Září 2012

Vote → Nejlepší klip září 2012

30. září 2012 v 19:38 | Markét |  Official Video Clips


Uvědomuji si, že to sem dávám trošičku pozdě /den předtím, než potřebuji výsledky:D/ takže aby to zas nevyhrál klip s jedním hlasem, tak to tentokrát bude jenom rozstřel mezi dvouma klipama;)


Playlist:


Maroon 5 - One More Night /skvělý příběh/
Nelly Furtado - Spirit Indestructible /skvěle vizuálně zpracované/Neil Patrick Harris na podzimní party CBS 2012

30. září 2012 v 19:05 | Markét |  Neil Patrick Harris
image


18. září se uskutečnila klasická televizní "party", jejíž součástí bylo i představování nových projektů pro následující období..a nutno dodat, že právě podzim je pro všechny televize právě tím nejdůležitějším obdobím v roce..Neil zvolil klasický oblek, já už si ho ani jinak nedovedu představit:p


01-01.jpgNeil Patrick Harris premiere 2

30. září 2012 v 18:40 | Markét |  Neil Patrick Harris


12. září 2012 se Neil Patrick Harris zúčastnil znovuuvedení muzikálu The Book of Mormon, na tuto akci ho pochopitelně doprovázel i jeho manžel David Burtka. Neilova účast také svědčí o tom, že se jedná o velice kvalitní dílo, protože Neil je v tomto ohledu poměrně vybíravý a celkem divadelnictví i rozumí..vždyť moderoval i divadelní ceny Tony, odkud si také The Book of Mormon odneslo celkem 9 cen a to včetně té hlavní za nejlepší muzikál. Neil si pro tuto premiéru vybral tradičně staroanglický kostkovaný oblek, zatímco jeho manžel David zvolil klasiku v podobě dobře padnoucího obleku na míru s motýlkem, oboum to ale neskutečně slušelo..zase bylo dobrý, že nebyli oba úplně ve stejném:)


01-01.jpgNeil Patrick Harris v show Craiga Fergusona 21.9.2012

28. září 2012 v 19:57 | Markét |  Neil Patrick Harris


Před pár dny byl Neil Patrick Harris hostem v talk show Craiga Fergusona..rozhovor se mi docela líbil, bavili se tam celkem jako kamarádi a Neil se tam hodně rozkecal o tom, jak miluje Halloween a dost taky propagoval The Haunted Play..aby ne, když je producentem:D na konci ale zvážněl a řekl pár věcí na téma "děti v showbussinesu" sám s tím má zkušenosti, protože on začal, když mu bylo kolem deseti..Neil Patrick Harris bude produkovat "Delusion: The Blood Rite"

28. září 2012 v 19:17 | Markét |  Neil Patrick Harris


Je dobře známo, jak moc Neil miluje Halloween a hororové atrakce. Tento rok se Neil přidá ke skupině nadšenců z herecké skupiny Haunted Play, která byla založena hollywoodským kaskadérem Jonem Braverem.


V roce 2011 Haunted Play prezentovalo svou první interaktivní hororovou hru Delusion. Bylo to jmenováno nejlepší hororovou atrakcí za rok 2011, toto ocenění získali od FOX LA, mimo to, ale také získali ocenění za nejprodávanější lístky. Tato show se rychle stala fenoménem. Haunter Play se v roce 2012 vrací se zbrusu novou strašidelnou show nazvanou Delusion: The Blood Rite. Příběh je vyprávěn skrze interakci, napínavý obsah a skrze úžasné efekty. Tento rok Haunted Play plánuje přidat trochu hloubku divákovu děsu tím, že ponechá na osazenstvu některá rozhodnutí.


Hra Haunted Play vypadá zhruba takto: každých 12 - 15 minut začně skupinka 10 lidí hrát, provázena tajemnými postavami. Tento rok začne hra venku...na hřbitově. Nutná bunda a teplé spodní prádlo.


A tady je takové "humorné" video s Neilem, který kromě toho, že show produkuje, tak ji také propaguje;)

Neil Patrick Harris a David Burtka budou opět v "Alex's Lemonade"

28. září 2012 v 18:44 | Markét |  Neil Patrick Harris
image


Neil a David budou opět hosty kulinářské show Alexe Lemonada pro rok 2012. Tato událost se bude konat již zítra, v sobotu 29. září v Californii.


