Květen 2013

Prague Fashion Night from my point of view

31. května 2013 v 17:37 | Markét |  Me & My LifeMožná jsem snob, ale prostě miluju akce, které jsou spojeny s high fashion a vždycky jsem hrdá, že se i naše hlavní město zapojuje do akcí světového formátu, což určitě Fashion Night Out je, tradice se zrodila před mnoha lety v New Yorku, kdy skupiny kamarádek vyrazily na velkou módní party. Když jsem viděla ty ulice, které byly plné k prasknutí, tak mě to docela vyděsilo, ale u nás to byl teprve 1. ročník, tak jsem si řekla, že to asi nebude zas tak žhavý, navíc celej večer lilo jako z konve, což účast taky snížilo.


Celá akce měla začít u hotelu Intercontinental, kde měla být v pět slavnostně přestřižená páska a tím měla být Pařížská "otevřená". Přišli jsme tam asi pět minut po pátý a kde nic tu nic, kromě miliardy lidí, co se tísnili pod různýma stříškama, aby nezmokly. Taky jsme se někam vmáčkli, kdyby se náhodou začalo něco dít a najednou koukám, asi tři metry ode mě stojí Petra Němcová. No, vzhledem k tomu, že tam s někym kecala a pila u toho šampaňský jsme usoudili, že už asi žádný přestřihávání nebude a šli jsme na průzkum :p


První zastávka byla u Tiffanyho & Co., kde měly být vystavené šperky z filmu Velký Gatsby. No měli tam asi tři věci z celé kolekce :D ale náladu nám zlepšil místní barman, který tam po celý večer míchal "Gatsby koketejly", což měla být nějaká přesná kopie toho koktejlu, o kterém se píše v knižní předloze. Dával tam asi deset druhů různých alkoholů a přitom nám ten film pořád vnucoval. Ten koktejl byl ale výbornej, nejdřív takovej hořkej, ale čím jsme se dostávali dolů, tím byl sladší..a byl taky docela silnej. Když jsme dopili tu skleničku plnou až po okraj, odvážili jsme se dokonce vyzkoušet i nějaké šperky. Mě se nejvíc líbil takový decetní náramek s jednou řadou briliantů..škoda, že stál 145 000,- :D ale taky jsme mohli oči nechat na nejdražším šperku celé společnosti Tiffany, který přivezli jenom na ukázku z Vídně, vypadal přesně jako ten náhrdelník, co měla Rose v Titaniku :) cena přes 92 milionů...
Druhou zastávkou byl butik D&G, tam jsme se ale jenom tak otočili. Oblečení se nám nelíbilo a žádný další drink jsme prozatím nechtěli. Jediné, co mě tam zaujalo byly takové historické šaty, které vypadaly jako z 19. století..ne že bych si je snad chtěla někdy vzít na sebe, ale bylo to zajímavé pokoukání ;)


Asi nejvíc lidí bylo v Simple Concept Storu, tak jsme to tam taky šli omrknout. Hned ve dveřích jsem se srazila s Liběnou Rochovou, která opět vypadala naprosto dokonale. Šli jsme se podívat do přízemí butiku, kde měli nádherné lososové večerní šaty, ale jinak mě tam zas až tolik nic nezaujalo. Na cestě ven jsme si zobli nějaké jednohubky - slané tyčinky, francouzský sýr a nějaký salám.


Další zastávkou byl butik Salvatoru Ferragama, kde byla i jedna paní z jeho rodiny, která se také stará o podnik. Nás ale zajímali hlavně repliky bot Marilyn Monroe. Hned u vchodu nám navíc vnutili šampaňské, takže svět byl hned růžovější. Z bot Marilyn se mi nejvíc líbily takové červené kamínkové, které měla na sobě v jednom ze svých filmů. Rozhodla jsem se je vyzkoušet, už jenom proto, že o Marilyn se říkalo, že měla hrozně úzkou nohu, tak jsem chtěla porovnat..teda, ne že by to byly originál boty, těch by vás nenechali ani se dotknout, ale byla to jenom replika, takže mi akorát dali nějaký svoje ponožtičky..a výsledek..
Sice jsem se do nich narvala, ale po nějaké době mi v nich opravdu začalo být trochu ouzko :D musíte ale uznat, že jsou absolutně úžasné..


Začali jsme být lehce unavené, tak jsme zašli na rychlé občerstvení do Starbucks, kde jsme do sebe rychle kopli vanilkové latte a jahodový cheesecake a party mohla pokračovat.


Protože jsme byli na Staromáku, zašli jsme do Maiselovky do Puma Social Clubu, kde byly vystavené modely nadějných českých návrhářů. Mě zaujala především kolekce Libora Komosného, která mi trochu připomíná kolekci Stelly McCartney z minulého jara..
Odtud jsme hned zamířili do Louise Vuittona, kde jsme se opět dočkali šampaňského a mohli jsme si tak naplno užít kolekci. Osahala jsem si tam i několik kabelek, včetně legendární Almy v růžovém provedení.


Přešli jsme naproti do Baldininiho, kde jsem si konečně vybrala svůj dárek k maturitě - kabelku Anastasia. Je opravdu úžasná, má nádhernou barvu, je příjemná na dotek a dole má oddělitelný prostor, kam si můžete dát třeba balerínky, když už jste unavené z podpatků a můžete si takhle krásně boty prohodit. Jakmile ty prodavačky zjistili, že z tý kabelky nemůžu odtrhnout oči, okamžitě do nás začali lít šampaňské a dali nám i nějaké bonbony a dokonce i celou Bonaqu v petce :D tak jsme jim teda udělali radost a kabelka Anastasia (u nás byla uvedena do prodeje včera) má teď své čestné místo v mém šatníku ;)


Na nějakém módním serveru jsme četla, že Anastasia má ambice stát se ikonickou kabelkou Baldininiho, stejně jako třeba Lady Dior Diora nebo Alma Louise Vuittona..tak uvidíme no..každopádně já když se podívám na ní podívám, hned se mi vybaví, že jsem úspěšný maturant a snad mi to i po letech připomene pocity, které mám teď :)


Pak jsme rychle zaskočili do Bottegy Venetty, kde neměli nic moc extra, ale potěšilo mě, když mi jedna ta prodavačka chválila boty :p


Dostali jsme hlad, a tak jsme se šli podívat do Johna Richmonda, kde bylo avizované nějaké občerstvení. Nikdo tam nebyl a zrovna tam přišel nějaký fotograf, tak nás tam obskakovali, aby to na fotkách vypadalo :D dostali jsme dortíček z Panerie a k tomu něco růžového s bublinkama..nejvíc se mi v tom obchodě ale líbilo křeslo s britskou vlajkou :D


Rozhodli jsme se zabloudit někam mimo Pařížskou a vydali jsme se do Vězeňské. Po cestě jsme šli okolo výlohy butiku La Perla, kde tancovala baletka ve spodním prádle, ve velice decentním a nic neodhalujícím spodním prádle, abyste si nemysleli, že to pro ni bylo nějaké ponižující ;)


Došli jsme až do Space, kde podávali sushi, což bylo něco pro nás :p


Odtud rovnou do Jimmyho Choo, kde nám sice nabízeli šampaňské, ale já už jsem měla dost, tak jsem si vzala domácí citronádu, která byla opravdu výborná :) a ty botičky mě samozřejmě taky okouzlili..možná si tam koupím něco příště, přeci jenom, už jsem měla kabelku :D
Už se blížila desátá večer a tím i konec celé akce, tak jsme rychle pádili do Dlouhé, do butiku Beaty Rajské. Naštěstí jsme to ještě stihli, a tak jsme si mohli v klidu prohlédnout její novou kolekci, vhodili jsme svoje vizitky do slosování, kde hlavní cenou jsou šaty Beaty Rajské, dostali jsme nějaké noviny, které vydává a na odchodu ještě taštičku, která byla plná dárků od Lancome. Miniatura parfému La vie est belle je úžasná, skvělé kabelkové balení :)
Doma se mi pochopitelně nechtělo spát, tak jsem si ještě pustila Sex ve městě 2, abych si hezky dotvořila atmosféru celého večera :)


Bylo to úžasné, sice nepatřím mezi nějaké zbohatlíky, přesto jsem se skvěle bavila a i kdybych si nic nekoupila, užila bych si to stejně..příští rok, pokud se to bude konat, se určitě zúčastním :)


A teď už všechny suvenýry ze včerejšího večera..
Zúčastnili jste se někdo, popřípadě chystáte se někdo příští rok?
Odmaturováno!!!

