Červen 2013

První fotky z natáčení filmu Veronica Mars!

28. června 2013 v 17:17 | Markét |  Veronica Mars
Od 17. června se rozběhlo natáčení filmu, který navazuje na seriál Veronica Mars. Samozřejmě v hlavní roli s Kristen Bell. Podle mě by to natáčení začalo i dřív, protože producenti a všichni se to snažili dost urychlit, než si to studio rozmyslí a vysněný film jim zastaví, ale Kris musela předtím ještě shodit přebytečná kila po porodu, ale i tak, co jsem viděla fotky, tak už to není ta stará Veronica, jak bývala. Nejde o to, že je starší, to se předpokládalo, ale i ten styl oblékání a účesů..no jo, vyrostla :D


Nemám čas ty fotky nějak třídit, takže to tu dám dohromady, berte to jako takové preview ;)

Autumn Reeser v Monte Carlu /2013/

25. června 2013 v 18:57 | Markét |  Autumn Reeser
image


Na Tumblr jsem objevila krásné fotky Autumn Reeser z televizního festivalu v Monte Carlu..podle všeho se tam dostala díky seriálu Hawaii 5-0, ve kterém si zahrála v hostující roli.


Protože nejsou žádné oficiální fan stránky a Autumn si vede svoje stránky sama, tak se asi nechtěla chlubit nebo co já vím, takže neexistuje žádný ucelený přehled, co je z které akce a jak to šlo za sebou, proto sem ty fotky vložím tak nějak bez ladu a skladu, ale ono je v podstatě jedno, jestli to bude přehldené, hlavně, když si budete moct prohlédnout všechny její skvělé outfity ;) a taky, jak je na fotkách vidět, čeká svého druhého potomka, tak snad všechno dobře dopadne :)

Malese Jow v Nationalist Magazine / červen 2013 - překlad + photoshoot /

24. června 2013 v 19:00 | Markét |  Malese Jow
Už opravdu dlouho jsem tu nenapsala žádný článek o Malese, myslím, že už to bude tak rok.. ale tím, jak teď opakují The Vampire Diaries jsem si na ni zase vzpomněla a zase jsem prožívala románek Anny a Jeremyho (a to vedlo i k designu, jak jste si nejspíš všimli :D)


Teď mi ale do oka padly nové fotky pro magazín Nationalist, kde Malese vypadá opravdu úžasně. Ona je rozená modelka ;) a pak jsem k tomu objevila i celý článek, kde je mimo jiné i důležitá informace o tom, že budeme mít možnost vidět Malese v novém seriálu :)


A protože mi nějak vypadává net a všechno mi trvá hodinu, než se to načte, tak ten rozhovor i přeložím :)


Co je u Vás nového? Nějaký projekt?
Užívala jsem si ztvárňování mladé rockerky v Big Time Rush. Bylo skvělé pracovat s lidmi mého věku. Taky jsem zjistila, že CW si vybralo pilot Star-Crossed. Bude to teď náročné.


Řekněte nám něco o tom, jak probíhal casting.
Casting je vždycky trochu odlišný a záleží na tom konkrétním projektu. Casting na Star-Crossed probíhal už před rokem, ale taky tu bylo to natáčení pilotu. Přišla jsem na casting a oni po mě okamžitě chtěli, abych četla scénář s Aimee Teegarden, která hraje Emery. Pak jsem čekala a čekala, kdy budu muset na test, ale pak mi zavolal manažer a řekl mi, že na test nemusím, že mě do show chtějí. Nikdy bych neřekla, že se tohle stane. Je to velká pocta a já jsem ráda, že budu opět na CW.

Kde jste byla, když jste zjistila, že váš projekt Star-Crossed byl vybrán?
Je to vlastně docela zábavná historka, zrovna jsem byla ve spořitelně a říkala jsem si: "Tvůj seriál byl zrovna vybrán a ty jsi ve spořitelně, jak rezervované!"

Co nám můžete říct o své postavě Julii ze Star-Crossed?
První otázka, kterou většinou dostávám je: "Hraješ mimozemšťanku?" Julia je v show Emeryho nejlepší kamarádka. Tráví hodně času v nemocnici, protože je smrtelně nemocná. Budete se muset na tu show dívat, abyste věděli, jak se to vyvine, ale myslím, že Julia má dobré vyhlídky.


Máte s Julií podobný vkus nebo je hodně odlišná od Vaší skutečné osobnosti?
Máme velmi odlišné styly. Musím se naprosto svěřit do rukou tvůrčího týmu, protože se show odehrává v budoucnosti a oblečení a všechno ostatní prostě musí být odlišné. V pilotu Julia strávila hodně času v pyžamu, takže má ráda pohodlí. Má ráda pastelové barvy a celkově chodí oblékaná velmi barevně. Zatím jsem se pro její styl moc nenadchla. Jsem více alternativní a oblékám se podle nálady.


Zatím je show prezentována jako futuristická verze Romea a Julie. Máte nějakou oblíbenou verzi?
Mám ráda verzi s Leonardem DiCapriem. Každý jeho film je skvělý.

Proč jste se rozhodla pro používání Instagramu a Twitteru?
Ach, bože. Miluji sociální média, je to dobrý způsob, aby mě lidé poznali jako člověka. Před instagramem a twitterem vás lidé posuzovali jen podle vašich postav, ale už neviděli ty lidi za nimi. Snažím se být transparentní, poskytnou pohled do mého života a dobře se reprezentovat. Ponechávám si trochu toho soukromí, ale v podstatě je to realita. Miluji instagram a twitter.


Když jsme s Vámi dělali rozhovor v lednu, brousila jste taky do hudebního průmyslu. Jaký je Váš zvuk?
Hudba je část mě. Překvapivě mojí první vášní byla právě hudba a až potom hraní. Pořád hudbu píšu. Táhne mě to ke country. Nedávno jsem začala cvičit hru na kytaru, trénuji na živá vystoupení. Doufám, že se mi to jednou podaří, kdo ví.

Jaký je Vás nejoblíbenější produkt od americké značky?
Zbožňuji absolutně všechno od NYX Cosmetics. Mají nejlepší make up. Všechny jejich produkty jsou úžasné a dostupné.

Bez kterého kousku ve svém šatníku byste nemohla žít?
Nemohla bych žít bez klobouků. Jsem "klouboučková dívka". Přijde mi, jako by klobouk vnesl do outfitu kus mě. Mamka mi říkala, že když jsem byla malá, pořád jsem své outfity slaďovala s klobouky. Miluji své kloboučky.


V poslední době se objevují podivné trendy v oblasti úpravy nehtů - špičaté, s potiskem, jako kočka, ombre atd. Jakému stylu jsi propadla a čeho nejsi fanoušek?
Ráda mám gelové nehty. Nevím, co jsem předtím bez nich dělala. Teď jsou mé nehty nabarvené dětsky modrou barvou. Snažím se nebýt tak bláznivá. Když si vybírám barvu na nehty, snažím se, aby dobře ladila s mými outfity po dobu dvou týdnů.


Jaká je tvoje nejoblíbenější restaurace? Slyšeli jsme, že máš ráda kuře.
To je pravda, je to tak dobré. Taky mám ráda sushi. Hádám, že asi prostě zbožňuju jídlo. Jsem ten typ dívky, co neví, co znamená dieta.


Tohle léto do kin míří spoustu blockbusterů. Které si nenecháš ujít?
Protože Star-Crossed je situováno do budoucna a mezi mimozemšťany, jsem moc zvědavá, jak budou lidé reagovat na ty mimozemské filmy. Těším se na Univerzitu příšerek, jsem fanoušek animovaných filmů. Viděla jsem trailer na Enders Game a bylo to opravdu divné, doufám, že celý film bude tak dobrý.

Bez jakých třech věcí byste neopustila dům, když byste měla strávit zábavný den na pláži?
Musela bych mít klobouk a lesk na rty. Taky bych si vzala mobil, jsem holka co všechno fotí a dokumentuje.

A konečně ty fotky ;)


malese12~0.jpgGrace'n'Glamour III. / moje reportáž /

23. června 2013 v 19:05 | Markét |  Me & My Life
Slibovaná reportáž (jestli se to tak dá nazva) z módního veletrhu Grace'n'Glamour je tady.


Účast na téhle akci pro mě byla trochu překvapením.. asi dva dny před konáním jsem otevřela e-mail a tam jsem měla zprávu, že mi gratulují, že jsem já + 1 doprovod byla zapsána na guestlist. Nejspíš jsem někde zase soutěžila nebo co já vím, jak na mě přišli, ale přitom, jak pořád někde zkouším štěstí, jsem se tam mohla dostat v podstatě jakkoliv :D


Naštěstí jsem človek pružný a přizpůsobivý, takže jsem trochu přeorganizovala svoje plány na víkend a vydala se do centra rozpálené Prahy, konkrétně do hotelu Eurostars Thalia, který je na Národní třídě.


