Listopad 2012

Week 48

30. listopadu 2012 v 22:41 | Markét |  Me & My Life


Protože na minulý článek s názvem "Week 47" bylo spoustu kladných ohlasů, rozhodla jsem se prozatím pokračovat v tradici a dát vám to, co chcete..no vidíte, jak to hezky jde:D tyhle články jsou ale dost časově náročný, takže s nimi asi nepočítejte každý týden, znáte to:D doufám tedy, že si užijete i "week 48" a bude se vám líbit stejně, jako ten předchozí;)


začneme rovnou s trochou módy;) objevila jsem nový zajímavý fashion blog na adrese nativefox.blogspot.com, kde mě hned na první pohled zaujaly tyhle šatky se zajímavým potiskem..uvidíte, co se na tomto blogu najde dál:D

Fanvideo - The Good Wife / Dobrá manželka

29. listopadu 2012 v 21:03 | Markét |  ♠ Videa ♠


Většině z vás asi i přes mé snažení tento seriál nic neříká, ale mě se líbí čím dál víc, s každou sérií je to zajímavější, napínavější.. u nás dlouho seriál běžel na Prima Love, teď ho v češtině můžete vidět akorát na Universalu, ale stahování je samozřejmě taky možnost, kterou velice doporučuji, teď když budete mít kolem Vánoc čas, určitě se podívejte na pár dílů a nechte se vtáhnout, už vás to pak nepustí;)


Já rozhodně fandím páru Will a Alicia a doufám, že jednou budou doopravdy spolu, proto mě potěšilo i tohle video, které je jedno z mála povedených k tomuhle páru. Je s mou oblíbenou písničkou Breathe In, Breathe Out a vybrané scény jsou rovněž skvělé..

Autumn Reeser o ukončení seriálu Last Resort

29. listopadu 2012 v 20:14 | Markét |  Autumn Reeser


Je to tak, bohužel seriál Last Resort, který jsem si v poslední době tolik oblíbila, bude mít pouhých 13. dílů. Nicméně pořád je tu naděje, že celý projekt přejde od ABC pod křídla jiné společnosti, která by seriál koupila..já v to moc nedoufám, ale jsem ráda, že aspoň odvysílají do konce celou první sérii, protože tohle je ten typ seriálu, kde prostě musíte vědět, jak to dopadne a všechna tajemství přeci musí být divákovi odhalena!:D


a tady si můžete přečíst vyjádření od Autumn Reeser, která v seriálu hraje Kylie..


"Je mi moc líto, že Last Resort bude mít pouhých 13 epizod (alespoň prozatím) a už dál nebude pokračovat. Dobrá zpráva je, že všechny epizody budou odvysílány (čtvrtky od osmi hodin an ABC), takže našim divákům věnujeme možnost vidět celou show až do velkého finále. Jsem z této novinky ohromně rozladěná z těchto dvou důvodů:


1. Moje postava Kylie Sinclair je v každé epizodě lepší a lepší. Je jednou z nejlepších ženských postav, o kterých jsem měla tu příležitost číst a hrát je. Jsem do ní bezhlavě zamilovaná a chtěla bych jí hrát donekonečna.
2. Moc mi chybí rodina. Přechod do života bez mého manžela a přátel s malým dítětem bylo těžké překonat. Přestože mě uklidňuje, že se vracím do Los Angelese, začala jsem mít ráda počasí a životní styl tady na Hawaii. A tenhle výhled taky není špatný..
Je tu stále možnost, že by show mohla pokračovat v jiném společnosti, nebo na kabelovce, ale protože tuhle záležitost nemám pod kontrolou, dělala jsem tento měsíc to nejlepší pro to, abych co nejlépe dokončila natáčení této série. Naše parta dělala celou dobu, co mohla, aby divákům přinesla kvalitní show a byla to pro mě čest a potěšení s nimi pracovat. Dám to těch posledních epizod všechno a mimo natáčecí čas si budu plně užívat ostrova a chytat poslední sluneční paprsky. Hawaii, budeš mi chybět..."


- Zdroj: oficiální web Autumn ReeserJonathan Rhys Meyers premiere 1

29. listopadu 2012 v 19:41 | Markét |  Jonathan Rhys Meyers


Den po jeho příletu do Moskvy, tedy den po tiskové konferenci a divokém večírku časopisu Marie Claire, se konala světová premiéra tolik očekávaného filmu Belle du Seigneur. Asi vás nepřekvapí, když vám řeknu, že u nás se u premiéře ani neuvažuje:D Jsem na ten film ale čím dál tím zvědavější, hlavně proto, že je na Johnym vidět, jak si celé natáčení a teď i propagaci užívá..


Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuJonathan Rhys Meyers na party časopisu Marie Claire

29. listopadu 2012 v 19:30 | Markét |  Jonathan Rhys Meyers


Stále jsme s Jonathanem v Moskvě, stále 14. listopadu. Tento den měl opravdu nabytý, proto jsem se ho rozhodla nakonec rozdělit do dvou článků. Po příletu do Moskvy se hned odebral na tiskovou konferenci k filmu Belle du Seigneur (na fotky a videa se můžete podívat v minulém článku), pak měl tedy chvíli pauzu, aby se neřeklo, a pak odjel na party, která se konala ku příležitosti 15. výročí ruské verze časopisu Marie Claire. Jeho doprovodem byla jeho kolegyně z již zmiňovaného filmu, Natalia Vodianova. Hlavně Johny byl plný úsměvů, už jsem to tu psala, ale je vážně hezké vidět, že se dal dohromady a teď doslova září štěstím, ozdravný pobyt v Africe mu tedy nejspíš pomohl:)


Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuJonathan Rhys Meyers 14. listopadu 2012

29. listopadu 2012 v 19:13 | Markét |  Jonathan Rhys Meyers


Zhruba v půlce listopadu se Johny vydal do Ruska, aby zde propagoval svůj nový film Belle du Seigneur. Rusko z toho bylo samozřejmě u vytržení, a proto vzniklo mnoho fotek a videí. Teď tady přidám ty z prvního dne jeho pobytu. První momentky byly zachyceny hned po jeho příletu na moskevské letiště, odkud pak odjel na tiskovou konferenci k filmu, kde se setkal i se svou kolegyní Natalií Vodianovou a samozřejmě odpovídal na zvídavé dotazy novinářů..a to vše ve slušivém Burberry kabátku a překvapivě i s úsměvem na rtech, je to opravdu po dlouhé době, co se někdy na veřejnosti směje, snad už je teda ze všeho špatnýho venku:)Z letiště001.jpgFanvideo Parenthood / Famílie

28. listopadu 2012 v 20:29 | Markét |  ♠ Videa ♠


Pokračuji v propagování mých doporučených seriálech pro letošní podzim..tentokrát formou mnou nejoblíbenější - fanvidey ;) tohle bude ze seriálu Famílie, který dávají každý pátek na Prima Love, tuším, že někdy kolem 23:45;)


Toto fanvideo je o páru Sarah a Mark (Sarah samozřejmě hraje Lauren Graham, kdo sem chodíte častěji, tak určitě víte;D). Líbí se mi, jak je video hezky zpracované, hlavně po té vizuální stránce, je to opravdu milé dílko, které vás určitě potěší..a doufám, že už vás konečně přiměju k tomu, abyste se podívali aspoň na jeden díl, když tady o tom pořád píšu:D

Nejluxusnější hotely světa: Savoy Sharm El Sheikh

28. listopadu 2012 v 20:21 | Markét |  ♠ Travel ♠

Rozhodla jsem se tu udělat pár článků na téma, které mě velice zajímá, a to na nejluxusnější hotely světa. Občas jsou lidé překvapení, jaké služby vůbec hotely pro horních deset milionů poskytují. Podle mého je to úžasný svět jen sám pro sebe a jelikož (opakuji již posté:D) studuji cestovní ruch & ekonomiku je téměř mou povinností něco o těch nejlepších hotelích vědět, je to vážně skvělé, učit se ve škole o takových věcech, to mi věřte;) články o hotelích nebudou nijak pravidelné, občas to jimi ale zpestřím, aby to tu nebylo jen o hercích;)


Článek je mým výtvorem, čerpala jsem hlavně z oficiálního prospektu hotelu, který jsem přeložila do češtiny..
Vítejte v hotelu SavoyHotel Savoy Sharm El Sheikh má velice příhodnou polohu poblíž Rudého moře, hned u slavné pláže White Knight. Celý hotelový resort se dále chlubí svou šetrností k životnímu prostředí, jak sami tvrdí, jsou jedni z nejlepších hotelových resortů v oblasti ochrany přírody.


