Natalie Dormer v časopise Radio Times

25. dubna 2013 v 19:28 | Markét |  Natalie Dormer
Natalie Dormer už se stala právoplatnou členkou cast Hry o trůny a objevila se také ve výběrové šestici časopisu Radio Times. Pro tento magazín také nafotila photoshoot, kde můžete vidět třeba Kita Harringtona. Natalie má také šanci za roli Margaery získat cenu RT Audience.


V časopise byl zveřejněn i krátký rozhovor, a protože mi přišel celkem zajímavý, tak ho i přeložím..


Koho hrajete?
Hraji Margaery Tyrell, ambiciózní mladou ženu, která má aspirace být tak velká jako samotná královna. Nemyslím, že je zlomyslná nebo lstivá, ale je těžké rozpoznat, kde končí její upřímnost a začínají machiavelistické intence.


V druhé sérii nabídla sex ve třech svému manželu a bratrovi...
Byla pragmatická. Nenabízela jim sex ve třech kvůli nějakým perverzním důvodům. Věděla, že potřebuje otěhotnět a chtěla nějak nalákat do postele svého sexuálně zmateného manžela.


Můžete nám říct víc o Margaery?
V nové sérii je Margaery vzata pod ochranná křídla své babičky, Olenny, královny Thornů, hraje ji Diana Rigg. Ona ji učí, jak být silnou Tyrellskou ženou, která má nějaký cíl a umí hrát politické hry pokud možno tvrdě a nebezpečně. To je paralelní i pro mě, jako pro mladou herečku pracovat s někým, jako je Diana Rigg, která odvádí fenomenální práci už po dekády, ať už jako Medea v divadle nebo v Avengerech v televizi. Cítím jako by mě brala pod svá ochranná křídla kdykoliv řekne: "Oh, zlatíčko, byla jsem tamhle a koupila jsem si tam tričko, povím ti pár historek..."


Proč jste se upsala
Hře o trůny?
Hraní ambiciózní ženou, která je rodinou tlačena, aby se stala královnou bylo ozvěnou něčeho, co jsem dělala dřív a já se bála, že Margaery je si příliš podobná s Anne Boleyn, kterou jsem hrála v Tudorovcích. Ale přidání se ke cast GoT bylo bezmyšlenkovité. První série byla fenomenální - tolik odvážně napsaná a plnohodnotně produkovaná.


V celém článku najdete scany...


001~11.jpg


002.jpg


003.jpg


004.jpg


005.jpg


006.jpg


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Anne Boleyn vs Jane Seymour

Anne Boleyn
Jane Seymour

Komentáře

1 Katka Katka | Web | 28. dubna 2013 v 13:41 | Reagovat

Díky za překlad :) Margeary je opravdu zajímavá postava, ale ještě jsem se nějak nerozhodla jestli ji mám ráda nebo ne, ale spíš jo :D, je opravdu nevypočitatelná :D
Ten photoshoot je hodně povedný, některé herce bych skoro nepoznala

2 Jenny Jenny | E-mail | Web | 22. května 2013 v 20:06 | Reagovat

Moc díky za překlad!! Z toho photoshootu jsem unešená :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama