Květen 2010

116. bleskovka

30. května 2010 v 17:25 | Matulinka |  Bleskovky

Tahle bleskovka bude hlavně hlasovací, takže aspoň ulevíte mozkovým buňkám ;)

1) Ahojky
2) Pls hlásek pro Die Happy TADY
3) Hláskujte v anketě a písněte pro co.
4) Nejdete někdo náhodou na koncert Charlie Straight do Prahy?
5) Hláskujte pls TADY a TADY a písněte pro co.
6) S kým byste chtěli další design?
7) Co na diplom?
8) Papa


Marta Jandová na charitativní akci v Botanické zahradě

29. května 2010 v 19:26 | Matulinka |  Marta Jandová
Zpěvačka Marta Jandová vyrazila do pražské Botanické zahrady, kde vysadila několik skalniček a s ostatními také otevřela novou, bezbariérovou cestu ke skleníku Fata Morgana. Společné sázení i slavnostní otevření nové cesty si totiž užila společně s Tatiánou Vilhelmovou, Romanem Vojtkem a Romanem Zachem a hlavně hercem Janem Potměšilem, který je po autonehodě už roky na invalidním vozíku, a tak mohl bezbariérovou cestu hned vyzkoušet.
Potměšil také za všechny vozíčkáře vysadil i nový strom se složitým názvem -  katalpa cervenolistá.
Otevření nové cesty nebylo jedinou zajímavou událostí, která se v Botanické zahradě odehrála. Slavnostní odpoledne začalo už příjezdem dvaceti vozíčkářů z Ústavu pro tělesně postižené ve Snědovicích. Botanická zahrada pro ně připravila speciální program. Dva průvodci, kteří jsou odborně vyškoleni pro provázení hendikepovaných návštěvníků, představili vozíčkářům zajímavosti venkovní expozice.

Marta Jandová: Vyrazila sázet skalku (Marta Jandová)


Marta Jandová bude blondýnkou (Z Bulváru)

29. května 2010 v 19:21 | Matulinka |  Marta Jandová

Zpěvačka Marta Jandová (36) se svěřila, že by si nejraději vyzkoušela býti blondýnou. Měla by tak možná větší úspěch u chlapů, ale slušelo by jí to?

Blond vlasy mě lákají

Aspoň na pár měsíců zatoužila po blonďaté kštici zpěvačka Marta Jandová (36). "Celý život jsem byla brunetka a blonďatá mě opravdu láká. V tmavé barvě se ale cítím dobře, takže se změnou počítám jen na chvíli," svěřila se zpěvačka Blesku při otevření nového estetického salonu, jehož se stala tváří.
Kdy se k radikálnímu kroku odhodlá, ale sama Jandová ještě neví. "Třeba zítra," mlžila zpěvačka. Je možné, že mít doma blonďatého andílka místo dračice zatoužil přítel Jandové Viktor Mráz (43), který je ještě stále ženatý s černovlasou moderátorkou Mahulenou Bočanovou (43).

Mráz by chtěl po Bočanové blondýnu

"Barvu vlasů bych si kvůli příteli klidně změnila, kdyby mě požádal. Aspoň bych to zkusila," potvrdila Marta, která má zálusk vyzkoušet i stroj proti celulitidě. "Žena o sebe musí pečovat. A to nejenom o vlasy," dodala Jandová.

Die Happy - Love To Hate You (Song of May 2010)

28. května 2010 v 19:09 | Matulinka |  Songs

Ještě jsem se rozmýšlela, jestli jako písničku měsíce mám dát tuhle nebo Rebel In You, ptz obě
 dvě jsou skvělý, ale přesvědčilo mě to, že k týhle písničce jsou aspoň nějaký musicvidea, ale k
 Rebel In You ne..to je fakt škoda..myslim, že to budu muset napravit :D ale teď k Love To Hate
 You..je to jedna z nejenergičtější písniček od Die Happy, vždycky když jí hrajou, tak do toho
 diváci i kapela dávaj všechno a navíc ten text je taky parádní..ale kterej od DH neni že ju :D

Všechno ostatní pod perexem :))


Official Video Clips 006

28. května 2010 v 18:24 | Matulinka |  Official Video Clips
Tenhle měsíc je to takovej mix všeho možnýho..žánrů i období..takže si to užijte a pak nezapomeňte hlásnout :))

Playlist

Charlie Straight - Your House
Die Happy - Slow Day
Lady Gaga feat. Beyoncé - Telephone
Charlie Straight - Platonic Johny
Tiësto feat. Nelly Furtado - Who Wants To Be Alone

Klipy jsou pod perexem..

