Říjen 2011

News 32

31. října 2011 v 19:35 | Matulinka |  Zprávičky

Tohle nejsou odkazy na nové články, pouze jejich shrnutí, najít si je můžete v příslušných rubrikách ;)All My Children


Photoshoot

PhotoshootPhotoshoot

Ukázky ze Sin City


Photoshoot


Photoshoot


Photoshoot


Photoshoot


Photoshoot


Photoshoot


Photoshoot


Photoshoot


Nový photoshoot


Photoshoot


Photoshoot


Show Jimmyho Fallona


Candids


Stá repríza Kata Mydláře

Candids


Angažmá v Bídnících


Pohlednice k Monte Carlo


Módní přehlídka Dior


Nový photoshoot


Role v The Brass Teapot


Nový photoshoot


Kampaň za záchranu katedrály
Oslava pro dítě Lindsay Price


Propagační akce Neutrogeny


To byl náš hit


Tisková konference k Ringer


Show Conana O'Briana


Trailer Albert Nobbs


Candids


Monte Carlo na DVD


Oznámení o splupředsednictví na AFF


Galavečer AFF


Rozhvor pro Contactmusic.cz


Singl Káva a sex


Rodeo Drive Walk Of Style


Candids


Koktejl party Rogera Vivier


Candids


Listopadový plakát Ringer


Premiéra Belle du SeigneurYoav feat. Emily Browning - Where Is My Mind // Song of October 2011 //

30. října 2011 v 19:05 | Matulinka |  Songs


Na rovinu Sucker Punch jsem neviděla a v blízké době se na to ani nechystám, ale pokud si na shlédnutí čas najdu, bude to dozajista kvůli soundtracku, který je mimořádně zdařilý :) hlavně tahle písnička - Where Is My Mind, mě naprosto dostala. Poprvé mi přišla trošku o ničem, ale potom mě uchvátila a od té doby si ji už přes měsíc pouštím znova a znova :D skladba je i přes svou délku velmi poutavá, hlavně díky střídajícím se rytmům a prolínáním hlasů Yoava a Emily Browning..proč jenom není delší než těch šest minut??!:D
Další informace v Celém článkuMarta Jandová a Marek Ztracený - Káva a sex /singl/

30. října 2011 v 18:14 | Matulinka |  Marta Jandová


Konečně je na netu ten dlouho slibovaný a propagovaný singl Káva a sex..první spolupráce Marka Ztraceného a Marty Jandové. Chtěla bych napsat, že zdařilá, opravdu bych chtěla, ale nevím. Na prvních pár poslechů mě to nechytlo a přijde mi to trochu unylé. A přitom ten začátek se mi tolik líbil, to pianové sólo Marka na začátku a nakonci je asi tak to jediné, co bych si z té písničky pustila znova..škoda..Jonathan Rhys Meyers zachraňuje katedrálu

30. října 2011 v 18:03 | Matulinka |  Jonathan Rhys Meyers


Jonathan je úžasný muž! Občas nikdo nevychází z údivu, jakých dobročinností je schopen. Právě totiž pořádá kampaň za záchranu katedrály, kde byly natáčeni Tudorovci.


Slavná katedrála potřebuje získat 2 miliony eur pro svou budoucí údržbu. Christ Church v Dublinu, nejvýznamnější turistická atrakce vyžaduje finanční injekci v podobě 1 milionu na základní kamenické opravy na slavné zvonické věži a další milion na modernizaci kapituly. Včera, modelka Rosanna Davison, tanečník Michale Flatley, zpěvák Roger Whittaker, herec Jonathan Rhys Meyers a spousta dalších slavných osobností rozjeli kampaň na získání požadované částky.

Jonathan Rhys Meyers - Belle du Seigneur /premiéra/

30. října 2011 v 17:52 | Matulinka |  Jonathan Rhys Meyers


Konečně je známo datum premiéry filmu Belle du Seigneur. Podle Stealth Media Group to bude 3. listopadu 2011 ve 13:00 v Santa Monice během Amerického filmového trhu.. u nás zatím premiéra tohoto francouzsko-belgicko-lucembursko-německého filmu stanovena nebyla.

