Listopad 2010

Revolverheld feat. Marta Jandová - Halt Dich An Mir Fest (Video z nahrávání)

27. listopadu 2010 v 18:50 | Matulinka |  Marta Jandová
Klip už jsem sem dávala, myslim, že dokonce i lyrics tady byli :)) teď se ale objevilo tohle skvělý videjko, které bylo pořízeno během nahrávání ve studiu..je to vlastně slyšet, jak oni to zpívají, bez úprav..a ty jejich výrazy stojí za to..oba tam vypadaj hrozně ztrápeně :D ale to k tomu patří ;)


Marta Jandová na slavnostním otevření baru Black Angel's

27. listopadu 2010 v 18:24 | Matulinka |  Marta Jandová

Příjemnou zahajovací párty zahájil provoz Black Angel´s bar. Do nově zrekonstruovaných prostor, ke dvěma barům a místnosti s pianem, přijalo pozvání více než dvacet VIP osobností, které mají vztah k hudbě a především k pianu, milují kvalitní drinky a atmosféru dobového baru.
Těžké bylo rozhodování, který drink z mnoha si vybrat nebo ochutnat z bohatého sortimentu. Moderátorka večera Gábina Partyšová byla stylově andělsky oblečená. "Cítím se jako anděl, nejen díky křídlům, ale i atmosféře v baru", řekla báječně naladěná Gábina poté, co zahrála excelentně sólo na piano. Později ji ve hraní vystřídal Václav Kopta. "Téměř všude vládnou hloupé juke boxy. Když jsem se dozvěděl, že je zde živá hudba a možnost si ještě zahrát, tak to nás přesvědčilo po dlouhé době vyjít s manželkou do společnosti" řekl u piana Václav Kopta.
A co zaujalo ostatní VIP hosty? Ty pod dirigentskou taktovkou Gábiny Partyšová měly za úkol poznat, jaký druh nápoje pijí nebo namíchat speciální Black Angel´s drink. Soutěží se zúčastnila většina přítomných osobností Martina Gavriely, Marek Vašut, Hanka Svobodová, Jitka Zelenková, Iveta Lutovská, Jan Měšťák, Kristýna Lebedová, Aneta Vignerová, Marta Jandová, Martina Jandová, , Kateřina Brožová, Míša Ochotská, Andrea Verešová, Markéta Divišová, Eva Decastelo, Marek Ztracený.
"Hádání drinků bylo jako v soutěži desetkrát odpověz, ale musela jsem upíjet jenom malinko, abych rozeznala chutě i po několikáté ochutnávce", řekla vždy usměvavá Iveta Lutovská, která společně s Martinou Gavriely soutěž vyhrála a mají možnost příjít do baru na další drinky a speciality. Na opening přišli také Olga Lounová a Xindl X. "Když jsme se rozhodli, že do Black Angel´s baru půjdeme, tak abychom ukázali že nejdeme jenom na sklenku, ale dovedeme bavit i společnost, zahráli jsme alespoň jednu písničku" to jsou slova Olgy Lounové.
František Ringo Čech pojal svou návštěvu po svém. S majitelem baru Petrem Bauerem jsou přátelé, a tak Ringo přinesl jako dar kamarádovi dva obrazy, ale jeden z nich je na veřejnosti těžko publikovatelný. "V tomto barbarském století je hrát na piano v baru velice odvážné a na Petrovi Bauerovi si velice cením, že také jeho zásluhou se klavír vrací do hlavního města" sdělil rocker F.R. Čech.
Největší rozruch byl zaznamenán před jedenáctou hodinou, když na barovém pultu za obrovského zájmu všech přítomných "vystřihla" Gábina Partyšová ve spolupráci s Hankou Svobodovou elegantní body shot.

Marta Jandová propaguje institut krásy ASTE

27. listopadu 2010 v 18:19 | Matulinka |  Marta Jandová

Zpěvačka Marta Jandová je prý už delší dobu naprosto zoufalá z toho, že se před svými koncerty vůbec nestíhá namalovat. Konečně však objevila salon krásy ASTE, kde jsou schopni napravit snad všechny ženské nedostatky a ještě k tomu své klientky neuvěřitelně omladit!

