Říjen 2012

Glee Cast - Pretending // Song of October 2012 //

31. října 2012 v 20:15 | Markét |  Songs


Ačkoliv tenhle seriál nesleduji a celkově se nepovažuji za nějakého Glee příznivce, tak se najdou i písničku, které se mi opravdu líbí a sedí mi od těch herců víc, než v originále. Třeba Somebody I Used To Know v podání Matta Bomera byla prostě nezapomenutelná. Pretending jsem slyšela v jednom fanvideu a hned jsem si tu písničku zamilovala, pak jsem až zjistila, že je ze seriálu a byla jsem opravdu překvapená, že tam hrají opravdu talentovaní zpěváci a že to není další pořad typu Hannah Montana:D sice mě to asi nepřesvědčí, abych na to koukala, ale možná si sem tam pustím ten soundtrack:)
Více v Celém článkuLauren Graham - Parenthood 4x07 "Together" /promo + obsah/

31. října 2012 v 19:44 | Markét |  Lauren Graham
Adam a Kristina se bojují o zvládnutí stresu, který je spojen s jejich životem s tlakem blížícího se Kristinina léčení. Crosby a Jasmine převezmou částečnou odpovědnost při pomoci snímání jejich břemena. Vztah Amber a Ryana vzkvétá, což šokuje Zeeka i Sarah. Zeek ví mnoho o Ryanově minulosti, a proto má o svou vnučku starost. Mezitím se Julia soustředí na Victorovo štěstí a jak ho co nejvíc spojit s jejím novým synem. Drew se pokouší po jejich nedávném rozchodu zkontaktovat Amy.

Lauren Graham - Rozhovor pro Huffingtonpost /překlad/

31. října 2012 v 19:31 | Markét |  Lauren Graham


Část rozhovoru s Lauren Graham a Rayem Romanem, kde se diskutoval hlavně případný vztah jejich seriálových postav.


Přeložila jsem jenom část, protože rozhovor je celkem dlouhý;)


Lauren, jaká byla vaše reakce, když jste zjistila, že by mezi vaší postavu a Marca mohl vstoupit někdo jiný?
Dobře, slyšela jsem, jak o tom Ray a Jason Katims (výkonná producentka show) mluví a jenom jsem naskočila do vlaku. Hrozně moc bych chtěla, aby Ray v show zůstal, chci s ním pracovat. Vážně nevím, jaké by to bylo, ale milovala jsem Everybody Loves Raymond, ale také Men of a Certain Age. Takže vím, že on dokáže vytvořit něco skutečně úžasného a tahle show by pro něj mohla být dobrá. Sarah je jednou z těch postav, kde si během roku, i na konci roku říkáte "Co se bude dít dál?" Je vlastně nespoutaná, a proto se někdy cítí špatně. Je vlastně jediná z rodiny, kdo nemá rodinné zázemí, proto se dívám na novou postavu jako na někoho, kdo by to mohl posunout kupředu a věděla jsem, že to bude úžasné a taky že ano.


Romano: A jenom taková třešnička, naše cesty se zkřížily v New Yorku v The Improv.


Lauren: Ano, to je pravda. Naše cesty se zkřížily mnohokrát, ale poprvé to bylo, když jsem dělala číšnici v klubu The Improv. To Ray teprve začínal.


Romano: Ano, bylo to teprve dva nebo tři roky, co jsem začal se stand-up comedy.


Graham: Takže tak to celé začalo.


Jaká byla reakce Jasona Rittera na konkurenta? Už dřív se vyjádřil, že žárlil na všechny seriálové přítele Sarah.
Graham: Jason mi poslal smsku, která zněla "Každý nemiluje Raymonda, že?" dal na ta slova opravdu důraz.