Die Happy - Koncert ve Winterbergu 23.5.2010 (Live)

28. května 2010 v 17:48 | Matulinka |  Marta Jandová
Z Oberndorfu bohužel žádný videjka nejsou, což fakt nechápu, jak je možný, ale aspoň se objevilo pár záznamů z koncertu, který byl hned druhý den ve Winterbergu..a tentokrát jsou jenom dvě a navíc v hrozný kvalitě, ale já doufam, že časem ještě někdo něco přidá :))

NY- Tokyo
The EndNext Live:

Die Happy - 29.5. CZ IvančiceNový videoklip Marty Jandové - Dream Here With Me

28. května 2010 v 17:18 | Matulinka |  Marta Jandová
Jde o předělávku klipu a vlastně i písně, kterou kdysi nazpívala s německou skupinou Oomph! pod názvem Traüms Du..teď kapela vydává nové album v angličtině, které obsahuje anglické verze jejich největších hitů a duet s Martou samozřejmě nechybí..a s tím přišel i tenhle klip..


News about Die Happy #6

28. května 2010 v 17:07 | Matulinka |  Marta Jandová

A opět se s námi podělil o novinky sportovní fanda Jürgen..

Byla jsem fakt zvědavá, jak moc se bude rozepisovat o sportu..většinou mu věnuje skoro celej článek, ale potom, co jsem my borci Češi porazili Němce v hokeji mu nějak sklaplo, a tak až na pozdrav "Ahoj, sportovní fanoušci" a zmínku o tom, že Marta je nový mistr světa v hokeji, nic nebylo :D ale jinak jsem z toho moc nepobrala, ptz z překladače mi vylez fakt hroznej nesmysl, takže jen, co jsem pochopila, tak zatím na novou desku nahrávají jenom bicí a baskytara, takže Jürgen a Ralph..Marta by teď měla být v Praze a ještě se zmínil, že zahájili festivalovou sezonu 2010 koncertem v Oberndorfu a doufají, že jim příště bude počasí víc přát.

Next Live:

Die Happy - 29.5. CZ IvančiceKristen Bell - Scany z ASOS 2010

28. května 2010 v 16:43 | Matulinka |  Kristen Bell
I Kristen Bell se opět objevila v časopise..sice ne na titulce, ale je tam s ní zajímavý rozhovor o její módní obsesi..ona je prý opravdový módní znalec a dokáže rozpoznat od jaké značky i z jaké kolekce je vaše oblečení..ale přečtěte si to samy ;)

HQ

Stačí na ty fotenky kliknout a objeví se v plný velikosti

imagebam.comimagebam.com

Sarah Michelle Gellar - Scany z Entertainment Weekly 2010

28. května 2010 v 16:28 | Matulinka |  Sarah Michelle Gellar
Ve zvláštním dvojvydání časopisu Entertainment Weekly se Buffy po dlouhé době dostala zase na obálku a to společně s Rachel Green z Přátel, s Jackem Sparrowem z Pirátů z Karibiku a s mnohými dalšími ze speciálního článku o stu nejlepších filmových a seriálových postav..to, že Buffy skončila na 3. místě je pro Josse Whedona určitě úspěch..a i pro Sarah Michelle Gellar..tohle číslo by mělo vyjít 4. června, ale už teď jsou k dispozici scany..v článku si můžete přečíst hlavně to, jak Joss Whedon Buffy charakterově vytvářel..

HQ

Stačí na ty fotenky kliknout a objeví se v plný velikosti

imagebam.comimagebam.com

Kristen Bell je nervózní z lásky

27. května 2010 v 19:17 | Matulinka |  Kristen Bell

Kristen Bell je nervózní z toho, že je zamilovaná, protože se z ní stává "nekontrolovatelný šílenec".

