Alexis Bledel - US & Them / první informace /

15. května 2013 v 15:26 | Markét |  Alexis Bledel
Už jsem tu před nějakým časem informovala o tom, že seriál US & Them byl vybrán jako jeden z budoucích projektů televize Fox. To bude na podzim útočit na diváky s celkem šesti novými seriály. Zvolili tak oproti minulým rokům zcela odlišnou taktiku. Sázejí na kvantitu a doufají, že v tom množství seriálu se snad uchytí nějaký, který přinese velký úspěch. Rozhodující prý bude polovina série, to přijde někdy okolo Vánoc. V té době prý Fox seriály protřídí a bude pokračovat jen v těch, které zaznamenají největší úspěchy.


Rozhodně je to zajímavá metoda, trochu se ale bojím, že pokud budou producenti show pod tlakem, tak z toho stejně žádný zázrak nebude. Na druhou stranu, konkurenční prostředí se zatím vždy osvědčilo, tak uvidíme, kdo z šestice nakonec přežije :D jedná se o seriály US & Them, Dads, Brooklyn, Nine-Nine Enlisted, Almost Human a Sleepy Hollow.


Hlavní role v US & Them hrají Alexis Bledel a Jason Ritter - internetem už se začíná šířit spousta vtipů na téma "Jason, Lauren a Alexis", kdo neví, najdete v minulém článku o tomto seriálu ;)


Alexis a Jason budou hrát milenecký pár, který po letech chatování konečně setkává a jejich cesta k "žili spolu šťastně až navěky" prý bude velmi komplikovaná. Existuje i sáhodlouhý popis seriálu, ale obsahuje zhruba toto :D


Zatím mi to příliš zajímavě nezní, ale vždycky záleží na provedení :)


Více v Celém článku


Objevil se už i trailer..ten mě opět moc nepřesvědčil o kvalitách této show, takže zbývá už jenom zhlédnutí pilotu:D


Dál tu mám pár fotek z pilotu..


001.jpg


002.jpg


003.JPG


A dvě fotky z promo shootu ;)


001.jpg


002.jpg
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama