Srpen 2013

Buffy Rewatch: Season 2 Highlights

31. srpna 2013 v 1:25 | Markét |  Buffy,přemožitelka upírůPředevším vám chci hrozně moc poděkovat za všechny ty úžasné komentáře, co jste mi nechali u články o 1. sérii, doufám, že podobné příspěvky se objeví i teď, protože 2. série je moje srdcová záležitost :)


Z toho, že jsem napsala, že tahle série je moje srdcovka jste asi právě vydedukovali, že je to moje nejoblíbenější série seriálu. Je tam všechno, pořádný příběh, který se line celou sérií a k mému nezměrnému potěšení je to právě vztah Buffy a Angela..z této série pochází jedny z nejkrásnějších Bangel scén a ten závěr..přitom jsem ronila slzy jako hrachy, tehdy jsem to měla nahrané ještě na kazetě a pouštěla jsem si ten závěr pořád a pořád dokola, až se mi ta páska skoro prodřela a když jsem náhodou byla mimo domov, pouštěla jsem si aspoň Full of Grace do sluchátek :)


Mezi nejlepší díly určitě patří 2x06 Halloween, 2x13 Surprise, 2x14 Innocence, 2x17 Passion a 2x22 Becoming Part II. Naopak se mi moc nelíbily 2x02 Some Assembly Required, 2x12 Bad Eggs a 2x16 Bewitched, Bothered and Bewildered.


Ale rozepíšu to tu opět hezky podrobně..takže Celý článek ;)Prague Fashion Weekend 2013

30. srpna 2013 v 0:43 | Markét |  ♠ Fashion ♠


Dámy a pánové, už se nám to blíží. Tentokrát bude ale další změna..vloni to byl takový experiment s tím prapodivným přesunem před Pražský hrad, ale letos se fashion week opět vrací do Pařížské, jak to má být :) bohužel se ovšem nevrátil původní uspořádání a zase se prodávají vstupenky na jednotlivé přehlídky. Už je samozřejmě znám i program a já si dovolila vám z toho vytáhnou to nejzajímavější.


A abych neopomněla další změnu, Prague Fashion Weekend teď oficiálně patří pod vlajku Mercedes-Benz, stejně jako ostatní světové fashion weeky, což je určitě pozitivum. Taky bude online streaming ze všech přehlídek..já už nebudu v práci a škola mi začíná až v říjnu, takže je mi jasné, jak budu trávit tyto volné dny :p


Ale k tomu programu..


Celé to vypukně ve čtvrtek 19. září. Nejzajímavější přehlídky budou od šesti Pietro Filipi a od devíti večer s.Oliver. V pátek to bude rozhodně zajímavé, od šesti večer je totiž veřejnosti přístupná přehlídka butiku DUSNI3, kde prodávají i kousky od Victorie Beckham a dalších významných zahraničních návrhářů a od devíti přehlídka našeho nejlepšího butiku Simple Concept Storu, která je samozřejmě jen pro VIP, ale stále je tu ten online streaming ;) V sobotu se budou představovat hlavně čeští návrháři, třeba od čtyř bude TIQE by Petra Balvínová, od sedmi Kateřina Geislerová (letos jenom na pozvánky, takže vloni jsme měli hodně štěstí, že jsme se tam dostali na normální vstupenku) a od devíti se představí Jakub Polanka a nějací blíže nespecifikovaní zahraniční hosté.. neděle patří mladým neznámým talentům a uměleckým školám, žádné jméno mi tam nic neříká, ale od osmi to vypadá zajímavě, jsou tam psané nějaké malajské talenty :D takže si (ať už online nebo osobně) rozhodně nenechám ujít tyhle přehlídky:19. září

18:00 Pietro Filipi
21:00 s. Oliver

20. září

18:00 DUSNI3
21:00 SIMPLE

21. září

16:00 TIQE by Petra Balvínová
19:00 Kateřina Geislerová
21:00 Jakub Polanka a zahraniční hosté

22. září

20:00 Malaysia Talents


Ještě jsem ale neměla čas si projít i ta neznámá jména, tak je možné, že mi ještě něco přibude :D a samozřejmě se tady této velké módní události budu věnovat víc, tohle je jenom taková první ochutnávka..
Fanvideos mix up #6

29. srpna 2013 v 0:11 | Markét |  ♠ Videa ♠

Opět jsem tu s nějakými fanvidey, některá jsou sice už starší, ale skvělá..nic špatného bych sem nedávala ;)


Anna: When i met you, you were just a part of my plan to get my mother back, but then things changed... all the time we spent together. I would never do anything to hurt you... not now. You know that, right?
- The Vampire Diaries


Více v Celém článkuAutumn Reeser Facebook Issues 8. 8. - 26. 8. 2013

28. srpna 2013 v 22:41 | Markét |  Autumn Reeser

Tenhle článek je opět přednastavený, protože přes týden jsem naprosto pracovně vytížená..ale to mě neodradí od toho, abych se s vámi nepodělila o novinky, se kterými se podělila Autumn Reeser prostřednictvím svého facebooku. Už jsem tu hodně psala o tom, že ona je mojím momentálním zdrojem inspirace, takže je mi jedno, že ji skoro nikdo neznáte :D Ale třeba někoho článek potěší :)


8. srpen
Právě jsem zjistila, že Jesse Warren si změnil své jméno v mém telefonu na "Bůh"..Takže, když jsem teď oficiálně manželkou Boha, můžu se oficiálně nazývat jeptiškou?


10. srpen
Připravuji se na ThrillingAdv show a právě jsem se přistihla, jak přemýšlím o tom, jestli mají elfí oblečení i v těhotenské velikosti.


Uh-Oh. Jsem v plné síle. Nový článek na MoveLifestyle.


13. srpen
V zákulisí mého rodinného focení s Adamem Hendershottem a Emily Sims Make-up


Další v Celém článkuGeorges Chakra Haute Couture pro podzim/zimu 2013

27. srpna 2013 v 21:01 | Markét |  ♠ Fashion ♠

Přednastaveno

Haute Couture shows: July 2013Jaké bylo moje zklamání, když jsem zjistila, že Georges Chakra letos neměl na couturovém fashion weeku svoji vlastní přehlídku..naštěstí v rámci akce nafotil aspoň shoot, kde představil část ze své kolekce pro nadcházející plesovou sezonu. Některé ty šaty byly opravdu krásné, ale nějak se z toho ztratila jeho fantazie..vím, že když jsem viděla jeho přehlídku pro jaro 2011, byl to zážitek a doteď si stojím za tím, že to je nejlepší fashion show, jakou jsem kdy viděla. Dokonce z té kolekce vybrali i svatební šaty Sereně v Gossip Girl, takže to zřejmě nebyl jen můj názor..


Nicméně tahle kolekce by mě u jakéhokoliv jiného návrháře asi ohromila, protože je tam několik rób, kde je vidět, že si s nimi dal opravdu hodně práce a nejsou šité horkou jehlou. Problém u této značky je, že mám přemrštěné očekávání a pokaždé čekám od Georgese nějaký zázrak, který bohužel po jaru 2011 nepřišel..

Fotky v Celém článkuCo kdybychom žili společně? / mini recenze /

23. srpna 2013 v 18:06 | Markét |  FilmíkyVčera jsem spustila svůj letošní maraton sledování francouzského filmu :D začala jsem právě touhle komedií a rozjezd to byl slušný. Sice je děj občas pomalejší, ale když se k sobě parta důchodců konečně nastěhuje a začnou na povrch vyplouvat různá střežená tajemství, rozhodně to začně být zajímavé. Navíc situace, které tam vznikají jsou skutečně komické, když je ovšem neberete příliš vážně. Když se do toho pak připojí ještě německý etnolog, je o pořádnou zábavu postaráno. Na CSFD jsem tomu dala 4 hvězdičky, protože jsou tam i slabší pasáže, které trošku nudí, ale vyvažuje to fakt, že je to celé prosycené klasickým jemným francouzským situačním humorem, hlášky jako: Náročnější práci bychom měli dělat ve dvojcích. - Akorát že rozdělit pět lidí do dvojic není snadný vám rozhodně vykouzlí úsměv na tváři. A dějová linie s bazénem je taky perfektní. Pokud i moje stáří bude takové, nebudu si rozdhodně stěžovat :D

Zuhair Murad Haute Couture pro podzim/zimu 2013

22. srpna 2013 v 16:24 | Markét |  ♠ Fashion ♠Haute Couture shows: July 2013


Začátkem prázdnin se tradičně konal v Paříži fashion week, který byl vrcholem celé série týdnů módy po celý rok..opět tu byly naprosto neuvěřitelné přehlídky. Je mi líto je dávat všechny do jednoho článku, protože to potom tolik nevynikne, takže jsem se rozhodla pro sérii článků, asi tak tří nebo čtyř, uvidíme ;)


Začnu klasicky se Zuhairem Muradem. Jeho šaty mi vždycky absolutně padnou do noty, ale je pravda, co říkají mnozí, že se už trochu opakuje..přesto se na ty úžasné róby nemůžu vynadívat.


