Červenec 2013

Novinky o filmu Veronica Mars z Comic-Conu 2013

29. července 2013 v 16:30 | Markét |  Kristen Bell
V rubrice o seriálu si můžete přečíst průběh přivádění k životu tohoto vysněného filmového projektu. Teď už je víc než jisté, že se dočkáme pokračování, protože natáčení je v plném proudu a navíc už došlo i na propagaci v rámci Comic-Conu. Na CNN jsem našla hezký článek, kde je plno informací a taky rozhovor s Kristen Bell, který vám přeložím ;)
V roce 2007 byl seriál Veronica Mars zrušen po pouhých třech sezónách a nechal tak fanoušky lačnící po nějakém pořádném závěru. A zatímco Rob Thomas i Kristen Bell si už v tom roce zahrávali s představou filmu, zdálo, že ta možnost zemřela ve chvíli, kdy se studio obrátilo k projektu zády.


Ale fanoušci - Marshmallowni, jak jsou známí - si od producentů nenechali své milované postavy vzít podruhé a zachránili projekt tím, že věnovali téměř 5,7 milionu dolarů na kampani Kickstarteru, zatímco Warner Bros do toho vložil pouhé 2 miliony.


Film Veronica Mars se už nyní natáčí a do kin by měl jít v roce 2014. Thomas, Bell a zbytek cast přijeli na Comic-Con, aby s fanoušky sdíleli první filmové záběry.


Veronica se zde vrací do svého rodného města Neptunu v Kalifornii kvůli srazu střední školy, který přivedl všechny staré postavy zpět dohromady. Záběry odhalují, že Veronica je nyní právníkem v New York City, rebel Weevil se usadil a oženil a roli ve filmu získala i Jamie Lee Curtis.


Bell se CNN mluvila během Comic-Conu o tom, jak moc pro ni role Veronicy znamená, co máme čekat od 2. série House of Lies a o tom, jak byli se svým snoubencem Daxem Shepardem příliš zaneprázdněni a nemohli se vzít.


CNN: Jak překvapená jsi, že momentálně natáčíš film Veronica Mars?
Kristen Bell: V momentě, kdy kampaň na Kickstarteru začala, jsem si myslela 'Samozřejmě, že se to stane. Přesně to se čekalo, že se stane'. Ale čím dál jsem byla od toho data, jsem si začínala říkat, jak přitažený za vlasy ten nápad je. Začínala jsem si uvědomovat velikost té naší pitomosti, o kterou jsme se pokoušli a díky bohu v ní i uspěli. Když jsme mluvili o zahájení našeho projektu na Kickstarteru, neměla jsem žádné pochyby, že dosáhneme našeho limitu, protože přesně to se diskutovalo na každém rozhovoru od chvíle, kdy seriál skončil. Stále jsem věřila, že je tu dostatečné množství zájmu, ale ani za milion let by mě nenapadlo, že ten limit tolik překročíme. Byla to důrazná reakce od fanoušků.


Bylo zajímavé vidět tě v jedné místnosti se všemi těmi podporovateli z Kickstarteru. Je pravda, že si řekla, že některé kreativní rozhodnutí ohledně filmu přesně odráží to, co by chtěli fanoušci?
Bez pochyb. Rob je jeden z nejlepších tv scénáristů, jací kdy byli. Hraje každému na notu, ať už je to publikum nebo on sám. Nepíše sobecky. Ví, co lidé chtějí vidět a dá jim to. Je jako hodně, hodně, hodně dobrý otec.


Dá ti ten film konečně pocit uzavřenosti projektu Veronica Mars?
Ne. Tohle by mohl být projekt na celý život. A mimochodem, byl by to skvělý život, kdyby to tak dopadlo. Není na to žádný návod, protože se to nikdy dřív nedělalo. Až na - a to jen tak nadhazuji - Star Trek tak dopadl. Nejdřív dělali TV show a potom devět filmů. Kdo ví? Proč bychom nemohli udělat pár filmů? Nebo pokračovat v jiných věcech okolo Veronicy. Je to záludné, protože smlouva s televizí vám dovoluje natočit pouze jednu epizodu v jiném seriálu. Koupí si vás. Jsem teď tváří House of Lies. Takže jediný způsob, jak se k Veronice vrátit je formou filmu.


