Květen 2012

Vote → Dress of May 2012

31. května 2012 v 21:09 | Markét |  ♠ Fashion ♠
Vím, že už je na anketu trochu pozdě..den před koncem měsíce, ale neměla bych čistý svědomí, kdybych to sem do konce května nedala:D však mě znáte:D aspoň budou mít šanci hlasovat hlavně ti, co sem chodí pravidelně:D nee, to je vtip, jsem ráda za každého nového návštěvníka, ale VIP jsou holt VIP:D


Diane Kruger by Calvin Klein


Další fotky v Celém článkuMat Kearney - Ships In The Night // Song of May 2012 //

31. května 2012 v 20:53 | Markét |  Songs


Procházela jsem si pár nových videí s Buffy a Angelem a u jednoho z nich byla právě tahle písnička a já si jenom řekla..Jo, ta je celkem fajn..pak se koukam na videa s Lukem a Lorelai a zase Ships In The Night. To už jsem zpozorněla a podívala jsem se i na klip. Pořád mě to nějak nechytalo, ale pak jsem jednou šla někam ven a pustila jsem si to k přípravám, však víte, oblíkání, malování, česání:D a najednou to bylo, začala jsem si to zpívat, v duchu si překládat text a pořád jsem na YT klikala na Replay..a doteď mě to nepustilo, v mobilu to mám dokonce v seznamu nejposlouchanějších písniček:D jenom málokdy se mi stane, aby mě takhle chytila v podstatě "veselá" písnička:p
Více v Celém článkuVote → Nejlepší klip května 2012

30. května 2012 v 19:11 | Markét |  Official Video Clips
Playlist


Shakira - Addicted To You /nejvíc letní/
Mika - Elle Me Dit /největší lehkost/
Sean Paul - She Doesn't Mind /nejvíc sexy/
Amaury Vassili - Maria /nejlepší lokace/
Adam Lambert - Better Than I Know Myself /nejlepší příběh/
Lana Del Rey - Blue Jeans /nejlepší text/
Stabilo - Flawed Design /největší objev/Všechny klipy naleznete v Celém článku;)Gossip Girl /chystá se další série/

30. května 2012 v 18:36 | Markét |  Gossip girl


Už je to potvrzené. Gossip Girl se dočká i 6. série, i když bude zkrácená a bude mít pouze 11. dílů. To je možná nakonec i dobře, protože vemte si třeba Tudorovce, kteří mají jednu řadu okolo 10. dílů nebo Sherlocka, který má snad jenom okolo 5. dílů..právě o těchto seriálech se mluví hlavně v souvislosti s kvalitou a já doufám, že u GG tomu bude při zkrácení rovněž..aspoň se tam odehrávat jenom jedna dějová linka, která nebude donekonečna překrucována a uměle prodlužována, aby zabrala dvě desítky dílů:)


Při škrtech, které americká televize v následující sezoně provedla /třeba zrušení seriálů Ringer, Cougar Town nebo Desperate Housewifes/ můžeme být vůbec rádi za těch 11. dílů;)


Spolu s GG budou na obrazovkách CW ještě Supernatural, Hart of Dixie, The Vampire Diaries, 90210 a Nikita.


ZDROJ: Tvline.com

Leighton Meester - Reklama na BlackBerry

30. května 2012 v 18:27 | Markét |  Leighton Meester


Perfektní reklamní video s Leighton Meester:D celé ty dvě minuty jsou perfektní..ten trik s BlackBerry je samozřejmě úžasnej, ale docela to trumfla ta závěrečná scéna.."Hang up first! "No, you hang up first!" a potom.."Ona mi to vážně zavěsila!":D:D


Leighton Meester na Met Gala 2012

30. května 2012 v 18:20 | Markét |  Leighton Meester


O zahajovací gala události v Metropolitním muzeu v New Yorku jsem tu už něco psala v souvislosti s Kristen Bell a plánuju i samostatný článek, takže se o tom tady moc rozepisovat nebudu a přejdu rovnou k Leighton:D


Šaty od Marchesy i šperky od Harryho Winstona jsou naprosto dokonalé, k tomu nemám více slov. Nesedí mi akorát její líčení, k tomuto typu šatů by se hodilo něco jemnějšího než burgundská rtěnka, klidně by stačil třeba jenom lesk..a vlasy bych jí nechala vlnité, ale pár pramenů bych dala i na ramena, aby to celé zkrátka působilo jemněji:)


0_281029.jpgLeighton Meester má dnes svůj první kanadský koncert

30. května 2012 v 18:10 | Markét |  Leighton Meester


Leighton Meester je nejlépe známá pro své role Blair Waldorf v Gossip Girl nebo Chiles Stanton v Country Strong, kde byla protivnicí Gwyneth Paltrow. Dnes ve Vogue Theatre v kanadském Vancouveru si odbyde svůj kanadský hudební debut v doprovodu kapely Check in the Dark (CITD).


