Duben 2013

Lauren Graham v časopise Redbook

11. dubna 2013 v 19:24 | Markét |  Lauren Graham
V souvislosti s tím, že již brzy vyjde Laurenina první kniha Someday, Someday, Maybe se začínají objevovat různé články, ve kterých Lauren doporučuje různé knihy a vyjadřuje svůj názor na některé autory. Jsem za ty články ráda, protože v současnosti už mě nebaví nějaké typické příběhy, ale chci aby to v sobě mělo i "něco víc" a pokud Lauren napíše, že ji nějaká kniha inspirovala, mám hned chuť si ji přečíst, protože you know, Lauren má skvělou náturu a doufám, že i skvělý vkus na knížky :D


V květnovém časopise Redbook se teď objevil krátký článek, kde je Laurenino best of z knihovny ;)


lg_redbook_0513.jpg


Docela bych si přečetla tu poslední, vypadá to zajímavě :)


No a jako bonus na konec článku jedna fotka z Laurenina twitteru..je tam se svým tátou na nějakém zápase v New Yorku ;)

Fanvideos mix up #4

10. dubna 2013 v 20:23 | Markét |  ♠ Videa ♠


Kiss :)Už sem vůbec nedávám fanvidea týdne..už mi to přijde o ničem..ale způsobuje to, že mám teď v zásobě spoustu skvělých fanvideí z různých fimů a seriálů, se kterými se chci podělit :D takže jednou za čas čekejte nějaký souhrnný článek;)


Barney: "I miss her, when she's not around, I think about her all the time."
- How I Met Your MotherDalší v Celém článkuLauren Graham v Ladies Home Journal

10. dubna 2013 v 19:44 | Markét |  Lauren Graham
V časopise Ladies Home Journal se objevil krátký článek o Lauren Graham..a protože je tak krátký, rozhodla jsem se ho přeložit :D


O psaní mé první novely...
Inspirovaly mě moje herecké začátky v Brooklynu. V té době se zdálo nemožné, že bych se mohla stát úspěšnou herečkou a že někdy budu mít dost peněz na nájem. Ale když se dívám zpět vidím, jak jsem byla odvážná. Chodila jsem na konkurzy, kde byla místnost plná cizích lidí a já hrála sebevědomě, ačkoliv jsem se tak vůbec necítila. Chybí mi ten pocit, kdy nemáte co ztratit.


Nejhorší práce...
Hrála jsem psa jménem Striker, který byl oficiálním maskotem new yorského World Cupu v roce 1994. Když jsem šla domů, tak jsem myslela na to, jak dlouhá je cesta mezi hraním maskota a skutečnou herečkou.


Moje postava ve Famílii...
Přála bych si, aby Sarah Braverman neměla ve svém životě muže a našla si práci, která by pro ní byla důležitá. Ale seriál se jmenuje Famílie. Když nejste ve vztahu nebo zrovna nejste matka na plný úvazek, co byste tak mohla dělat? Můžete se pouze dívat, jak už poněkolikáté míříte do večerní školy.


Představa perfetkního štěstí...
Dřív jsem si myslela, že štěstí čeká za nejbližším rohem. Teď jsem šťastná s tím, co mám, i když to není vždy perfektní, je to to pravé místo pro mě.


Zajímavosti o Lauren:


Před Famílií hrála Lauren tu nejlepší matku světa v Gilmorových děvčatech.


Vychovával ji její otec. Její matka se odstěhovala do Londýna kvůli své pěvecké kariéře. "Jejím impulsem bylo následovat své sny, což bylo pro mě inspirací."


Randí se svým hereckým kolegou z Famílie Peterem Krausem, který v show hraje jejího bratra.


lg_LHJ_0513b.jpg


Lauren Graham doporučuje knihu...

10. dubna 2013 v 19:17 | Markét |  Lauren Graham
Už 30. dubna vyjde knižní debut Lauren Graham nazvaný Someday, Someday, Maybe do té doby Lauren doporučila k četbě jinou knihu a to This Is What Happy Looks Like. To, že doporučila právě tuhle knihu zřejmě nebude náhoda, protože autorka, Jennifer E. Smith, je zároveň i editorkou právě Laureniny knihy.