Celý komplex se skládá ze samotného hotelu Royal Savoy, sesterského hotelu Sierra Sharm El Sheikh a náměstí SoHo, které leží mezi nimi, a které je dějištěm mnoho kulturních akcí a také centrem mnoho volnočasových aktivit.Možnosti ubytováníSoukromé vily


Nejluxusnější formou ubytování jsou samostatně oddělené vily, která se nachází pouhých pár metrů od pláže a skýtají tak nádherný výhled na moře. Každá vila obsahuje několik ložnic, mnoho koupelen a také soukromý bazén. Každá vila je naprosto odlišná svým stylem a vybavením tak, aby maximálně uspokojila požadavky i vkus svého nájemníka.


Villa ASWAN


Villa LUXOR
Další v Celém článkuJonathan Rhys Meyers on set 2

28. listopadu 2012 v 19:32 | Markét |  Jonathan Rhys Meyers


Tohle není klasická "on set" fotka, ale nevěděla jsem, jak jinak to nazvat:D Jonathana tu sice můžete vidět při práci, ale jedná se pouze o dabing k filmu Eternal Return. Moc se toho o tomto projektu zatím neví, ale Johnny by tam měl namluvt "voice over" neboli takové to vyprávění, přímo na plátně se s největší pravděpodobností neobjeví, ale člověk nikdy neví..Jonathan Rhys Meyers na slavnostní večeři "Místo pro mír"

28. listopadu 2012 v 19:24 | Markét |  Jonathan Rhys Meyers


Sice jsem prolezla kdejaký bulvár, ale o téhle akci se mi nepodařilo najít nic konkrétnějšího, pouze, že tato slavnostní večeře, které se zúčastnilo bezpočet slavných osobností, měla za cíl podpořit nadaci "Peace Earth" v Londýně. Na této akci byla zastoupena i naše země a to v podání Karolíny Kurkové.


Co je ale oficiální..tohle byla první akce po dvou letech, které se Jonathan zúčastnil. Ukázal zde také svou novou přítelkyni Victorri Keon-Cohen, modelku a filmařku. Takže zvěsti, že má vztah s Natalií Vodianovou, svou kolegyní z Belle du Seigneur, byly mylné.


mq001.jpgWeek 47

23. listopadu 2012 v 21:16 | Markét |  Me & My Life


Nechci tady vůbec naznačovat, že tohle bude nový seriál článků, ale nějak mě nadchl nápad udělat tady takový miš maš toho, co mě během celého týdne zaujalo..budou to nějaká video, ať už ta fan, nebo nějaká hudební případně módní, dál nějaké tumblr chuťovky ze seriálů, které jsem tento týden viděla a samozřejmě také výtah z mých oblíbených fashion blogů;)


enjoy it;)


Začneme asi tou hudbou, tady je záznam z koncertu mých oblíbených Hurts z londýnské O2 areny, kde si střihli duet s Kylie Minoque..pochopitelně písničku Confide In Me, to je skladba, kterou Kylie původně nazpívala a Hurts udělali coververzi.

Představení seriálu White Collar /Ve službách FBI/

22. listopadu 2012 v 20:22 | Markét |  Zprávičky ze světa seriálků


Poslední seriál, který mi tu zbývá představit z těch mých pěti vybraných pro letošní podzim. Myslím, že kdo navštěvuji můj blog častěji ví, o čem je řeč a že mu nemusím tenhle seriál nijak zvlášť představovat, protože v souvislosti s Mattem Bomerem už o tomhle seriálu padlo hodně slov.


Toto je jeden z těch seriálů, kdy hlavní rolí je v podstatě padouch, čerstvě vvytažený z vězení. Kdo by ale čekal nějakého drsňáka je více než na omylu. Jedná se totiž o padělatele všeho možného, od uměleckých děl až po bankovky, elegantního Neila Caffreyho s pronikavě modrým pohledem. Svou svobodu musel vykoupit spoluprácí s FBI, paradoxně musí pracovat pro Petera Burka, agenta, který ho chytil, a to ne jednou, ale rovnou dvakrát. Zpočátku se tito dva nemohou snést, ale později se mezi nimi tvoří zvláštní pouto, navzájem se chrání a rozvíjí se mezi nimi opravdové přátelství. Oba jsou ale k sobě navzájem podezíraví, Neil má totiž minulost, se kterou se nechce rozloučit. Řeč je o jeho krásné přítelkyni Kate, která svým způsobem může i za to, že byl Neil polapen. Ona je totiž nezvěstná a Neil si o ní dělá starosti, a když jde o lásku, nedbá Neil ani vlastního bezpečí, natož pak nějaké hrozby vězení. Zatím ale musí hrát hodného hocha a pomáhat agentovi s řešením různých případů, které se nějak dotýkají jeho oboru, v tom mu pomáhá i jeho bývalý komplic a velice blízký přítel Moozie, který je expertem téměř na vše. Oporu nachází Neil i u své bytné, která mu zajišťuje pohodlný životní styl a dobře padnoucí obleky, a překvapivě i u Peterovi manželky Elle, která si Neila také velice oblíbí pro jeho galantní chování.


V 1. sérii a potažmo i v té 2. Neil řeší především svůj vztah s Kate. Tahle kapitola se ale v jednom díle nadobro uzavře a 3. a 4. série je o Neilově návratu ke zločinosti.


Kromě Kate skříží jeho cestu i Sarah, která pracuje jako pojišťovací vyšetřovatelka, takže také tvoří Neilův protipól. Já bych ho ale nejradši viděla s Alex, která je ze stejné branže jako on a pokaždé, když spolu spolupracují, nebo pracují proti sobě a někdy i obojí najednou, skvěle to mezi nimi jiskří.


Proč na seriál koukám: Asi bych lhala, kdybych řekla, že mě zaujal skvělý příběh. Tady jde čistě o to, že na Matta Bomera se moc krásně kouká. A vůbec celá jeho postava Neila Caffreyho je skvěle vymyšlená, líbí se mi vývoj jeho osudu i to, jaký je beznadějný romantik.


Příspěvky z Tumblr klasicky v Celém článku;)Candice Accola na hudebním festivalu iHeartRadio

22. listopadu 2012 v 20:00 | Markét |  Upíří deníky /The Vampire Diaries/


Tohle opravdu není moc čerstvá novinka, ale měla jsem chuť přidat něco o Candice a tohle je nejnovější akce, kterou jsem našla:D


Candice si společně s mnoha dalšími celebritami užila 22. září druhého dne hudebního festival iHeartRadio. Tento den byl opravdu nabytý hvězdnými vystoupeními. Festival zahájila Pink, které se podařilo natolik rozproudit fanoušky, že někteří pak skoro "létali" vzduchem, rozumějte, nechali se nést od ostatních nadšenců. Pokračovala Mary J. Blidge, která zabodovala i coververzí na Nothing Compares 2 U. Poté nastal taneční čas, na stage vtrhl Pitbull s hity jako Rain Over Me nebo Get It Started za podpory Enriqua Iglesiase a Ne-Ya. Z dalších účinkujících bych ještě jmenovala třeba Taylor Swift nebo Aerosmith.


Candice si celý večer užívala v doprovodu svých kamarádek Niny Dobrev a Kat Graham. Pro večer zvolila poměrně zvláštní šaty, které se mi na první pohled sice moc nezamlouvají, ale záda mají zajímavá:D vlastně všechny tři, Nina, Candice i Kat měly šaty s odkrytými zády..náhoda?:D

Jonathan Rhys Meyers - Belle du Seigneur /premiéry/

22. listopadu 2012 v 19:39 | Markét |  Jonathan Rhys Meyers


Natalia Vodianova přes svůj Facebook potvrdila, že minulou středu trávili ona a Jonathan na světové premiéře Belle du Seigneur v Moskvě a dále uvedla, že pravděpodobně v březnu se bude konat premiéra ve Francii.


Tady je celý úryvek z jejího facebookového profilu:


"Já a Jonathan jedeme do Moskvy. Příští středu bude premiéra filmu "Lovers" (Belle du Seigneur).


Pro mě je podstatné, že místem premiéry bude Maine. Jsem tam doma. Zhruba o týden později bude premiéra v Rusku, 29. listopadu a potom v březnu ve Francii. Tohle byla má první zkušenost s filmem a hned to byla hlavní role. Dala jsem tomu projektu vše, co jsem mohla. Myslím, že příběh je to krásný, celistvý a velmi napínavý, v tom dobrém slova smyslu. Nemůžu se dočkat, až to uvidíte."