Leigthtonin první singl "Somebody To Love" ve spolupráci s Robinem Thickem byl vydán v roce 2009, od té doby pracovala s Lilem Waynem (Make It Rain), Cobra Starhip (Good Girls Go Bad) a Stephanem Jerzakem (She Said). Pro country drama z roku 2012 Country Strong přezpívala hit skupiny Rascal Flatts "Words I Couldn't Say a "A Little Bit Stronger" Sary Evans, obojí je na oficiálním soundtracku filmu společně promo songem "Summer Girl" a duetem s Garrettem Hedlundem "Give In To Me".


Leighton Meester a CITD už vyprodali World Famouse Troubadour v Hollywoodu, stejně tak The Hotel Café. CITD také Leighton pomohli při tvorbě jejího posledního alba.

Kristen Bell - Hit and Run /stills/

30. května 2012 v 17:48 | Markét |  Kristen Bell


Konečně uvidíme Kristen a Daxe hrát spolu ve filmu! Sice se bok po boku objevili i v When In Rome, ale to se nepočítá, protože tam nebyli zamilovaní..což v tomhle akčním filmu rozhodně budou. Zatím není o filmu moc informací, protože se teprve začíná natáčet, na CSFD dokonce ještě ani není v databázi, ale zjistila jsem aspoň zhruba děj..Charlie, kterého hraje Dax je zločinec na útěku /dokonce i s vlastním gangem/ a bude pomáhat právě Kristen dostat se do Los Angeles..takhle to nezní nic moc, ale uvidíme, co z toho vyleze:)


kb_hitandrun_001.jpgKristen Bell - House of Lies /1x02 stills/

30. května 2012 v 17:38 | Markét |  Kristen Bell


Vzhledem k tomu, že seriál House of Lies ve Vás vzbudil zvědavost, tak jsem se rozhodla zjistit o něm něco víc. Tohle jsem našla na CSFD:


Seriál vtipným způsobem nahlíží do života partičky konzultantů, kteří pomáhají majitelům velkých firem ve vedení společnosti a účtují si za to pořádně tučnou odměnu. Svojí odměnu pak utrácejí za drahé a věci či v nočních klubech.


A z různých dalších zdrojů jsem zjistila, že Kristen bude ve všech 12. epizodách 1. řady hrát postavu Jeannie Van Der Hooven, jejímž snem je stát se společníkem ve firmě. V současnosti je Marty (hlavní šéf) jejím nadřízeným. Je velice cílevědomá a nebojí jít si za svým, i přes mrtvoly. Aby si zachovala na venek tvrdou image, přede všemi tají svůj osobní život, tím ale způsobí akorát to, že v něm ostatní víc šťourají.


kb_hol102_001.jpgKristen Bell - House of Lies /1x01 stills/

29. května 2012 v 17:14 | Markét |  Kristen Bell


Kristen Bell opět na televizních obrazovkách.. a tady jsou první stills ze seriálu House of Lies. Přiznám se, že toho o seriálu moc nevím, jenom to, že se tam hodně lže, jak už vyplývá i z názvu:D rozhodně bude ale zajímavé Kristen sledovat taky v lehce záporné roli:)


kb_hol1x01_001.jpgFanvideo týdne - one & only wonder of this world || luke & natalie (stepup3)

28. května 2012 v 19:39 | Markét |  ♠ Videa ♠


Naprosto výjimečně sem vkládám video, které není z roku 2012:D ale tohle si to rozhodně zaslouží. Už jenom kvůli písničce od Lazy Morgana, která je i na oficiálním soundtracku filmu a zrovna při jedné z nejlepších, i když trochu kýčovitých, scén. Líbí se mi tu i timing, hlavně u té jejich zvedačky a celkové zabarvení videa..prostě ty věci, které se mi na fanvideích všeho druhu zkrátka líbí:D


Film: Let's Dance 3
Pár: Luke a Natalie
Song: This Girl
Interpret: Laza Morgan
Autor fanvidea: ElisaMelody


Překlad:


Tam je ta holka
Jeden a jediný zázrak tohoto světa (mého světa)
a je jedno, jestli cesta přiostří
(ano)
Jestli jsem bohatý nebo chudý (ano)
Ona zůstane se mnou, i kdyby šlo na DPH (moje holka)


