Červen 2011

Něco jako komedie / It's King Of A Funny Story

29. června 2011 v 20:38 | Matulinka |  Filmy s herci ze seriálůAbout movie


Lauren Graham - lauren-graham iconNázev filmu: Něco jako komedie
Originální název: It's Kind Of A Funny Story
Žánr: drama/komedie
Země výroby: USA
Rok výroby: 2010
Délka: 101 min
Režie: Anna Boden, Ryan Fleck
Koho známe ze seriálu: Lauren Graham alias Lorelai Gilmore v Gilmorových děvčatech
Hrají: Lauren Graham, Emma Roberts, Keir Gilchrist, Zach Galifianakis, Jeremy Davies
Ocenění: 1 nominace na Black Reel


Další informace v Celém článkuMy Fanfiction - Soulmates "Buffy and Angel: Reversal" /část pátá/

29. června 2011 v 20:04 | Matulinka |  My Fanfiction
Buffy/Angel - bangel icon
V minulých částech bylo: Buffy dala Angelovi okamžik pravého štěstí a z něj se stal Angelus. Chtěl Buffy zabít, ale zjistil, že se s ní setkal ještě když byl člověkem. Buffy chtěla skoncovat se životem kvůli Angelovi a nechala se přemoct od Spika, který ji kousnul, ale Angelus ji stihl ještě zachránit. Zásluhy si ovšem připsal Xander. I Spike si to myslí, protože útočníka neviděl. Angelus se rozhodně s Buffy promluvit a říct jí celou pravdu.


"Buffy, asi mi hned nebudeš věřit, ale časem snad pochopíš.."

"Buffy, není to snad tvůj bývalý přítel, ten, kvůli kterému si děláš takové starosti?!" znenadání se tam objevila Joyce.

"Ale mami, jen si povídáme..měl prostě starost, o nic nejde. Klidně počkej vevnitř." do Buffyina hlasu se však vedrala nervozita a strach o matku, nechtěla ani pomyslet, čeho by byl Angelus schopen.

"Tak to ne, slečinko! S těmi tvými pochybnými známostmi je konec, nebudu se tě neustále vyzvedávat v nemocnici nebo na policii, na to prostě nemám Buffy." Joyce mluvila rozhodněji, než kdy jindy a Buffy vytušila, že tuhle hádku jen tak pod koberec nezamenete. A proč by vlastně měla? Vždyť se tu vybavuje s vrahem..

"Máma má pravdu Angelusi, ty pro mě nejsi dobrá společnost." nic víc už dodávat nemusela, prostě se otočila a odešla.

Angelus se za ní dlouho díval, věděl, že přemožitelka cítí jeho pohled v zádech a to mu dělalo dobře. "Jsem pro tebe víc dobrá společnost, než si vůbec dokážeš představit. Hmm..však ty ještě uvidíš!"

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Asi po hodině hádka mezi matkou a dcerou nebrala konce. Buffy se pomalu zaplétala do svých vlastních lží a věděla, že už to konečně musí nějak vyřešit.."Víš mami, pokud jde o Angela a to všechno, všechny mé potíže a zranění..víš, já nejsem úplně normální. Vlastně jsem něco jako superhrdina, akorát bez toho převleku a taky neplivu oheň, nebo nevystřeluju pavučiny..to vlastně spíš dělají ti, které zabíjím, démoni..protože já jsem přemožitelka a je to mé poslání.." v momentě, kdy ona slova vyřkla jakoby ji spadl kámen ze srdce. Kdyby tak alespoň jedna z nich tušila, jaké bude mít toto přiznání důsledky...

"Oh, bože, Buffy. Holčičko..nevím, co na to říct. Víš co, počkej na mne ve svém pokoji a promluvíme si o tom později. Jsem z toh nadšená, vážně."

Sotva se Buffy odebrala nahoru, Joyce se zničeně svalila na gauč, s její dcerou to je vážnější, než si myslela. Pomalu zvedla sluchátko.. "Haló, to je psychiatrická léčebna Sunnydale? Potřebuji pomoct s mou dcerou.."

Buffy byla opravdu šťastná, konečně matce řekla pravdu a skutečně se jí moc ulevilo. "Hmm, vlastně to vzala moc dobře, super." konečně měla pocit, že se jí přihodilo taky něco dobrého. Ozvalo se zaťukání. "Pojď dál, mami." .. Zase bolest, tentokrát jemnější. Do pokoje nevešla její matka, nýbrž dva lékaři, spíš gorily a pomocí injekční stříkačky jí vpíchly sedativa a odnesly ji do vozu, který se vydal na nedlouhou cestu do nechvalně známé léčebny v Sunnydale. Nezpůsobilo to rozruch, nikdy si nevšiml sanitky bez houkačky ani zdrcené matky sedící na schodech..vlastně nikdo až na.. jednoho zamilovaného upíra.