Připadala jsem si opravdu důležitě, když jsem tam nahlašovala svoje jméno, to vám musím říct :D pak jsem se vydali do útrob hotelu. Podle toho, co jsem si předtím o té akci zjistila, jsem čekala velkou halu plnou oblečení, ale byla to jenom vlastně jedna větší místnost, rozměry průměrného obchodu. Ale "výplň" oné místnosti rozhodně průměrná nebyla.


Díky tomu, že tam nebylo mraky věcí jsme měli dostatečný čas si všechno pořádně prohlédnout a u každého "stanoviště" se zdržet pár minut, někde i déle. Nejdřív jsme vše jen nesměle okukovali, ale naše zábrany se definitivně zlomily u modistky (kloboučnice) Kotábové, kde jsme začali i zkoušet. Řeknu vám, že jsem jenom stěží zadržovala smích, když mi dala na hlavu něco, co vypadalo asi jako by vám z hlavy trčel ananas :D ale jeden klobouk se mi přeci jen líbil, byl v bílé barvě a přes obličej měl jemný závojíček, měla jsem k tomu delší bílé šaty, takže jsem si na chvilku připadala jako Kate Middleton :) ale doufám, že jsem tu návrhářku nijak neurazila, když jsem jí řekla, že si opravdu nedovedu představit, že bych takhle někam šla...což je pravda, protože si představte, kdybyste potkali někoho na ulici v ozdobném kloboučku :D


Svou nabídku tam prezentovala i Kateřina Geislerová, které jsem byla i na přehlídce, tak byl hezký pocit si ty věci pořádně osahat a prohodit pár slov i s ní. Měla tam pohotově připravené i šampaňské a zdálo se, že byla příjemně naladěná, narozdíl od osazenstva stánku Šárky Šiškové, kde nám zakázali se čehokoliv dotknout..to se zase dotklo nás, protože od čeho je oblečení (které se tam navíc prodávalo), tak jsme šli o dům dál :)


Model Kateřiny Geislerové


Nejdelší dobu jsme se zdrželi u návrhářek Moniky Roženkové (značka Mona Rosa), Jany Minaříkové a u značky Nová róba. Samozřejmě jsme od jmenovaných značek i něco vyzkoušely. Já jsem byla nadšená hlavně ze značky Mona Rosa, kterou jsem předtím vůbec neznala, ale její modely mě opravdu zaujaly a i ta návrhářka byla moc příjemná..trochu jsme spolu probrali módu i pražský fashion week, kde sice letos prezentovat nebude, ale naděje do budoucna tu prý je :) víc se mi sice líbila její předchozí kolekce, kterou tam měla jenom na fotkách v lookbooku, ale nakonec jsem odtamtud s prázdnou neodešla. Našla jsem tam dokonale padnoucí sáčko, které se hodí jednak ke casual kouskům, ale také k šatům podobného typu, jaké jsem měla na sobě. Navíc je z vlny, takže se vůbec nemuchlá, což oceňuju, protože občas špatně odhadnu počasí a vrstvy oblečení si potom cpu do kabelky :D i cena mě mile překvapila, na autorskou módu to bylo poměrně levné, ale pořád samozřejmě dražší než konfekce ;) udělala jsem si teda radost :p našla jsem i oficiální fotku z kampaně, tak si ušetřím práci s focením, takže tady je:a malý výběr z dalších jejích kolekcí..


tenhle outfit se mi opravdu moc líbí, hlavně teda ta sukně je dokonalá..skvělý look pro cestovatelku, jako jsem já:)


do téhle sukně jsem se taky úplně zbláznila, sice už prý není na skladě, ale dala by se ušít na míru..nad tím ale musím ještě pouvažovat..


nárvhářka Monika Roženková dokáže být i svou vlastní modelkou, když na to přijde :)

Kdybyste si někdo chtěl prohlídnout její věci osobně, tak butik má v Karlíně, takže možnost tu je ;)

Ať si porota říká co chce, tak ona je mojí jednoznačnou vítězkou celé akce ;)


Ale sluší se říct, že u odborné poroty složené ze stylistů a slavných šéfredaktorek vyhrála značka Cockerel, která nemůžu říct, že by se mi nelíbila, ale byly to už takové kousky, které vyžadují nějakou stylingovou práci a nefungují moc samy o sobě..třeba pod absolutně průhlednou sukni si něco vzít musíte a musíte se trošku namáhat, abyste vymysleli co apod., takže to bylo jednoznačné minus.