A o čem že to je?


Kdyby vám osud poslal e-mail, odpověděli byste?


Když teen hvězda filmu Graham Larkin náhodou pošle e-mail dívce z maloměsta Ellie O'Neillové o svém domácím mazlíčku, praseti, navážou tito dva sedmnáctiletí zábavnou a nezapomenutelnou korespondenci, diskutují o všem možné pod sluncem, ale nezmiňují svá jména, ani odkud pocházejí.


Potom Graham zjistí, že rodné město Ellie by bylo perfektní místo pro natáčení jeho nového filmu a rozhodne se on-line vztah zosobnit. Ale může hvězda, jakou Grahm je, skutečně navázat vztah s obyčejnou dívkou jakou je Ellie? A proč se chce Ellie za každou cenu vyhnout publicitě?


Zní to celkem zajímavě, takže si to možná stáhnu. Teď máma ale rozečteno nějak moc knih. Samozřejmě povinnou četbu k maturitě, potom už se dlouho snažím dočíst skvělou knihu od Ladislava Špačka o Havlovi, dál čtu hrabě Monte Christa ve francouzském originále a nejnověji taky knihu Le Temps Viendra, která je o Anne Boleyn a autorka ji věnovala Natalie Dormer.Alexis Bledel - Remember Sunday / aktuality /

10. dubna 2013 v 18:57 | Markét |  Alexis Bledel
V předchozím článku můžete najít nějaké fotky z natáčení i malé osobní info ze života Alexis. Tady se dočtete hlavně něco o filmu..


Jmenuje se Remember Sunday a je určen pro televizní vysílaní stanice ABC. Podle ukázek je to romantická komedie až drama, kde Alexis Bledel hraje hlavní hrdinku, která se zamiluje do Zachary Leviho. Zalíbí se i ona jemu, věc má ale drobný háček a to ten, že si pamatuje pouze to, co se stalo od rána do večera a druhý den začíná doslova s čistým štítem. Komu by to připomínalo film 50x a stále poprvé není opravdu daleko od pravdu, tady je to v podstatě ten samý příběh, jenom tady paměť ztrácí muž a snaží se nějak si svoji lásku v hlavě uchytit.


Kdyby to tu už jednou nebylo, asi by mě náměť filmu dost zaujal, takhle fakt nevím, co si o tom mám myslet..Jak jsem ale někde četla, je to perfektní crossover seriálů Chuck a Gilmore Girls :D


Na to, že je to pouze televizní film, má celkem velkou propagaci. I plakát je moc hezky zpracovaný..


001.jpgAlexis Bledel on set 8

10. dubna 2013 v 18:36 | Markét |  Alexis Bledel

Svoji zpověď jsem tu zveřejnila už včera..takže teď trochu něco pro ty, co sem nechodí kvůli mému životu, ale kvůli životu "těch slavných". Našla jsem pár fotek ještě z ledna, kdy Alexis natáčela film Remember Sunday. Tenhle film není určen pro kina ani jinou velkou produkci, jedná se pouze o TV projekt ABC a bude se vysílat někdy koncem dubna. Víc o tom filmu napíšu v některém z dalších článků, kde se to bude hodit víc ;)


Je tu ještě jedna novinka ze života Alex, o které jsem tu ještě nepsala..její přítel Vincent Kartheiser (který hrál Angelova syna Connora) ji před pár týdny požádal o ruku a podle všech dostupných informací řekla ano!:) takže můžeme brzy čekat svatbu a možná dětičky :) sice bych si k ní představovala Matt Czuchryho, ale co naděláme že :D


001.jpg..this waiting killing me..