Vpíchly jí sedativa to ano, ale nikdo moc nepočítal s dávkou pro přemožitelku, takže nebylo divu, že se pár minut na to probrala. "Kde to zase sakra jsem, už nikdy nesmím ztrati vědomí, pak vždycky končím na divných místech." pak jí svitlo.. a najednou tu místo spící vyvolené byla pořádně rozzlobená vyvolená. "To ne, kvůli přemožitelství jsem přišla o hodně věcí, ale nikdo ze mě blázna dělat nebude!" Stačilo jen pár kopů a byla na svobodě. Zatím ale žádná výhra..

Bloumala ulicema a nevěděla, co si počít, byla teď víc sama, než kdy předtím. Své matky se nebála, spíš byla zklamaná. A taky naštvaná. Hořce litovala pravdy, která vyšla na povrch. "Proč prostě nemůžu být normální holka, chci tak moc.." Mezi vzlyky jí ani nebylo rozumět. Slzy zamaskovaly až ledové kapky z počínající bouřky. "No fajn, ještě pršet začne?" Nad její hlavou souhlasně zaburácel hrom. "Co budu dělat..no tak Buffy mysli..ah, tamhle je strom, no co, zatím to postačí.." Schoulila se pod větve, ale moc to nepomohlo, za chvíli byla promočená na kost.."Chtěla jsem smrt, sice ne takhle ale nevadí." V ten okamžik Buffy rezignovala na všechno, lásku, přátele, rodinu..a život..

"Buffy, co ty tady, viděl jsem sanitku a myslel, že se něco stalo?"

Vzhlédla k němu, vlasy už mu netrčely do všech stran, jak gel postupně smývala dešťová voda, která postupně dopadala na jeho kožený kabát. Byl dokonalý a ona ho milovala.

"Angele, já tě miluju. Nezáleží na tom, že teď nemáš duši, jednoduše tě miluji. Vždycky se objevíš a já nemůžu dýchat." Na důkaz svých slov se rozkašlala.

"Šss, Buffy, nemluv. Pojďme si promluvit..vždyť tu zmrzneš. Co kdyby si šla se mnou do Sídla. Můžeš tam s námi zůstat, jak dlouho chceš a nikdo ti neublíží..alespoň prvních pět minut, kdy budou v šoku. Tak co, bereš?"

"Beru."

Zase ona! / You Again

28. června 2011 v 20:17 | Matulinka |  Filmy s herci ze seriálůAbout movieKristen Bell - kristen-bell icon


Název filmu: Zase ona!
Originální název: You Again
Žánr: komedie
Země výroby: USA
Rok výroby: 2010
Délka: 105 min
Režie: Andy Fickman
Koho známe ze seriálu: Kristen Bell alias Veronicu ve Veronica Mars
Hrají: Kristen Bell, Odette Yustman, Jamie Lee Curtis, Sigourney Weaver, Betty White, Victor Garber, Dwayne Johnson
Ocenění: 1 nominace

Další informace v Celém článkuFashion Shows Spring Summer 2011 •4• Lazaro Bridal

28. června 2011 v 13:29 | Matulinka |  ♠ Fashion ♠


Jelikož se o prázdniny pozastaví všechny pravidelné články, protože na to prostě není čas, a přidávání módních přehlídek s aktuálními trendy je právě jedním z oněch článků, řekla jsem si, že by to chtělo něco speciálnějšího, než obvykle. Do oka mi padnul odkaz na přehlídku ze svatební kolekce Lazara a bylo to :D původně jsem hledala Bridal show Very Wang, ale tu jsem našla jenom bez zvuku.. ale tahle určitě neni o nic horší.. celých těch čtrnáct minut se mě na to bavilo koukat :D navnadil mě už začátek remixu Čtvero ročních období od Vivaldiho, navíc ty modelky tady byly bezchybný, v těch šatech se doslova nesly, až na jednu, která chodila pánví napřed, což nesnášim :D jinak tam byla jedna Japonka a ta byla fakt dobrá, myslim v prezenci těch šatů..takhle chodit v šatech se sukní o průměru dva metry bych taky chtěla umět :D a ty šaty byly nádherný ♥ já doslova šílim ze šatů, který jsou v záplavě tylu..ale jenom dole, vršek musí být jednoduchý, aby to bylo vyvážené :)) a takových rób tam bylo požehnaně :p akorát škoda, že se tam taky neprošel nějakej pěknej ženich, to už by tadyta show byla absolutně bezchybná :p