A co kdyby to bylo na Netflixu?
Jsou tu nějaké skuliny, které prozkoumáváme.


Kdy začíná natáčení další řady House of Lies?
Nenatáčíme až do října. Premiéru to bude mít v lednu. Necháváme druhou sérii dál rozvíjet vztah mezi Donem a mou postavou. Vím, že se teď hodně mění příběhy a každý nadhazuje svoje nápady, ale já na tom nemám přílišný zájem, i když jsem pak samozřejmě nadšená. Postavy nejspíš začnou s napětím, protože si na konci minulé série vyznali lásku, což dá dobrý začátek nové sérii.


Když jsi začala natáčet House of Lies, bylo těžké znovu se ponořit do budování seriálové postavy potom, co jsi tolik věnovala Veronice Mars?
Ano, byla to výzva. I co se týče filmu, byla výzva znovu ztvárnit někoho, koho jsem byla zvyklá hrát po takovou dobu. Film je trochu o něčem jiném. Veronica je mi hodně podobná, ale nemyslím si, že bych byla tak frustrovaná. Bylo těžké hrát Jeannie, protože jsem znovu byla v televizi, ale nebyla jsem Veronica. Nemyslím si, že ve chvíli, kdy jsem si řekla, že nejsem Veronica jsem objevila nějaké skryté vlohy. Teď už je to snadnější, protože ji hraju už nějakou dobu. Ale žádná práce už nebude tak odrážet mě samou, tak jako Veronica Mars.


Otevřela Veronica Mars dveře dalším zrušeným seriálům?
Doufám, že ano. V Kickstarteru vidím skutečnou "sílu lidu". Když to lidé chtějí, udělají si to. To je krása veřejného financování. Doufám, že to otevřelo hodně dveří fanouškovským základnám, které nejsou spokojeny s tím, jak jejich milovaný projekt skončil, ale nemyslím si, že to nějak naruší celkový systém. Teď se mi líbí, že mým šéfem jsou fanoušci.


Je tu nějaký projekt, který bys na Kickstarteru podpořila, kdyby to bylo třeba?
The Newsroom. Byla bych prvním sponzorem.


Ty a Dax jste nedávno oznámili na Twitteru, že se konečně vezmete. Proč jste čekali, až budou uzákoněny svazky stejného pohlaví v Kalifornii?
Nebylo by mi příjemné uzurpovat si právo, které bylo odepřeno mým nejlepším přátelům. Chtěla bych, aby se za mě někdo postavil, kdyby mi někdo další upíral práva v zemi, která si zakládá na rovnoprávnnosti pro každého. Věřím, že homosexuální občané mají právno nejen na nálepku manželů, ale také na všechna práva, která se zatím skrývají. Je tu až 1100 práv, která jsou vám upřena, když nejste řádní manželé. Připadlo mi to zdrcující. Dax a já jsme se rozhodli počkat, protože bychom si naši svatbu užili jenom zpoloviny, kdyby naši hosté neměli stejná práva. Ale když jsme čekali miminko, došlo nám, proč je tolik důležité za ta práva bojovat, protože nemáme takové možnosti pro naše dítě, když nejsme manželé. Chtěla jsem být na té správné straně, že rovnoprávnnost je správná věc.


Kdy se vezmete?
Nevím. Málem jsme se vzali v den, kdy byl vydán ten zákon, ale oba jsme byli zaneprázdnění. Nechceme opravdovou svatbu. Je s tím tolik stresu, chceme jen podepsat ty papíry. Kvůli našemu dítěti.


Jakou nejroztomilejší věc vaše holčička Lincoln udělala?
To, že existuje. Je mojí nejlepší kamarádkou. Jsou jí 3 a půl měsíce. Když leží, je to pro mě jako extáze.


KONEC PŘEKLADU


Další v celém článkuFanvideos mix up #5

28. července 2013 v 19:40 | Markét |  ♠ Videa ♠

Po delší době opět s fanvideáckým mix upem, ať tu nejsou jenom ty "vážné" články :D


Anne Boleyn k Wyattovi: You are a pote as I am a woman. Poets and women are always free with their hearts, are they not?
- The Tudors


Parenthood získá pro novou sérii lepší pozici / + další info z TCA /

28. července 2013 v 18:37 | Markét |  Lauren Graham
Jako každý rok, i letošní léto se uskutečnila velká prezentace nových projektů televize NBC, kde měl seriál Parenthood/Famílie i vlastní panel. Ačkoliv byla tiskovka teprve včera, už teď je internet zaplavený novinkami, aby taky ne, když jsou to pro fanoušky samé dobré zprávy. Jak se zdá, tak nominace Jasona Rittera na Emmy právě za jeho roli Marka (partnera Lauren Graham), značně vylepšila pozici celého projektu v rámci televize. Hodně optimisticky vyznívá i článek z Hollywood Reporteru, který jsem pro vás přeložila ;)


Lauren Graham Craig T. Nelson TCA Summer - H 2013


Hlava rodiny z Famílie, Craig T. Nelson, si nebere servítky, když obhajuje show, ve které hraje.


Když došlo na dotaz ohledně postoji NBC vůči seriálu v letošním roce, sdělil Nelson sálu plném reportérů, kteří se zde v sobotu shromáždili na TCA, že se cítil silně, pokud šlo o jeho pozici, a že je rád, že mohl mluvit o svých obavách. "Dostanete se do spojení s show, kterou milujete, a ve kterou věříte... a pak vás frustruje, že není oceňována v takové míře, v jaké cítíte, že by být měla," vysvětluje zkušený herec jako dodatek k tomu, že NBC nepropaguje show dostatečně a správně. "Jako hlava dysfunkční rodiny jsem cítil povinnost promluvit."


Tvůrce Jason Katims byl ve svém vyjadřování o poznání diplomatičtější. Naznačil, že to, že si televize objednala pro 5. sérii celých 22 epizod, místo 16, jako tomu bylo u 4. série, je značným posunem vpřed, co se podpory týče. A co víc, NBC si před tiskovou konferencí svolala celou cast na poradu, což je poněkud nezvyklé u show, která vstupuje do pátého roku své existence. Bylo jim řečeno: "Byly tu nějaké boje a frustrace, ale teď se na celou věc díváme pozitivně."


O něco dříve toho dne, předseda NBC Bob Greenblatt přiznal, že litoval, že neobjednal více epizod z poslední série a to nejen proto, že show překonala sledovanosti mnoha jejich pořadů. "Jakmile jsme se dostali k 16. epizodě, začal jsem od lidí slýchat 'Přál bych si, aby to ještě nekončilo' nebo 'To bylo tak rychlé'. Je to jedna z nejlepších televizních show a já bych si přál, aby se více proslavila. A ta prozatím poslední série byla vynikající."


Poslední sezona se také dostala do hledáčku kritiků, své na tom má jistě i srdceryvný příběh rakovinou ohrožované Kristiny Braverman, kterou hraje Monica Potter. Sám Katims se nechal slyšet, že show je nejlepší, pokud odráží skutečné příběhy, které se jemu nebo jeho okolí staly, ať už je to výchova dítěte s Aspergerem nebo diagnóza rakoviny.


