Červenec 2011

Bangel fanvideo - Iris

31. července 2011 v 19:34 | Matulinka |  Buffy,přemožitelka upírů
Jak teď pořád přidávam něco o Sarah nebo Davidovi, dostala jsem chuť podívat se na pár nových Bangel videí. A jaký div.. opět jsem si jedno z nich zamilovala. No kdo by odolal jednomu z nejlepších love párů a navíc písničce Iris? To opravdu nejde :D není zapotřebí ani mnoha efektů, aby se vám tohle dílko dostalo pod kůži a vyvolalo ve vás tu správnou romantickou náladu :))David Boreanaz - Bones - Co chtějí fanoušci v 7. sérii?

31. července 2011 v 19:19 | Matulinka |  David Boreanaz


17. července byl zveřejněn oficiální seznam deseti věcí, které by fanoušci chtěli vidět v 7. sérii Sběratelů kostí. Zda to tvůrci vyslyší je už věc jiná..

1. Skutečnou těhotnou Emily Deshanel hrající fiktivní těhotnou Temperance Brennan. Tohle můžeme bezpečně očekávat. Tvůrci raději zařadí Emilyno těhotenství do děje, než aby její postavu poslali načas pryč.


2. Nějakou probíhající romanci mezi Boothem a Brennanovou. Měli jsme šest sérií typu mohli bysme/ nemůžeme / možná někdy. Chceme vidět, jak spolu prožívají vztah, zatímco řeší vraždy.


3. Lance Sweets dodržující skutečná etická pravidla. Žádný psychiatr/psycholog by nemohl vyzradit tajemství pacienta nebo napsat knihu se skutečnými jmény. To by přišel o licenci.


4. Vidět otce Angely předvést hudební vystoupení. Málokdo ví, že herec, který ho hraje je skutečnou rockovou hvězdou.


5. Návrat Zacka Addyho. Nyní je umístěn v psychiatrické léčebně kvůli Gormeganovi. Fanoušci nežádají jeho úplný návrat, ale postavu si oblíbily a chtěli by ji vidět častěji.


6. Vyřešení nejasností kolem postavy Enrica Colantoniho. Fanoušci se dožadují objasnění toho, zda byl skutečnou osobou nebo jen výsledkem imaginace Brennanové. A následně ho chtějí vidět v několika dalších epizodách.


7. Nechat konspiratistu Jacka Hodginse konečně odhalit nějakou konspiraci. Kvůli jeho myšlenkám se mu od začátku seriálu posmívají. My však chceme vidět, jak se mu dostane zadostiučinění!


8. Zapojit trochu víc Cam do vyšetřování. Po celou dobu byla spíše v pozadí a diváci ji chtějí vidět vyniknout.


9. Trochu jiskření mezi Brennanovou a Hodginsem. Na to v seriálu nikdy nedošlo, ale mohlo by to být zajímavé.


10. Už žádné další směšování se seriálem The Finder. Diváci by mnohem radši viděli, jak Gregory House udělá chybu v léčbě a pacient se dostane do rukou Bones týmu. Oba seriálu jsou na Foxu, tak kde je problém?

Sarah Michelle Gellar photoshoot 44

31. července 2011 v 18:54 | Matulinka |  Sarah Michelle Gellar


K první sérii seriálu Ringer je nafocen už i promo photoshoot, který byl nedávno zveřejněn..na hodně fotkách je i Sarah..pokud vám jsou tyhle promky povědomé, máte dobrou paměť, jelikož z hodně jich byly zhotoveny i propagační plakáty. No jo, Sarah je prostě hlavní hvězdou :D


Klikněte pro zobrazení původního obrázkuSarah Michelle Gellar on set 9

31. července 2011 v 18:45 | Matulinka |  Sarah Michelle Gellar


V předchozím článku bylo, jak Sarah na natáčení šla, tohle je už ale přímo z placu..jinými slovy by se to dalo nazvat "jak postava Sarah chytá taxi" o ničem jiném totiž ta scéna ani není, ale aspoň se můžete pokochat fashion stylizací její postavy..vzhledem k tý eleganci, co z toho čiší, bych to tipovala na "hodný dvojče".