Jak jsem dávala nahoře fotky těch místností, tak takhle to celé vypadalo..na čas to tedy moc náročné nebylo, ani nevím, kolik jsme tam dohromady strávili, ale moc přes hodinu to nejspíš nebylo. Přesto si tuto akci píšu do kolonky "úspěšné", protože se mi tam líbilo, byla tam úžasně tvůrčí atmosféra a líbilo se mi taky to, že návrháři si tam sami prezentovali své výtvory a mohli jste se s nimi bavit o tom, co vás zajímá. Díky této akci jsem si taky do paměti mohla zapsat několik nových jmen, jejichž oblečení je mnohdy i cenově dostupné a přitom je to originální ruční práce.


Pokud jste se této akce nezúčastnili, určitě nezoufejte, tato událost se totiž opakuje, teď to bylo už potřetí a tuším, že někdy za půl roku, by tu mohlo být number 4 ;) vstup není jen pro pozvané, ale platí se vstupné, které je asi 120 Kč..každopádně, já nebudu váhat a určitě půjdu ;)Závěrem se chci zeptat, jestli vás tyhle moje malé reportáže z módních událostí baví..já jsem absolutní nadšenec, ale zajímá mě taky váš názor ;) a chtěli byste, abych vás o takových akcích informovala předem? já taky nechodím na všechno, ale třeba by se někdo něčeho podobného taky s chutí zúčastnil, tak napište svůj názor, budu ráda :)
What's up here / + fanvid /

21. června 2013 v 23:38 | Markét |  Me & My Life
Jenom ve zkratce, opravdu se stydím za své (ne)aktualizace, ale mám teď plno práce s..oslavováním, že jedny z nejdůležitějších zkoušek mého života jsou konečně za mnou :D ale abyste věděli, že ještě žiju, tak přidávám alespoň video jako malou náplast ;)


A v téhle situaci, jaké by mohlo být lepší téma, než Gilmore Girls, seriál, na kterém jsem vyrůstala..vždycky jsem se těšila na vysokoškolský život a v duchu jsem se vždycky srovnávala s Rory, kdo taky ne, že :D a teď je to tady a já tomu nemůžu věřit..na jednu stranu je mi fakt líto, že už střední skončila, ale neměli jsme tam dobrý kolektiv, takže jsem to rozhodně neobrečela :D o to víc se těším na to, co mě čeká :)


A plánuju samozřejmě přidat i nějaké duchaplnější články, minulý týden jsem se účastnila další módní akce Grace'n'Glamour, tak chystám opět takovou malou reportáž ;) a samozřejmě se taky vrhnu na nějaké aktualizace o hercích, o kterých to tu vlastně je :D ale nestihnu všechno moc dopodrobna, takže mi spíš napište vy, o co/koho máte zájem ;)


Zítra jedu na muzikál Casanova, takže se tu asi neukážu, ale pak už bych měla mít volnějc, tak snad ;) no zatím pa a užijte si video, opravdu se povedlo (ale není moje, aby si někdo nemyslel ;) )

Ready for University

19. června 2013 v 19:31 | Markét |  Me & My Life


Konečně můžu říct, že mi začaly prázdniny! :) mám už po maturitě a po všech přijímačkách. O maturitě (a o tom, že mám samé 1 :p ) jsem tu už sáhodlouze psala, ale teď vás ještě musím informovat, jak to dopadlo s tou vysokou..


Nejvíc jsem chtěla na diplomacii na VŠE, což se bohužel nepovedlo..ačkoliv jsem měla přes 80 % z angličtiny i z francouzštiny, tak matika mě zradila, tam jsem nedosáhla na povinné minimum :/ stejně tak na VŠE na účetnictví, taky matika bohužel..ale tím by ty špatné zprávy končily ;)