Nepředpokládám, že by se někdo z Vás na tuhle akci chystal, ale kdyby přeci jen, tak základní lístky stojí 175 dolarů, ale jsou tu také VIP lístky a různé sponzorské lístky apod.


Nadace Alexe Lemonada používá výtěžek z této akce pro podporu dětí, které jsou postiženi rakovinou, pokud by Vás zajímalo detailnější info, navštivte oficiální stránky - www.alexslemonade.org. Na těchto stránkách také můžete věnovat peněžitý dar.


A oficiální oznámení této akce:


L.A. miluje kulinářskou show Alexe Lemonada, moderovat bude šéfkuchařka Suzanne Goin, společně s Caroline Styne a po boku šéfkuchaře Davida Lentze. Show se navrací do studia Culvery v Los Angeles a to v sobotu 29. září od 12:00 - 14:00 hod. Neil Patrick Harris a jeho partner, dopisovatel E! News, David Burtka se tu opět objeví jako čestní hosté a Jimmy Kimmel, mist ve sbírání finanční podpory, si zopakuje svou roli a jako člen samotné nadace Alexe Lemonada bude řídit aukci, společně s Vivecou Paulin Ferrell. Moderátoři show, všichni vyhlášení kuchaři, také přes své četné známé v kulinářské oblasti zařídili vybavení pro vaření a vše ostatní potřebné, vše jako sponzorský dar.


Na akci se kromě vaření bude také zpívat a to se postará Michelle Branch (možná znáte její hit Everywhere).


Zdrojem pro tento článek byly oficiální stránky AlexsLemonade.org, ale jedná se o můj vlastní překlad.

Neil Patrick Harris v "Tanked"

28. září 2012 v 18:13 | Markét |  Neil Patrick Harris


15. září byla na televizní stanici Animal Planet odvysílána epizoda seriálu Tanked, ve které si zahrál také Neil Patrick Harris.


Na YT jsem našla také krátkou ukázku z této epizody, v podstatě se jedná o takovou kouzelnickou show..Neil tam vyprávěl o tom, jak začal kouzlit v 15-ti letech (to mají s Barneym společné:D) a také o tom, jak moc obdivuje Houdiniho a především jeho trik s únikem z vody.


Nové aff o BtVS a AtS

28. září 2012 v 17:48 | Markét |  Spřátelené blogísky
náhled blogu buffy-angel-charmed.blog.cz

Po delší době opět spřáteluji..docela se mi ale osvědčilo spřátelovat jen s blogy, se kterými si delší dobu píšeme, protože tak je zaručeno, že admin blogu má skutečný zájem i o obsah mých stránek a nejde mu jen o to, mít o jednoho člověka víc na Toplistu. O tomhle blogu vím už pár let a s přestávkami si komentujeme články taky celkem dlouho a protože máme i společnou tematiku stránek, nebyl důvod nespřátelit:) a co že na tomto blogu najdete..myslím, že to jste odtušili z názvu i z náhledu, blog je celý věnován Buffy a Angelovi, tedy těmto dvoum seriálům, nejenom jim jako páru. Najdete tam spoustu novinek o všech hercích seriálu, ale také popisy jednotlivých epizod. Návštěvu Vám vřele doporučuji;)

Představení seriálu Last Resort

26. září 2012 v 20:16 | Markét |  Zprávičky ze světa seriálků

O tomhle seriálu Vám toho tu bohužel příliš nenapíšu, protože jsem ještě neviděla žádný díl..ono to ani moc nešlo, když seriál má premiéru zítra. Proto je dnes nejlepší čas Vás na tento projekt upozornit, můžete ho tedy sledovat úplně od začátku, bez nějakého předchozího dohánění. Koukala jsem, že první díl je dokonce už na netu ke stažení, takže Vám opravdu nic nebrání;)