Klikněte pro zobrazení původního obrázkuSarah Michelle Gellar on set 8

31. července 2011 v 18:34 | Matulinka |  Sarah Michelle Gellar


22. července 2011 v Los Angeles v Kalifornii byla Sarah spatřena, jak mířila společně se svým kolegou Nestorem Carbonellem na natáčení seriálu Ringer. A nemohu nepochválit její outfit..miluju její ležérní styl a bez mučení přiznávam, že se u ní nechávam často inspirovat. Navíc tohle je vážně dokonalé, nic na tom není, ale vypadá to úžasně..ale je na jejím oblečení vidět, že v Kalifornii taky nemají zrovna letní počasí..


Klikněte pro zobrazení původního obrázkuSarah Michelle Gellar photoshoot 43

31. července 2011 v 18:24 | Matulinka |  Sarah Michelle Gellar


21. července nafotila Sarah na Comic-Conu photoshoot pro Entertainment Weekly, fotografoval ji M. Muller. Zatím je k dispozici pouze jediná fotka, ale snad časem přibudou další, protože tady vypadá opravdu krásně :))


001.jpg
Sarah Michelle Gellar - Rozhovor pro EW

31. července 2011 v 18:16 | Matulinka |  Sarah Michelle Gellar


Tohle byl pro Sarah opravdu nabitý den, jelikož během něho stihla, jak oficiální diskuzní panel, tak i spoustu rozhovorů. Tenhle je pro Entertainment Weekly a je tam vidět, že Sarah už to chce mít rychle za sebou :D jak tam pořád skákala tý moderátorce do řeči a mluvila hodně rychle..přišlo mi, že podobných rozhovorů už měla několik, tak už dokázala dobře předvídat, jak ty otázky budou vypadat :D ale i tak to nebylo špatné interview, ze kterého se můžete spoustu věcí dozvědět..třeba, jak je to dlouho, co Sarah byla naposled v televizi nebo proč si vybrala právě seriál Ringer jako svůj comeback projekt.30. července 2011 - Sarah Michelle Gellar

30. července 2011 v 19:47 | Matulinka |  Today on TV

To, co dýchám

Televizní premiéra
Další informace v Celém článkuSarah Michelle Gellar - Ringer - Plakáty

30. července 2011 v 19:25 | Matulinka |  Sarah Michelle Gellar


Na světě jsou první plakáty k 1. sérii seriálu Ringer a už z nich je jasné, že lead star celého projektu bude Sarah, jelikož je téměř na všech a i na FB je na profilové fotce seriálu. Mě se asi nejvíc líbí ten čtvrtý, jak se dívá z toho okna a vidí samu sebe. Začínám být na tenhle seriál pěkně zvědavá a docela vkládam naděje do naší Primy, která teď skupuje nové projekty jako o život..možná, že do roka se na Ringer budeme moct dívat i u nás..ale nevim, jestli si to do tý doby nestáhnu :D


001.jpgSarah Michelle Gellar u diskuzního stolu na Comic-Conu 2011

30. července 2011 v 14:50 | Matulinka |  Sarah Michelle Gellar


24. července 2011 v Beverly Hills se Sarah zúčastnila Kulatého stolu hereček na Comic-Conu The Hollywood Reporter. A vypadala jak jinak než úžasně a celou dobu rozdávala úsměvy na všechny strany.


001.jpgSarah Michelle Gellar photoshoot 42

29. července 2011 v 18:13 | Matulinka |  Sarah Michelle Gellar


Sarah nafotila nový shoot jako součást článku "Women of Comic Con" časopisu The Hollywood Reporter. Tady je první fotka. Všechny tam vypadají úžasně, ale Sára jednoznačně vyniká :D a takovou zajímavostí je, že na tom shootu je společně s Jennifer Morrison, která tam byla za seriál Unce Upon A Time neboli Bylo nebylo.


Herečka hrající v novém CWíckém psychicky napjatém seriálu Ringer. Ze šumu, který novou show obklopuje se ozývá Gellar: "Opravdu cítím tlak. Není to tlak z vnějšku, je to tlak toho, že moji fanoušci ke mě byli tak loajální a vy chcete... udělat je šťastnými. Je tu skutečně co říct, ale tohle je show, která přikládá význam mlčenlivosti jako protiklad k očekáváním, která obvykle existují."


