Srpen 2012

Elie Saab /Paris Couture Week F/W 2012/

31. srpna 2012 v 18:12 | Markét |  ♠ Fashion ♠


Původně jsem myslela, že sem dám jenom tu přehlídku od Zuhaira Murada, protože ty jiné z Paris Haute Couture Fashion Week mě moc nezaujaly, ale tahle přehlídka od značky Elie Saab mě dokonale odzbrojila. Takhle já si představuji couturové přehlídky, plné honosných a v podstatě nenositelných rób, které Vám budou vyrážet dech a budou Vás oslňovat svým třpytem. A to se tady perfektně podařilo. Řekla bych, že styl a barvy byly inspirovány francouzským rokokem. Celou přehlídkou se prolínají královské barevné kombinace jako modro-zlatá, nebo růžovo-zlatá. Vlastně, když se to tak vezme, zlatou můžete vidět v průběhu celé přehlídky, a to skutečně zářivě blyštivou zlatou. Akorát úvodní část se nese v temném duchu, protože Elie Saab zahájil svou přehlídku kolekcí černých večerních šatů, na promyšlených místech průsvitných, některé tak vytvářejí dojem nočních košilek, právě z období rokoka/baroka. No co k tomu dodat, snad jenom, že doufám, že tyto šaty uvidíme i na celebritách během významných společenských událostí.


First Face: Karlie Kloss
Ze všech těch šatů na mě hned na první pohled nejvíce zapůsobily tyto:
Ta fotka je lehce zavádějící a trošičku pozmněnila barvy, pokud se podíváte na video, uvidíte, že ve skutečnosti jsou více růžovější a s tou zlatou působí zkrátka snově. Navíc se mi moc líbil i pohyb sukně při chůzi, mám ráda, když se materiál vlní podle toho, jak se v něm člověk pohybuje. Moc mě také zaujaly ty zlaté "cákance", prostě šaty jako z pohádky.


A samozřejmě nesmím opomenout ani šaty svatební, na kterých jsem mohla oči nechat. Myslím, že bez přehánění můžu říct, že to jsou nejlepší svatební šaty z celého letošního fashion weeku.

Matt Bomer získal Inspiration Award

30. srpna 2012 v 19:33 | Markét |  Matt Bomer


Je nejspíš jen málo tvůrců a herců, kteří by získali cenu "jen" za svou sexuální orientaci..nicméně u Matta tomu tak skutečně je. Nevím, jestli jste zaznamenali, že se poměrně nedávno přihlásil ke své homosexualitě /za to ho obdivuju, ale jen se na něj podívejte..no není ho škoda? Ty nejvíc sexy chlapy jsou..na chlapy:D/. Toto ocenění získal se svým partnerem Simonem Hallsem, se kterým již adoptovali tři děti, Kita, Walkera a Henryho.


Od Matta žádné vyjádření k ocenění není, ale Simon se již svěřil tisku:


"Oba, Matt i já, jsme neuvěřitelně ohromeni skvělou prací organizace GLSEN, která se věnuje dětem, které se většinou nemají kam obrátit. Dokonce i v téhle době, děti LGBT /Lesbian, Gay, Bisexual, Travesty/ stále potřebují podporu, kterou jim rádi poskytneme. Oba jsme velice poctěni, že jsme získali tuto cenu.


Cena jim bude oficiálně předána 5. října v hotelu Beverly Hills.


A na závěr ještě fotka šťastné rodinky..
Tuto informaci jsem získala na stránkách The Hollywood Reporter, ale úprava textu je moje, takže prosím nekopírovat. Obrázky jsou z Tumblr a Zimbio.
Natalie Dormer - A Long Way from Home /obsah+stills/

30. srpna 2012 v 16:45 | Markét |  Natalie Dormer


Kromě toho, že si Natalie s největší pravděpodobností zahraje ve filmu s Bradem Pittem, tak se účastní i dalšího projektu, jehož natáčení už je dokončeno a teď se jen pracuje na úpravách. Sice se tam neobjevuje tolik zajímavých jmen, Natalie zde ale aspoň získala jednu z hlavních rolí.