Pro tuhle kolekci mi přišlo, že se Zuhair nechal inspirovat módou Šeherezády. Hodně se mi líbila ta kolekce modrých šatů, i když ty první dvě róby asi hned něco nepřebije :) Závěrečné svatební byly úžasné, ale líbily se mi spíš zezadu, vepředu mi trochu vadilo, jak to bylo rozdělené..ale jinak jediné slovo "WOW" jako vždy :)


Jo a abych nezapomněla, článek je samozřejmě přednastavený, v neděli zase budu odpovídat na komenty a v pondělí přednastavím na další týden ;)Fotky v Celém článkuEmily Blunt ve filmu Edge of Tomorrow

21. srpna 2013 v 15:29 | Markét |  Emily BluntPřednastaveno, jsem tu jenom pondělkyDlouho předlouho už tu nebylo nic o Emily Blunt..není to seriálová herečka, takže tu o ní články prostě nepřibývají tak často, ale přes týden jsme na Konopišti koukali na Správce osudu, kde byla naprosto úžasná a přimělo mě to zjistit si, v čem dalším bude hrát..

Nejnovějším projektem, který už maže do finále je Edge of Tomorrow, původně All You Need Is Kill. Někdy jsem sem tuším dávala fotky z natáčení. Střihne si tam hlavní roli po boku Toma Cruise. Jedná se o čistou sci-fi věc. Zemi mají okupovat mimozemšťané a Cruise je chce pochopitelně zabít, v boji ale zemře.. pak se ale probudí do toho samého dne, který se opakuje znovu a znovu a Cruise pokaždé nakonci bitvy zemře. Čím víckrát bojuje, tím víc je zkušenější a nebezpečnější pro mimozemšťany. Pomáhá mu právě Emily, která hraje příslušnici speciálních jednotek a narozdíl od Cruise ona kosí jednoho za druhým.


Ten děj mě docela zaujal, i když to není typ filmu, na který bych se vyloženě těšila.


Na světě už jsou dva plakáty, na nichž je právě Emily.


01.jpg


Další v Celém článkuZaz - Recto Verso / moje recenze /

20. srpna 2013 v 19:01 | Markét |  Novinky ze světa hudby

Přednastaveno, jsem tu jenom pondělkyV nedávném článku o letních klipech jsem dávala i písničku On ira právě od Zaz. Ta písnička mě dostala natolik, že jsem si okamžitě stáhla celé album, které dříve v tomto roce vyšlo..a opět, dostalo mě natolik, že tu zveřejňuji vůbec první recenzi na cd!


Kdo si album oblíbí: všichni milovníci francouzštiny (přízvuk má Zaz nádherný) a všichni, kdo mají rádi pohodovou a energickou hudbu
Největší podobnost s: Iva Frühlingová, Natasha Bedingfield
Nejlepší písnička: On ira
Celkový počet písniček: 14