9. dubna 2013 v 17:18 | Markét |  Me & My Life
No takhle nějak jsem vypadala dneska a včera ráno :D no jo, maturita je docela zátěž na nervy řeknu vám..:/ ani nevim, jestli jsem se líp cítila předtim nebo teď :D


Zkrátka, así víte, že letos už jsem ve čtvrťáku s čímž souvisí jisté..ehm..nemilé záležitosti. Třeba praktická..že nevíte co to je..to jste asi gympláci, kteří spolkli všechnu moudrost světa a povyšují se nad odborné školy, kde máme mimochodem mnohem těžší maturitu, než vy! :D tohle si prosím nikdo neberte osobně, ale naše škola s jednim gymplem sousedí, tak jsme na sebe pořád trochu nabroušený..rivalita trošičku :D navíc naše škola je v praktických přeborník..když někdo neudělá maturitu, je to z praktických, státní pro většinu lidí od nás nebyla problém..teda zatim, naší elitní třídu to teprve čeká :D


Ale zpátky k té praktické..v pondělí to trvalo 3,5 hodiny. Nejdřív jsme museli poznat dvě písemnosti z PEK (Písemná a elektronická komunikace). Já jsem měla urgenci, což mi nedělalo problém..jako druhej jsem měla příkaz, trochu jsem nejdřív váhala, jestli to neni oběžník, ale nakonec jsem naštěstí zůstala u toho příkazu..trochu jsem si potom oddechla, protože nepoznat jednu písemnost znamená neudělat maturitu :/ jestli to mam dobře napsaný je věc druhá, o pár chybách vim, ale 4 je taky známka ne :D
ale pak přišla ta výpočetka..šablona ve Wordu byla ještě v pohodě, vytvořit pár štítků v hromadný korespondenci taky nebylo tak hrozný, ale kontingenční tabulka už byla "mírnej" problém :/ pak jsem asi 2 hodiny upravovala 17-ti stránkovej dokument, kde byl snad každej řádek jinak naformátovanej a zarovnanej, navíc jsem se snažila o nějaký plusový body za estetiku, takže na tom jsem fakt vyplejtvala zbytečně moc času :/ graf jsem taky nějak splácala, i když vůbec netušim, co je polynomní spojnice trendu 3. třídy, nějak jsem to tam vymyslela, sice to vypadá hrozně divně, ale je tam tak co :D zato prezentace, kde jsem spolíhala, že naberu nejvíc bodů, mě zradila..teda jako byla to moje chyba, protože jsem špatně odhadla čas a dělala jsem jí posledních pět minut, takže tam mam asi 5 slidů, z toho jednu úvodní stranu a nakonci ten graf a děkujeme za pozornost :D řeknu vám, docela jsem to obrečela doma..bylo mi fakt mizerně a to přede mnou byl ještě ten dnešek :/