a tyhle šatky byly z nich ze všech nejdokonalejší..jak jsem psala..bohatá tylová sukýnka a jednoduchý vršek jsou přesně tím pravým pro mě..takhle si představuju opravdovou nevěstu na úrovni, čímž taky trochu narážim na Kate Middleton, která měla ty šaty na muj vkus dost strohý.. jinak ta fotka neni příliš lichotivá, to musíte vidět v pohybu ;)A tady už je samotná přehlídka..nechte si chutnat :p :D


V Monte Carlu byl otevřen nový klub Billionaire

28. června 2011 v 12:56 | Matulinka |  ♠ Fashion ♠

Protože k módě patří dozajista i party, tak je tady článek o jednom z nově otevřených klubů z Monte Carla. Možná si myslíte, že vědět o klubech mimo naši zem je zbytečnost, ale nikdy nevíte, kdy se vám to může hodit..pojedete třeba s kamarády na výlet a oni se budou chtít pobavit a vy řeknete třeba.."Co zajít do toho skvělýho klubu Billionaire, nedávno jsem o něm četla.." a bude to samozřejmě pokračovat tak, že všem známým dáte adresu mýho blogu :D každopádně budete za hvězdu :D ale k věci.. tenhle klub byl otevřen začátkem května při příležitosti závodu Formule 1, majiteli jsou Flavio Briatore a jeho manželka Elisabetta. Při příležitosti otevření tam také vystoupilo mnoho umělců, mezi nimi třeba ruský rapper Timati. Během svého krátkého působení už klub získal velkou prestiž a dobré vyhlídky má i do budoucna..víc o tom zatím napsat nejde, protože je otevřen teprve krátce..ale aspoň se můžete podívat na fotky ;)


Jedinečná příležitost zakoupit si lak od Essie

28. června 2011 v 12:44 | Matulinka |  ♠ Fashion ♠


Laky Essie dozajista patří k jedněm z nejkvalitnějších laků na trhu..cena tomu patřičně odpovídá. Nyní je ale šance si přes internet na stránkách essiecz.cz koupit tyto laky za poloviční cenu..a to už se hodně vyplatí ;) já bych toho asi taky využila, ale jeden už mam doma, ten jsem dostala k InStylu..zatim jsem ho měla jenom jednou a barvička to byla krásná. Akorát vás nesmí vyděsit, že se trochu hůř aplikuje než běžnější laky. Já když jsem si dala první vrstvu, tak to bylo průhledně a po druhé mi to steklo ke stranám, laky od Essie jsou totiž o něco tekutější, což mi nedošlo :D ale vzhledem k tomu, že po týdnu nebyla patrná ani jediná oděrka a barva se pořád leskla, tak jsem rozhodnutá, dát tomu ještě šanci :)) a jaké jsou vaše zkušenosti s touhle značkou?

Město / The Town

27. června 2011 v 18:58 | Matulinka |  Filmy s herci ze seriálůAbout movieKrista - the-town icon

Název filmu: Město
Originální název: The Town
Žánr: krimi/drama/thriller
Země výroby: USA
Rok výroby: 2010
Délka: 125 min
Režie: Ben Affleck
Hudba: Harry Gregson-Williams
Koho známe ze seriálu: Blake Lively alias Serena van der Woodsen v Gossip Girl
Hrají: Ben Affleck, Blake Lively, Rebecca Hall, Jon Hamm
Ocenění: 3 výhry (NBR Award za Nejlepší Cast, Special Award pro Rebeccu Hall za Práci tělem a WAFCA Award za Nejlepší Cast), 1 nominace na Oscara za Vedlejší roli pro Jeremyho Rennera a dalších 23 nominací

Další informace v Celém článkuNej Fanvideo týdne - this was all i wanted, all i want || flynn/rapunzel [tvt round 3]