Tam je ta holka
Jeden a jediný zázrak tohoto světa (mého světa)
a je jedno, jestli cesta přiostří
(ano)
Jestli jsem bohatý nebo chudý (ano)
Ona zůstane se mnou, i kdybych měl jít do války
Tam je ta holka
Jeden a jediný zázrak tohoto světa (mého světa)
a je jedno, jestli cesta přiostří
(ano)
Jestli jsem bohatý nebo chudý (ano)
Ona zůstane se mnou, i kdybych měl jít do válkyKristen Bell na Met Gala 2012

28. května 2012 v 19:24 | Markét |  Kristen Bell


Otevírání nové sezony v Metropolitním muzeu patří k vrcholným módním událsotem /však známe z Gossip Girl že?:D/ není proto divu, že pozváni byli i Kristen Bell a Dax Shepard.


Červenému koberci vévodily róby převářně od Prady. Kris se však vymkla průměru a oblékla tyhle úžasné šatky v syté oranžové od Tommyho Hilfigera a k tomu botky od Jimmyho Choo. Ty šaty se mi vážně moc líbí, ten střih je takový elegantní, ale zároveň netradiční a zajímavý, to hlavně díky originální vázání u krku:)


kb_08may12ap_001.jpgKristen Bell 11. května 2012

28. května 2012 v 19:13 | Markét |  Kristen Bell


Kouzelné fotky z 11. května ze společné projížďky Kristen a jejího snoubence Daxe Sheparda. Miluju to její kolo:p


kb_11may12_000.jpgKristen Bell 12. května 2012

28. května 2012 v 19:06 | Markét |  Kristen Bell


Po dlouhé době i nějaké candids Kristen Bell. Tyhle jsou z 12. května, kdy si šla zaběhat s jakýmsi Jedem:D


Klikněte pro zobrazení původního obrázkuLauren Graham na NBC's Upfronts 2012

28. května 2012 v 18:59 | Markét |  Lauren Graham


Lauren Graham se společně se svým přítelem Peterem Krausem a dalšími herci z Famílie zůčastnila letošního nahlédnutí do nové sezony televize NBC. Během několika dnů zde bylo oznámeno, které seriály budou pokračovat, které skončí a byly sdělovány i další novinky během četných tiskových konferencí. Byl také oznámen kompletní plán, včetně vysílacích časů, všech projektů NBC.


Oblečení Lauren se mi tady moc nelíbilo, přijde mi, že ten vršek ji nahoře hrozně rozšiřuje, i když ta barva je celkem dobrá a boty jsou naprosto úžasný:)


lg_upfronts2012_01.jpgLauren Graham - Parenthood se dočká 4. série

28. května 2012 v 18:48 | Markét |  Lauren Graham


Dobrou zprávou je, že se Bravermanovi podívají na televizní obrazovky i příští rok.


Zatímco mnoho jiných, i více úspěšných, seriálů dostalo na další sezonu červenou, NBC potvrdilo, že se fanoušci Famílie dočkají minimálně dalších 15 epizod, které budou tvořit 4. sérii. Právě tato řada je pro většinu seriálů zlomová, tak uvidíme, co bude dál:)


ZDROJ: TVLine.com a Hollywoodreporter.com

Alexis Bledel - Rozhovor o její roli v "Mad Men"

28. května 2012 v 18:36 | Markét |  Alexis BledelAlexis Bledel, která hraje Beth Dawes v seriálu Mad Men, poskytla AMCtv.com rozhovor o své postavě, která má žhavou scénu s Petem Campbellem a také o tom, co ji na této roli přitahuje.Kdo byl Vaší nejoblíbenější postavou předtím, než jste se stala součástí týmu?
Všechny jsou napsané tak dobře... Peggy je neuvěřitelná postava, pamatuju si, že mi utkvěla v hlavě hned poté, co jsem poprvé show viděla. Je skvělou a ojedinělou televizní postavou. Byla zábava ji sledovat, jak odchází z Donovy kanceláře a vchází do té své ve stejnou dobu.


Z čeho jste čerpala při hraní Beth?
Okamžitě jsem o ní chtěla vědět něco nového, protože je hodně tajemná a komplikovaná... Hned jsem se do ní vcítila. Je uvězněna v hrozném manželství, které si vybírá daň na její psychice. Myslím, že jsem prostě chtěla vyjádřit, jaké to pro ni je.