Ráno jsem měla žaludek jak na vodě a ta hodinová cesta do školy mě málem zabila, ale nakonec jsem tam celá zelená nějak doklopýtala. Naštěstí jsem měla tentokrát šťastnější ruku a vytáhla jsem si kalkulaci zájezdu v domácim cestovnim ruchu z cesťáku a materiálové zásoby z účta..navíc ta kalkulace mi vyšla stejně jako jinejm lidem, co měli to samý..fakt se mi ulevilo, protože tam mohly bejt jenom 3 chyby. U toho účta těžko říct, jako pocit z toho mam dobrej, ale těch 2,5 hodiny na 15-ti stránkovej příklad mi bylo nějak málo..ale zase, skladní karta mi vychází stejně jako ostatním a u většiny těch účetních případů jsem si byla celkem jistá, tak by to nemuselo dopadnout tak hrozně..docela mě ale vyděsila profesorka, co dělala dozor, když řekla, že teda máme ještě nějakej čas na to, abysme si to zkontrolovali a tak a mě ještě chyběla účetní uzávěrka a hospodářskej výsledek..ten jsem dodělávala asi v posledních deseti minutách, ale s vyplazenym jazykem jsem to dala :)
z dneška mam teda dobrej pocit, že by z toho mohli bejt i pěkný známky, ale trochu se obávam, jestli jsem prošla z tý výpočetky..jestli ne, tak to bude fakt trapný, protože jinak mam z toho předmětu za 1 :D ale nejhorší je asi to čekání, jak na popravu.. nevim, proč je zakázaný řikat to dřív než po ústních..takhle se budu připravovat na přijímačky na VŠ a třeba to bude úplná ztráta času :/ ale jistí mi to ta soukromá - MUP Praha - obord mezinárodní vztahy :) byla jsem se tam nedávno podívat a je to tam fakt úžasný, navíc tam učí profesoři z VŠE, takže je to i kvalitní škola, což řikaj i mí známí..trochu problém je jenom těch 55 000,- za rok no :D ale i na tom už se pracuje..něco mam našetřený, něco mi daj rodiče a navíc..nechci to zakřiknout, ale vypadá to, že budu mít dokonce dvě práce ;) v létě zase pojedu provázet na Konopiště, tentokrát už jsem povýšila a přihodili mi i jeden okruh :p no a potom budu možná natrvalo zaměstnaná u jedný pražský cestovky jako průvodce pro cizince, co se k nám přijedou podívat. Už jsem byla na pohovoru a moje angličtina se jim asi zdála slušná, tak mi poslali nějaký texty a v sobotu se pudu podívat na jejich prohlídku po židovskym městě a dokonce i jednu část textu odvykládam já, aby viděli, jestli nemam nervy z mluvení na veřejnosti..trochu obavy mam, ale řikam si, že po Konopišti, kde jsem mluvila anglicky i několik hodin v kuse mě těch pár minut snad nezabije..hlavně, ať se mě proboha nanic neptaj, protože, co nebudu mít naučený, to nebudu vědět :D
no a zejtra si dam asi volno :D přecijenom..ještě teď se klepu..fakt strašný..dva dny nespim, nejim, brečim = krásy studentského života :D ještěže mam kolem sebe lidi, co mi pomáhaj..včera se mnou byla fakt práce, dva kamarádi mě uklidňovali přes fb a nejlepší kámoš za mnou dokonce i zaskočil, což mi udělalo radost..to a fakt, že mi i půjčil svoji kalkulačku, abych neměla stres, že se když se tý mojí něco stane, že to budu muset počítat z hlavy :D


No tak mi držte palce, ať mě to celý v září nečeká znova..jestli to ITE nemam na 40 %, budu muset dělat i ty ostatní tři části, i kdybych je měla na 1 :( doufam, že je to zas jenom moje paranoia a vidim věci hůř, než jsou..to jsem totiž celá já, tak uvidíme :)


Mimochodem věděli jste, že nový album Native od One Republic je perfektní k učení? Ne? Tak teď už to víte..jenom malý tip :p36. design... You'll Never Know

6. dubna 2013 v 15:30 | Markét |  Designy
Po dlouhé době se vám tu opět ozývám..o tom, proč tu teď skoro vůbec nejsem vám něco napíšu v nějakém dalším článku..možná dneska, možná zítra, možná za měsíc.. každopádně mě tu moc nečekejte..


Přestože nemám skoro žádný čas, našla jsem si chvilku, abych vytvořila nový design, ono se to nezdá, ale u grafiky si člověk skvěle odpočine, je to docela dobré odreagování mezi učením:)


Sice to na to nevypadá, ale jsme v jarním čase, a to logicky znamená, že jste tu určitě čekali dess s Die Happy.. nevím proč, ale aspoň jednou do roka mě přepadne chuť pustit se do nějaké DH grafiky, i když už je teď skoro neposlouchám. Vlastně vím proč..teď v dubnu to jsou čtyři roky, co jsem byla na jejich prvním koncertě v Lucerně. Byl to vlastně můj první živý koncert, na který jsem šla, takže i kdyby tam jenom seděli a hráli na trumpetu, udělalo by to na mě dojem:D Byl to pro mě zlomový rok, protože jsem byla v prváku na střední a všechno se měnilo, a proto, kdykoliv si vzpomenu na ten koncert, vzpomenu si i na to, jaká jsem byla předtím a jaká jsem teď.. nechci říkat, že mi ten koncert změnil život, to by bylo hoodně přehnaný, ale dost jsem se snažila se na ten koncert dostat, musela jsem přemlouvat lidi, aby šli se mnou..nakonec jsem přemluvila další tři a se dvěma těma holkama už se teď nebavíme/nesnášíme :D pak tu byli organizační záležitosti okoli přespání, odvozu atd. a nakonec jsme samozřejmě vyrazili s Google mapou hledat Lucernu a zabloudili jsme:D:D:D to mi teď přijde opravdu neuvěřitelný:D pak u mě spala moje nejlepší kamarádka, se kterou se známe už 16 let a ještě teď si pamatuju, jak jsme probírali kluky a všechno možné asi do čtyř do rána a pak jsem šli do školy..to už bysme teď nedali:D:D Bylo to poprvé, co jsem zažila tak vyčerpávající a skvělou akci, a proto je jasné, že to jen tak z paměti nevymažu, hlavně teď, kdy se s opuštěním střední blíží další změna jsem čím dál tím víc nostalgičtější..a tak vznikl tenhle design:D dala jsem mu název You'll Never Know, což je nádherná písnička právě od Die Happy..navíc ten název dokonale vystihuje moje současné rozpoložení..protože já opravdu nevím..nic:D


Nechtěla jsem, aby se článek o designu změnil na článek o Die Happy, ale to víte, dejte mi do ruky klávesnici a pusťte mě na blog a je to:D dala jsem si předsevzetí jen jeden článek, tak se do něj snažím narvat co nejvíc:D ale tohle jsem tu asi napsat potřebovala.. a teď si k učení pustím celou diskografii Die Happy, ne proto, že bych byla z těch písniček unešená, ale proto, abych si vzpomněla na všechny ty úžasný věci, co jsem během těch čtyř let zažila..třeba, jak jsme s kamarádkou šli domů z party a celou cestu jsme si nahlas zpívali "it's a rebel in you..":D stinná stránka na tom je, že i když si pustím všech těch jejich sedm nebo kolik CD to vydali, pořád se ještě budu učit, učit, učit, učit..a já málem zapomněla..učit cause school leaving exam is coming..on Monday.. a je to venku:D teď už žádný další vysvětlovací článek nepotřebujete:D


a že by teď něco k tomu designu..měla bych asi změnit nadpis článku a přesunout ho z rubriky dessů do rubriky o mém životě:D


že na dessu je Ralph a Marta jste asi poznali, že.. a co víc k tomu říct.. no je to hodně jednoduché, ale potřebovala jsem to udělat rychle a čistě..takže tak:DMichael Trevino v Moskvě

1. dubna 2013 v 19:44 | Markét |  Michael Trevino
O tom, že Tyler opustil TVD jsem tu už psala. Tím pádem si mohl Michael Trevino udělat malé volno, které využil k návštěvě ruského hlavního města, Moskvy. Tady se věnoval prohlídce a poznání města, zavítal taky do stájí ke koním a v neposlední řadě si zajezdil i na sněžném skútru. Jeho pobyt zde ale znervózňoval Forwood fanoušky, tedy i mě :D naštěstí ale teď svět obletěla zpráva, že by se Tyler měl vráti do Mystic Falls ještě před koncem této série a očekávají se i nějaké romantické scény s Caroline :) spekuluje se hlavně o díle American Ghotic, tak uvidíme :) zatím teda jenom pár fotek z Ruska..

Candice Accola - Rozhovor pro Zap2It

1. dubna 2013 v 19:35 | Markét |  Candice Accola
Našla jsem další rozhovoor s Candice, tentokrát už delší, dokonce osmi minutový ;) celý se ale týká jenom TVD a Caroline..což možná není špatně, ale znáte to, otázky se pořád a pořád opakují, takže pochopitelně došlo na Elenu, Tylera a Klause, kde se Caroline podivila, že se teď všichni na Klause tolik zaměřují. Že ale celý ten rozhovor nebere zase tolik vážně se ukázala ke konci, když se jí ptali, jaké má Caroline plány a sny do budoucna..Candice řekla, že asi nejspíš pojede na Bora Bora a bude se celé dny starat o děti štěňátka :D:DCandice Accola v KTLA News

