Veronica Mars - Sbírka na Kickstarteru skončila

18. dubna 2013 v 19:41 | Markét |  Veronica Mars
Asi víte, jak bude film Veronica Mars financován, že? Jestli ne, tak vám to tu krátce osvětlím. Rob Thomas už dlouho chtěl natočit film, který by navázal na seriál, narážel ale na naprostý nezájem studia Warner Bros, které je držitelem autorských práv. Aby jim tedy dokázal, že VM má stále své fanoušky, rozhodl se spolu s hlavní hvězdou Kristen Bell rozjet unikátní projekt přes Kickstarter. Prostřednictvím tohoto serveru vyzvali fanoušky, aby se sami složili na natáčení, minimální částkou byly dva miliony, které se vybrali během deseti hodin. Mezi sponzory byly i některé známé osobnosti, například Lauren Graham. Kickstarter ale po překonání minima sbírku neukončil a nechal ji běžet ještě nějaký čas, a tak se stalo, že nyní je počáteční fanouškovský kapitál na částce 5 702 153 dolarů.


Natáčení by se mělo rozběhnout tohle léto, distribuovat film by pak mělo právě studio Warner Bros.


A konečně jsem našla celkem věrohodné potvrzení účasti Jasona Dohringa, takže můžeme nejspíš čekat nějakou romantiku mezi Veronicou a Loganem ;)


První oficiální akce spojená s filmem se bude konat v červenci, Rob a Kristen budou součástí Comic-Conu.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Katka Katka | Web | 19. dubna 2013 v 19:07 | Reagovat

Tak za prvé moc ti děkuji za tvé nedávné velké množství komentářů na mém blogu, moc mě potěšily :)

A  za druhé, přiznám se, že jsem dřív sem tak Veronicu sledovala, protože jsem zjistila, že se tam objevují Charisma a Aly, ano ale moc mě to nebavilo :(
Ale co je zajímavé, teď jak se objevily informace o natočení VM fllmu a jak jsem jsem Kristen občas zahlédla na tvé blogu, jsem si tak nějak dala své vzpomínky dohromady a najednou jsem dostala prostě nedolatelnou chuť na Veronice koukat a tak ji od začátku dubna sleduji :D. Kdyby bylo na mě koukám na víc dílů, ale většinou stíhám jen jeden díl denně, a tak jsem zatím teprve u konce 1. série, ale i tak skvělej seriál, nechápu, že mě dřív nebavil :)
Je skvělé, že bude natočen film, že to má tolik fanoušků, snad nebudeme zklamáni :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama