráz to s zřejmě s novou partnerkou Martou myslí vážně. Navzdory tomu, že je stále ještě ženatý s Mahulenou, se odhodlal představit Martu svým rodičům. A ti žijí už 20 let právě na Kostarice.

Mráz se odhodlal Jandovou představit rodičům

Otec Ivan Mráz tam má coby fotbalový trenér stále na starosti kostarické prvoligové mužstvo a na novou družku svého syna byl už měsíce moc zvědavý. Viktorovi ale dlouho trvalo, než se k vzájemnému představení milenky a rodičů odhodlal.
"To je závazek," má pocit Viktor, který se ke svému důležitému životnímu kroku ve finále rozhodl ze dne na den. Dokázal opustit i svoji firmu a svěřil ji společníkovi. To Viktor nikdy nedělá. Marta také překvapila. V muzikálu Baron Prášil si zahrála jen třikrát a bezstarostně odletěla. Přitom se před premiérou v Divadle Hybernia tak dřela a měla ovace vstoje. "Tu roli určitě nezapomenu a nastoupím, jako kdybych hrála denně," je přesvědčena Jandová s tím, že si s Viktorem oba potřebují odpočinout.
Navíc se Marta rozhodla, že k sobě začne být konečně zodpovědná i jako žena. "Jsem už ve věku, kdy si říkám, abych to dítě neprošvihla," říká a dodává, že se svým expřítelem měli tak dlouho na miminko čas, až se rozešli. "Doufám, že tentokrát dokážu vycítit ten správný okamžik," věří Marta. A kde jinde by už to mohlo vyjít než v kouzelné zemi u moře, daleko od lidí a s milovaným mužem?

Mráz vztah s Jandovou dlouho tajil

To, že je manželství Mráze a Bočanové ve velké krizi, se provalilo loni v říjnu. Bočanová to přiznala, Mráz mlčel. Vzápětí se provalilo, že Mráz chodí s Jandovou. "Vím to, a rozhodně to není důvod, proč jsme se s manželem odloučili. Nebyla v tom třetí osoba," tvrdila Bočanová. Protože má ale Viktor s Mahulenou dcerku, nechtěl vést manželství hned k rozvodu. Pro tisk stále mlčel a mlčela i Jandová.
Až v lednu Mráz přiznal, že strávil u Jandové doma nejen Štědrý den, ale byl s ní na horách i na Silvestra. A dokonce se odvážil k větě: "Situace mezi mnou a manželkou nemůže vyústit nikam jinam než k rozvodu." To prohlásil pro Blesk s tím, že rozvod ovšem ani jeden z nich zatím neřeší.
Bočanová se potom zakoukala do programového manažera Jakuba Vytáčka (29) a Mrázovi se ulevilo. Začal Jandovou na veřejnosti líbat, nechal se seznámit s celou její rodinou a pozval ji ke svým rodičům na Kostariku. A výlet by měl podle plánu dopadnout ještě líp: Marta by se do Česka ráda vrátila v jiném stavu.

Prodloužené scény z New Moon

19. března 2010 v 19:20 | Matulinka |  Robert Pattinson
Pokud jste ujetí Twilight maniaci jako já, tak vám tenhle malej bonus určo přijde vhod :D

Sarah Michelle Gellar & Freddie Prinze Jr 18. prosince 2002

19. března 2010 v 19:17 | Matulinka |  Sarah Michelle Gellar
Miluju jejich společný fotenky..prostě oni dva jsou dokonalym párem, moc jim to spolu sluší a hlavně se nebojí ukazovat svojí lásku na veřejnosti, tady tomu ae bohužel zrovna moc nedali :D mno jo, neni každej den posvícení :D a kdyby to náhodou někoho zajímalo, tak fotenky jsou z jejich odjezdu z letiště LAX, což jste myslim poznali sami :D

HQ

Stačí na ty fotenky kliknout a objeví se v plný velikosti
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.com
imagebam.comimagebam.com