Už před maturitou jsem věděla, že budu nejspíš přijata na VŠE na národohospodářskou na obor Ekonomie, protože jsem měla pěkné výsledky ze scio testů. Hranice byla letos 70 % a já měla něco přes 80, takže jsem se v pohodě dostala. V pondělí už jsem byla i na zápise a vyfotit se na ISIC, taky mi nabízeli několik seznamováků, ale jelikož jsem sportovní antitalent, tak si to ještě rozmyslím, protože nechci, aby mě hned všichni nenáviděli, že jim kazím naděje na vítězství :D Ale přesto, že jsem už byla na zápise, tak si moc nevěřím, že tu školu dokončím, protože je to těžký obor. Předměty jako ekonometrie asi nebudou patřit mezi mé oblíbené :D ale měly by tam být nějaké předměty celé v angličtině, na to se těším, aspoň si ji zase o něco zlepším :)


Mnohem větší radost mám z výsledků ze zkoušek na UK na obor Marketing a public relations, protože to je něco, co by mě opravdu bavilo, co bych tam jen tak nepřetrpěla :D Přijímací řízení bylo dvoukolové, první kolo byl test, kde byly docela otázky na široký záběr, od angličtiny, přes odbornou češtinu až po různé záludné otázky z dějepisu, filozofie a všeobecného kulturně-společenského rozhledu. Měla jsem celkem 56 bodů a k pohovorům brali od 54, takže jsem byla opravdu šťastná, bylo to o fous. Ale na přípravu k ústním jsem měla jenom pár dnů, a to jsem musela i vytvořit seznam četby, nastudovat mezinárodní ozbrojené konflikty a trochu se zorientovat v naší zamotané politické scéně. Na ten pohovor jsem přijela o hodinu dřív, jak je mým dobrým zvykem a tentokrát se mi to opravdu vyplatilo, protože mě vzali dřív, mimo pořadí. Šla jsem jako druhá. Nejdřív se tak trochu patlali v mym životopise, ale spíš je zajímal marketing, který jsem si vzala jako předmět navíc ve třeťáku a v rámci něhož jsme dělali i PR knihovně ve Slaném, vlastně mě nenechali mluvit o ničem jiném :D nakonec jsem si vytáhla téma (doufala jsem v nějaký ten ozbrojený konflikt). Měla jsem "Média v ČR", tak jsem lovila něco z češtiny, co nám k tomu říkala profesorka. Pak mě na chvíli vyhodili na chodbu, že se musí poradit a pak mi sdělili verdikt. Z motivace jsem měla plný počet a z orientace v oboru jsem přišla jenom o 5 bodů :) Po testu jsem byla asi na stém místě, ale pohovor mě vyhoupl až na 16., kde jsem teď :) koukala jsem, že bylo asi 800 přihlášených, takže je to krása :) měli by brát kolem 60, takže už bych se skoro mohla radovat, ale ještě bude nějaké náhradní kolo za povodně.. každopádně, finální výsledky bych měla vědět zítra, tak moc doufám, že to dobře dopadne a budu tak moct studovat dvě vysoké najednou..rozhodovat se mezi nimi by bylo moc náročné :D


Vím, že řada z vás taky letos dělala maturitu a přijímačky a určitě mě zajímá, jak jste dopadli a kam jdete, třeba se s některými z vás potkám ;) taky pokud je tu někdo, kdo chodí na NF VŠE nebo na MKPR na UK, tak budu vděčná za každý tip a radu ;)

38. design.. Anna & Jeremy: Finally Together in Eden

10. června 2013 v 21:12 | Markét |  Designy


Pár slov na začátek, mám před sebou ještě dvoje přijímačky - zítra na UK pohovor, což je už finální kolo a pak testy na diplomacii na VŠE, takže do čtvrtka vůbec nečekejte žádnou aktivitu a ani žádné odpovídání na komentáře..nebojte, všem nakonec odepíšu, ale po čtvrtku ;) opět jsem si ale nemohla pomoct a vzala jsem si grafiku, jako oddech od učení a jako určitý ventil. Tenhle dess vznikl, narozdíl od toho minulého, super rychle..zabral mi asi 30 minut :D


Je to onen klasický červnový "ještě tu nebyl" design :D slibovala jsem, že tu bude nějaký nováček a dlouho jsem si lámala hlavu s tím, kdo by to měl být letos, ale pak začali opakovat TVD a tím se mi připomněl jeden z mých nejoblíbenějších párů celého seriálu - Anna a Jeremy. Doteď mě mrzí, že Anna umřela tak brzo, jejich vztah mohl být opravdu silnou dějovou linkou..ke čtvrté sérii jsem se vlastně ještě úplně nedostala, ale slyšela jsem, že Jeremy umřel a opět mě zamrzelo, že nebyla žádná Janna scéna, přitom se to "setkání na druhé straně" vyloženě hodilo.