29. května 2013 v 22:04 | Markét |  Me & My Life


A je to tu! Onen slavný den přišel - všem na světě oznamuju, že mám středoškolské vzdělání zakončené maturitou!! :) byl to ale boj a chtělo to pevné nervy..ne nadarmo se tomu říká zkouška dospělosti, to vám teda povím. Ve škole jsem vždycky patřila k těm nejlepším a v průběhu studií jsem nikdy nepochybovala, že bych neodmaturovala, ale jakmile se to přiblížilo, měla jsem fakt nahnáno :/


První byla praktická..v podstatě nejtěžší část maturity..dřív byly maturity opravdu drsné, ale jak se srovnaly na státní úroveň, tak z ústních i písemných prošel skoro každý..praktická je vlastně to jediné, co zůstalo v kompetenci školy, takže se je rozhodli pořádně osolit, abysme to neměli tak snadné. Podotýkám, že kdo nedá praktickou je to stejné, jako by nedal státní maturitu.. byly dva strašné dny, měla jsem pocit, že ten první den jsem to úplně podělala, byla to písemná a elektronická komunikace a výpočetka, to ite jsem obrečela, protože jsem fakt byla přesvědčená o tom, že jsem to neudělala. A výsledky? Obojí za 1 :)


Druhý den mi bylo hrozně zle, protože mi ještě doznívali ty nervy z těch ite a taky ta deprese..byla jsem fakt celá zelená :D naštěstí to byla zkouška z cestovního ruchu a účetnictví, což jsou moje silné stránky, takže jsem to zvládla..a zase za 1!
Potom přišly na řadu didakťáky. Z těch jsem tolik nervózní nebyla, protože ty zkušební mi vždycky vyšly maximálně na dvojku, navíc oproti tý praktický to nic nebylo..První byl sloh z angličtiny. Psala jsem dopis o tom, že jsem dělala průvodkyni po Londýně a pak inzerát na prodej gauče. No, potom se mi začala vybavovat jedna chyba za druhou, ale díky tomu, že jsem tam použila širokou slovní zásobu a nějaký těžký časy jsem nakonec ztratila jenom dva body :) potom přišel ten test z čj, který byl spíš o dějepisu než o češtině a po něm jsem si říkala, že budu ráda, když nebudu mít za 3, potom ale přišly výsledky a hádejte co? přes devadesát procent, takže jasná 1 :) didakťák z anj byl lehoučký, ze 64 otázek jsem měla jednu maximálně dvě špatně a měla jsem 98 % :)
Potom přišly na řadu ústní. Nejdřív jsem všem říkala, že ústní jsou pro mě z maturit asi to nejlehčí, protože v mluvenym projevu jsem byla vždycky lepší, než v tom písemnym. Ale asi tak týden předtím už jsem tak sebejistá rozhodně nebyla :D nasadila jsem vysokorychlostní učební stupeň. Ráno jsem si nařizovala budíka a chodila jsem spát pozdě večer a mezitím jsem se učila a učila, s tím že jsem si udělala jednu přestávku denně, abych se podívala na Přátele :D takhle jsem se naučila přes 15 otázek denně..no když si na ten kvalt vzpomenu.. :D


Pak přišel den zahájení, na kterém jsem měla jako zástupce studentů krátký projev, během kterého jsem i předávala kytku dozorující profesorce z jiný školy. Nejlepší bylo, jak jsem jí k tomu dávala i takový to hnojivo do vody a všichni ti profesoři jenom koukali, jakože: "Úplatek?" :D


Druhý den jsem šla na to. Šla jsem jako třetí v pořadí. Prvním předmětem byla čeština, tam jsem si hlavně nechtěla vytáhnout poezii. Petr a Lucie od Rollanda sice taky nebylo úplně, co jsem chtěla, ale nakonec to dopadlo víc než dobře. Hlavně jsem je odrovnala, když jsem jim tam začala vykládat perličky z autorova života, jakože byl vegetarián a přátelil se s Gándhím a podobně. Víc mi dal zabrat neumělecký text, to byl nějaký návod na výměnu brzdový kapaliny, nerozuměla jsem ani slovo a přitom jedna z otázek byla: Jaké jsou vlastnosti brzdové kapaliny? to jsem se hodně divila, co to má společnýho s čj :D když jsem ale dopovídala, tak mi zkoušející řekla: No, nemám co dodat. Krásnej pocit, vážně ;)
Druhým předmětem byla ekonomika, které jsem se bála asi nejvíc. Tam dost záleželo na otázce, mi totiž tu profesorku dostali až v tomhle roce a má pověst té nejpřísnější a nejnáročnější, o čemž jsme měli tu šanci se přesvědčit už během roku. Jí opravdu všechno musíte odříkat slovo od slova a odpovídat na záludné otázky, aby vůbec uvažovala o tom, že vás nechá projít. I když jak se ukázalo, ona byla nakonec jedna z těch shovívavějších. Vytáhla jsem si Financování podnikové činnosti, z týhle otázky mě doma zkoušela mamka, takže jsem se trochu zaradovala. Bohužel tam byl taky příklad, se kterým jsem si vůbec nevěděla rady. Když jsem ale šla na zkoušení, byla jsem docela klidná, protože jsem měla dobrou přípravu z potítka. Pěkně jsem se tam rozjela a snažila jsem se jí pokud možno nepustit ke slovu. Nakonec jsem přešvihla ten časový limit, takže se mě jenom zeptala, jestli jsem stihla ten příklad, tak jsem jí řekla, že ne a ona, že ho teda uděláme spolu a zeptala se, jak bych začala a já řekla nějakou totální blbost a ona, no tak už radši jdi :D ještě jsem ale slyšela, jak byla přísedící nadšená a říkala, jak se to krásně poslouchalo :)