Zbytek článku najdete na originálním odkazu, je tam poměrně jednoduchá angličtina, takže by neměl být problém;)Vote → Dress of October 2012

30. října 2012 v 17:24 | Markét |  ♠ Fashion ♠


Minule jste hlasovali poměrně dost, z toho usuzuji, že o tuto anketu je stále zájem..proto vám přináším celkem slušnou a širokou nabídku;)


Kate Beckinsale by Diane von FurstenbergLukLor fanvideos #5

29. října 2012 v 20:28 | Markét |  ♠ Videa ♠


Našla jsem dvě nová krásná fanvidea s Lorelai a Lukem a prostě mi to nedalo:D myslím, že s nimi už jsem viděla snad všechna, co tenhle rok vznikla:D hlavně to první video Arms je naprosto perfektní, je dělané z pohledu Lorelai a ten text k ní perfektně sedí, je to kvalitní i příběhově, kdy se rozhoduje mezi Lukem a Chrisem..celkově to působí celistvým krásně romantickým dojmem a k tomu ještě ta písnička od Christiny Perri♥ druhé video je zase dělané z pohledu Luka a řekla bych, že text I should've kissed you a k tomu všechny ty jeho zamilované pohledy, když byli ještě přátelé, k sobě dokonale padnou:D ..tak zas někdy s dalšími fanvids;):DVote → Nejlepší klip října 2012

29. října 2012 v 20:14 | Markét |  Official Video Clips
Abyste se necítili ochuzení, tak tentokrát vám poskytnu opravdu široký výběr, napříč všemi možnými žánry;)


Playlist


PSY - Gangnam Style /nejvtipnější/
Britney Spears - Criminal /nejlepší, téměř až filmové, zpracování/
Linkin Park - Lost in the Echo /nejlepší umělecké pojetí/
Celeste Buckingham - Run Run Run /nejstylovější/
Matchbox Twenty - She's So Mean /nejtrefnější/
Taeyang - Wedding Dress /nejlepší příběh/


Volte v nominačním kole People's Choice Awards 2013

29. října 2012 v 19:37 | Markét |  Zprávičky


Opět můžete hlasovat pomocí internetu a zcela zadarmo..jedná se o takovou verzi Teen's Choice Awards, ale tentorkát pro všechny, nejen pro náctileté. Já mám PCA asi nejradši ze všech cen, protože výsledky můžu ovlivnit a hlavně jsou tam takové ty komerční seriály, které znám i já a ne takové ty umělecké. Zároveň to ale nejsou takové ty hloupoučké seriály, které někdy vyhrávají právě na zmiňovaných TCA.


Teď probíhá teprve nominační hlasování, kde můžete hlasovat až pro pět najednou, popřípadě zapsat i vlastní návrh. Potom bude vybráno pět nejlepších a hlasování poběží nanovo, tentokrát už jen s pěti vybranými.


Já jsem ráda, že se tentokrát objevila v hlavní nabídce i Lauren Graham, vždycky jsem ji tam musela dopisovat..tak třeba bude mít teď větší šanci:D taky mě potěšilo, že rovněž White Collar už si vydobylo místo v hlavní "naklikávačce".


Určitě doporučuji hlasovat, zabere to chvíli a pak třeba můžete mít radost, až v televizi vyhlásí vašeho oblíbence;)Neil Patrick Harris píše knihu

28. října 2012 v 19:59 | Markét |  Neil Patrick Harris


Před pár týdny bylo oznámeno, že Neil píše knihu pro Crown Publishing. Zatím nepojmenovaná kniha má vyjít na jaře roku 2014.


Název sice známý není, ale žánr už ano. Bude prý velice nápaditá literatura faktu, Neil prý také použije nelineární způsob vyprávění, čímž hodlá prolomit hranice konvenčních memoárů.


Hlavním hrdinou bude mladý amatérský kouzelník, jak vidíte, Neil i během psaní bude čerpat ze své vášně pro kouzla.


"Jsem nadšený z toho, že mohu psát knihu o poznatcích a příbězích z mého života," řekl Neil a dále přiznal, že jeho autorským vzorem je Tina Fey, rovněž herečka, která zabodovala svou knihou Tina Fey's Bossypaints.


Tina Fey tuto lichotku samozřejmě zazmenala a nechala se slyšet, že se na knihu a těší a očekává od ní jen to nejlepší, přesně v Neilově stylu.Divadelní hra - Proutník pod pantoflem

26. října 2012 v 22:38 | Markét |  Divadelní hryDivadlo

Divadlo na FidlovačceTvůrci

Autor: Georges Feydeau
Překlad: Helena Šimáčková
Režie: Tomáš Töpfer
Scéna a kostýmy: Jan Dušek
Dramaturgie: Helena Šimáčková
Hudební spolupráce: Ondřej Brousek
Pohybová spolupráce: Kateřina Veverková
Asistent režie: Matěj Kužel
Závěrečná píseň: Radek Balaš, Ondřej BrousekObsazení + moje hodnocení

5 hvězdiček maximum


Fernand de Bois - Marek Holý / ***
Generál Irrigua - Petr Rychlý / *****
Bouzin - Václav Svoboda / *****
Fontanet - Daniel Rous / ****
Gontran Chenneviette - Milan Kačmarčík / **
Firmin - David Hák / **
Jean - Ondřej Malý / ***
Domovník - Matěj Kužel / ***
Lucetta Gautierová - Sandra Pogodová / ***
Baronka du Vergerová - Martina Randová / *****
Viviana - Vanda Chaloupková / ****
Miss Bettingová - Lilian Malkina / *****
Marcela - Radka Krninská / ***


Nejlepší herec: Petr Rychlý


Více v Celém článkuNeil Patrick Harris v Adventure Time

26. října 2012 v 20:09 | Markét |  Neil Patrick HarrisVysoce sledovaní komediální herci Neil Patrick Harris (Jak jsem poznal vaši matku) a Donald Glover (Community) budou účinkovat ve speciální epizodě hitového animovaného seriálu Adventure Time, to potvrdila společnost Cartoon Network. Epizoda nazvaná "Bad Little Boy" se má vysílat někdy začátkem roku 2013 jakou součást očekávané 5. série, která odstartuje dvojepizodou v pondělí 12. listopadu v půl osmé.


Neil Patrick Harris se vrátí do role prince Gumballa z nejoblíbenějšího dílu třetí série.Neil Patrick Harris o knize Knott's Halloween Haunt

26. října 2012 v 19:37 | Markét |  Neil Patrick Harris


Neil Patrick Harris napsal úvodní slovo ke knize Ted Dougherta - Knott's Halloween Haunt - A Picture. Tady je..


Ku příležitosti 40. výročí této výjimečné akce, je tu neuvěřitelný příběh, jak se Farma Berryho Knotta nebo-li Knottova strašidelná halloweenská farma stala největší a nejděsivější halloweenskou party na světě, to vše v úžasně strašidelné knize Knott's Halloween Haunt - A Picture History od Teda Doughertyho.


Skrze úžasně zachycené archivní fotky (z nichž většina nespatřila světlo světa) a úzkostlivě vyhledané morbidní detaily, autor Ted Dougherty zhasíná světla a probouzí k životu příběh čtyřicetileté show, která vystrašila mnoho bezmocných obětí. Závoj záhady, jak se tato událost stala tak monstrózní, je pozvednut v první knize o události, která demonstruje "První americký tematický park" vykouzlil v roce 1973 třídenní aféru a přinesl legendu, která ovlivnila a inspirovala mnoho svých následovníků po celé zeměkouli.Neil Patrick Harris na veletrhu umění "Art Platform"

26. října 2012 v 19:10 | Markét |  Neil Patrick Harris27. září se Neil Patrick Harris zašel podívat na, dalo by se říci veletrh umění, Art Platform. Tento veletrh se konal v Los Angeles v letištním hangáru Barker v Santa Monice. Pořadatelé si od této akce slibují spojení všech součástí umění, od výrobců barev a štětců, přes samotné umělce, až po galerie, muzea a kupce. Celý umělecký program byl doplněn i o proslovy celebrit a o tzv. V.I.P. program. Podle toho popisu mi tato akce přijde opravdu smysluplná a doufám, že jako mnoho jiných, se ujme i u nás.


Co se týče Neila, tak bych řekla, že krásně splynul s prostředím a kdekdo by ho mohl považovat za umělce, on vlastně umělcem opravdu je;) čím dál tím víc se mi líbí jeho styl..vidět ho jinak, než v obleku jako Barneyho je trošičku divné, ale toto oblečení mu natolik sedí, že mu to pro tentokrát odpustím:p


01-01.jpgPředstavení seriálu The Vampire Diaries

22. října 2012 v 20:38 | Markét |  Upíří deníky /The Vampire Diaries/


Myslím, že kdo nežil posledních pár let v pralese, tomu tenhle seriál představovat nemusím..ale napsala jsem tu pár vět o všech seriálech, které jsem doporučovala na podzim, takže to tu chci mít kompletní, však mě znáte;)