1. dubna 2013 v 19:14 | Markét |  Candice Accola
Zhruba v půlce března se Candice Accola mihla v KTLA News, kde kromě jiného vyprávěla jak se seznámila s Kelly Clarkson a také vysvětlovalal, proč přeměna Caroline a Eleny v upírky probíhala a probíhá tak odlišně. Není to žádný extra rozhovor, ale s Candice obecně moc novinek není, takže její fanoušky určitě potěší :)


Přidávání videí mě opět zlobí, takže radši jenom odkaz ;)Neil Patrick Harris na Kid's Choice Awards 2013

1. dubna 2013 v 19:01 | Markét |  Neil Patrick Harris
Že existuje Teen Choice a People Choice jsem věděla, ale že existuje i nějaká Kids Choice, to je pro mě novinka :D už snad chybí jen Senior Choice..stačí si jen počkat:D každopádně Neil tam nebyl za Barneyho, to dá rozum, že děti z jeho hlášek ještě nemůžou mít rozum:D ale přišel tam předvést nějaké své triky a kouzla, a to společně se Sandrou Bullock..sice nejsem dítě, ale taky bych tam v tu chvíli ráda byla :D

Neil Patrick Harris na benefici gay centra

1. dubna 2013 v 18:44 | Markét |  Neil Patrick Harris
Neil se se svojí orientací rozhodně netají, to všichni víme. A taky všichni máme oči a vidíme, jak jsou Neil a David spolu úžasní a jakou založili krásnou a harmonickou rodinu. A aby právě toto dali na odiv, občas se společně zúčastňují různých akcí na podporu podobných párů. 21. března zavítali do Gay a lesbického centra v Los Angeles, kde probíhala benefice na podporu párů stejného pohlaví.


I tady můžu jenom konstatovat, že jim to opravdu seklo:p

Neil Patrick Harris na charitativní akci Norma Jean

1. dubna 2013 v 18:35 | Markét |  Neil Patrick Harris
20. března se Neil Patrick Harris objevil jako čestný host na 1. ročníku Norma Jean Gala. Cílem bylo získání finančních prostředků na art terapie pro děti, které tak budou mít šanci se skrze umění vyrovnat se svými traumatickými zážitky z dětství. Celkem se vybralo okolo 200 000 dolarů, což je na první ročník podle mě slušná částka :)


Neila samozřejmě doprovázel jeho životní druh David Burtka, který byl rovněž uveden na seznamu nejváženějších hostů. Klukům to opět moc slušelo. Přijde mi, jako by právě vyšli ze solárka :D

Hurts - Lucerna Music Bar 28. 3. 2013

1. dubna 2013 v 0:26 | Markét |  Me & My Life
A tady máte důvod, proč jsem tu tak strašně dlouho nepřidala žádný článek...pilně jsme totiž s kamarádkou poslouchali nové album a učili se písničky :D ne to není úplně ten důvod..ale znáte, když se na něco těšíte, prostě nemáte náladu věnovat se čemukoliv jinému. Navíc zhruba za týden dělám první maturitní zkoušky, takže jsem svůj čas poctivě rozdělila mezi Hurts a účetnictví a na blog už nějak nic nezbylo :D


Koncert byl tenhle čtvrtek, takže jistě chápete, že jsem pár dní potom strávila nad slintánim nad videama :p ale teď jsem zpátky v plné polní a zhruba 5 články do týdne :D nejdřív ale pár slov k tomu koncertu (=nezapomenutelnému zážitku).


Celkem mě potěšilo, když jsem všude četla, jak je to beznadějně vyprodané..na serveru Lucerny dokonce někdo nabízel za lístky 2000,- takže kdybysme se je nakonec rozhodli prodat, vydělali bysme na nich asi 1200,- :) kdo by se ale vzdával takového pokladu že ;) o něco míň jsem byla potěšená, když mi došlo, že Lucerna bude totálně našlapaná (což byla i na Die Happy a ti zdaleka neměli vyprodáno). Moje očekávání se samozřejmě potvrdilo už před vstupem do klubu..fronta byla od Lucerna až na Václavák. My naštěstí stály skoro vevnitř v tý pasáži, takže jsem měli ještě šanci na dobrý místa.