Největší nervozita mě přepadla o angličtinu, protože na ní jsem se vůbec nepřipravovala a ti přede mnou si vytáhli témata jako Česká republika nebo William Shakespeare :D já si naštěstí vytáhla kulturu a masmédia a opět jsem přešvihla čas, že mě to ani nenechali doříct :D


Poslední bylo účetnictví, kde jsem se modlila, abych si vytáhla nějakou otázku, která je fakt o účtování. To se bohužel nestalo a vytáhla jsem si právní úpravu. Tak jsem to trochu spojila i s evidencí, což byla jiná otázka, ale profesorce to očividně nevadilo. Jenom seděla naproti mě, ani nepípla a pořád se jenom usmívala. Trochu jsem zazmatkovala akorát když jsem měla povídat o konkrétních účetních případech, tak jsem se nemohla dopočítat rezerv, ty totiž musí být tvořeny 2 roky, přičemž ten rok spotřeby se nezapočítává a já jsem furt vynechávala i ten rok vytvoření, tak mě zkoušející donutila spočítat to na prstech a pak to šlo :D
Pak už jsme jen čekali na výsledky, já samozřejmě vyklepaná, jestli jsem udělala tu praktickou. Pak se začalo vyhlašovat a já mám ze všeho za 1! :)


Pak nám šli ti zkoušející potřást rukama a všichni mě chválili, že jsem byla vynikající a zástupkyně od nás ze školy řikala, že by si mě měli naklonovat :p akorát angličtinářka se na mě podívala a řekla: "No ty časy, ještěže máš excelentní slovní zásobu." a přísedící na ní: "Nebuď hnidopich, bylo to vynikající." :D pak mi i češtinářka gratulovala k těm výsledkům z didakťáku i celkově, že jsem byla dobrá. Fakt se mi v tu chvíli klepaly kolena a nemohla jsem tomu věřit :)


Ale asi mi pořád nedochází, že už mám maturitu..je to zvláštní pocit ráno vstát a nemuset se učit.. možná mi to dojde zítra až pojedu na zakončení. Zase budu mít projev za studenty, tak snad se nerozbrečim :D no a nebo mi to definitivně dojde v kapli, až nám budou předávat maturitní vysvědčení, budeme zpívat Gaudeamus Igitur, už jsem to nacvičili s profesorem zpěvu, zkrátka to bude dojemná chvilka :) bohužel ne všichni z naší třídy tam budou, bohužel máme dvě oběti..a ještě se maturuje zítra, ale tam jdou většinou chytřejší lidi, takže si nemyslim, že by ještě někdo vypadl, tedy doufám :)
Na závěr gratuluju všem úspěšným maturantům, vím, že pár z nich mám i mezi svými affs, neúspěšným přeji hodně odvahy na podzim a budoucím maturantům bych vzkázala..není se čeho bát, zase tak hrozný to neni!:)Lauren Graham v show Jay Lena 7. května 2013

17. května 2013 v 17:15 | Markét |  Lauren Graham
Zase jsem viděla jeden z těch lepších rozhovorů s Lauren. Nedávno byla v show Jay Lena, propagovat svou knížku samozřejmě. Stihla přitom ale taky vykládat spoustu zajímavých historek..ta v animaci je jen taková perlička :D nejvíc se tam asi rozpovídala o svém šatníku, jak ho musí protřídit, protože tam má asi miliardu džín a černých blazerů, taky, že se chystá s tatínkem o prázdniny do Španělska, do Katalánie a taky vyprávěla zážitků, co má z podepisování knih..byl tam taky jeden chlap, co hlasitě jásal nad vším, co Lauren řekla a její reakce byly úžasné :D


Navíc jí to moc slušelo, měla trochu jiný účes než normálně a vypadal opravdu skvěle :)


Na YouTube rozhovor není, ale ke zhlédnutí je na oficiálních stránkách Jay Lena..bohužel pro Čechy je rozdělený na části, celý od nás není přístupný, ale aspoň něco :)


lg_leno_0513_12.jpgA budoucnost je najednou o něco jasnější :)

17. května 2013 v 16:48 | Markét |  Me & My Life
Opravdu je to hrozný pocit, být budoucí maturant a netušit, co bude příští rok..je to jako černá díra po všech vašich plánech. Jistě, pořád jsou tu velice "příjemné" myšlenky na maturitu a tak, ale stejně..možná to znáte, jdete večer spát a najednou vás uprostřed noci napadne, co když se nedostanu na vejšku, co pak? co když neseženu práci, co pak? co když nedám ty stupidní zkoušky ve škole, co pak? a takhle hodiny a hodiny :D


Je to pak neuvěřitelný pocit, když se v tom chaosu začnou vynořovat alespoň nějaké jistoty. Přišlo to jako blesk z čistého nebe v jediný den..


Dámy a pánové potlesk, oba didaktické maturitní testy za 1! :D z češtiny mám 91, 3 % a v národním měřítku kolem 96 %, z AJ 98, 4 % a v národnim kolem 95 % ;) jsem fakt za tyhle výsledky neskutečně ráda, protože didakťáky mají největší váhu a většinou to rozhodují ;) navíc ten test z češtiny byl opravdu zvláštní, to už jste se asi doslechli :D

A k tomu všemu další výborná zpráva. Den po těch písemkách jsem šla opět zkusit národní srovnávačky a málem jsem tam nad nima usnula, jak jsem byla vyčerpaná.. o to víc jsem se pak divila, když jsem zjistila, že jsem to zatím udělala nejlíp..ale co na přesném výsledku nezáleží, hlavně, že jsem to konečně DALA a pokud tedy úspěšně projdu tou maturitou, už se pro mě hřeje jedno teplé místečko na VŠE na oboru Ekonomie ;) není to má vysněná fakulta, na tu mě zkoušky teprve čekají, ale i tak jsem šťastná, že jsem se na jednu vejšku už dostala, teď budu u zkoušek o moc víc v klidu :)Natalie Dormer - Elementary - Stills

17. května 2013 v 16:37 | Markét |  Natalie Dormer
Čekání na Natalie Dormer jako Irene Adler už je u konce ;) Díl 1x22 seriálu Elementary, který je americkou verzí příběhů o slavném detektivovi, byl odvysílán. Natalie vypadala úžasně, už jsem se tu rozepisovala o tom, jak perfektní je zrovna ona pro tuto roli. Nezbývá než doufat, že se objeví i v dalších epizodách..což už je teď téměr jisté, takže se těšme :)


Mimochodem, taky tajně doufáte, že by se mohla dostat mezi cast Draculy? Spojení by tam měla ideální, přes Jonathana a HBO, Natalie jako upírka, to by taky byla zajímavé..bledá je na to ideálně :D


001-01.jpgNatalie Dormer na otevření butiku D&G

17. května 2013 v 16:24 | Markét |  Natalie Dormer
4. května se Natalie objevila na otevření hlavního butiku módní značky Dolce&Gabbana na 5th Avenue. Jestli na premiéře vypadal hezky, tady se přímo překonala ;)


Moc se mi líb ten čistý styl, který zvolila. Jen jednoduché bílé šaty doplněné o zajímavě barevné boty. Něco podobné si chystám k maturitě, tak snad se to nemine účinkem :D


S Emilií Clarke..je vidět, že přátelství mezi nimi jen kvete:D
001.jpgNatalie Dormer premiere 3

17. května 2013 v 16:18 | Markét |  Natalie DormerUž 2. května se Natalie Dormer zúčastnila premiéry filmu What Maisie Knew. Ten film mě celkem zaujal, je o dívce z rozvedené rodiny, která je ve střídavé péči a rodiče se snaží využít ji pro svou osobní pomstu. Nevšimnou si ale, že dívka mezitím přilnula ke své maceše a nevlastnímu otci, tedy k partnerům svých rodičů. Plusem je i to, že hlavní role ztvárnili Alexander Skarsgard a Julianne Moore.


Natalie tu nevypadal špatně, ani nijak oslnivě, na ní normální outfit, i když jsem samozřejmě ráda, že teď častěji nosí sukně a šaty :)


001.jpgSarah Michelle Gellar - Rozhovor o The Crazy Ones

17. května 2013 v 16:05 | Markét |  Sarah Michelle Gellar
Co vás přimělo vrátit se s na obrazovky v seriálu The Crazy Ones?
Robin: Hlanvě scénář a pak taky všichni ti lidi. Pracovat s těmi lidmi bylo opravdu úžasné.
Sarah: Být v televizi s úžasným Robinem Williamsem. Myslím tím, haló, nepotřebuji nic jiného. A taky mi platí, to je skvělé.
Robin: A šeky jsou pořádné, vždyť je to CBS.
Sarah: Přesně tak.


Sarah, chtěla jste hrát v komedii?
Sarah: Určitě, přesně to jsem chtěla. Nejlepší pasáže z Buffy pro mě byly právě ty zábavné momenty. Víte, dostala jsem se do bodu, kdy jsem si řekla, že už jsem byla ubrečená dost a jsem připravená na to být zábavná.


Proč jsou Sydney a Simon "Ti blázniví"?
Robin: Vlastně je to založeno na jedné poznámce o Applu, kterou někdo pronesl už před lety, bylo to: "Zde jsou ti šílenci." Oni ani neměli žádný produkt. Jenom prodávali myšlenku na inovaci a o tom je taky ta show. Hraju takového muže s nápadem. Všude byl, ale okolo všeho jen tak bruslí. Je trochu potrhlý. Jak se tak dívám na nějaké dokumenty o mužích v reklamkách, žijí dost na hraně. Všechny jejich nápady jsou nad rámec jejich možností, ale zároveň tím získavají úžasně čistý nadhled a ve většině případů jdou přímo k jádru věci. Takže tak to dělají. Sářina postava je tam, aby vymezila hranice, které já neustále překračuji.


Sarah, jste v tomto dynamickém duu ten vůdčí člověk?
Robin: To vůbec ne.
Sarah: Hele, víš co? Můžu jím být každý den a ještě budu zahrnuta vděkem.
Robin: Toť otázka.
Sarah: Yeah, promiň, nechtěla jsem..
Robin: Je příliš pozdě. Možná v dalším filmu.
Sarah: Ok, ale neříkej to mému manželovi.


Robine, miluji váš tweet k Kim Kardashian.
Robin: Děkuji. Moje odpověď vážně seděla. Kamarád mi poslal tu fotku a jak jsem si jenom pomyslel, paní Doubtfire by to nosila líp. Je velmi zajímavé vypadat jako pohovka. Když jsem viděl ten květinový potisk, řekl jsem jenom: "WOW!" (hlasem Mrs. Doubtfire) Oh, zlatíčko, kdybyh to věděla.
Ale těch reakcí potom, a to jsem jenom odpovídal.


Jste rádi, že se to natáčí formou single camera?
Robin: Miluji, že je to jen na jediný záběr.
Sarah: Ano, je to jediná kamera, Robinova kamera.
Robin: Mám svou vlastní.
Sarah: Potom je tam kamera pro všechny ostatní.
Robin: Taky jí mám doma. Je to namontované právě tady (ukazuje si na hruď) Co to je? Já? Moje společnost?
Sarah: Koukla bych se na to, mimochodem.
Robina: To by bylo nad rámec upfrontu.


Ten rozhovor je trochu zmatečný, to přiznávám, ale jak to bylo napsané, tak jsem se to pokoušela přeložit :D předem se omlouvám za občasnou nesrozumitelnost, ale dělala jsem, co jsem mohla ;)

Divoši

17. května 2013 v 15:30 | Markét |  Filmíky
O filmuNázev filmu: Divoši
Originální název: Savages
Žánr: Krimi, Thriller, Drama
Země výroby: USA
Rok výroby: 2012
Délka: 131 min
Režie: Oliver Stone
Hrají: Blake Lively, John Travolta, Benicio Del Toro, Salma Hayek
Ocenění: 6 nominací


Více v Celém článkuLauren Graham pro People TV

16. května 2013 v 15:41 | Markét |  Lauren Graham
A jedeme dál v aktualitách o Lauren, ještě jsem všechny novinky nevyčerpala, a to ani zdaleka, nebojte se :D


Tentokrát to bude pro změnu video, které natočila pro web People.com. Je vidět, že už ty stále se opakující otázky bere trochu s nadsázkou, a tak se tam rovnou rozpovídala o tom, koho si představuje do hlavních rolí, až po ní budou chtít práva k natočení filmu podle její knihy Someday, Someday, Maybe :D