Potter a její seriálový manžel Peter Krause také upřímně promluvili o tom, jak se s touto zodpovědností vyrovnávali. Potter, která každé ráno seděla v maskérně čtyři hodiny, aby si nechala vytvořit pleš, přiznala, že si tím částečně prošla se svojí postavou, která o tom příliš vědět nechtěla. "Chtěla jsem to pojmout nově a realisticky," vysvětluej Potter a dodává, že většinou je ten typ, co začne zuřivě podtrhávat repliky, jen co dostane scénář do ruky. Krause přiznal, že ty scény chtěl ze sebe dostat, hned jak s nimi byl hotov. "Chtěl jsem se do toho prostě dostat a pak to nechat za sebou. Nebyla to zábava, ale bylo to hodnotné. To byla vždy silná stránka show, ta relativita."


Oba herci prozradili, že tato série k nim bude milosrdnější, Katims se prý zaměří na to, jak na člověka zapůsobí, když se z rakoviny vyléčí. Jinak zůstal tvůrce show poměrně tajnůstkářský, co se nadcházející série týče. Ta by měla poskočit o nějakých sedm nebo osm měsíců. Něco se ale přeci jenom ví. Sarah Braverman (Lauren Graham) se už nebude zaměřovat pouze na své romantické vztahy, jako tomu bylo poslední sérii. Herečka řekla, že se její postava odstěhuje do svého vlastního bytu. Crosby (Dax Shepard) a Jasmine (Joy Brant) se budou vyrovnávat s novým dítětem v jejich životě, zatímco Julia (Erika Christensen) a Joel (Sam Jaeger) budou přehodnocovat svůj vztah. Katims s vědoucím úsměvem dodal: "Možná se budete o osud Julie a Joela maličko strachovat."


KONEC PŘEKLADU


Z TCA je i hodně fotek, na které se můžete podívat v celém článku ;)Natalie Dormer na výroční oslavě značky Aston Martin

27. července 2013 v 16:40 | Markét |  Natalie Dormer


image

Porpvé jsem tyhle fotky viděla u svého aff Jenny (talented.blog.cz) a Natalie na nich vypadala tak úžasně, že jsem se hned rozhodla dát sem taky článek o této události.


Nat zde vypadala přímo královsky, což by jí nemělo dělat problém poté, kolik královen už během své kariéry ztvárnila. Tentokrát na sobě měla jen velmi jednoduché bílé šaty, ale hodně udělal účes, líčení a šperky, které dotvořily opravdu aristokratický vzhled, který se určitě naprosto hodil pro tak výjimečnou událost, jako je oslava stých narozenin legendární značky aut Aston Martin.


Oslava se konala v Londýně ve Freemasons Hall. Nechyběly litry toho nejlepšího šampaňského, narozeninový dort ani živá hudba, o kterou se postaral 16-ti členný orchestr. Došlo i na remix skladby Skyfall od Adele, protože, jak víme, Aston Martin je kromě jiného také "bondcar" ;)


Kromě ní byl další velkou hvězdou akce Ewan McGregor, který prý dorazil o něco později, po vypuknutí oslav, protože byl v obležení novinářů, kteří ho žádali, aby se od nich nechal vyfotit se slavným modelem auta.

Lauren Graham v show Matthew Perryho

27. července 2013 v 16:10 | Markét |  Lauren Graham
O vztahu Matthewa a Lauren ví snad každý správný fanda Přátel a Gilmorových děvčat. Dlouho jim to sice nevydrželo, ale i tak byli chvíli krásným párem. Potom se spolu dlouho na veřejnosti neobjevovali, to se ale změnilo začátkem tohoto roku, kdy se Lauren objevila v hostující roli v seriálu Matthewa a teď přišel tento rozhovor, kde si nakonci řekli "i love you", Lauren je ale šťastně zadaná s Peterem Krausem svým kolegou z Famílie, takže fanoušci dvojce "Chandler a Lorelai" mají nejspíš smůlu :D