Pro video klikněte na tenhle odkaz:

Cheryl Cole - The Flood

27. listopadu 2010 v 18:01 | Matulinka |  Novinky ze světa hudby

Ve středu 24. listopadu bylo v jednu po poledni na britském hudebním kanálu 4music premiérováno nové video sedmadvacetileté Cheryl Cole, ex-členky girlbandu Girls Aloud. Jedná se o klip ke druhému singlu "The Flood" z druhé studiovky "Messy Little Raindrops", která vyšla 1. listopadu. Nikdo neví, bude-li tato balada tak úspěšná jako první singl alba "Promise That", který v UK debutoval na vrcholu žebříčku singlů, a získal tím Cole nejen její druhý sólový number one hit, ale i nejprodávanější vstup do hitparády necharitativního singlu roku (v prvním týdnu se ho prodalo 157 210 kusů). Režie kamerou příjemného klipu se standardním mainstreamovým výsledkem se ujala známá Britka Sophie Muller, která se za svou tvůrčí kariéru postarala o řadu klipů pro kupříkladu Eurythmics, PJ Harvey, Sugababes, Gwen Stefani, Beyoncé či Pink.Within Temptation chystají nové album

27. listopadu 2010 v 17:53 | Matulinka |  Within Temptation

Od poslední nahrávky holandské formace Within Temptation "The Heart of Everything" uplynuly jž tři roky a kapela pilně pracuje na další nahrávce. Novinky, která dostala do vínku název "The Unforgiving", se dočkáme v březnu příštího roku.
Fanoušci se mohou těšit na koncepční album. Má si zakládat na sérii komiksů od Stevena O'Connella, který je autorem knih jako "BloodRayne" nebo "Dark 48". Pozorní posluchači v něm také najdou postavy komiksového kreslíře Romana Molenaara. Jeho díla znají všichni fanoušci sérií "Witchblade", "Darkness" nebo "X-Men".
Osazenstvo Within Temptation k nové desce prozradilo: "Tentokrát jsme zaujali zcela odlišný přístup. Koncept založený na komiksových postavách nám dal podnět přijít s novým zvukem. V důsledku toho se nám podařilo vytvořit náš snad nejlepší a nejsilnější materiál. Kvalitu nových písní neovlivnila ani skutečnost, že kapelu začátkem roku opustil bubeník Stephen van Haestregt. Namísto toho se věnuje své rodině a práci technika ve studiu.

Avril Lavigne už není vdaná

27. listopadu 2010 v 17:47 | Matulinka |  Avril Lavigne

Šestadvacetiletá kanadská poprockerka Avril Lavigne je od úterý 16. listopadu definitivně rozvedená. Její manželství s rockerem Deryckem Whibleyem (ze Sum 41) je tak oficiálně ukončeno.
O rozvod požádala 9. října loňského roku, přičemž prohlásila: "Jsem vděčná za náš čas spolu a jsem moc vděčná a spokojená za to, že naše přátelství setrvává." Podle amerického bulváru proběhl celý rozvod bez problémů, majetek byl rozdělen podle rozumně nachystané předmanželské smlouvy. Zpěvačka od února chodí s hvězdou ze seriálu MTV formy reality show nazvané "The Hills" Brodym Jennerem. Podle spoluherečky Audriny Patridge je pár "spolu moc šťastný, klape jim to".
Kromě toho prozradila Lavigne i pár dalších detailů o své nové nahrávce. "Můj nový singl vyjde v lednu, jmenuje se 'What The Hell'. Deska vyjde v březnu a je úplně jiná... prozradila MTV News a dodala: "Jsem starší a myslím, že to půjde z muziky i poznat. A už to není poprock, deska je měkčí a hlubší. První singl je úplně jiný než zbytek alba, je poprockový, je vlastně jako moje starší věci. Zbytek alba je ale úplně jinde." Tato dospělejší nahrávka je čtvrtou řadovkou Lavigne.