Celé album začíná mou zamilovanou On ira, takže zaposlouchat se už odzačátku nebylo vůbec těžké. Pak přišla taková podivná a nic neříkající Comme ci, comme ca, která je taky druhým vlajkovým singlem alba a brzy by měl přijít i klip. Rozjásaná Gamine není špatná, ale příliš v paměti vám neutkví. Následuje, alespoň pro mě, další stěžejní song - T'attends quoi, melodie je úžasná a opravdu originální, nic podobného jsem zatím neslyšela..navíc je tam hodně slov obsahujících typické francouzské "r" a hodně nosovek, takže pokud si potrpíte na přízvuk jako já, budete v sedmém nebi ;) Potom nadchází sklidnění s La lessive, tam plně vynikne nádherný hlas Zaz, protože ji doprovází jenom jemné drnkání na kytaru v podstatě bez melodie..trochu melancholické, ale nádherné. V J'ai tant escamoté se objevují typické rysy staré/klasické francouzské hudby, nevím, jak to mám popsat, ale předehra téhle písničky je asi to nejtradičnější, co kdy fran. hudba vyplodila a určitě vám první na mysli vyskočí Eiffelka. Déterre mě zezačátku moc nechytla, ale ke konci, kdy to úžasně vrcholí, jsem si řekla jenom "wow" je úžasně procítěná a ze zpěvaččina hlasu doslova čiší emoce. Toujours není špatná, ale zaujme spíš až na druhý poslech, mě na ní baví především netradiční a pro mě legračně znějící slova :D Si je perds patří k dalším skvostům alba, písnička je pomalá a plyne celkem pomalu ve stejné melodii, ale přesto je na ní něco, co vás donutí se zasněným pohledem zírat z okna. Krátce nazvaná Si je hodně silná balada, Zaz to tu rozbalila naplno, určitě vás chytne za srdce, i když nebudete rozumět slovům..je opravdu dojemná, takže nepouštět až budete mít mizernou náladu. S touto písničkou pro mě končí ta lepší část alba, tamty čtyři poslední písničky už jsou trochu zbytečné. Oublie Loulou je spíš takový experiment, kde Zaz nejspíš zkouší, jak rychle dokáže chrlit slova :D Cette journée se mi líbila, ale v porovnání se zbytkem alba to také nebylo nic objevného. Nous debout je taková folková písnička, neurazí-nepotěší a poslední La lune je sice hodně zvukově zajímavá, odkazuje na flamengové rytmy, ale mezi mé favoritky z alba určitě nepatří.


The Best Of

6 let od založení blogu

12. srpna 2013 v 20:10 | Markét |  Zprávičky


9. srpna 2007 přesně 19:01 tu byl uveřejněn historicky první článek..teď je to 6 let..


Kdyby mi někdo řekl, že mě blogování chytne natolik, že ještě za šest let budu sedět u monitoru a ťukat výroční článek, asi bych se hodně zasmála. Tenkrát jsem byla na základní škole a mojí největší starostí byli kluci a jak se dostat na střední..no, to se zase tak nezměnilo, akorát letos jsem měla starosti, jak se dostat na vysokou, což se naštěstí zadařilo, ale u kluků zůstalo :D


Co se ale změnilo rozhodně, je charakter tohoto blogu. Dřív jsem sem přidávala nahodilé fotky a v článcích zásadně používala zdrobněliny a zkratky a ano..smajlíky :D teď se snažím o něco víc..dobře vím, že blog už nezažívá ten strmý vzrůst, jako tomu bylo dřív. Když se snažím najít blog s podobným tématem, většinou mi to nachází takové "stránky duchů", blogy, které už třeba několik let nejsou v provozu. Na druhé straně i je tu i hodně blogů, které jsou opravdu alternativní a originální, což dřív nebývalo moc zvykem. Já sama se snažím držet někde mezi fan a autorským blogem, zkrátka takový mix, něco o životě někoho jiného, něco o mém vlastním. Tak bych chtěla blog vést i nadále..chtěla bych ho zaplnit lidmi, kteří mě inspirují, místy, která pro mě něco znamenají a hudbou, která mě nutí skákat a užívat si života..přesto cítím, že je čas na nějakou razantnější změnu, něco, čím by se můj blog vymezil proti ostatním a tím se odlišil..ještě nevím, co bude to NĚCO, každopádně už se TO blíží mílovými kroky.


Jsem ale hrdá, že jsem neupustila od svého původního pravidla..žádné kopírované články (buď vlastní text nebo překladu, které sama dělám) a žádné cizí designy, jsou to moje stránky, tak ať se všichni koukají na mou spatlanou grafiku ne :D


Často jsem do takovýchto článků psala, abyste mi napsali vy, co byste chtěli, ale upřímně..stejně na taková přání moc nedám..aby články byly dobré, musí mě bavit..nemůžu dělat třeba články o Leonardu DiCapriovi, protože mě nezajímá (tím ale neříkám, že si třeba nepřečtu ráda články o něm na blogu někoho jiného), ale asi chápete, co chci říct..je mi přirozenější psát o tom, jak jsem byla nakupovat, než o válce v Sýrii, i když je to mnohem podstatnější téma, zkrátka není mi to blízké a článek by byl odfláknutý blábol..