Pokud jste někdy viděli také Buffy, the Vampire Slayer a líbilo se, pak věřte, že The Vampire Diaries vás zaujme rovněž. Ono TVD totiž v něčem z BtVS dost vychází. Mladá dívka se zamiluje do upíra, který je, ač ve všech definicích označován jako monstrum, plný citů a lásky pro slabého člověka. Nic ale není černobílé, upír má i svou temnou stránku, která se záhy projeví a jeho křehká polovička z toho nebude zrovna nadšená, ale pochopitelně se ho bude pokoušet zachránit. Celou situaci jim bude ještě komplikvoat "bad guy" také upír, který dívce podlehne a ona pro něj také bude nějaké city chovat. Nesmí chybět ani čarodějka, vlkodlak, naivní a lehkovážná středoškolačka, která pak bude žít pro své poslání a jakási vyšší temná síla.. tak by mohl znít stručný popis pro oba seriály. Rozhodně jim ale tu podobnost nevyčítám, Buffy tu byla před lety a už bylo načase, aby tento kult byl nějakým způsobem oživen a navrácen na obrazovky. Nechci tu oba seriály porovnávat, každý má svá plus i minus, ale jelikož jsem na Buffy vyrůstala, asi pro mě zůstane číslem jedna. A kdo máte rádi TVD doporučuji, třeba v přestávce mezi díly, shlédnout i slavnou seriálovou předchůdkyni;)


Proč na seriál koukám? Vždycky mě zajímaly seriály s touhle tematikou, i když je pravda, že třeba Pravá krev mi k srdci moc nepřirostla:D navíc jsem o TVD slyšela ze všech stran. Takový hlavní impuls ale asi byl, když začali dávat u nás, to mě nakoplo, abych seriálu dala šanci a už nějak koukám pořád:D


V Celém článku opět animace a další grafika;)Party Girl :p

22. října 2012 v 20:21 | Markét |  Me & My Life


Osobně si o sobě nemyslím, že bych byla nějaká extra "party girl", lidé co mě znají jen od vidění mě mají za největší slušňačku..zodpovědnou a vzornou..ale vzbuďte se!:D jsem taky jenom člověk a občas potřebuju vypustit. Vypouštím teď v poslední chvíli celkem často, řekla bych, že míra mého vypouštění úměrně roste s návalem úkolů a učení od našich milých profesorů. Myslím, že kdo někdy byl v maturitním ročníku, tak chápe...párkrát jsem se ale setkala s lidmi, kteří odsuzovali všechny, kdo se někdy trochu víc napili nebo prostě jenom tancovali..podle mě, když se jednou člověk opravdu pobaví, tak má potom větší energii na všechny ty povinnosti, které se na něj valí..Žiju prostě podle přesvědčení, že každý má právo občas zapomenout na všechny starosti a jenom se bavit, i za cenu toho, že bude další den naprosto odrovnaný..samozřejmě to nemyslím tak, abyste se každý den váleli pod stolem, jak říká taťka.."všeho s mírou":D já jenom nechápu lidi, co na vás koukají skrz prsty jenom proto, že vás někde viděli tancovat..já už mám za sebou mnoho trapných momentů na parketu i mimo něj, ale to podle mě nic nevypovídá o mě jako o člověku..celý týden se připravuju na maturitu, i když je až v květnu a taky na zkoušky na VŠE, proto si myslím, že mám rozhodně právo i na "žití svého života" proto všichni, kdo, kdo máte podobný problém, mám pro vás jen jednu radu "žijeme len raz" tak zapomeňte na všechny reptaly, nestarejte se o svou pověst, protože jinak se budete příliš starat o ostatní a zapomenete na sebe a na to, co potřebujete..byla jsem o víkendu na party a o podzimní prázdniny možná půjdu zas, ale mezitím budu vzorná a zodpovědná, ono se to totiž nevylučuje, což mnoho lidí nechápe:)


Budu ráda za jakýkoliv příspěvek k tématu;)Sarah Michelle Gellar 19. října 2012

22. října 2012 v 20:01 | Markét |  Sarah Michelle Gellar


Sarah opět doslova nesla Charlie do školky..minule měl někdo v komentářích celkem trefnou poznámku, že by možná Charlottka už mohla chodit po svých. Určitě souhlasím, vždyť Sarah ji tahala, dokonce i když byla v 9. měsíci, což musela být fuška. Co se týče oblečení Sarah, opět nemám co vytknout, dokonalý casual style:)