Rihanna - Loud (Cizí recenze)

27. listopadu 2010 v 17:44 | Matulinka |  Novinky ze světa hudby

Rihanna - Loud
Vydáno: 15.11.2010
Celkový čas: 46:39
Skladby: S&M ,What's My Name? feat. Drake, Cheers (Drink To That), Fading, Only Girl (In The World), California King Bed, Man Down, Raining Men feat. Nicki Minaj, Complicated, Skin, Love The Way You Lie (Part II) feat. Eminem
Vydavatel: Universal

Rihanna je nejúspěšnějším singlovým interpretem posledních pěti let, od svých osmnáctin už osmkrát stanula na vrcholu amerického žebříčku. Zázračné dítě, které už dítě dávno není, hlavně po tom, co jí Chris Brown připravil pořádnou čočku. Nato ale nahrála své nejlepší album "Rated R" a medializace případu, který pak už každého otravoval, tak přišla velmi vhod. Letos tu máme úplně novou Rihannu, která jako by zapomněla na vše předchozí a vrátila se někdy do roku 2006. Album "Loud" je totiž jednoduché, z velké části ale naštěstí i chytlavé a zábavné.
Je možná škoda, že reflexí víceméně neuspokojivých výsledků singlů z "Rated R" byl přesun k písním, které sice nenadchnou náročné ucho, ale po první sekundě v rádiu si je každý zamiluje. Rihanna tak vsadila na guettovsky taneční "Only Girl (In The World)" a "S&M" či triviální r'n'b "What's My Name?", aby se opět vrátila na nejvyšší příčky hitparád. A ono to samozřejmě funguje. Všechny tři zmíněné hity jsou výborné, produkovali je Stargate, kteří pro Rihannu tvoří od začátku a z jejich spolupráce vzešly pouze skvosty. Jen díky singlům "Only Girl" a "What's My Name?" s hostujícím Drakem je už teď deska v USA úspěšnější než "Rated R". Raketový výstřel "What's My Name?" na jedničku žebříčku byl opravdu pozoruhodný. Ovšem není se čemu divit, píseň znějící jako spojení "Te Amo" a intimních písní z Drakeova debutu "Thank Me Later" je prostě na první poslech dokonale otravná.
"Loud" překvapí svou pestrostí, bohužel někdy i nepříjemně. "California King Bed" potěší pouze fanoušky naprosto plytkých popových balad, které nám Taylor Swift servíruje pravidelně, u Rihanny jsme na to ale nebyli zvyklí. Na "Man Down" si rodačka z Barbadosu zajela zpátky na Karibik a marleyovsky při reggae zpívá, že zastřelila nějakého chudáka. Jamajský styl artikulace, akcent nebo zabarvení hlasu se přenesly i do jiných písní, zpívá tak třeba ve veselé "Cheers (Drink To That)" (například v části 02:08-02:17). Píseň s chytlavým kytarovým podkladem ale zaujme hlavně díky vysamplované halekající Avril Lavigne z "I'm With You" v refrénu. Nebál bych se ji použít jako další singl, skladba může mnohé frustrovat, ale také se u mnohých může stát tou oblíbenou.
Když jsem u toho samplování, příjemně popová "Fading" využívá zrychlené "One By One" Enyi a je to můj poslední tip na možný singl. Pokud by ale vydavatelství chtělo vsadit i na jeden čistě beatový hiphopový track, je zde ještě "Raining Men" se šílenou Nicki Minaj. Po dvou podprůměrných skladbách pak krátké album uzavírá "Love The Way You Lie (Part II)", tedy pokračování skvělého originálu z Eminemova "Recovery". Tentokrát má hlavní úlohu pochopitelně Rihanna a bohužel to tak slavné není. Však i sama zpěvačka se vyjádřila, že druhý díl si vyžádalo vydavatelství. Z donucení tak hity nevycházejí.
Když to tedy Rihanně sečteme, tak z pouhých jedenácti skladeb páté desky "Loud" je většina dobrých až skvělých, vždy chytlavých, zbytek průměrný až slabý, často otravný. Rihanna nás v roce 2010 stále baví, přesto příliš nenadchne náročnější posluchače, a tím pádem ani hudební kritiky. U mě to však má stále dobré, z postu mé nejoblíbenější zpěvačky ji těžko někdo dostane. Příště ale trochu více zapracovat, prosím.
Znovu 17 / 17 Again