001.jpgSarah Michelle Gellar 14. července 2011

29. července 2011 v 17:54 | Matulinka |  Sarah Michelle Gellar


Trochu návrat v čase do 14. července, když Sarah, řádně zakrytá slunečními brýlemi od Diora, opouštěla natáčecí studia v Los Angeles, kde pravděpodobně pracovala na svém novém seriálu Ringer. Kromě těch úžasných brýlek ale stojí určitě za pozornost taky její účes, který je prostě..dokonalý..je tak nedbalý, že dalo určitě obrovskou práci ho udělat :D no..zas budu mít asi co dělat, jak vidim :D


Klikněte pro zobrazení původního obrázkuSarah Michelle Gellar - Ringer na Comic Conu 2011

29. července 2011 v 17:44 | Matulinka |  Sarah Michelle Gellar


Exkluzivní ukázky a Diskusní panel se seriálovými hvězdami a tvůrčím týmem proběhly ve čtvrtek, 21. července.


Sarah Michelle Gellar (Buffy, přemožitelka upírů) provede svůj vysoce očekávaný návrat do televize na podzim seriálem CW, Ringer. Svůj debut si seriál odbude na Comic-Conu 2011. Gellar společně se seriálovými hvězdami a oblíbenci fanoušků Nestorem Carbonellem (Ztraceni, Temný rytíř), Ioanem Gruffuddem (Fantastická čtyřka) a Kristofferem Polahou (Life Unexpected) utvoří tým, který odhalí strhující nový thriller. V tomto období mohou fanoušci vidět exkluzivní ukázky ze seriálu a také je tu šance vyhrát třídenní pobyt v jednom z luxusních hotelů v centru. To vše během letošního Comic-Conu.


Čtvrtek, 21. července ve 13:45 - 14:45, Sál 20


A ještě video z Comic-Conu, kde Sarah mluví o rozdílech v natáčení BtVS a seriálu Ringer.

Sarah Michelle Gellar - Ringer - Datum premiéry

29. července 2011 v 17:27 | Matulinka |  Sarah Michelle Gellar


Sarah Michelle Gellar se do světa seriálu vrátí v úterý, 13. září 2011. Nový projekt Gellar, Ringer, je vycházející hvězdou televize CW a jejího primetime nebe pro televizní sezónu 2011-12.


Úterý, 13.září
20:00 - 21:00 90210 (Premiéra nové série)
21:00 - 22:00 Ringer (Premiéra nového seriálu)


To je úžasný. Už se nemůžu dočkat :))


A navrch ještě promo se Sarah..
Sarah Michelle Gellar 20. července 2011

29. července 2011 v 17:15 | Matulinka |  Sarah Michelle GellarMůžete se pomalinku začít radovat, jelikož se tu už konečně začnou objevovat normální články ;) první (a mnoho dalších) bude o Sarah Michelle Gellar, která se nám po mateřské opět vrací do normálního života a to společně s projektem Ringer, jehož propagace už započala :)) tady je pár candids fotek Sáry (které já mám osobně nejraději), když jela na předávání cen Critic's Choice 2011, které se konalo v hotelu Beverly Hills v Kalifornii.


001.jpgBtVs video - This Is War

29. července 2011 v 17:00 | Matulinka |  Buffy,přemožitelka upírů
Tohle skvělý video jsem před časem objevila díky rodaw.blog.cz a řekla jsem si, že když už teď nepřidávám videa týdne, mohla bych sem dávat alespoň nějaká videa, čas od času, s mými největšími oblíbenci. Mezi ně Buffy rozhodně patří, ale tohle je snad první video s nebangelovskou tematikou, které jsem si opravdu oblíbila. Je to svižně a efektivně sestříhané, song This Is War od 30 Seconds To Mars tomu sedne jako ulitý, navíc slova písničky k tomu přesně padnou.. a pokud vás ani tohle všechno nedostane, pak věřte tomu, že barevná vyladěnost celého fan dílka vás stoprocentně nadchne ;)
A jak tak na koukám, tak mi tu nejde spustit žádný video z YT..tak aspoň odkaz no..