27. června 2011 v 17:56 | Matulinka |  ♠ Videa ♠


Myslete si o mě, co chcete, ale já tenhle film prostě miluju! :D roztomilejší lidičky jsem snad ještě neviděla :p a tohle video je neméně pěkný..viděla jsem jich docela dost /asi tři :D / ale jenom tohle má naprosto krásnej, čistej a kvalitní obraz..navíc ta písnička k tomu :p vim, že tohle asi čtete u každýho videa týdne..ale když ona je to pokaždý pravda :D tady nejde ani moc o efekty nebo tak.. těch tam moc nenajdete, ale hlavně o tu obrovskou kvalitu toho fanvidea ;)

Pár: Flynn a Rapunzel
Film: Na vlásku
Song: Just Say Yes
Interpret: Snow Patrol
Autor fanvidea: MundaneMuggle


Překlad:

Cítím tvoj srdce bijící skrze moje tričko
Tohle je, co jsem chtěl a co chci
Vše, co chci
Vše, co chci
Vše, co chci
Vše, co chci

Prostě řekni ano, prostě řekni, že tu není nic, co by tě drželo zpátky
To není test, ani pominutí mysli
Pouze láska

Prostě řekni ano, protože mě to bolí a vím, že tebe také
Pro dotek tvé teplé kůže
Jak tě vdechuji
139. bleskovka

26. června 2011 v 17:00 | Matulinka |  Bleskovky


Téma: Prázdniny

1) Ahoj
2) Poznali byste všechny tři místa, odkud jsou fotky?
3) Kam se letos chystáte na prázdniny?
4) Kdybyste si mohli vybrat jedno místo, kdekoli..jaké by to bylo?
5) S kým byste nejradši strávili celé prázky?
6) Nejkrásnější místo, kde jste v Čechách byli?
7) Nejkrásnější místo, kde jste byli ve světě?
8) Hlasujte v anketě a písněte pro co
9) Co na diplom?
10) Papa
Skvělej tejden, docela dobrej pátek a pak...nuda nuda :D

26. června 2011 v 15:21 | Matulinka |  Me & My Life


Jak jsem se toho sportovního kurzu se školou děsila, tak teď bych dala nevim co za to, abych se tam mohla vrátit.. :D docela ironie no..do Holandska jsem se těšila, jak já nevim co a nakonec to byl tak průměrnej zážitek (i když vinu na tom bude mít možná i to, že jsme tam dohromady naspali asi pět hodin :D ) tady jsem si málem spočítala i hodiny, kdy se vrátim zase domu a dopadlo to tak, že jsem se perfektně bavila..sporty mi moc nešly, to neni žádná novinka :D ale byla přitom docela sranda..hlavně při softballu, kdy jsme se vždycky vykecávali na metách a pak jsme nevěděli, kdy máme běžet.. nebo když si kámoška při odpalu praštila do hlavy..to teda zezačátku moc vtipný nebylo, protože to vypadalo na otřes mozku, ale pak když jí bylo líp, se z toho stal stálý vtip a pořád si ji kvůli tomu někdo dobíral a nakonci díky tomu dostala i diplom :D zkazilo se to až ten poslední den, kdy byl turnaj, kde se mi podařilo se nenominovat do žádného týmu ;):D při zápasu ringa měla totiž vedlejší třída pořád nějaký kecy a kámošce trochu nevydržely nervy a tak při podání tam jednu holku vyhlásila..no radši to tu ani nebudu přepisovat, co řekla :D a potom se všichni docela rozhádali..ale to mi nevadí, já mam konflikty někdy ráda :D musim říct, že naší třídě se absolutně všechny zápasy podařily prohrát! :D nejlepší byl fotbal, kde jsme prohráli 11:0 a některý z hráčů dokonce dostali cosi jako růžovou kartu, aby je nemuseli vyloučit za sprostý slova :D ale na co jsme se vždycky těšili nejvíc, to byly ty večery..hned v noci, jak jsme si šli lehnout, tak vždycky "už aby byl večer" :D spojili jsme se totiž dvě chatky, jedna naše holčičí a jedna klučičí a společně jsme "slavili" asi chápete, jak to myslim ne ;):D zálesáckej způsob života a tepláčková móda se mi nějak zalíbili :D ono to má něco do sebe, když ráno vstanete, vyjdete ven, tam zpívaj ptáci, všude je rosa a okolo jenom lesy a nádhernej čerstvej vzduch :)) v pátek když jsme se vrátili jsem pořád nevěděla, co dělat..naštěstí mě kámoška vytáhla do jedný nový kavárny u nás na Kladně, kde to bylo docela dobrý a levný..docela jsem si skoro po tejdnu hladovky pochutnala na tom banánovym dortu :p a pak jsme se šli podívat na Malý kladenský dionýsie..hned první představení byl sci-fi balet..asi tušíte, jak nás to bavilo ne? :D ale kvůli jídlu zadarmo jsme vydrželi ještě na historickou operu a to už docela šlo :)) pak jsme si šli spravit náladičku do Bestu, to je takovej nejoblíbenější klub u nás.. ale tam byla docela nuda.. DJ byl nějakej divnej, pořád hrál takový divný melodie a písničky starý sto let, tak jsme to zabalili ještě před půlnocí a jeli domu.. v sobotu jsem chtěla jít na koncert Bena Cristovaa do Venue, ale bohužel ho všichni mí kamarádi nesnáší, nebo se necejtili na to, jet hned po sporťáku celou noc kalit do Prahy :D skoro jsem to obrečela, že jsem ho neviděla, ale snad budu mít ještě někdy příležitost :)) a co je u vás novýho? :))