Rozhovor není na YouTube, ale na tu zhruba minutu a půl se můžete podívat tady:Candice Accola na dinner party

16. května 2013 v 15:27 | Markét |  Candice Accola
13. března /vím, měla bych asi aktualizovat častěji :D / se konala slavnostní večeře na podporu LAFW a vznikly úplně úžasné fotky s Candice. V poslední době mě na žádné akci nezaujala, ale tady vypadala skvěle. Dlouhé šaty zajímavého střihu jí perfektně sedly a i ten účes se mi líbil, hlavně zezadu :)


Doufám, že bude o Candice víc novinek a víc takových, jako tahle :p

16. května 2013 - Emily Blunt

16. května 2013 v 15:14 | Markét |  Today on TVZávan smrtiEmily Blunt v hlavní roli amerického hororu.


TV Program:
Nova Cinema
Čas: 21:45


Děj: Emily Blunt (Ďábel nosí Pradu) představuje vysokoškolskou studentku, která se zoufale touží dostat na vánoční svátky domů do Delaware. Jen proto souhlasí s tím, že se sveze se svým podivným spolužákem (Ashton Holmes - Dějiny násilí). Ve chvíli, kdy si začíná uvědomovat, že toho o ní její spolucestující ví až trochu příliš, se řidič rozhoduje vzít to zkratkou po odlehlé venkovské silnici. Tady je přepadá prudká sněhová bouře a navíc je ze silnice vytlačuje tajemný automobil. Opuštěni uprostřed ničeho brzy pochopí, že zimy se nakonec budou obávat nejméně… Výkonní producenti George Clooney, Ben Cosgrove a Steven Soderbergh uvádějí mrazivý horor o zlověstné silnici a jejím hrůzostrašném dědictví, které souvisí s děsivými událostmi, ke kterým tu došlo v 50. letech minulého století.
Oficiální text distributora


Ed Westwick získal hlavní roli v "Bone in the Throat"

16. května 2013 v 15:06 | Markét |  Ed Westwick

Ed Westwick si zahraje hlavní roli ve filmové adaptaci thrilleru Bone in the Throat (volně přeloženo Kost v hrdle) od Anthonyho Bourdaina. Vedlejší role ztvární Burn Gorman zmáný z Temného rytíře a seriálu Revenge a Liam Cunningham z Hry o trůny.


Tento film bude debutem doposud reklamního režiséra Grahama Henmana. Spolu scénaristou byl Mark Townend.


Děj se bude odehrávat v jedné ze špičkových londýnských restaurací, kde hlavní hrdina je svědkem vraždy, kterou spáchá jeho vlastní strýc. To je zatím vše, co se dostalo na povrch..


Natáčet by se mělo začít na podzim, přímo v Londýně..


ZDROJ: Deadline.com

Sarah Michelle Gellar na CBS Upfronts 2013

16. května 2013 v 14:56 | Markét |  Sarah Michelle Gellar
Sarah Michelle Gellar se již na podzim vrátí na televizní obrazovku v seriálu The Crazy Ones, kde si zahraje po boku Robina Williamse. Logicky se tak i zúčastnila nedávné akce CBS Upfronts, během níž jsou představeny všechny vlajkové projekty nadcházející sezony.


Nutno podoktnout, že Sarah opět vypadala dokonale. Tentokrát si vzala jen jednoduché šaty blankytné barvy a k tomu nude lodičky. Vypadala tak velmi elegantně, ale zároveň i zajímavě ;)


013.jpgNepoužitelní

16. května 2013 v 14:40 | Markét |  Filmíky
O filmuNázev filmu: Nepoužitelní
Originální název: De l'autre coté du périph
Žánr: Komedie, Akční
Země výroby: Francie
Rok výroby: 2012
Délka: 96 min
Režie: David Charhon
Hrají: Omar Sy, Laurent Laffite, Sabrina Ouazani
Ocenění: žádné


Další v Celém článkuLauren Graham na podpisové akci v Barnes and Noble

15. května 2013 v 16:37 | Markét |  Lauren Graham


image


O tom, že Lauren vydala knihu jste z mého blogu už pravděpodobně dozvěděli, protože vás s tím otravuju každý den..ale nemůžu si pomoct, prostě mám radost, že se kolem Lauren zase něco děje a že je jí najednou všude plno :D