Název filmu je A Long Way from Home neboli Daleko od domova. Odehrávat se bude v Jižní Francii /Natalie zřejmě k této roli pomohl i fakt, že sama mluví plynně francouzsky/, kam se odstěhuje postarší pár Joseph (James Fox) a Brenda (Brenda Fricker). Společně zde chtějí dožít. Postupně se ale dovídáme, že to byl sen spíše Brendy, Joseph si důchod představoval jinak. V tom ho utvrdí setkání s mladou energickou dvojcí. Mladá žena Suzanne, kterou hraje právě Natalie, mu doslova učaruje. S ní si připadá mladší, aktivnější. Dalo by se říct, že mu převrátí život vzhůru nohama..a jak to všechno dopadne? Na to si budeme muset počkat do roku 2013, kdy bude mít tento film ve Velké Británii premiéru. U nás se zatím o uvedení tohoto filmu neuvažuje.


Zatím se tedy můžete alespoň pokochat pohledem na Stills.


001.jpgAutumn Reeser o "Červeném koberci"

29. srpna 2012 v 18:56 | Markét |  Autumn Reeser


"Zážitek z červeného koberce Vám může způsobit závrať a vyděsit Vás. Trávíte spoustu času výběrem perfektních šatů, které si zamilujete a to jenom proto, že další den Vás sjede "celeb machine" od hlavy po konečky prstů. Moje nejlepší rada zní, užijte si celý ten proces se sklenkou vína a prostě se bavte. Někdy zabodujete, někdy ne, i tak Vám ale zůstane alespoň dobrý pocit."


A tady nejnovější fotka Autumn z červeného koberce:


ABC/RICK ROWELL


Sama Autumn o nich řekla:

"Tyhle šaty jsem si vzala minulý měsíc na TCA ABC, kde se představovaly všechny podzimní seriály kritikům, kteří si doufám zamilují naši novou show a budou o ní hodně tento rok psát. Pro celý den jsem zvolila slaďoučký styl, takže jsem to chtěla večerem završit a tyhle šaty od Naven vyhrály los. Caley Lawson mi pomohla dát dohromady tenhle look, který jsme zakončili mými lodičkami od Briana Atwooda (které nosím prostě POŘÁD), nějakými jednoduchými šperky z růžového zlata a s vlasy a make-upem, o což se postaral můj drahý přítel Dean Roybal. Zbožňuju ho."


Více v Celém článkuLauren Graham vyhrála The Voice Award za roli Sarah

27. srpna 2012 v 19:07 | Markét |  Lauren Graham


Možná si říkáte, další nevýrazná neznámá cena, ale zrovna u téhle tomu tak není. Jednak je to vůbec první cena, kterou nedostala jako Lorelai Gilmore, ale také to není cena přímo za její výkon, spíše za to, co ztotožňuje. Cenu Voice Award letos získala za svou roli Sarah ve Famílii /repríza 2. série každý pátek na Prima Love od 23:50/.


A za co, že se vlastně tyhle ceny udělují? Za mimořádný přínos v oblasti léčení, ať už psychologických nemocí nebo různých závislostí. Mezi oceněnými je také mnoho doktorů a spisovatelů, ale také několik televizních postav. Konkrétně role Sarah Braverman získala toto ocenění za to, jak pomáhala svému bývalému manželovi Sethovi vypořádat se se závislostí, také bylo poukázáno na to, že aby se lidé mohli se svými problémy vyrovnat, je potřeba blízké rodiny a podpory.


Mezi dalšími oceněnými seriály byly Glee za epizodu 3x14, dále Homeland za 1x11, Zákon a pořádek: Útvar pro speciální oběti za 13x02 a Necessary Roughness za celou řadu. Famílie získala toto ocenění za díly 3x05, 3x06, 3x07 a 3x08.


Také byl oceněn film Warrior, ve kterém si zahrála Jennifer Morrison.