- Natalia Vodianova
Jonathan Rhys Meyers photoshoot 7

22. listopadu 2012 v 19:25 | Markét |  Jonathan Rhys Meyers


Ku příležitosti premiéry filmu Belle du Seigneur nafotili Jonathan Rhys Meyers a další hlavní hvězda filmu, Natalia Vodianova, společný photoshoot pro Marie Claire. Fotky jsou to moc pěkné a Nat a Johnny se k sobě opravdu "mají"..někde jsem četla i spekulace, že jsou párem i ve skutečnosti, ale to může být jenom součástí propagace filmu, upřímně bych si k Johnnymu představovala někoho jiného, než hloupoučkou ruskou modelku:D


hq001.jpgJonathan Rhys Meyers - Belle du Seigneur /stills/

22. listopadu 2012 v 19:15 | Markét |  Jonathan Rhys Meyers


Objevily se nové stills k Jonathanovu filmu Belle du Seigneur, o kterém se toho zatím moc neví, a to už měl premiéru..ale v Rusku, takže to moc nepomohlo. Jediné, co mohu s jistotou tvrdit je, že děj se odehrává v období 2. světové války a Jonathan tam bude mít poměr s dívkou, kterou hraje ruská modelka Natalia Vodianova, která zatím za svůj herecký výkon moc chvály nesklidila. Všeobecně mám ale ráda historické filmy s Jonathanem, takže se nechám překvapit a uvidíme, jestli příjemně:)


promo024.jpgJonathan Rhys Meyers na fotkách fanoušků z Toronta

22. listopadu 2012 v 19:05 | Markét |  Jonathan Rhys Meyers


Tohle bude opravdu kratičký článek, ale nějak jsem nevěděla, kam jinam to vmáčknout:D


Už jsem tu psala, že Johnny je momentálně v Torontu na natáčení, a protože není tolik běžné, aby se irský herec procházel po kanadských ulicích, vzbudilo to pochopitelně vlnu pozdvižení a fanoušci ho pronásledují skoro na každém kroku..díky nim tak vzniklo mnoho fotek, sice ne moc kvalitních, ale něco to je:D

Jonathan Rhys Meyers 23. října 2012

21. listopadu 2012 v 20:02 | Markét |  Jonathan Rhys Meyers


Ještě než se dostaneme k Jonathanovi, myslím, že by bylo dobrý, kdybych vám teď trochu nastínila situaci, jak to bude dál s blogem..určitě jste si všimli, že teď trochu míň aktualizuji..není to ale o tom, že by to už nebavilo, ale tenhle rok je pro mě nesmírně důležitý, protože mě čeká maturita, ale hlavně přijímačky na vysokou a já začala hrozně lpět na jednom oboru a dělám teď všechno, abych se tam dostala, takže chodím i do přípravky a času prostě není dost..nicméně na blog si určitě najdu čas ve středu a ve čtvrtek, pokud se nebude dít nic mimořádného, ostatní dny vidím dost bledě, ale uvidím, jak na tom budu;) tak díky za pochopení;)


A teď teda k Johnnymu..byl vyfocen paparazzi, když se po natáčení v Torontu vracel do svého hotelu. Vypadal velice unaveně a mrzutě, asi náročný den..


mq001~0.jpgHenry/Anne fanvideos #2

15. listopadu 2012 v 20:05 | Markét |  ♠ Videa ♠


Našla jsem i pár úžasných videí s Henrym a Anne, a když jsem zjistila, že tu fanvideí s nimi mám tak málo, tak jsem prostě neodolala..ale budu se snažit dát si zase pak na chvíli s těmi fanvidei pohov:D tady jsem se opravdu nemohla rozhodnout, které se mi líbí nejvíc, ale asi to bude Give us a little love, protože video je skvěle sestříhané a úžasně graduje, možná k tomu přispívá také to, že je pouhé půl minuty dlouhé, takže nezačne nudit:) hodně se mi ale líbí také Wo'nt Make It Any Better, co si budeme nalhávat, hlavně kvůli písničce od Hurts, ale líbí se mi také ty prolínací záběry ze současnosti do minulosti. Nezaostává ani Heart under the fire, kde oceňuji opět hlavně písničku, která vybočuje z té běžné řady, jinak video je na mě trochu moc přeefektované. Za zhlédnutí stojí i Love is the only way a to proto, že video doprovází velice taneční hudba a je skvěle sestříhané:)

Mix of the Best #6

15. listopadu 2012 v 19:46 | Markét |  Me & My Life


Zase jen "pár" obrázku pro dobrou náladu:)


Mama kiss.