Probojovali jsme se asi do druhý řady, ale hodně na straně a kdo byl někdy v Lucerně ví, že tam je to podium hodně široké a že ze strany můžete vidět akorát tak profil :D ale vidět i jenom profil Hurts takhle zblízka se rovná zázraku, takže spokojenost :)


Snad poprvé na koncertě se mi stalo, že mě zaujal i předskokan - česká kapela Make My Heart Explode, trochu mi připomínají Charlie Straight v začátcích :) dokonce jsem si žádali další písničku, ale od organizátorů dostali stopku, tak nás aspoň pozvali na svůj koncert (15. 4. v Roxy, vstup zdarma).


Na řadu přišla příprava podia pro kapelu. Čekání bylo docela snesitelné. V LMB nekontrolujou kabelky, takže jsme v pohodě pronesly vlastní víno a mohli jsme se trochu posilnit :p navíc hráli i docela dobrý dupstepový písničky, který nás přivedly do taneční nálady. Pobavil i chlápek, co zkoušek zvuk..pořád dokola opakoval "hey, hey, two, two..CENTER":D to byste museli slyšet, měla jsem si to nahrát a dát si to jako upozornění na smsku..příště:D


No a pak..přišli! A začalo něco neuvěřitelného..už chápu, že někdo byl ochotný dát za lístky 2000, dala bych je taky jen abych tam mohla být. Atmosféra byla skvělá, málem jsme to tam zbořili, jak jsme křičeli, skandovali, tleskali a skákali:) malé prostory mají přece něco do sebe, ve velké hale to tak nevyzní. Dokonce i písničky, u kterých jsem si předtím, když jsem je poslouchala z CD říkala jakože "co to sakra je" mě naživo bavili. A poslední písnička Stay..to byl můj největší zážitek, jaký snad ze všech koncertů mám. Když plná Lucerna sborově zpívá, běhá z toho mráz po zádech:) Bylo to absolutně nepopsatelný, úžasný a taky vyčerpávající, což je vždycky příznak toho, že jste si něco fakt užili :p


Další koncert Hurts je v listopadu v Inchebě, ale těžko říct, jestli půjdu...jednak si nechci zkazit ten dojem, který z nich teď mám, protože nevím nevím, jak by tohle mohli překonat a navíc, jak jsem psala..koncerty ve velkých prostorách podle postrádají atmosféru, která jde částečně i z určité intimity menší skupiny, a tak dochází k větší interakci mezi diváky a interpretem. Ano, tuhle větu jsem vyplodila sama:D je to trochu odborně zformulovaný můj názor..sakra, ta maturita se ale podepisuje:D


Samozřejmě jsem i něco natočila, i když uznávám, že kvalita mých videí není nejlepší. Na YT určitě najdete i lepší, ale musím si přihřát vlastní polívčičku:Dzhruba v osmé minutě můžete vidět, jak Theo zklividoval další stojan na mikrofon, to je jeho specialitka:D


absolutně dokonalá byla akustická Somebody to Die For..bylo to něco neskutečného..Theo po celém "prořvaném" koncertě dokázal zpívat nádherně čistým hlasem a Adam se u toho hraní tvářil kouzelně :p vůbec mimika obou :D to si ale člověk užije až zpětně :D
Celkově to byl asi druhý nejlepší koncert, na kterém jsem byla..na prvním místě mám pořád koncert Die Happy z Retro Music Hall, ten rockový. Užila jsem si ho o kapku víc, ale o opravdu jen o maličko :D
Fotka z Lucerny, kterou si dali Hurts na svůj facebook s popiskem "best fans ever" :) co víc k tomu dodat, oni mají rádi nás, my máme rádi je ♥