Ale teď něco k tomu, o čem to celé bude. Začíná se na palubě ponorky, která je zároveň nositelem atomové bomby, tu má použít k vyhlazení Pákistánu. Velitel ponorky ale tento úkol odmítne splnit, protože mu to přijde proti zákonům lidskosti. Tímto činem se ale celá posádka dostává do nemilosti a je na ně proveden útok ze strany Američanů, kteří si myslí, že je zneškodnili a veřejnosti oznámí, že to udělali právě Pákistánci. Netrvá ale dlouho a podvedená posádka se začne sama ozývat z jednoho odlehlého ostrova, kde našli útočiště, i když ne všemi jeho obyvateli byli přijati vřele. Jsou ale v obrovském nebezpečí i ze strany svého státu, čehož jsou si plně vědomi, a proto veřejně oznámí, že pokud je někdo napadne, nasměrují onu bombu na Spojené státy. Amerika to ale přesto bude riskovat...


Proč budu na seriál koukat? Jednak mám ráda takovéto ostrovní až utopické tematiky a jednak tam hraje mnou poslední dobou oblíbená Autumn Reeser. Tento seriál má také spíše filmový námět, nemusím se tedy bát plytkého děje. Očekávám, že seriál bude napínavý a že tam také budou nádherné ostrovní scenerie.


Pár příspěvků z Tumblr v celém článku;)Vote → Dress of September 2012

26. září 2012 v 20:01 | Markét |  ♠ Fashion ♠


Opět rozjížídm tradiční měsíční anketu o nejlépe oblečenou herečku..volit můžete klasicky pod článkem;)


Autumn Reeser


Další v Celém článkuKristen Bell v reklamním filmu Target

26. září 2012 v 19:46 | Markét |  Kristen Bell


Včera byly zveřejněny první ukázky na krátký propagační film společnosti Target, kde si zahrála také Kristen Bell. Ale neberte slovo "film" příliš doslovně, jde tu především o prezentaci podzimní kolekce výrobků od Target, což je společnost, která se zabývá obchodováním přes internet.Sarah Michelle Gellar porodila chlapce

26. září 2012 v 19:30 | Markét |  Sarah Michelle Gellar


Malý princ /prinze/ Sarah a Freddieho je konečně na světě. Sarah to oficiálně potvrdila magazínu US Weekly, porodila někdy v minulém týdnu v Los Angeles. Patří jí obrovská gratulace:)


Konkrétní citace reportéra zní takto:


"Sarah Michelle Gellar a Freddie Prinze Jr. jsou nadšeni oznámení, že přivítali během minulého týdne krásného chlapečka."


Chlapeček je již druhým dítětem této dvojice. První byla dcerka Charlotte Grace, které teď budou tři roky.


"Matce i dítěti se daří skvěle," dodal ještě reportér. "Charlotte je nadšená, že bude odteď velkou sestrou. Ona i Freddie jsou u vytržení, jak nám prozradili blízcí přátelé dvojice, která 1. září oslavila již 10. výročí svatby. Dále nám prozradili, že stále mají rande jako na začátku a žijí normální životem. Oba sice velice milují práci, ale domov je u nich na prvním místě."Lauren Graham - Parenthood 4x04 "The Talk"

26. září 2012 v 19:12 | Markét |  Lauren Graham


Trochu nakouknutí do děje příštího dílu Famílie.


Jasmine a Crosby pracují v rodičovské jednotě, aby naučili Jabbara něco z emocionální oblasti, a to dřív, než čekali, což změní dynamiku celé rodiny. (tahle věta je poměrně zvláštní a nic neříkající, ale jak to oficiálně napsali, tak to je:D). Navzdory Adamově rezervovanosti, Kristina podporuje Maxe v jeho rozvoji, ačkolive možná bude příliš zaměstnaná, než aby mu dokázala opravdu pomoct. Sarah se více sblíží se svým novým šéfem Hankem, mezitím co bude zabavovat jeho dceru a Zeek si najde potencionálního přítele v mladém Ryanu Yorkovi. Victor se pokouší a mimoškolní aktivity a dává Julii a Joelovi letmý pohled do jejich rodičovské budoucnosti.Představení seriálu Parenthood / Famílie