Tolik teda na úvod a teď už k tomu rozhovoru samotnému. Líbilo se mi, jak Lauren srovnávala rozdíly mezi natáčením Famílie a Gilmorových děvčat. Ač se to zdá neuvěřitelné, tak prý se jako Lorelai musela striktně držet scénáře a jakékoliv odbočení se nepřipouštělo, zato jako Sarah má prý dost volnosti k improvizaci. Přiznala ale, že obojí způsob práce jí do jisté míry vyhovoval. Ke konci došlo i na vědomostní kvíz, kde se jí Matthew ptal například na to, jaké je první slovo v její knize Someday, Someday, Maybe..co Lauren nakonec vyhrála je také zajímavé :D
ZDROJE: text vlastní (zdroj informací video), video YouTube - kanál AbsolutelyDefinite
Malese Jow na party serveru Just Jared

27. července 2013 v 15:41 | Markét |  Malese Jow
Trochu starší novinka, ale fotky se objevily teprve nedávno..1. června byla totiž Malese pozvána na soukromou party pořádanou bulvárním serverem Just Jared ve spolupráci s McDonald's. Kdo by ale čekal nějakou snobárnu, ten by se hluboce mýlil. Pro hosty zde byla připravena řada zábavných aktivit jako sufboard simulátor, okruh na bruslení a dunk tank, což je taková ta populární americká zábava, kdy jeden nešťastník sedí nad bazénkem a ostatní se snaží míčkem strefit spínač, který uvolní sedátko a chudák člověk zahučí do vody. I jídlo bylo velice "lidové". Podávaly se hranolky z McDonaldu a pro osvěžení tu byl i stánek McCafé. Byla to taková soukromá pouť pro celebrity, které se kromě Malese zúčastnil třeba Jesse Metcalfe, Adam Lambert, Ashley Greene nebo dvojčata Scavovy ze Zoufalých manželek.


Malese si toto odopoledne užívala ve společnosti Greye Damona, svého kolegy ze seriálu Star-Crossed. Zdá se, že si všichni akci užili. Moc se mi líbí outfit Malese, která přesně odhadla, v jakém stylu je vhodné přijít :)


malese jow grey damon jj summer party 01Zante 2013

24. července 2013 v 22:51 | Markét |  Me & My Life


Už mě tu máte zpátky :D ale trpím podovolenkovou depresí, takže se mnou teď velká sranda nebude, pořád se topím ve fotkách, upravuju je, zveřejňuju a stihla jsem dokonce i dokument, který jsem úspěšně odprezentovala rodince, ale sem ho dávat nebudu, protože je až moc osobní ;) začala jsem se taky pomalu probojovávat komentáři, které jste mi tu nechali, ale to mi asi bude nějaký čas trvat, ale chystám se odpovědět na všechny, jak je mým zvykem, takže žádné strachy :D


Ach jo..nemůžu vám ani popsat, jak mi po té době, co jsem tam strávila Řecko hrozně moc chybí. Nejde jenom o moře, ale i o způsob života. Někdo si pod Řeckem představuje jenom problémy s krizí, ale jak oni sami říkají, to se netýká ostrovů, ty si žijí svým vlastním životem a nálepka "Greece" je pro spíš přítěží.. nejhorší ale bylo odloučit se tam od těch lidí, mám tam jednoho dobrého kamaráda, protože se na Zante vracíme každý rok. Je to úžasný člověk, který si opravdu dokáže užívat života a zároveň si plnit svoje pracovní ambice..poprvé jsem ho potkala jako číšníka v hotelu a o pět let později má vlastní restauraci, chystá otevřít dalších několik a zimu tráví v evropských metropolích..jestli je někdo zdrojem inspirace, pak on :) všechno tam jde sice "siga siga" (nevim, jestli se to tak doopravdy píše:D), ale všechno jde a kdyby náhodou ne, tak se přimhouří oko :D zdá se, že všichni, od majitelů jachet až po černošské prodavače kabelek, jsou tam příjemně naladění a klidně si s vámi uprostřed práce popovídají, jen tak, aniž by od vás něco chtěli..to je tady pak mnohem větší kontrast než to počasí :D


Ale Zakynthos je nádherné místo, i když odečtete ty lidi..bohužel si to čím dál tím víc turistů začíná uvědomovat a stahují se z Rhodosu :D Každoročně jsme se vydali i na výlet lodí okolo ostrova a troufám si říct, že už tam znám každej šutr a výběžek :D jenom tu želvu jsem tam ještě neviděla :D