Nicméně mi to vnuklo nápad na design. Záhlaví je složeno ze tří fotek, což je u mě něco nevídaného, protože většinou jich smontuju dohromady tak padesát :D a pokud o každoměsíční vysvětlování příběhu designu, tady je to myslím celkem zjevné..nápovědou je i název "finally together in Eden".


Design je protentokrát hodně jednoduchý, založila jsem ho v podstatě jen na příjemných barvách, chtěla jsem, aby naplno vynikl obrázek v záhlaví :) snad se vám všechno zobrazuje, jak má ;)


To nejlepší z London Fashion Week Podzim/Zima 2013-2014

3. června 2013 v 23:04 | Markét |  ♠ Fashion ♠
Trvalo mi to sice skoro čtyři měsíce, ale konečně je tu článek o "tom nejlepším" z londýnského fashion weeku, na to jste všichni čekali, že?:D


Musím říct, že Londýn mě zaujal o něco víc, než New York, přesto jsem měla trochu pocit, jako bych viděla kolekce některých našich rádoby návrhářů. V Londýně jste mohli vidět opravdu zajímavé modely, na druhé straně bylo dost i těch, které už jsou trochu okoukané..a sakra jo, všichni jsme pochopili, že návrháři se teď zbláznili do minimalismu, ale když už, chtělo by to nad tím trochu popřemýšlet, než slepit bez ladu a skladu k sobě nějaké geometrické kusy látek a říkat tomu šaty. Já mám ráda i trochu experimentální módu, ale musí to ještě vypadat jako oblečení a ne že, se tam promenádují nahaté (opravdu nahaté) modelky, které jsou celé polité jakoby krví a na hlavě mají nápis "Violence"..ano, i taková přehlídka v Londýně byla..ale někoho to třeba zaujalo, proti tomu nic nemám, akorát už tak trochu není moc o módě jako takové. Oproti tomu zase vynikli ti návrháři, kteří vytvářeli sofistikované ready-to-wear modely, k vidění bylo několik velice povedených přehlídek, které dohromady působily velice celistvě a byly spjaty jedním nápadem, ideou..


Vybrala jsem opět tři, které mě zaujaly nejvíce a snad se budou líbit i vám..já byla nadšená ;)


Tentokrát je budu řadit podle toho, jak se mi líbilo..půjde to vzestupně ;) takže na pomyslném třetím místě..
Tato přehlídka měla opravdu jiskru a pokud jste příznivci dekadence, určitě si přijdete na své. Co jsem se dočetla, tak to byl debut této značky na londýnském fashion weeků a pokud takto vstoupila na scénu, můžeme očekávat mnohé. Svědčí o tom i to, že mezi hosty jsem zahlédla i Micka Jaggera.


Návrhářka mi přišla velice sympatická, je to opravdová dáma a je vidět, že svůj osobitý styl přenesla i do svých návrhů, sama přiznala, že se hnutí surrealismu a dekadence nechala v této sezoně ovlivnit a nám se tak poskytl pohled na spoustu zlata, třpytivých kamínků a nadýchaných účesů, vše doplněné výraznými šperky a botkami, které jsou prý z 24 karátového zlata..tomu tedy říkám debut!


Záznam přehlídky:


Zákulisí


A pár nejzajímavějších modelů..


golden shining by L'Wren Scott / LFW


Další v Celém článkuLondon Fashion Week Fall / Winter 2013-2014 / Photos

3. června 2013 v 0:20 | Markét |  ♠ Fashion ♠


Uff, uff..konečně jsem probrala tu hromadu materiálů k londýnskému fashion weeku (který byl v únoru :D ) a můžu začít se shrnováním. Jako první tady zase dám fotky, protože jsem si minule všimla, že jste je dost komentovali a většinou pozitivně. Taky chápu, že ne všechny baví dívat se na dlouhá videa z přehlídek a prolistovat si pár fotek je mnohem zábavnější a máte aspoň komplexní představu, jak to tam asi vypadalo.


Snažila jsem se dát sem aspoň jednu fotku z každé přehlídky, co byla..pokud se tu nechcete uklikat, tak všechny jsou taky na mém Pinterestu, kde najdete i fotky z New Yorku ;)1. den

Zoe Jordan
bright orange by Zoe Jordan / LFW