24. září 2012 v 20:05 | Markét |  Zprávičky ze světa seriálkůO Parenthood sice přidávám dost článků, ale myslím, že půlka z vás ani netuší, o co vlastně jde, i když v naší televizi již běží 3. řada a v Americe 4. řada. Takže abych vás uvedla do obrazu, napíšu tady teď takové stručné shrnutí toho nejdůležitějšho, co se tohohle seriálu týká a kdo ví, třeba vás navandím ke sledování.Děj seriálu začíná, když se Sarah Braverman vrací se svými dětmi ke svým rodičům. Došly jí finanční prostředky, je bez práce a neví si rady s výchovou svých dvou dětí Amber a Drewa. Jejich otec hraje v rockové kapele, ale kvůli potížím s drogami ho Sarah opustila a nyní je na všechno sama. Ve velkém domě svých rodičů nalezne své útočiště. Klan Bravermanů je daleko rozsáhlejší, setkáváme se zde i s jejími sourozenci - Adamem, který má na první pohled ideální život, ženu, kterou miluje, dobrou práci v obuvnictví a dvě děti Haddie a Maxe, bohužel jeho syn trpí autismem a srovnávání se s touto nenadálou situací je jedním ze stěžejních bodů první série. Dále je zde i Sářina sestra Julie, která je úspěšnou právničkou, bohužel její kariéra jde na úkor rodiny, s její dcerou doma zůstal její manžel, který se občas cítí utiskován. A nakonec je tu ještě Crosby, který žije ničím nevázaným životem do doby, než za ním přijde jeho dávná láska Jasmine s jeho synem, o kterém dosud nevěděl. I zdánlivě idylický život Sářiných rodičů není úplně jednoduchý, Zeek Braverman je muž v pravém slova smyslu, tedy musí mít vždy pravdu, na jeho ženu se nesmí podívat žádný cizí chlap a rovněž má také spravovat rodinné finance.


Z těchto řádků tedy vyplývá, že hlavním motem seriálu je opravdu "rodičovství" což je také doslovný překlad slova "parenthood".


Pokusila jsem se vám tu nastínit základní dějovou linku bez nějakých spoilerů, to proto, kdybyste se na to chtěli začít koukat, abych vás nepřipravila o zajímavá zjištění.


Proč na seriál koukám? Tenhle seriál jsem si začala stahovat kvůli Lauren Graham, která hraje Sarah. Ale postupem času jsem si seriál oblíbila i z jiných důvodů. Řeší se tam skutečné problémy, které můžou člověka opravdu potkat, všechny situace jsou reálné..někdy vás to dojme, někdy zas pobaví. Není to vyloženě vyhraněný seriál, děj pořád plyne a postavy se vyvíjejí, ale zachovávají se své charakteristické znaky. Famílie nepatří mezi mé top seriály a asi ani patřit nebude, ale určitě na něj budu s chutí koukat, dokud ho budou natáčet;)


Nějaké foto apod. v Celém článkuPráce, práce = zábava? rozhodně:)

24. září 2012 v 19:42 | Markét |  Me & My Life

Při přečtení titulku si asi většina z Vás klepe na čelo, ale mě se podařilo skombinovat neuvěřitelné..práci a zábavu. Vlastně jsem tu ještě nepsala o svých prázdninách, už jsem se k nim nechtěla nijak vracet, když už je měsíc po nich, ale tenhle víkend jsem byla opět na Konopišti a dostala jsem nějakou nostalgickou náladu :p


Práci průvodce bych rozhodně každému doporučila, sice to není nijak závratně placené, zato ale získáte spoustu užitečných zkušeností. U mě je na prvním místě kontakt s jinými národnostmi, překvapivě jsem zjistila, že se moc nesnesu s Italy, zato Korejci jsou velicí příjemní, zdvořilý a pořád se na vás usmívají. Nejhorší byly Rusové, ti fotili, jedli, rušili a utíkali ze skupiny:D určitě mě to obohatilo i jazykově, ono mluvit hodinu plynule anglicky a navíc odpovídat na dotazy vás musí nakopnout i kdybyste nechtěli:D


Samozřejmě je to ale také dřina..proto až budete příště na zámku a váš průvodce se třeba občas přeřekne nebo bude trošku zpomalenější, netvařte se hned otráveně..je totiž dost dobře možné, že před vámi měl třeba pět skupin bez přestávky a bez oběda a to se na člověku podepíše. Na druhou stranu, pokud se vám prohlídka líbí, nebojte se dát dýško, třeba jenom 30,- ono to vážně potěší, v cizině je to běžné, ale u nás to bohužel nikoho nenapadne...


No ale nebudu vás tady obtěžovat svou prací:D pokud byste ale někdo třeba měl nějaký dotaz, tak mi klidně napište, můžu vám i poradit, kam se kde jak přihlásit na konkurz apod.;)


A málem bych zapomněla na velice důležitou věc..na všechny ty úžasné lidi, se kterými jsem strávila léto. A nemyslím tím jen mou dokonalou spolubydlící, ale vůbec všechny, se kterými jsem pracovala a díky nimž jsem se necítila osaměle, i když jsem byla 80 km od domova:) na tohle léto určitě nezapomenu..
Alexis Bledel na cestě po Hondurasu

24. září 2012 v 19:25 | Markét |  Alexis Bledel


Během srpna Alexis Bledel a America Ferrera, její kamarádka a kolegyně z filmu Sesterstvo putovních kalhot, podnikly cestu do Hondurase a to pod záštitou organizace ONE. Hlavním účelem bylo poznání a podpora žen, které musí vyvíjet obrovské úsilí, aby rodinu udžely před hranicí chudoby.


Sama Alexis o tomto projektu řekla:


"Ženy a dívky jsou tou nejlepší investicí, pokud chceme skutečně bojovat proti extrémní chudobě, protože když investujete do dívky nebo ženy, tato investice nepomůže pouze její osobě, ale přispěje i rodině a komunitě. Přála bych si, aby každý mohl vidět to, co my, co ženy přinášejí společnosti."


Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuThe Good Wife / Dobrá manželka - Promo 4. série /start 30. 9./

23. září 2012 v 18:15 | Markét |  ♠ Videa ♠


A aby moje představování nových řad seriálů bylo kompletní, chybí tu ještě promo ke 4. řadě The Good Wife. Je opravdu kraťoučké, ale to stačí, je skvěle sestříhané a určitě Vás to naláká ke sledování..tedy pokud jste již něco z tohoto seriálu viděli, jinak Vám to asi nebude připadat tak napínavé, jako mě:D a mimochodem, doufám, že v téhle sérii konečně Alicia opustí Petera a dá se dohromady s Willem...a taky doufám, že Cary dostane víc prostoru:)Sarah Michelle Gellar 19. září 2012

23. září 2012 v 17:49 | Markét |  Sarah Michelle Gellar


Opět nějaké školkové fotky s Charlie..tentokrát jí pro změnu vede do školky:D Je vidět, že Sarah nám pěkně roste, mě se zdá že už prostě musí přenášet, jinak to neni možný:D vážně jí obdivuju, co všechno zvládá a stíhá ještě s takovým nákladem..:D


Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuThe Vampire Diaries / Upíří deníky - Promo 4. série /start 11.10./

20. září 2012 v 20:34 | Markét |  ♠ Videa ♠


Premiéra 4. série bude sice až za dlouho a já vlastně ani nemám dokoukanou tu 3. sérii, ale to mi samozřejmě nezabrání v tom, abych sem dala aspoň jedno promo..v rámci představování podzimních premiér seriálů. Ta proma, co jsem našla se mi moc nelíbí, postrádají nějakou gradaci i kvalitu, ale čekám, že ta nejpovedenější se objeví až těsně před premiérou. Jelikož já ještě přesně nevím, jak skončí ta třetí, tak se mi líbí, že vidím Caroline a Tylera spolu:)Jennifer Morrison photoshoot 23

20. září 2012 v 20:19 | Markét |  Jennifer Morrison


Mám tu pro Vás zbrusu nový photoshoot Jennifer Morrison pro časopis US Weekly. Nejsem si jistá, kdy přesně tenhle shoot fotili, protože Jen teď hodně měnila barvu vlasů a tady to má lehce do zrz, tak těžko říct.. každopádně shoot je úžasný, i když je velice jednoduchý, jenom pózovačka před bílým plátnem, ono, když se fotí na titulku, tak nic víc není třeba..ale Jen tu má úžasné šatky od Andrew Gn i styling, takže tady ta jednoduchost vůbec nevadí:)

001.jpg002.jpg