Tentokrát jsem s sebou měla i kamarádku, takže jsme s rodičema měli docela oddělenej program, hlavně co se noci týče, tady jsem docela využila svých předchozích zkušeností, takže jsem přesně věděla, kam vyrazit :) taky jsem tam oslavila svátek tancem na stole..naprosto počestným samozřejmě :D


Už teď se těším, až se tam vrátím..pokud to bude možné, určitě se tam chci vrátit a doufám, že si najdu poddajného manžela, protože o svatební cestě je už rozhodnuto :D


A bonus pro vás..pokochejte se tou dokonalostí ;)

noční hlavní městoPozdrav z Řecka

15. července 2013 v 16:11 | Markét |  Me & My Life
Zdravím ze Zante, nejlepší prázdninové destinace ;) právě jsme se vrátili z výletu a teď nás čeká jen relax u bazénu..což vlastně můžem dělat rovnou z naší terasy :p lepší pokoj už snad ani nejde mít..


Alexis Bledel o přechodu na temnou stranu /překlad rozhovoru/

7. července 2013 v 20:21 | Markét |  Alexis Bledel
První záblesk slávy si Alexis Bledel prožila jako jedna z Gilmorových děvčat, nyní ale natáčí úplně odlišné věci.Za Gilmorova děvčata, drama které se začalo vysílat na WB v říjnu 2000 a běželo po sedm let, získala Bledel mnohé pocty za ztvárnění Lorelai Leigh 'Rory' Gilmore, jediné dcery svobodné matky, která se chtěla stát zahraniční zpravodajkou.Na velkém plátně se Bledel objevila v Tajemství nesmrtelných (2002), v Sin City (2005) od Roberta Rodrigueze a Franka Millera, v Sesterstvo putovních kalhot (2005) a v pokračování (2008) a také v Post Grad (2009). Také se objevila v hostující roli Beth Dawes běheme páté série Mad Men od AMC a hrála Lady Jaye v populárním cyklu Funny or Die short v The Ballad of G. I. Joe (2009).Posledním projektem Alexis Bledel je Violet & Daisy, který sleduje osudy dvou žen, nájemných vražedkyň, které se propadají do podivného a surrealistického světa během výkonu své poslední "práce". Film byl napsán a režírován Geoffreym Fletcherem (Precious). Bledel zde hraje po boku Saoirse Ronan, pro kterou hraní vražedkyně není nic nového po Joe Wrightově Hanně (2011).Mluvili jsme s Alexis Bledel o Violet & Daisy a jejím plánovaném návratu na televizní obrazovky v sitcomu Us & Them.

Bryan Enk: V těchto dnech je opravdu těžké vytvořit dobrý trailer, ale trailer k Violet & Daisy se mi opravdu líbí. Začíná to jako nějaký thriller od Jamese Gandolfiniho a Dannyho Treja, ale potom se to přetočí do něčeho více surrealistického a zlověstného. Řekla bys, že to má blízko k nezávislým fimům nebo se to během tvorby přetransformovalo v něco jiného nebo jak bys film popsala a co ho dělá unikátním?

Alexis Bledel: Ano, trailer skutečně dobře vystihuje, čím ten film je. Začíná a končí v ostře odlišných jmen a po cestě mixuje různé žánry. Příběh se odehrává v unikátním světě, který Geoffrey vytvořil, a do kterého jsme skočili po hlavě.

BE: Jak ses vlastně k filmu dostala a proč si ho chtěla být součástí?

AB: Byla jsem na konkurzu, kde byl Geoffrey a taky producentka Bonnie Timmerman. Byl to rozhovor dvou lidí, kteří vypadali velmi odlišně, ale už jenom ten dialog mi osvětlil, kdo ty postavy ve skutečnosti jsou a jak jsem začala, víš, zkoušet to různými způsoby před Geoffreym, tak jsem se nějak dostala k tomu, co se mu velmi líbilo.