Leighton Meester - Monte Carlo - Rozhovor pro E! /Přednastaveno jsem na sporťáku/

24. června 2011 v 22:31 | Matulinka |  Leighton Meester
Teď se to zveřejňuje a to znamená, že je pátke /huhůů/, konečně den, kdy se vracím domů a pokud možno celá..už teď, když píšu tenhle článek, si představuju, jak bude skvělý, až zapnu počítač a uvidím ho na blogu.. a třeba si řeknu "Hmm, nakonec to nebylo tak strašný, jak jsem čekala" kéž by :D nebo naopak "Jak jsem to tam mohla přežít?" nebo tam umřu pod návalem sportovních aktivit a už si to nepřečtu nikdy :D momentálně jsem šťastná, vidíte, co dokáže jeden přednastavený článek :D a tady je konečně to video..je to docela pěknej rozhovor s Leighton Meester, Selenou Gomez a jednim moc pěknym hercem, jehož jméno mi právě vypadlo :D


Ed Westwick pro Penshoope /Přednastaveno jsem na sporťáku/

23. června 2011 v 22:20 | Matulinka |  Ed Westwick
Ed Westwick právě dofotil jednu ze svých nejnovějších reklam pro firmu Penshoope, photoshoot ještě k dispozici není, zato ale na net uniknul tenhel skvělý plakát, který nám napovídá, jak asi bude celá kampaň laděná..a myslím, že bude na co se těšit ;)


Natalie Dormer - W.E. - Práva získalo Weinstein Company /Přednastaveno jsem na sporťáku/

22. června 2011 v 22:16 | Matulinka |  Natalie Dormer

Společnost Weinstein Company nedávno oznámila, že zakoupila práva k projektu W.E., Madonnin debut v nezávislém filmu. W.E. je romantické drama napsané dvojcí Madonna a Alek Keshishian, produkované Madonnou a Kris Thykier a s výkonným producentem Scottem Franklinem (Černá labuť). Ve filmu si zahrají Abbie Cornish (Limetless), Oscar Isaac (Drive), James D'Arcy (Maste & Commander), Andrea Risebrough (Never Let Me Go), Natalie Dormer (Tudorovci), Richard Coyle (Princ z Persie: Písky času), James Fox (Sherlock Holmes) a Laurence Fox (Inspector Lewis). Převzetí práv za TWC provedla místopředsedkyně Harvey Weinstein a ředitelka produkce Donna Gigliotti.

Zabralo šest desítek let postavit vedle sebe příběh lásky krále Edvarda VIII. a americké rozvedené ženy Wallis Simpson.

"W.E. je o podstatě pravé lásky a o obětech a kompromisech, které z ní většinou vyplývají. Chtěla jsem tento příběh vyprávět už dlouho a přivedení projektu k životu bylo pro mě velkým dobrodružstvím. Těším na spolupráci s Harvey a The Weinstein Company," komentovala to Madonna.

"Madonna ve W.E. šla skutečně do sebe jako filmařka," řekla Weinstein. "Vzala jednu z nejoblíbenějších romancí 20. století a přivedla ji k životu chytrou, sexy a absolutně moderní cestou. Je obrovská zodpovědnost, vybrat ten správný termín pro premiéru."

Gigliotti dodala: "Dobrodružství při natáčení W.E. bylo jedno z nejúžasnějších, jaké jsem kdy viděla. Nemohu se dočkat amerického promítání, abych viděla, jakou reakci to vzbudí."