Co se týče Lauren, ta se na ceny oblékla vkusně a dalo by se říci, až střídmě. Ale na předávání takových cen se nehodí nějaké výstřední róby, takže udělala jenom dobře.


lg_voiceawards12_01.jpgPosedlosti Candice Accoly /rozhovor pro Glamour/

26. srpna 2012 v 18:50 | Markét |  Upíří deníky /The Vampire Diaries/


Mojí momentální posedlostí je: Jednorázové foťáky. V případě, že byste o tom ještě neslyšela, tak já a mé kamarádky jsme vyhlásily léto 2012 za nejlepší léto vůbec. A nejlepší způsob, jak zdokumentovat "nejlepší léto vůbec" je s dobrým jednorázovým foťákem. Úsměv, klik a jedeme dál. Nikdo nemusí nic schvalovat a zbytečně se nemrhá čas shromážděním okolo fotoaparátů a diskusí nad tím, co se stalo. Jednorázové foťáky Vám umožní vyfotit si speciální momenty bez toho, aniž byste z nich byli vytrženi. Navíc, když se Vaše fotky vyvolají je to jako Vánoční ráno.


Film, který je mou posedlostí a ze kterého znám každé slovo je: French Kiss. "Štěstí, úsměv. Smutek, zamračený pohled. Používej konkrétní výraz pro konkrétní emoce!" "Nesnášenlivost laktózy!" "Bub like Bub Dylan." A moje nejoblíbenější část je, když Meg Ryan zpívá: "I Hate Paris in the Springtime" .. "protože moje láska je tady s tou courou. Yeah, právě jsem vysypala tyhle hlášky ze své zadní kapsy.


Písnička, která je mou posedlostí je: El Scorcho od Weezer. Jsem v kapele "Straight 2 Video", což je devadesátková cover kapela s členy z Upířích deníků a hráli jsme tuhle písničku na naší rozlučkové party. Pokaždé se usmívám od ucha k uchu, když si tuhle písničku prozpěvuju během řízení.


Knížka, kterou jsem posedlá je: Still Life with Woodpecker od Toma Robbinse.


Moje představa ideálního jídla je: Tohle je pro mě nemožná otázka k zodpovězení.


Můj oblíbený koktejl je: Miluji tequilu.


Weby, na kterých jsem závislá jsou: Řeknu Pereze Hiltona "my lady porn". Jsem velkou fanynkou Post Secret - je to fakt emotivní spojení několika lidí. Miluji také dekorativní weby jako Apartment Therapy a Pinterest.


Dovolená, kterou jsem posedlá: Jsem spíš posedlá představou dokonalé dovolené, než nějakým konkrétním místem. Miluji objevování nových míst a kultur.


Věc z mého šatníku, kterou jsem posedlá: Mám kolekci naprosot nepraktických vintage šatů a sak. Hádám, že nikdy nevyrostu z toho bláznivého období "hraní si s oblečením". To je trošku problém.


Show, na kterou se nemůžu přestat dívat: The Soup!


Moje nejoblíbenější osobnost z Twitteru: @KellyOxford. Doslova hltám její tweety.


Až budu mít trochu času jenom pro sebe, budu dělat: Zajdu si na hodinu bikram jógy, půjdu nakupovat do Paris on Ponce, mého nejoblíbenějšího antik obchodu v Atlantě, budu bloudit skrze Barnes & Nobles, vezmu útokem supermarket a potom si dám margaritu se svými kamarádkami, protože potom všem už budu mít samoty pokrk. Potom všem se zavřu ve svém bytě a shlédnu celou 2. sérii Hry o trůny najednou.


Poprvé jsem se setkala s celebritou: JTT, ale neříkejte to Devonu Sawovi. Vlastně Devona Sawu neznám. Jenom jsme si tweetovali a já se cítím provinile, že jsem se mu tak dlouho vyhýbala.


Mohla bych se dostat do insolvence nakupováním: Jenom tahle otázka ve mě vzbuzuje úzkost. Jsem trochu skromná se svými financemi, ale utrácím za dobré večeře, last minute zájezdy nebo moje botičky Jimmy Choo.


Můj dětský pokoj byl: Plný porcelánových panenek, dětských miminek, předmětů se Spice Girls a nafukovacího nábytku. Byla jsem trochu zlobivá holka.