Pak jsme šli na čtecí zkoušky se Saoirse a..víš, jakmile se dvě dívky jednou vrhnou do slovní přestřelky, která posouvá dialog zpět a kupředu, bylo to jak v jiném světě.. skoro to začalo formovat ten filmový svět jako takový, jenom tím, jak to bylo specifické, to je ta unikátní linka.


Ale ten hlavní důvod, proč jsem se rozhodla do toho jít byla pro mě, jako pro herečku, možnost zahrát si natolik odlišnou postavu od těch, které jsem již hrála.


BE: Je v té minulosti nějaká role, o které bys mohla říct, že to bylo dobré zahřívací kolo nebo příprava pro Violet & Daisy?


AB: Pracovala jsem na několika filmech, kde jsem byla schopná hrát trochu jiným způsobem a ztvárňovala jsem i postavy, které byly trochu temnější. Myslím, že pokaždé přitlačíte trochu víc. Sin City bylo asi nejtemnější. Taky jsem dělala nějaké nezávislé filmy, které nikdy nevyšly, kde jsem hrála více narušené postavy, ale Violet je asi nejnarušenější.


EB: Klidně trochu zaspoileruj a řekni mi, je ve filmu nějaký moment, na který se vyloženě těšíš, až ho diváci uvidí?


AB: Je to jedna ze scén, kde dojde ke zvratu, víš, jeden z těch zvratů, jak jsme o něm mluvili už u traileru. Ten moment, kdy dojde trochu k pokřivení celého toho vyznění..když ty dívky během své mise usnou a vzbudí se a vzbudí se a ten muž sedí naproti nim na židli, poklidně, jakoby čekal, až se vzbudí. Samozřejmě je to úžasným Jamesem Gandolfinim, který je ve filmu naším protipólem, dělá něco skutečně delikátního, hraje skutečně "cool". Ale tahle scéna, myslím že diváky dostane, zajímavě a zábavně, protože je to..nikdo nereaguje tak, jak byste předpokládali.

BE: Je zde nějaká konkrétní dobrá vzpomínka z natáčení, je tu nějaká scéna nebo den, který opravdu vyšel nebo se stalo něco vtipného?


AB: Jistě. Snažím si teď vzpomenout, ten film jsme točili před třemi roky. Snažím se vybavit si něco, co by dalo dohromady celý příběh, ale pamatuji si jen útržky. Pokaždé, když Violet opouštěla byt, byla tak soustředěná, je to jako instinkt přežití, byla tolik neohrožená a zapálená, pokaždé když vyšla na ulici, byla okolo ní zvláštní energie, bylo moc zajímavé to hrát.. nebo pokaždé když spolupracovala s Daisy, kterou hrála Saoirse Ronan, mají mezi sebou zcela unikátní a podivný vztah. Geoffrey se vážně soustředil na tu dynamiku, která se objevila jakoby náhodou, a že jsme něco objevili. Skládá se to ze všech těch malých věcí, které v průběhu práce s vaší postavou objevujete a díky čemuž se ta postava dál vyvíjí.


BE: Co dalšího tě čeká?


AB: Natočila jsem pilot pro Fox /Us & Them/, je to single-kamerová komedie, která se zakládá na Gavinovi a Stacy z BBC a ten projekt byl vybrán, takže teď v létě v New Yorku nás čeká natáčení. Jsem z toho skutečně nadšená, máme úžasné obsazení a děj je opravdu zábavný. Je to o mladíkovi z New York City, který se online seznámí s dívkou z Pensylvánie a dohodnou si schůzku a jejich světy se protnou, což má nečekaně vtipné důsledky.