001.jpgPeter Krause o Lauren Graham /v show The Talk/

22. října 2012 v 19:54 | Markét |  Lauren Graham


Je známo, že Lauren nikdy příliš nemluví o svých vztazích. U Petera už je tomu jinak. Před pár dny v show The Talk zmínil jejich vztah, samozřejmě o ní řekl, že je úžasná, co také jiného, když se určitě dívala. Ale co bylo zajímavé, nevím, jestli jsem slyšela dobře, ale řekl něco v tom smyslu, že se snaží neříkat si Adame a Sáro jako v seriálu Famílie, což by bylo trošku divný, vzhledem k tomu, že tam spolu hrají sourozence:D řekl také, že se poznali zhruba před šestnácti lety během natáčení a pak se sem tam vídali, ale začali spolu randit až po začátku natáčení Famílie.

Lauren Graham vydává knihu!

22. října 2012 v 19:44 | Markét |  Lauren Graham


Lauren už něco naznačovala v tom smyslu, že napsala knihu, ale všichni to brali spíš jako žert, ale teď už je známo i oficiální datum vydání a to 18. 6. 2013. Samozřejmě to platí pro Ameriku, kde se dá kniha dokonce už i objednat na Amazonu, u nás můžu tak akorát snít, že by ji vydali..už teď přemýšlím, jak ji sehnat:D o čem Lauren přesně psala se ještě neví, známé jsou pouze informace, že se jedná o novelu, která se jmenuje Faster Funnier Louder.


ZDROJ: Amazon.com a Randomhouse.com

Lauren Graham o možnosti režírování Parenthood

22. října 2012 v 19:35 | Markét |  Lauren Graham


Nedávno byl zveřejněn rozhovor s Lauren Graham a Rayem Romanem, který byl samozřejmě velice dlouhý a plný vzájemných pochval. Celý si ho můžete přečíst v angličtině tady: http://starrymag.com/content.asp?ID=7025&CATEGORY=INTERVIEWS, překládala bych ho asi sto let, takže jak kdo chcete a můžete...


Co mě tam ale zaujalo, Lauren se tam zmínila o tom, že by měla zájem o režírování některé z epizod Famílie.


"Samozřejmě, že bych si chtěla zkusit režii. Vlastně Peter Krause už režíroval, Dax Shepard teď taky bude. Sam už si to taky zkusil. Všichni tento způsob natáčení vítáme, protože hned pracujeme jiným způsobem. Vlastně nám pomáhá, že režíruje někdo z nás, kdo zná show a byl na zkouškách a ví, jak spolu ve scénách pracujeme. Takže ano, určitě bych měla zájem. Ano, myslím si, že by bylo skvělé režírovat jednu epizodu."Ed Westwick si zahraje v Romeovi a Julii

22. října 2012 v 19:21 | Markét |  Ed Westwick


Pokud do té doby neskončí svět, tak si Ed Westwick zahraje v připravovaném remaku Romeo and Juliet. Na roli Romea by se asi hodil málokomu, mnohem víc mu podle mě sedne role Tybalta, kterou nakonec získal, má pro něj ten správný výraz:D Film by měl mít premiéru v roce 2013 a u nás pochopitelně ještě není známo datum premiéry, ale jelikož se jedná o tak slavný příběh, tak doufám, že i my budeme mít možnost vidět ho na velkém plátně:) Režie se ujal Carlo Carlei, který doposud nic pořádného nenatočil a jeho výběr je tedy pro mě opravdu překvapením, tak jsem zvědavá, jak film pojme. Hlavní role obsadili nepříliš známí Hailee Steinfield a Holly Hunter, blýská se to spíš v rolích vedlejších. Vedle Eda Westwicka uvidíme ve filmu i Paula Giamattiho nebo Stellan Skarsgarda.

Gossip Girl - Fotky z posledního natáčecího dne

22. října 2012 v 19:13 | Markét |  Gossip girl


Říkáte si, kolik ještě těch fotek z posledního natáčecího dne bude? Tyhle jsou ale jiné..jedná se o fotky ze zákulisí, které se pomoci Twitteru dostaly až k nám fanouškům. Nejdřví jsem pochybovala, jestli to nejsou nějaké staré fotky, protože tam mají všichni jiné účesy, hlavně Ed tam vypadá jako v 1. sérii:D ale měly by být z 19. října;) i když teď mě napadá, že bylo v plánu natáčet nějaké flashbacky, tak je možná tak nastylovali, aby vypadalo jako před lety..