Nejcennější věcí v mé peněžence je: Dobře, řekněme, že názve té fotky by mohl být "Zbytek z mé tulácké zadnokapsové peněženky".


Rozhovor byl zveřejněn online na Glamour.com v anglické verzi. Český překlad je mým dílem, a proto prosím nekopírovat, děkuji.

Natalie Dormer na oslavě britských atletů

26. srpna 2012 v 17:36 | Markét |  Natalie DormerNatalie Dormer se jako správná Britka nemohla nezúčastnit závěrečné party na oslavu atletů v OMEGA House /britská variace na Český olympijský dům/. Celou noc se slavilo s anglickou sportovní smetánkou a nikdo se nemohl vynadívat na cenné kovy houpající se okolo spokojených krků. Nechyběla samozřejmě ani příjemná taneční hudba, provokativní nasvícení a spousta dobrých koktejlů, vždyť Londýn měl rozhodně co oslavovat. Když totiž pomineme jejich medailové úspěchy, stále zůstává zásluha mnohem větší a to neuvěřitelně dobrá organizace letošní olympiády, kde nebyl žádný trapas v podobě zhasnutí ohně během ceremoniálu /vzpomeňme na Vancouver/ a když už jsem naťukla ten ceremoniál, určitě se mnou budete souhlasit, že to bylo možná nejlepší zahájení, jaké jsme na olympiádě kdy mohli vidět. Aby taky ne, když Spojené království do něj investovalo přes 13 miliard liber..


Co se týče Natalie, ta zvolila pro tuto akci ležérní party vzhled, doplněný o dobrou náladu a příjemný úsměv, takže jednoznačně palec nahoru:)

Candice Accola photoshoot 1

25. srpna 2012 v 18:07 | Markét |  Upíří deníky /The Vampire Diaries/
No a abych Vám dala chvilku vydechnout, tak teď jeden článek, nad kterým se nemusí moc přemýšlet..ani mě, ani Vám:D takže jsem sáhla po té nejjednodušší možnosti a vybrala podle mě zatím nejzdařilejší photoshoot herečky Candice Accoly /Caroline v The Vampire Diaries/ Kate Romero z roku 2009.


001.jpg

Fanvideos mix up #3

25. srpna 2012 v 17:24 | Markét |  ♠ Videa ♠


K tomu už asi není co dodat:D prostě další kupa videí, na které můžu koukat znovu a znovu a neomrzí se..a abyste ani Vy nezůstali ošizeni, tak se s Vámi štědře podělím, máte radost viďte?:D


Jinak doufám, že poctivě hlasujete v anketě o nejlepší design letošního roku, jestli jste ještě nehlasovali, máte šanci pod tímhle článkem;)


Ale teď už na ty videa:p


Lorelai: "We kissed. You and me, we kissed?" .. Luke: "I remember." .. Lorelai: "It was a great kiss. If one of us had been a frog, it would have had some seriously impressive consequences."
- Gilmore Girls
Další v Celém článkuAlexis Bledel - The Brass Teapot bylo vybráno na TIFF

23. srpna 2012 v 16:46 | Markét |  Alexis Bledel


Jak se zdá, moji oblíbení herci mají v poslední době úspěch, Jason Ritter byl nominován na cenu Emmy, Natalie Dormer bude hrát ve filmu s Bradem Pittem a film Alexis Bledel se dostal do výběru na Torontském filmovém festivalu. V porovnání s tím ostatním to není zas takový úspěch, ale vzhledem ke "kvalitě" většiny filmů Alexis je to příjemné překvapení.


Děj filmu je poněkud zvláštní a lehce nadpřirozený. Mladá chudá dvojce doslova zakopně o mosaznou konvičku na čaj /brass teapot/. Není to ale obyčejná konvička, kdykoliv jeden z nich cítí bolest, tak z konvičky tečou peníze, což dvojici inspiruje k sérii dalších činů, aby získali bohatství.


Nemá to být žádný hollywoodský trhák, o čemž svědčí i nulová propagace, ale v poslední době jsem si docela oblíbila takové ty nezávislé filmy k zamyšlení a žánr temně zábavá satira zní taky dost zajímavě, takže tomuhle snímu určitě tu hodinku a kousek věnuji.