Svatební kolekce Monique Lhuillier na jaro/léto 2013

5. července 2013 v 19:59 | Markét |  ♠ Fashion ♠Začalo nám léto, období romantiky a svateb a přestože nepředpokládám, že se někdo, kdo to teď čte, chystá na vdavky, určitě se všechny rády díváme na přenádherné svatební róby, obzvlášť, jsou-li couturové, což tahle kolekce rozhodně je ;)


U prvních jsem si říkala..a tohle jsou šaty z dílny Monique Lhuillier? Ale potom už to naštěstí byl víc její styl. Všude kamínky, spousta tylu a zajímavých nápadů. Musím říct, že já bych si rozhodně z těchto princeznovských šatiček nějaké vybrala..myslím, že až dojde na mojí svatbu, zešílím z toho výběru a nakonec budu mít asi pět metrů do každé strany :D ale na téhle kolekci je skvělé, že zastánce jakéhokoliv stylu si tu určitě vybere, protože jsou tu jak jednodušší a prostorově méně náročnější, ale také ony okázalé róby :)
Snažila jsem se k tomu najít i nějaké fotky, ale nedokážu rozeznat, které šaty patří do jaké kolekce, takže radši nic, video vám musí stačit :D


* Party hard *

4. července 2013 v 22:31 | Markét |  Me & My Life
Asi jste si všimli mé opětovné neaktivity, mělo by mě asi tížit, že za červen jsem napsala pouhých 9 článků, což jse asi historické minimum, ale víte co, netrápí a vůbec :D od pátku do pondělí to byla jedna velká jízda, taková malá party tour, během které jsem mohla totálně vypustit a bylo to taky poprvý, co jsem si takhle užila po maturitě a přijímačkách, takže bych řekla, že si to nemusim vyčítat :)


V pátek vše začalo na oslavě narozenin mojí kamarádky, trochu více jsem se napila a trochu více jsem míchala, takže to skončilo tancem na ulici a drobnou nehodou, když nás kámoš "omylem" srazil na zem..ale pořád to bylo v rámci zábavy a řekla bych, že jsme ještě do totálních ožralů měli docela daleko. V sobotu jsem odjela na Konopiště, mezi "svoje". Bylo moc příjemný vrátit se na místa, kde to vždycky byla jedna velká party (dokonce i v pracovní době) a hlavně k lidem, mezi které jsem zapadla jako do žádného jiného kolektivu. Moc mě potěšilo, když na domečku průvodců jsem se představila jednomu klukovi a on řekl: "jó, ta slavná Markéta" prý se o mě hodně mluvila, samozřejmě jenom v dobrym. Po picí hře jsme rozjeli pořádnou party v Benešově. Druhý den jsem se chodila učit nový okruh a pak jsme jeli k jednomu kamarádovi na chatu, kde jsme hráli poker, picí hru a activity asi do pěti do rána. Aspoň jsme viděli východ slunce :D hned ránu jsem se vydala na cestu do Varů, report z festivalu dám potom ;)


Když jsem se vrátila domů, byla jsem totálně vyčerpaná a celý den jsem prospala, teď ale musím chvíli abstinovat, než pojedeme do Řecka, což bude desetidenní party, tak musím nabrat síly :p už jsem si koupila v Tezenisu nové plavky, zadarmo teď k ním dávají hodinky do vody..jsem to ale šťastlivec.


P. S. viděla jsem Velkého Gatsbyho, recenzi psát nebudu, na to není čas, ale všem moc doporučuju, hlavně Leo se překonával. Když přežijete nudnější začátek, potom nebudete moct ani mrkat, jak vás to chytne ;)


P. P. S. taky jsem viděla včera v tv film Ti druzí, což je film na pomezí hororu a thrilleru, ale je to dokonalost. Závěr mi vyrazil dech, vynikající nápad ;)


P. P. P. S. v sobotu byl na Konopišti Vojta Dyk a v pondělí dokonce John Travolta..to jsem ani nemusela jezdit do Varů, stačilo si sednout na nádvoří :D


P. P. P. P. S. aby tenhle článek dával aspoň trochu smysl..jedno fanvideoA jak začaly vaše prázdniny, doufám, že si pořádně užíváte..klidně mi sem piště třeba tipy na výlety ;)