25. design...don't think, just love

27. července 2011 v 19:16 | Matulinka |  Designy
Ahoj, všichni :)) vím, že jsem tu dlouhou dobu bez varování nebyla..to proto, že jsem byla dva týdny v Řecku, na ostrově Zakynthos, ale nenapsala jsem to sem ani nepřednastavila žádné články, i když jsem původně chtěla :D nechala jsem to ale na poslední chvíli a navíc jsem den před odletem slavila svátek..no, nedopadlo to nejlíp, druhej den mi byla tak špatně, že jsem skoro nevstala z postele..při těch letištních kontrolách jsem se sotva držela na nohou a jenom se modlila, aby mě vůbec pustili do letadla..moje první kocovina v životě a zrovna v tenhle den! :/ ale když nad tím tak přemejšlim, tak bych to nevrátila, protože se během tý noci stalo pár věcí, za který jsem opravdu ráda, i když z toho nic pro budoucnost neplyne.. ;) dovolenou jsem si užila, ale nijak zvlášť jsme necestovali, takže se tu nebudu dlouze rozepisovat..a vůbec, tenhle článek měl být věnován dessu, něco v tom smyslu, že jako za odměnu, že jste na mě tak trpělivě čekali máte nový vzhled blogu..ale co, když už jsem to napsala :D:D když se na design podíváte, mělo by to ve vás vzbudit letní náladu, snažila jsem se toho docílit pestrostí barev a summer motivů jako palem, kytek apod. nejhlavnějším mottem ale zůstává název.. *don't think, just love* což je jakousi mantrou každéhoh léta *nepřemýšlej, prostě miluj* vždyť právě léto je dobou nezávazných vztahů, ze kterých se časem může něco vyklubat.. všichni jsou uvolnění, spokojení, beze stresu, zbývá toho jen využít..proto jsem na lay vybrala mé nejoblíbenější zamilované páry..kdybyste je náhodou nepoznali, tak jsou to Buffy a Angel, Lorelai a Luke, Veronica a Logan, Chuck a Blair, což je klasika.."novinkou" jsou Anne a Henry..doufam, že se dess líbí a nezapomeňte hlasovat v anketě ;)


Výsledky z minulé ankety o dessu Simply look of beautiful:


Ano, je nádherný ♥11
Ano, ale je to spíš průměr..1
Ne, ale zas tak hrozný to neni..1
Ne, vůbec!!2
Ten předchozí byl lepší..!0


Náhledy apod. jsou v Celém článku ;)Popátý v Mariánkách :p

12. července 2011 v 16:59 | Matulinka |  Me & My Life


Tak už mě tu máte zpátky :D sice ne nadlouho, ale přece..vrátili jsme se už před pár dněma, ale hned se mi na blog nechtělo, to víte..spousta jinejch věcí, co se museli udělat dřív..třeba kamarádi, úprava fotek, balení na další dovolenou apod. :D přesto si to neodpustim a podělim se s váma o pár zážitků a snad vás i nalákam, že Mariánské Lázně jsou tím pravým místem na dovolenou, protože to rozhodně jsou! :p a ještě poznámka na okraj..všechny fotky jsou mojí tvorby ;))
P.S. v článku budou tak nějak porůznu písničky, který jsem tam poslouchala :D
Když si rozkliknete Celý článek, dočtete se víc ;)Moje hudební tipy na prázky #1

9. července 2011 v 18:56 | Matulinka |  Novinky ze světa hudby

Léto bude brzy v plném proudu, tak mě napadlo, že by se vám možná hodilo pár tipů na stažení mp3..víc snad netřeba dodávat, snad se to bude líbit ;)
Amor Real - Vivo Per Lei

8. července 2011 v 18:41 | Matulinka |  ♠ Videa ♠Asi mě přepadla nostalgická nálada nebo co..tuhle telenovelu jsem jako malá milovala :D teď, když bych se na to koukala, bych si asi řekla, že jsem se předtím musela zbláznit, ale věřte mi, že dřív jsem hltala každý díl.. nedávno jsem si na to vzpomněla, tak jsem se ze zvědavosti koukla na YT, jestli jsou tam nějaká videa a našla jsem tohle s krásnou písničkou Vivo Per Lei od Andrea Bocelliho a Laury Pausini a nešlo to jinak, než to sem dát, abyste pochopili, kam až moje bláznovství sahá :D