Jonathan Rhys Meyers - Albert Nobbs /trailer/

30. října 2011 v 17:46 | Matulinka |  Jonathan Rhys Meyers


Nový film Jonathana Rhyse Meyerse Albert Nobbs už za svou krátkou existenci stačil sklidit mnoho ocenění. Nejvíc opěvovanou herečkou filmu je pochopitelně Glenn Close, která ztvárnila roli ženy, která se musí vydávat za muže, aby si vydělala nějaké peníze. Sekundovala jí Mia Wasikowska, kterou si můžeme pamatovat jako Alenku v Alence v říši divů. A pak je tu samozřejmě taky Jonathan, ale ten protentokrát neztvárňoval žádnou z hlavních rolí..bohužel..Ed Westwick: "Britské dívky jsou ty nejlepší na světě."

30. října 2011 v 17:32 | Matulinka |  Ed Westwick


Ed Westwick má rád "přirozené" dívky a je zarytím fandou britských žen.


Ed Westwick si myslí, že britské dívky jsou ty "nejlepší na světě".


Hvězda Super drbny je přitahován přirozenými dívkami se smyslem pro humor a jednoho dne by se rád usadil s někým ze své rodné země.

Řekl: "Mám rád přirozené dívky, se kterými se můžu smát a užívat si. Mám rád dívky se smyslem pro styl a měl bych chodit s někým, kdo mě dokáže postavit do latě, což občas potřebuji."


"Ale musím říct, že britské dívky jsou ty nejlepší na světě. O tom není žádných pochyb."


Ed randil se svou kolegyní ze Super drbny Jessicou Szohr až do konce minulého roku, navzdory tomu, že byl předtím romanticky spojován s jinou herečkou ze seriálu, Leighton Meester, ovšem řekl, že tu není žádná šance, že by se dali dohromady i ve skutečném životě.


Řekl Look magazínu: "Máme spolu skvělý vztah, ale jsme víc jak bratr a sestra. Ona je úžasná dívka a nevšední osobnost a trávíme spolu čas, i když nepracujeme."


Ed už mnohokrát mluvil o své víře v lásku na první pohled, ale také řekl, že dlouhotrvající vztah musí být založen i na něčem jiném než na chtíči.


Řekl: "Je to neuvěřitelné, je to opojné. Zamilovat se do někoho na první pohled je fajn, ale vzhledem k funkčnímu vztahu je láska jenom jednou položkou z mnoha."


ZDROJ: contactmusic.com

Leighton Meester na koktejlové party Rogera Vivier

30. října 2011 v 17:17 | Matulinka |  Leighton Meester


Roger Vivier..to jméno mi zní francouzsky..a vzhledem k tomu, že Leight teď byla na módní přehlídce Diora během pařížského týdnu módy je i docela dobře možné, že i tato party byla ve Francii. Jinak asi jste si všimli, že Leight teď hodně nosí ofinku, vypadá s ní úplně jinak, ale pořád je to její styl :)


Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuLeighton Meester - Monte Carlo /DVD/

30. října 2011 v 17:08 | Matulinka |  Leighton Meester


18. října vyšlo v Americe DVD Monte Carlo. Co se týče ČR, vydání tohohle filmu na DVD nebo uvedení do kin se v současné době ani neplánuje. A já myslim, že u toho zůstane, vzhledem k poněkud negativním reakcím. Na CSFD je zatím hodnocení 52 %, což je sice průměr, ale několikrát jsem tam zahlédla i hodnocení "odpad".


Hodnocení uživatelů CSFD si můžete přečíst tady:

Leighton Meester na módní přehlídce značky Dior

30. října 2011 v 17:01 | Matulinka |  Leighton Meester


Jak já Leighton závidím, že byla na něčem tak úžasném jako je Pařížský týden módy.. a ještě ke všemu na přehlídce Diora. Vypadala při tom úžasně..aby se taky nevytasila s tim nejlepšim, když to byla taková událost :)


Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuLeighton Meester - Monte Carlo /pohlednice/