27. listopadu 2010 v 17:37 | Matulinka |  Filmíky

About movie

Název filmu: Znovu 17
Originální název: 17 Again
Žánr: Komedi
Země výroby: USA
Rok výroby: 2009
Délka: 98 min
Režie: Bur Steer
Hrají: Zac Efron, Michelle Trachtenberg, Matthew Perry, Ed Ackermann, Cody Kennedy
Ocenění: 2 výhry pro Zace Efrona na Teen Choice Awards + 2 nominace na MTV Awards a na People's Choice Awards

Další informace v Celym článku


Written In The Stars (Song of November 2010)

26. listopadu 2010 v 19:20 | Matulinka |  Songs

Asi měsíc stará novinka, takže opravdu aktuální hit, co hýbe Amerikou :D a ano, i já jsem tomuhle songu naprosto a definitivně propadla..je to něco na styl Airplanes od B.o.B a Hayley Williams. Tinie se tu "střídá" s klavíristou a zpěvákem Ericem Turnerem..je to naprostá dokonalost, ta písnička v sobě nese spoustu emocí a pokaždý když jí slyšim, tak se mi zalíbí ještě o něco víc..já moc tenhle žánrt neposloucham, ale Written In The Stars je jedna z nejlepších písniček, jaký znam!! :D a když si přečtete ten text (samozřejmě je přeloženej ;) ) tak je to i hrozně dojemný, to o čem tam zpívá kupodivu není láska, ale problém společnosti a vlastně to zachycuje i kus Tinieho života..je to jakási jeho zpověď..

Videa, text apod. najdete v Celym článku :))


David Boreanaz oslavil 9. výročí svatby

26. listopadu 2010 v 18:20 | Matulinka |  David Boreanaz

24. listopadu to bylo přesně 9 let od doby, kdy se David Boreanaz oženil s Jamie Bergman (dnes už Boreanaz). Mají spolu také jednoho syna, který jako by Davíkovi z oka vypadl..i když blonďatej je po mamince, která dřív pózovala i pro Playboye. Jejich manželství přestálo i aféru kolem toho, že je David údajný sexuální násilník a dokonce spolu vydrželi i "strašení" v jejich domě, kdy se jim ze záhadných důvodů zvedala a hýbala postel. Takže nezbývá než jim popřát hodně štěstí do dalších devíti let ;)

Bulvár útočí na Evu Longorii Parker, prý se rozvádí..

26. listopadu 2010 v 18:13 | Matulinka |  Eva LongoriaPo Davidu Boreanazovi se bulvár zaměřil i na manželství Evy Longorie Parker
Tady máte ten úryvek:

Eva Longoria pověděla Mario Lopezovi, že našla stovky zpráv od jiné ženy a Tony Parker to nepopřel, dodává však, že jeho nevěra byla čiště "psychická".

Tony podle webu Acces Hollywood měl aféru s Erin Barry, manželkou svého týmového kolegy Brenta Barryho, ale namítá, že šlo pouze o smsky.

Podle tohoto zdroje Tony popírá jakýkoli sexuální kontakt s Erin.

Když Eva zažádala o rozvod, Tony věděl, že to přijde.

,,Eva a já jsme si o tom už v soukromí promluvili," řekl Tony pro Acces. ,,Jsem si vědom toho, že Eva bude chtít rozvod v Los Angeles."

,,Nebudu požadovat rozvod v Texasu, příliš mi nezáleží na tom, jestli to bude v Texasu nebo v Kalifornii. Ještě si o tom s Evou v klidu promluvíme."