Informaci o zařazení filmu do programu TIFF jsem našla na oficiálních stránkách festivalu, ale nejedná se o překlad, článek je mým vlastním výtvorem, proto prosím nekopírovat, děkuji.

Natalie Dormer si zahraje ve filmu s Bradem Pittem

23. srpna 2012 v 15:39 | Markét |  Natalie Dormer


Tak a je to tady. Natalie Dormer konečně vstupuje mezi hereckou elitu, kam po zásluze patří. Jak moc to bude vstup povedený budeme moci posoudit v roce 2013 ve filmu The Counselor, kde jejími hereckými kolegy budou Brad Pitt, Javier Bardem, Penélope Cruz a Cameron Diaz. Nepředpokládám, že by v takhle hvězdně nabitém obsazení dostala nějakou zásadnější roli, pokud jí nakonec nevystřihnou úplně, rozhodně je to ale krok kupředu.


O prestiži filmu svědčí i fakt, že zájem o to, v něm hrát projevila i Angelina Jolie, Natalie Portman nebo Bradley Cooper.


Pokud Vás ani výše zmiňovaná fakta nepřesvědčila o slibném potenciálu tohoto thrilleru, snad Vás o tom přesvědčí jméno režiséra. Tím totiž není nikdo jiný, než proslulý Ridley Scott, který odstartoval svou kariéru Vetřelcem a letošní rok zakončil filmem Prometheus.


O ději filmu toho zatím není příliš známo, víme ale, že se bude jednat o drogové drama a hlavní postavy budou překupníci drog, kteří budou mít problémy dostat své zboží přes mexickou hranici.


Role Natalie zatím není specifikovaná, tak uvidíme, co se z toho vyvine.


Informaci o jejím obsazení do filmu jsem zjistila na webu Hollywood Reporter, ale článek není přeložený, je veskrze mým dílem, a proto prosím nekopírovat, děkuji.Fanvideos mix up #2

22. srpna 2012 v 20:27 | Markét |  ♠ Videa ♠


Další nahodilý mix všech možných fanvideí je tady..já vím, už bych měla se svou závislostí na YT něco provést, když ono je to ale těžký:D tak buď kruťte nevěřícně hlavou anebo "sjeďte" můj výběr a nechte se unášet na stejné vlně:p


Marie Antoinette: "This is ridiculous." .. Comtesse: "This Madame, is Versailles."
- Marie Antoinette
Další v Celém článkuLauren Graham zpovídá Jasona Rittera

22. srpna 2012 v 16:09 | Markét |  Lauren Graham


Herec Jason Ritter byl nominován na cenu Emmy za svou roli v seriálu Parenthood anebo hezky po česku Famílie /momentálně vysíláno na Prima Love/. V tomhle seriálu taky hraje partnera Lauren Graham, která s ním, ku příležitosti jeho nominace, udělala interview, který bylo vysoce "kvalitní":D ty její první otázky byly nejdokonalejší.."Co jste se naučil od Lauren Graham?".."Koho ze svých hereckých kolegů máte nejradši?"..a další otázky měly taky svou úroveň.."Co si vezmete na ceremoniál? Oblek? Francouzský?" a zakončila to naprosto perfektně.."I will have no other guest, ever":D:D kdyby takhle dělali rozhovory všichni, tak by to možná ani nebyla vždycky taková nuda:D◘ 5. NAROZENINY BLOGU ◘