29- letá herečka je zasnoubená s Daxem Shepardem, pár očekává svatbu někdy koncem tohohle roku. Kristen  má z lásky k Daxovi hlavu v oblacích, což ji děsí, protože její emoce překročily hranice, kde je může kontrolovat.

,,Myslím, že můžete určovat směr vašeho osudu," vysvětluje. ,,Pokud vyzařujete pozitivní energii, tak myslím, že se vám to hodněkrát vrátí."

,,Myslím, že když jste zamilovaní, tak vaše kuráž vám říká, co máte dělat- vy to skutečně nekontrolujete. Jsem takový ten šílenec posedlý sebekontrolou, takže mě to dost znervózňuje."

Kristen se právě snaží prorazit ve filmu po své kariéře v televizi. Nyní pracuje na muzikálu, o čemž vždycky snila.

,,Nemám touhu nahrát album nebo něco takového, jenom skutečně miluji muzikály," řekla časopisu Total Film. ,,Je to hluboké. Jedna část mě si vždycky přála navštívit tolik  představení, kolik je jen možné."

,,Skutečně se snažím zůstat v tom zapojená. Pracuji na muzikálu Heathers s Andy Fickmanem, který režíroval You Again. Je to skutečně zábavné, nejisté a ohromující."

UPOZORNĚNÍ

Kristen Bell premiere 9

27. května 2010 v 14:28 | Matulinka |  Kristen Bell
Další novinkou ze života Kristen Bell je to, že nedávno, konkrétně 25. května 2010, byla na premiéře filmu Get Him To The Greek, což je ve volném překladu, Dostaň ho do Řecka. Co se týče vhledu, tak ten byl fajn, ale viděla jsem ji i líp oblečenou..

Pokud máte zájem o film jako takový, tak ten by měl přijít do našich kin 5. července 2010 pod názvem Dostaň ho tam!.

Kris šla na tuhle premiéru asi hlavně proto, že jednu z hlavních rolí ztvárnil její kolega z Kopaček Russell Brand, který se tímto vrátil do role rockové hvězdy.


kb_25may10_001a.jpg


Kristen Bell motorkářkou

27. května 2010 v 14:13 | Matulinka |  Kristen Bell

Kristen Bell nedávno dostala svůj řidičák na motorku.

,,Bylo to intenzivní," řekla Bell. ,,Oni odhadovali, jestli nepřemýšlíte moc riskantně a pokládali mnoho psychologických otázek, aby zjistili, jestli zastavíte na semaforu, i když okolo nikdo nebude."

Prošla se vztyčenou vlajkou, ale je úžasné, jak těžké je mašinu dostat pod kontrolu. Kristen miluje jejich řízení, ale namítá, že mohou být děsivé, a proto si myslí, že by měla zůstat u řízení auta.

,,Je těžké je kontrolovat. Myslela jsem si, že bych v tom mohla být lepší, než jsem byla, ale je tu něco v základním konceptu svobody na silnici, což je inspirující. Ale pro teď myslím, když jsem si to vyzkoušela, nejspíš zůstanu u mého plážového cruisera. Je o trošku víc konrolovatelnější," dodává, ,,nevěřím sama sobě tak, abych mohla sama vyjet do ulic. Je to velká mašina. Nechci jít mezi Padlé Anděly."

Kristen vysvětlovala, že většina testu se skládala z psychologických otázek týkajích se jejích riskatních myšlenek. Neměla problém projít, protože je velmi nervózní, když má porušit pravidla. 29- letá herečka vždycky dělá, co řekne, důvěryhodný úsměv nemá bezdůvodně.

Hvězda dodává, že byla ohromená, když přišla na místo, kde se měla zkouška konat. ,,Přijela jsem za obrovského deště a parkovalo tam mnoho Mercedesů, pomyslela jsem si, že je to nejvíc ironické místo na dělání zkoušky, protože když do něčeho nabourám, tak to nebude jenom nějaký strom- bude to něčí Mercedes," řekla americkému vydání časopisu OK! ,,Dala jsem to na své Flip Video, abych si to mohla připomínat po zbytek života. A udělala jsem to i za prudkého deště, což je velmi náročné."