Když se rozšířili zvěsty o nevěře Tonyho s Erin, tak i její manžel zažádal o rozvod.

Pár také dodává, že rozvod není kvůli údajnému milostnému poměru, ale kvůli nedostatku času a příliš dlouhé doby, kterou tráví každý zvlášť.

,,Je to vztah na dálku - a ta vzdálenost si vybrala své."


Happy Birhtday Katherine Heigl!

26. listopadu 2010 v 18:02 | Matulinka |  Katherine Heigl

Katherine Heigl oslavila 24. listopadu své 32. narozeniny. Takže jí za tenhle blog přeju všechno
 nejlepší..i když trošku opožděně :D a hlavně aby se jí dařilo v osobním životě a co je pro nás
 fanoušky podstatné, i v tom profesionálním ;)


Josh Radnor / Ted Mosby

26. listopadu 2010 v 17:55 | Matulinka |  How I Met Your Mother - Jak jsem poznal vaši matku
Josh Radnor Actor Josh Radnor attends the CBS Comedies' Season Premiere Party at Area on September 17, 2008 in Los Angeles, California.

Povolání: Herec
Věk: 36
Datum narození: 29. 7. 1974
Místo narození: Columbus, Ohio, USA
Znamení: Lev  
Výška: 183 cm

Josh Radnor je americký herec známý především jako architekt Ted Mosby v sitkomu How I Met Your Mother, kde hraje spolu s Alyson Hannigan a Neil Patrick Harrisem.

Radnor se narodil v Bexley (Ohio) jako syn advokáta Alana Radnora. Vyrůstal v Bexley poblíž města Columbus a odmaturoval na Bexley High School. Později přišel na Kenyon College, kde mu divadelní oddělení jeho školy předalo cenu Paula Newmana, přávě za roly v HIMYM.

V roce 2001 byl Josh původně obsazen do hlavní role v seriálu Off Centre ale roli nakonec dostal Eddie Kaye Thomas. O rok později stvárnil hlavní roli v divadelní verzi Absolventa v divadle na Broadwayi.

Filmografie


2010   HappyThankYouMorePlease
 2005   Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál)
 2003   Miss Match (TV seriál)
 2002   Court, The (TV seriál)
 2001   Bulšit
     Odpočívej v pokoji (TV seriál)
 2000   Welcome to New York (TV seriál)
 1999   Griffinovi (TV seriál)
     Soudkyně Amy (TV seriál)
 1990   Právo a pořádek (TV seriál)

Postavy z How I Met Your Mother - Lily Aldrin

26. listopadu 2010 v 17:45 | Matulinka |  How I Met Your Mother - Jak jsem poznal vaši matku

Celý text je moje vlastní tvorba

Lily se také v poslední době ukázala jako velmi výrazná postava. Je manželkou Marshalla Ericsena a mají spolu naprosto dokonalý vztah, po kterém touží snad každá žena. Lily je, co se týče Marshalla, neuvěřitelně obětavá, dokonce mu doteď dělá i svačiny. Také spolu mají neuvěřitelné množství zvyků a tradic, ale přijde jim nesmírně romantické i to, když se jen válí u televize. 

Lily pracuje jako učitelka ve školce, ale vždy toužila po tom, být profesionální malířkou. Sama namalovala i několik obrazů, ale žádný z nich příliš ohlasu nevzbudil, i když Marshall jí samozřejmě i nadále podporuje. 

Co se týče povahy, tak je Lily celkem lehkovážná a pokud si s něčím nedělá starosti, pak jsou to peníze. Pořád a ráda utrácí za oblečení, a proto často Marshalla vmanipulovává do lepších zaměstnání. V poslední době se také ukazuje, že je schopná, co se vymýšlení různých strategií týče a Barney ji dokonce označil za "vládce nad loutkami, čirým zlem a mistryní v manipulaci". Někdy to vypadá, že je Lily pěkná mrcha, ale v jádru to tak není a pro své přátele by udělala cokoli..někdo toho možná dělá až moc..