9. srpna 2012 v 19:01 | Markét |  Zprávičky


Naprosto neuvěřitelné! Tenhle blog slaví své první kulatiny..pokud přežije ještě rok, bude se už moct přihlásit na základku:D Když jsem 9. srpna roku 2007 přesně v 19:01 vytvořila svůj první článek, nikdy by mě nenapadlo, že za pět let bude blog stále v provozu a že mě to navíc bude ještě bavit. Rozhodně si ale myslím, že za těch pět let se blog neustále někam vyvíjí..nemyslím tím to technické zázemí, spíš moje články, ze kterých se vytratily zvláštní výrazy typu "fotešky, ajojky, "ae" místo ale nebo "ptz" místo protože:D moje články se staly více osobnější, začala jsem se spoustu článkových seriálů, které mě opravdu hodně baví a nezanedbávám ani svoje oblíbené celebrity, i když kolikrát už mě více zajímají ty akce, kterých se účastní, než ti lidi sami o sobě:D Když se tak dívám zpět na ty články, vidím v nich i kus sebe a to, jak se potupně měnily moje názory na určité věci, je to vážně zajímavé ohlédnutí..a jak už jsem jistě psala před rokem, s psaným deníčkem jsem praštila už jako malá, ale na blogu je zaznamenáno pět let mého života, pět let mých zájmů, pět let mé práce, pět let mých neuvěřitelných zážitků a pět let mých citových výlevů..k blogu jsem prostě přirostla, nechci říkat, že je to moje závislost nebo něco takového, asi bych to bez něj taky přežila, ale.. nechceme se mi s tím skončit. Ale rovnou říkám, že pokud by mi náhodou blog smazali, nebo by se mi naplnila kapacita, což se obojí může stát, nový už bych si nezkládala, už by to pro mě ztratilo ten smysl, který to pro mě má teď, takže budu muset ještě nějakou dobu přežít svoji dětinskou adresu, i když už jsem se pohnula dál alespoň co se přezdívky týče a změnila jsem se z Matulinky na Markét:D a samozřejmě taky děkuju Vám všem, co sem chodíte, protože kdyby nebylo lidí, co si mé výžblebty čtou, nedělala bych ty články s takovou chutí. Nebudu tady jmenovat konkrétně jiné blogery, na to mám speciální články o Affs, ale tohle díky patří Vám všem;) takže, co napsat na závěr? jenom to, že Vám sice nemůžu zaručit, že tu ještě za rok budu psát podobný článek /proboha, pokolikátý už tuhle větu píšu?:D/ ale věřím, že se Vám líbí, kam se můj blog vyvinul..mě se to tedy rozhodně líbí a těším se na další zajímavé lidi, které přes blog poznám a na další zajímavé stránky, které mě něčím obohatí:) Doufám, že ani Vy na tyto stránky nezanevřete a budete sem dál chodit a dělat mi radost..a kdo ví, třeba jednou, až budu v důchodu a ve své světlé chvilce, kdy mě opustí skleróza, si vzpomenu, že jsem kdysi měla nějaký blog a budu ho ukazovat svým vnoučatům a budeme se společně smát mým výtvorům..jo, to budou časy:)

AnketyJako každý rok, tradiční vyhlášení nových anket, kterých sice každým rokem ubývá, ale pořád tu nějaké jsou:D


V rozstřelu mezi Anne Boleyn a Jane Seymour u vás těsně zvítězila Jane, což mě vzhledem k tomu, že většina článků na blogu je o Anne, docela překvapuje:D


Pokud by Vám někdo umožnil koupit si jednu jedinou věc prvotřídní luxusní značky, většina z Vás by volila nějaký kousek od Louise Vuittona, s čímž se naprosto ztotožňuji.


Pak je tu unikátní anketa s pouze jedním hlasem..výsledky jsou ale směrodatné, takže nejlepší hláška Barneyho Stinsona je podle ní "Placák / What up ".


Soutěž o nejlepší love pár blogu tradičně vyhráli Buffy a Angel.


Z TVD máte jednoznačně z upírek nejradši Caroline.


Chtěli byste více článků o Jak jsem poznal vaši matku a o Chirurgách..u toho prvního Vám to můžu skoro slíbit;)


Nejvíc nových článků byste chtěli v rubrice o Martě Jandové, to už Vám slíbit nemůžu..:D


Výsledky z anket o Nejlepší love pár a o osobnosti blogu se každý rok nulují.RubrikyBěhem tohoto roku přibyli rubriky o seriálu Dobrá manželka, i když je tam pouze jediný článek:D dále tradičně rubrika Awards 2012. Je tu také tematický nováček a to rubrika o cestování - Travel, která ještě není v hlavním menu, protože ji musím nejdřív trošičku obohatit, i když i tam najdete nějaké kvalitní články. A nejnovější rubrika byla založená na začátku prázdnin a je o Upířích denících.
DesignyA teď moje nejoblíbenější část ze všech narozeninových článků..soutěž mých bývalých designů:D ti z Vás, kdo tu se mnou neslaví první narozeniny už vědí, že ty nejúspěšnější designy se sem pak znovu vrátí, takže určitě pro svého favorita hlasujte v anketě;)


Colorful Autumn


God of New York


Lonely Boy?