UPOZORNĚNÍ

Kristen Bell 11. května 2010

27. května 2010 v 13:53 | Matulinka |  Kristen Bell
Kristen nejenom, že je fanynkou vaření a povalování se doma, ale i si ráda zasportuje..například ráda běhá v LA..ani se jí nedivim, když je tam tak krásně :)) líbí se mi i její sportovní oblečení..pro běhání ideální a díky barevnému šátku i dobře vypadající :))

HQ

Stačí na ty fotenky kliknout a objeví se v plný velikosti

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

imagebam.com

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Kristen Bell je fanynkou The Staycation

27. května 2010 v 13:35 | Matulinka |  Kristen Bell


29- letá herečka neustále pracuje, ale když si dovolí čas oddychu, nejde ve šlépějích ostatních celebrit do pětihvězdičkových resortů.

Místo toho se blonďatá kráska zavře u sebe doma v Los Angeles a jednoduše relaxuje, tráví svůj den vařením pro rodinu a jejího snoubence Daxe Sheparda.

,,Jsem velká fanynka tzv. "staycation" kdy zamkente dveře a zůstenete doma," směje se Kristen, ,,skutečně mám ráda pobyt doma. Nemyslím si, že bych někdy chtěla jít kamkoliv jinam. Ráda vařím. Můj přítel a rodina se mého jídla nemohou nabažit."

Kristen nedávno dotočila nový film When In Rome, kvůli kterému cestovala do Itálie. Nemohla uvěřit, jak úžasné jídlo tam bylo, a tak nyní plánuje, že se tam vrátí na kuchařský kurz.

,,V Říme jsem si vyjedla obličej," říká časopisu Total Film, ,,chci jít do místní kulinářské školy. Mají jídlo, které se jmenuje baked cheese, vezmou kostku sýra a opečou ho. Myslím, že to bylo vynikající."

UPOZORNĚNÍ

Lauren Graham - Emmy rozesílá pozvánky

27. května 2010 v 13:20 | Matulinka |  Lauren Graham

Každoroční předávání cen Emmy se blíží..letos obdrželi pozvánku i výkonný producent Parenthood Jason Katims a herci z tohoto seriálu  Peter Krause, Monika Potter, Erika Christensen, Lauren Graham a Sam Jaeger. Celá akce se bude odehrávat v úterý 1. června v divadle Mann Chinese v Los Angeles.

Lauren Graham - Přední prezentace NBC

27. května 2010 v 13:13 | Matulinka |  Lauren Graham
Ani o Lauren Graham tu dlouho nic nebylo..tak to teď napravim :)) tady jsou fotenky z jedné z akcí televizní společnosti NBC Universal, kde byla proto, že  momentálně pro tuhle televizi natáčí seriál Parenthood, kde hraje mimo jiné i snoubenec Kristen Bell, Dax Shepard. Tady také bylo oznámeno, že se plánuje natočit i další řadu tohoto seriálu.

60476052pressphoto517201013144PM.jpg


Alexis Bledel 24. května 2010

27. května 2010 v 13:03 | Matulinka |  Alexis Bledel
Tak konečně tu mám nový článek o Alexis Bledel..po dlouhé době se objevilo něco novýho..konkrétně jsou to fotenky z 24. května, když si Alex zašla v New Yorku na kafíčko..to oblečení mi přijde poněkud zvláštní, ale jejím účesem se asi necham inspirovat a udělam si něco podobnýho :))

HQ


Stačí na ty fotenky kliknout a objeví se v plný velikosti

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

imagebam.com

imagebam.comimagebam.com

Bonjour ;)

27. května 2010 v 12:53 | Matulinka |  Me & My Life

Ju, tak už jsem tam byla zase..myslim jako v Paříži..chtěla jsem to sem napsat ještě než odejdu, ale pak jsem nějak nestíhala..tak a teď už jsem zpátky a myslim, že hned tak tam bohužel nepojedu..ale nakonec dobrý, že jsem tam byla zvlášť s mámou a potom ještě se školou..aspoň jsem teď už věděla, kde co je a sloužila jsem všem jako průvodce :D ale nějakej podrobnější článek už asi nebude potřeba..všechno důležitý jsem sem stejně už psala..jenom ještě jednou opakuju..je to sice nádherný město, ale podle mě naprosto srovnatelný s Prahou..uvědomila jsem si, jaký máme štěstí, že máme tak krásný město s tak skvělou atmosférou a měli bysme na to být hrdí :))