Ona z toho má pochopitelně taky radost. Na té podpisové akci knihy v obchodním domě v Los Angeles přímo zářila. Ona je prostě všeuměl :D


lg_bnLA_01.jpgPísničky pro tento týden #1

15. května 2013 v 16:27 | Markét |  SongsProtože sama vím, jak těžké je najít něco dobrého k poslechu, rozhodla jsem se sem čas od času dát nějaké své hudební úlovky.. rovnou varování na začátek - nejsem přílišný přiznivce mainstreamu, ať jde o cokoliv, takže ode mě nečekejte neustálé mixy Seleny Gomez a Davida Guetty. Na druhou stranu ode mě můžete čekat písničky, o kterých se málo ví, ale které rozhodně stojí za poslech ;)

Narnia Battle Theme

Skvělá instrumentální skladba, pokud jste příznivci filmové hudby, tak by vás jeden z hlavních hudebních motivů Narnie neměl minout ;)


Nelly Furtado: Spirit Indestructible

Na první poslech nic moc, ale později vás určitě chytne energie celé té písničky. Doporučuju zhlédnout i s klipem, který je dobře zpracovaný a k songu se hodí.


Tomáš Hundža - Sunset Boulevard

Sunset Boulevard v podání studenta Ježkovy akademie. Měla jsem tu možnost vidět to naživo a byl to neuvěřitelný zážitek. Z jeho zpěvu mi běhal mráz po zádech..


Sam Tsui - Clarity

Další ze skvělých coververzí Sama Tsuie. Tentokrát předělávka od Zedd.


Soundtrack - Piráti z Karibiku 3

Komu už se omrzel klasický motiv z Pirátů, i když pochybuju, jestli to vůbec jde, je tu tenhle drobná předělávka, kde si každý fanoušek přijde na své.


Soundtrack - Nedotknutelní

Jedna z nejdokonalejších klavírních skladeb. Když ji jen tak posloucháte, je nádherná, ale teprve v kombinaci s tím filmem je to perfektní ;)


Red - Breathe into Me (Acoustic)

Občas je zajímavé, když se kapela rozhodne z nějaké pořádné pecky vytvořit její akustický protipól. Písnička tak dostane zcela jiný rozměr..


Snad se vám z toho výběru aspoň něco líbilo. Vím, že je to všechno v podobném stylu, příště se pokusím zas o něco jiného, aby si každý našel :)Leighton Meester 12. května 2013

15. května 2013 v 16:00 | Markét |  Leighton Meester
Před pár dny přistihly paparazzi Leighton, jak se procházela po Hollywoodu s Margaret Colin, která hrála v Gossip Girl její matku. Podle mě je hezké, že takhle udržují vztahy i po natáčení. Jen aby jim to vydrželo :)


Leighton se mi po dlouhé době na candids fotkách líbila. Možná se tak vyfikla právě kvůli Margaret, která ji byla zvyklá vídat jako vždy perfektně oblečenou Blair Waldorf. Tento look Leigh je krásně uvolněný a letní..a ty botky - úžasné :)


01.jpgKristen Bell - Some Girl(s) - Trailer

15. května 2013 v 15:48 | Markét |  Kristen Bell
Před pár dny tu byl článek o Some Girl(s) a způsobu, jakým bude distribuován. Nyní už je konečně k dispozici i trailer, který odhaluje trochu více. Po dlouhé době mě nějaký film zaujal už na základě ukázek..mám nejradši takové filmy, které se zdají, že jsou pěkná blbost a pak se z toho vyklube něco víc. V Some Girl(s) přesně takový potenciál vidím ;)


Navíc je to opravdu hvězdně obsazené a přesně podle mého vkusu - Adam Brody, Kristen Bell, Jennifer Morrison..Alexis Bledel na Fox Upfronts 2013

15. května 2013 v 15:40 | Markét |  Alexis Bledel
V minulém článku jsem se docela dost věnovala novému seriálu Alexis Us & Them. Teď nějaké fotky z Fox Upfronts, které si určitě zaslouží svůj vlastní článek ;)


Alexis na této promo akci televize vypadala opravdu nádherně. Jsem ráda, že už opustila ten prapodivný styl, kterému holdovala v posledních několika letech a vrátila se k tomu, co na ní všichni máme rádi :) Ty modré šaty od Oscara de la Renty jí dokonale ladily k očím a toho nového účesu se taky nemůžu nabažit. Zrovna jsem si říkala, co si tak nechám před maturitou udělat s vlasy a ona byla zase jednou skvělý zdroj inspirace :p


001.jpg