I Won't Go Anywhere Without You


Inseparable


Footprint Inside My HeartElite


Většinou se tohoto termínu používá u Affs, ale já teď vytvořím jakési "Elite" herců tohohle blogu, aby to konečně bylo všem jasné:D mám je vlastně v takových dvou skupinách, v té první jsou, jak to říct, hvězdy mého dětství..no dětství, prostě doby, než mi bylo 18:D a jsou to /v chronologickém pořadí/:


Sarah Michelle Gellar
David Boreanaz
Alexis Bledel
Matt Czuchry
Lauren Graham
Kristen Bell
Leighton Meester
Ed Westwick
Natalie Dormer
Jonathan Rhys Meyers


a protože mi bylo 18 v tomhle roce, tak ve svém dospěláckém období mám zatím jenom jednoho herce a to


Neila Patricka Harrise


Markét


Coververze od Sama Tsuie

5. srpna 2012 v 15:00 | Markét |  ♠ Videa ♠


Přednastaveno

Na YT se to jen hemží coververzisty, lepšími i horšími. Občas se ale objeví vyložený talent, který coververzí vytvoří skvělé dílo, které mnohdy předčí originál. A to je právě případ coververzisty, který si říká Sam Tsui. Jeho písničky nejenže skvěle zní, ale i videa k nim vypadají téměř profesionálně. Nehledě na to, že Sam vypadá hodně mladě, takže je tu i jistá naděje na sólo kariéru. Rozhodně si ale už vybudoval celkem slušnou základnu fanoušků, jeho videa shlížejí doslova miliony diváků..viděla jsem i číslo kolem 21 milionů, čímž se vyrovnává i "pravým" umělcům. Rozhodně jeho videa budu sledovat, protože má úžasný hlas a hlavně talent. Proto mi to nedalo a musela jsem o něm napsat.. ještě sem vložím tři videa, která mě zatím zaujala nejvíc.Film Tip - Petits meurtres a l'anglaise

4. srpna 2012 v 15:00 | Markét |  Filmíky

PřednastavenoSkvělá francouzská komedie, která se vydává za britskou. I tak by se krátce dal tento film charakterizovat. Odehrává se v Londýně a hrají tam převážně anglicky mluvící herci: Emily Blunt, Rupert Grint nebo Bill Nighy. Přesto má film razítko Made in France a je pochopitelně francouzsky předabován. Já osobně jsem fanda francouzských komedií, protože nevím, jak to dělají, ale nikdy nepůsobí tak prvoplánově jako ty americké a proto Vám ani nepřijde divná milostná linka přibližně 25-leté ženy a padesátníka. Ona je naprosto ztřeštěná, zatímco on je tracidicionalista, kterého nikdy nic nedokáže rozházet. Jejich vztah má ještě jeden zásadní háček, a to ten, že on je najmut, aby ji zabil, ale nakonec si od ní nechá zaplatit, aby ji chránil. Odveze ji k sobě domů, spolu s Rupertem Grintem, který hraje mladíčka, který se má stát následníkem jeho zabijáckého řemesla. Děj zní trošičku blázniě, uznávám, ale znovu opakuji..je to francouzský film, který dokáže podat na první pohled naprostou slátaninu v naprosto uměleckém pojetí. Sice se u toho nebudete lámat smíchy od začátku do konce, ale někdy i jemný humor potěší víc, než typická křeč všech komedií chtít za každou cenu pobavit. A ještě jedna věc mluví ve prospěch tohoto filmu a to 75 % hodnocení na CSFD.