30. října 2011 v 16:49 | Matulinka |  Leighton Meester


V rámci propagace nového filmu Leighton Meester Monte Carlo, kde si zahrála například po boku Seleny Gomez, vyšly tyhle nádherné pohlednice i s razítkem :)


monteCarlo_postcard_1.jpgKristen Bell 26. října 2011

30. října 2011 v 16:43 | Matulinka |  Kristen Bell


Docela povedené fotky Kristen Bell, která se procházela po Los Angeles s knížkou v ruce..tolik k tomu, že celebrity nečtou a když už, tak z elektronické knížky:D


Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKristen Bell 24. října 2011

30. října 2011 v 16:39 | Matulinka |  Kristen Bell


Že má Kristen Bell takovéhle roztomilé psíčky jsem ani nevěděla..jsou opravdu sladcí :p


Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKristen Bell 16. října 2011

30. října 2011 v 16:35 | Matulinka |  Kristen Bell


Kristen Bell a její snoubenec Dax Shepard se nechali nachytat při své projíždce na kolech..zjevně jim to ale vůbec nevadilo a ještě se před novináři zamilovaně políbili :) mimochodem Kris má dokonalý kolo, takový stylový :p


Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKristen Bell na propagační akci Neutrogeny

30. října 2011 v 16:27 | Matulinka |  Kristen Bell


Některý ty akce maj názvy, že to muselo trvat půl dne, než je někdo vymyslel:D tohle je přesně jedna z nich: The Nature Conservancy "Style & Beauty For The Planet" Event :D no zkraťme to na jednoduchou propagační akci kosmetické značky Neutrogena..o nic jiného totiž nešlo a jelikož Kristen je už skoro rok jejich tváří, tak se pochopitelně zúčastnila..


kb_10oct11_000.jpgProč nepožádali Evanse? / Why Didn't They Ask Evans?

30. října 2011 v 16:02 | Matulinka |  Filmy s herci ze seriálů

S Natalie DormerAbout movie

Název filmu: Slečna Marplová: Proč nepožádali Evanse?
Originální název: Marple: Why Didn't They Ask Evans?
Žánr: krimi/mysteriózní
Země výroby: Velká Británie
Rok výroby: 2009
Délka: 82 min
Režie: Nicholas Renton
Hrají: Natalie Dormer, Julia McKenzie a další
Ocenění: žádné


Další informace v Celém článkuKristen Bell photoshoot 41

30. října 2011 v 15:21 | Matulinka |  Kristen Bell


Nevím, při jaké příležitosti tento nejnovější photoshoot Kristen Bell vznikl, ale je celkem povedený, i když poněkud jednoduchý..

Lauren Graham v show Jimmyho Fallona 9. září 2011

29. října 2011 v 19:58 | Matulinka |  Lauren Graham


Vím..tenhle rozhovor je už skoro 2 měsíce starý, ale já jsem se k jeho shlédnutí dostala teprv teď a docela bych si vyčítala, kdybych ho sem nedala :D Lauren totiž Jimmyho totálně odrovnala už zezačátku, takže se chudák ani nedostal k připraveným otázkám a dokonce ani nechtěl vědět nic o Parenthood. Trochu mi to přišlo, jako když se Lorelai baví s Lukem..no to prostě musíte vidět :D a v tom druhym videu spolu dokonce zpívaj písničku..mimoto tam Lauren opět předvedla perfektní fast talking :D:D

Alexis Bledel získala roli v "The Brass Teapot"

29. října 2011 v 19:32 | Matulinka |  Alexis Bledel


Alexis Bledel se v tomto filmu objeví v roli Payton po boku herců Juno Temple a Michaela Angarana. Film se natáčel tento červenec a jeho uvedení se očekává v roce 2012.


Na motivy komiksové série The Brass Teapot vznikl film o zhruba 25-leté dvojci, která v těžkých ekonomických časech najde tajemnou magickou mosaznou konvici, která jim vyrábí peníze v překvapivém množství. Potom, co zjistí, co konvice dovede, stojí Alice a John před rozhodnutím, jak daleko zajdou, než si splní své sny.

Alexis Bledel photoshoot 55

29. října 2011 v 19:24 | Matulinka |  Alexis Bledel


Po opravdu dost dlouhé době tu máme nový photoshoot Alexis Bledel. Dle mého názoru opravdu vydařený, Alex v sobě modelku holt nezapře :)


001.jpg