Tahle postava je o poznání temnější, než role, ve kterých jsme Vás doposud viděli. Byla to zábava hrát někoho takhle odlišného?
Bylo to něco, co jsem si moc užila, protože každý máme ve svém životě momenty intenzivního smutku... Beth je tím typem člověka, který se nebojí ukázat i své temné myšlenky a potřebuje o nich s někým mluvit a najde oporu v Petovi.


Vypadáte tolik jinak v dobovém stylu. Poznáváte sama sebe vůbec?
Je to jako transformace. Skutečně mi pomáhají i takové detaily, jako jsou nehty. Oblečení i spodní prádlo je vintage, takže to skutečně pomáhá dostat se zpátky v čase.


Dala Vám Janie Bryant nějaké vysvětlení ohledně Bethiných kostýmů?
Ona je úžasná. U Beth se předpokládá, že bude stále vypadat jako panička z 50. let. Má stále nabírané sukně a.. je to velmi nevinný vzhled, což je ve velkém kontrastu s tím, jaká Beth skutečně je. A oblečení, které měla na sobě, když Howard přišel domů s Petem je o poznání temnější. Je trochu mrzout, takže myslím, že ty barvy to odráží.


Pete naznačuje, že je Beth hysterická, ale spíš to vypadá, že má deprese...
Je víc v depresi, než hysterická, ale myslím, že lidé v ní vidí víc, než jen tuhle stránku. Muži nejspíš předpokládají, že se jedná o větší problém, než že je smutná nebo na dně. Pokud je pro ženy něco skutečně osobní, možná se jedná o hysterii. (smích)


Trávila jste čas s někým s herců vedle Vincenta Kartheisera?
Ano, trochu. Jsou skvělou partou... Co je ohromnou zábavou je, že se pracuje na dobovém seriálu - nejenom oblečením, ale i kulisami a podobně. Ten duch času je překladem toho, co předvádíme na scéně.


Byla jste nervózní při odvážných scénách s Vincentem?
Byla jsem ohromně nervózní. Vincent si toho všiml a postaral se o to, aby to šlo snáze, abych se u toho cítila dobře. Pomohl mi už jenom tím, že byl tak milý.


Hodně herců tvrdí, že je Vincent o dost jiný, než Pete.
To tedy je. Je tak jemný a zábavný a během natáčení má spoustu energie. Dodává energii i všem ostatním na place. Velmi, velmi jiný než Pete.


ZDROJ: blogs.amctv.com


Tohle je můj vlastní překlad rozhovoru, takže Vás prosím, abyste ho nekopírovali;)


Alexis Bledel na 27. ročníku udílení cen Lucille Lortel

28. května 2012 v 18:05 | Markét |  Alexis Bledel


Začátkem května se Alexis Bledel, která je nyní žádanou divadelní herečkou, zúčastnila předávání cen Lucille Lortel. Jedná se o ocenění pro muzikálové herce, tvůrce a muzikály samotné, které jsou hrané mimo Broadway a při jiných cenách tedy nemají takovou šanci na úspěch, byť se jim kvalitativně mnohdy rovanjí. Tato divadla jsou obecně nazvány jako off-Broadway a v současnosti jejich popularita narůstá.


Alexis tu také vyhlásila jednu cenu, pro muzikálovou herečku ve vedlejší roli, kterou převzala Tonya Pinkins za roli v Mike Like Sugar. Zajímavé je, že jednu z cen vyhrál také muzikál Once, k němuž hudbu skládali Glen Hansard a češka Markéta Irglová.


Alex to tu celkem slušelo, šaty nebyly špatné, ale nejvíc se mi líbilo líčení. Často teď používá jen výraznou červenou rtěnku k přirozené pleti i očím, což jí podle mě hodně sluší, hlavně proto, že má tak bledou pleť. Akorát vlasy bych třeba dala do drdolu nebo tak:)


001.jpg156. bleskovka

27. května 2012 v 17:23 | Markét |  Bleskovky


Tématem téhle bleskovky bude Anglie


1) První slovo, které Vás napadne, když se řekne Anglie.
2) Vaše nejoblíbenější žijící osobnost, pocházející z Británie.
3) Vaše nejoblíbenější historická osobnost pocházející z Británie.
4) Ve kterém anglickém měste byste chtěli žít?
5) Vyberte si: Anglie X Skotsko X Irsko
6) Hlasujte prosím v anketě pod článkem.
7) Přečtěte si prosím tenhle článek (http://matulinka2412.blog.cz/1205/anne-boleyn-in-memoriam-476-let-od-jeji-smrti) a pokud budete mít chuť, zapojte se do diskuse.
8) Co na diplom?