Alyssa Milano navrhla vlastní svícen

26. listopadu 2010 v 17:29 | Matulinka |  Čarodějky-Charmed
In this photograph taken by AP Images for SC Johnson, Alyssa Milano designs a candle holder during the Glade Design and Shine event on Wednesday, Oct 13, 2010 in Los Angeles. Celebrities, including Giuliana Rancic, Alyssa Milano, Lauren Conrad, Lo Bosworth and others gathered Wednesday night to design candle holders for charity at the Glade Design and Shine event. The stars raised $75,000 for Operation Smile. Visit GladeDesignand Shine.com to see their designs and create your own for the chance to win $10,000 and have your design sold in stores.

Na této fotce od AP Images pro SC Johnson je Alyssa Milano, jak navrhuje vlastní svícen během Glade Design a Shine, akce, která se konala ve středu 13. října 2010 v Los Angeles. Celebrity jako Giuliana Rancic, Alyssa Milano, Lauren Conrad, Lo Bosworth a další se ve středeční noc shromáždili, aby navrhovali svícny pro charitu na akci Glade Design a Shine. Hvězdy vydělali 75 000 dolarů na Operaci Úsměv. Navštivte GladeDesingandShine.com a prohlédněte si jejich výtvory nebo si udělejte své vlastní s šancí na výhru 10 000 dolarů. 

Přímo Alyssiny výtvory jsou na tomhle odkazu: http://www.gladedesignandshine.com/gallery/default.aspx

Alyssa Milano - Spot pro Unicef 2010

26. listopadu 2010 v 17:16 | Matulinka |  Čarodějky-Charmed

Jak už sem tu kolikrát psala, tak Alyssa Milano je jednou z ambasadorek Unicefu a pro rok 2010 spolu s dalšími celebritami jako Orlando Bloom nebo Salma Hayek, natočili reklamu, ve které znovu a znovu opakují, že při dobré vůli a pomoci se z 22 000 mrtvých dětí za den stane nula :))

Fanvids with my favourite actors/actress ♥

25. listopadu 2010 v 20:07 | Matulinka |  ♠ Videa ♠
Dlouho jsem tu nedala žádné fan video, tak teď jich tu mam snad dost na to, abych vám to vynahradila :D videjka jsou rozdílná, ale přecejenom mají něco společného..jsou s mými vůbec nejoblíbenějšími herci a herečkami :))

Zbytek videí pod perexem


Blake Lively na oslavě 2. narozenin kolekce Lorraina Schwartze

25. listopadu 2010 v 19:20 | Matulinka |  Blake Lively
V téhle době je moderní uspořádávat různé oslavy pro kolekce šperků. I Blake Lively se něčeho podobného zúčastnila. Přišla se podívat a užít si oslavu 2. narozenin kolekce Lorraina Schwartze a aby dala svým šperkům co nejvíce prostoru, zvolila jen jednoduché tělové šatky a uhlazený účes..výsledek je perfektní :))

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku


Blake Lively - The Green Lantern - Trailer

25. listopadu 2010 v 19:14 | Matulinka |  Blake Lively
Blake Lively si zahrála ve sci-fi od Warner Bros The Green Lantern, podle traileru to vypadá jako fakt zajímavej film a dobrou zprávou je i to, že se to bude promítat i u nás v kinech, předpokládané datum je 16. června 2011 a je tu naděje i na 3D :))


Jennifer Morrison na slavnostní večeři Santiaga Gonzaleze

25. listopadu 2010 v 19:05 | Matulinka |  Jennifer Morrison
17. listopadu se Jennifer Morrison objevila na slavnostní večeři pořádanou Santiagem Gonzalezem. O Jenn je známo, že od té doby, co se jejím přítelem stal Amaury Nolasco, tak se více zajímá o španělskou menšinu v Americe a dokonce se prý začala učit i španělsky, takže není divu, že začala obcházet i tyhle "španělské" akce :))

jennifer1.jpg