Jonathan Rhys Meyers stále v Jižní Africe /Přednastaveno jsem na sporťáku/

21. června 2011 v 21:56 | Matulinka |  Jonathan Rhys Meyers


Jonathan Rhys Meyers už nějakou dobu pobývá v Jižní Africe..poměrně dlouho dobu..proto se začaly rojit otázky, cože to tam vlastně dělá. První nápad je samozřejmě natáčení filmu nebo seriálu, ani o jednom projektu s Jonnym, který by byl v Kapském městě, není známo.. poslední dobou na netu začaly kolovat zvěsti, nedá se říct, že stoprocentně pravdivé, že je tam za účelem jakéhosi léčení, jakého ovšem už nikdo nedodává.. :D takže si holt počkáme, až se nám vrátí zpátky a pak bude snad záhada jeho výletu konečně a nadobro objasněna..pokud tam ale bude dlouho, riskuje, že z něj bulvární plátky udělaj hotovou senzaci :D

Marta Jandová na titulce Jackie /Přednastaveno jsem na sporťáku/

20. června 2011 v 21:49 | Matulinka |  Marta Jandová
Jackie 24/2011

Takhle momentálně vypadá aktuální titulka časopisu Jackie..ale pokud jste fanoušky Die Happy nebo přímo Marty, radím vám, radši to nekupovat..uvnitř jsou totiž jenom samé pomluvy..četla jsem úryvek z toho "článku" na netu a nestačila jsem koukat. Potom, co vymyslel Blesk s tim, že Martě už jako matce odzvonilo jsem si nemyslela, že by vyšla ještě větší slátanina, ale tohle nasadilo všem blbostem, co vychází v bulváru, korunu. Původně jsem tu ani nic nechtěla dávat, ale kdyby si ten časopis někdo chtěl koupit, tak aby pak nelitoval peněz..i když ten titulek už je značně odrazující :D podle časopisu se chce totiž Marta prací uštvat k smrti..ano, přesně takhle je to tam formulované :D větší kravinu snad vymyslet nemohli..už vidim, jak tomu někdo věří..to jsou ty zlatý český hlavičky :D pokud tedy jste fanoušky, tak rozhodně nekupovat! ://

Zítra odjíždim na sporťák..aneb připravte mi krásnej pohřeb :// :D

19. června 2011 v 22:29 | Matulinka |  Me & My Life

Ano, už je to tu..zítra to bude moje smrt! :D miluju cestování a to všechno, možná bych brala i nějaký ten výlet se třídou, ale naprosto nesnášim ty naprosto nucený akce, do kterých nás škola tlačí s tím "jak si to užijeme" a že "nechápou, proč se nám do krásného Mozolova nechce" ano, jmenuje se to tam Mozolov! :D já jsem navíc naprostý sportovní antitalent a nemám ani skoro žádný pěkný sportovní obleční! :D fakt katastrofa..jediný, co mě utěšuje je fakt, že máme naplánový pěkný /prokalený/ večery, který mě doufam, vyřídí natolik, že nebudu schopná moc vnímat..třeba upadnu do kómatu a probudim se až v pátek..to by bylo fajné :D nicméně doufam, že to ve zdraví přežiju, protože před prázkama si fakt neplánuju nic zlomit :D a pár úrazů na těhle akcích většinou bývá, tak mi držte palce :D

P.S. tentokrát se mi podařilo přednastavit články na opravdu celou dobu mojí nepřítomnosti..jsem na sebe pyšná :D

138. bleskovka

19. června 2011 v 17:36 | Matulinka |  Bleskovky


Téma: Móda

1) Ahoj
2) Kdo je herečka na fotce a jakou značku propaguje?
3) Z jaké země tato značka pochází a na jakou část módy se zaměřuje?
4) Věděli byste, kde má tahle značka v Praze prodejnu?
5) Co jste si naposledy koupili a jak už je to dlouho?
6) Jakou věc považujete ve svém šatníku za nejvzácnější?
7) Hlasujte v anketě a napiště pro co.
8) Co na diplom?
9) Papa


Die Happy - Foto z Jamrocku a Bohumína

18. června 2011 v 22:58 | Matulinka |  Marta Jandová
Bohužel to vypadá, že Youtubovská cenzura pokračuje, protože se ani z jedné akce neobjevilo jediné video.. což je fakt divný, protože Češi většinou nahrávaj jako o život :D jsou alespoň fotky, které sice tolik o koncertu nevypovídaj, ale je to zas lepší než nic no :(( v Bohumíně měla dokonce Marta stejný tričko jako já..jakej div, když je to tričko s logem Die Happy :DJamrock, Žamberk, Pá 23:44Další fotky v Celém článku