Zuhair Murad /Paris Couture Week F/W 2012/

3. srpna 2012 v 15:00 | Markét |  ♠ Fashion ♠

PřednastavenoKe každému červenci neodmyslitelně patří i přehlídky haute couture v Paříži, kde se konal speciální týden módy věnovaný těmto slavnostním kolekcím. Já jsem zatím viděla jenom pár přehlídek, ale zatím mě hodně zaujala kolekce od Zuhara Murada, který často navrhuje pro Gossip Girl /třeba Sereniny šaty během zahájení plesové sezoně jsou jeho dílem/. Tato kolekce, i když měla být podzimní, v sobě stejně nese prvky jara v podobě květin a občas probleskne i nějaká výraznější barva, například žlutá. Většina jeho šatů je pak laděna do tmavších barev, jak je pro toto období typické. Nebál se ovšem ani razantní červené, která však v jeho podání vůbec nepůsobí lacině. Asi nejsilnější mi přišla kolekce modrých šatů, myslím, že o ty bude během plesové sezony největší zájem. A svatební šaty byly rovněž úchvatné, což se dalo čekat. Mám snad jen jedinou výtku a to hudbu..ta je sice velice jemná a příjemně dotváří atmosféru, ale místy je až příliš jemná a trošičku nudí. Přecijenom, přehlídka má skoro čtvrt hodiny a tak by to chtělo aspoň jednu orchestrálnější část.
Co se mě týče, tak mě absolutně nejvíc zaujaly tyhle šaty:
Krajka nejspíš bude ruční práce a to, jak se ty šaty tu a tam třpytí je prostě dokonalé. Líbí se mi i vršek, přijde mi celkem originální. Tahle róba navíc vypadá i celkem pohodlně na nošení a určitě by se sukně při tanci krásně vlnila..ach jo, škoda, že se podobné šaty nedají sehnat i v půjčovnách, na maturák by se hodily..


A ještě sem hodím ty svatební..vážně nádhera..


Zuhair Murad couture dresses 2012

Leighton Meester - That's My Boy /stills/

2. srpna 2012 v 19:39 | Markét |  Leighton Meester
Už se blíží vypuštění do kin filmu That's My Boy. A jak už jsem psala někdy dřív, nechápu, proč se Leighton do takový blbosti uvrtala, aspoň co soudím podle ukázek..třeba, až to uvidim celý, to nebude vypadat zas až tak stupidně.. co je ale jisté, Leighton opět uvidíme ve svatebním, jak dokazují už i stills z filmu. Tentokrát to pochopitelně bude svatba jiného kalibru, než v Gossip Girl, ale i tak má nádherný svatební šaty.

Matt Bomer v show Live! with Kelly 10. 7. 2012

2. srpna 2012 v 19:02 | Markét |  Matt Bomer


Matt se zhruba v půlce měsíce objevil v talk show Live! with Kelly. Není bohužel moc kvalitních videí, vlastně video z rozhovoru je jen jedno, ale i tak, díky bohu za to:D jinak bychom ani neviděli, jak Matta vychvalují do nebes kvůli jeho roli ve filmu Bez kalhot /mimochodem ten film moc doporučuju, Matt tam sice řekne asi dvě věty, ale celou dobu je tam nahej:p/ taky ho dost uvedli do rozpaků otázkami nad tím, co všechno musel udělat pro to, aby jeho tělo vypadalo takhle senzačně:) Kelly do pak zakončila geniální větou..Why do you ever wear a shirt Matt, why?"

Jennifer Morrison na 5. ročníku póla Veuve Clicquot

2. srpna 2012 v 18:12 | Markét |  Jennifer Morrison
Každý rok se alespoň jedna moje oblíbená celebrita zúčastní tohoto slavnostního póla (jde o odvětví jezdectví, strategicky to připomíná fotbal, jsou dva tými a jezdci se snaží pomocí speciální hole dostat míček do branky) sponzorovaného výrobcem šampaňského, firmou Veuve Clicquot. Minulý rok tam byla k vidění Alexis Bledel, letos je to hvězda z Dr. House a Unce Upon a Time Jennifer Morrison. Podle mě se oblékla naprosto vhodně a elegantně, zkrátka jako pravá dáma, což se k takovému typu akce vyloženě hodí.


028.jpg