Možná patřím mezi blogové veterány, vždyť většinou teď lidem vydrží blogování pouhých pár měsíců, a když vydrží první rok, slaví to s velkou parádou, ale víte co? POŘÁD JSEM TU! a asi nemáte moc naději, že brzy skončím :D


Děkuju moc všem za přízeň, sice je mi trochu líto, že už nemám žádný spřátelený blog (tehdy ještě nebylo moderní používat slovo affilate), který by tu byl od začátku, ale jsem ráda aspoň za to, že mezi blogovými fanatiky se stále najdou lidi mého věku :)


A taky vám chci poděkovat za všechny ty krásné komentáře, které mi tu necháváte. Jsem ráda, že v poslední době se tu rozvinulo pár zajímavých diskusí, takže to mi dává naději, že tu píšu o něčem, co vás zajímá :D


Na závěr tradiční "soutěž designů"..vy stálí víte, že ty nejlepší se tu pro velký úspěch objeví znovu ;)


Náhledy jsou v celém článku ;)


Jo a každý, kdo si ještě pamatuje, když měl blog.cz šedo-fialový design, přihlašte se :DNové letní klipy ;)

8. srpna 2013 v 19:38 | Markét |  Official Video ClipsDlouho jsem sem nepřidala žádný klip, ale teď prostě musím! :D objevila jsem tři naprosto úžasné písničky s ještě úžasnějšími klipy..měli byste si najít tu chvilku a aspoň jako podklad k brozdání po netu si je pustit..jestli vás aspoň jedna nezaujme, budu se opravdu hooodně divit :D


Zaz - On ira
Písnička: 10/10
Klip: 5/10


Zpěvačka Zaz představuje všechno, co na francouzské moderní hudbě zbožňuju a tahle písnička si mě získala hned na první poslech, což je trochu zavádějící, protože takové se mi většinou rychle oposlouchají, ale zatím se mě nadšení drží (objevila jsem ji asi před pěti hodinami a nemůžu přestat klikat na replay). Je to energický song, ideální na cestování..představuju si samu sebe, jak jedu na kole a do uší si pouštím On ira. Navíc Zaz má nádherný francouzský přízvuk, takže se to poslouchá opravdu nádherně :) a abyste si udělali počáteční představu, ona je autorkou slavné Je Veux, která tuším zazněla i v Románu pro ženy ;)
Marta Jandová porodila holčičku

8. srpna 2013 v 19:09 | Markét |  Marta Jandová


animace z http://martajandova.tumblr.com/

Je to zatím jenom zpráva, kterou jsem četla na Super.cz, takže to není úplně stoprocentní, i když v tomhle se většinou nemýlí :) Marta by podle všeho už měla mít porod za sebou a na světě by měla být holčička Maruška, která má podle serveru 45 cm a váží 2, 4 kg. Nejsem odborník na děti, ale zdá se mi to trochu málo..ale zase s ní aspoň neměla při porodu tolik práce :) každopádně velká gratulace je na místě :) snad budou všichni v pořádku a brzy se objeví nějaké fotky celé rodinky..


A aby ten článek nebyl jen o tom prostém sdělení, tak jsem ještě našla na revue.idnes.cz krásný photoshoot od Lenky Hatašové, na kterém je Marta ještě těhotná. Jsou to opravdu nádherné fotky, však taky Lenka Hatašová patří mezi nejlepší české fotografky, i když u mě pořád vede Lucie Robinson ;)

Těhotná Marta Jandová

Další v Celém článku


Autumn Reeser Facebook Issues 2. 8. - 8. 8. 2013

8. srpna 2013 v 18:08 | Markét |  Autumn Reeser

Poslední dobou je novinkovém poli pusto prázdno a tak udělám to, co moc často ne..půjčím si něco z facebooku :D možná jste si všimli, že mě taky už moc nebaví přidávat o těch lidech, o kterých tu normálně píšu článku (což je určitě přechodný stav, ale každý občas potřebuje pauzu :D ), teď se vzmůžu akorát na to, že sleduju příspěky Autumn Reeser doslova na všech frontách, na jejím fb profilu, na oficiálních webovkách, které si sama vede, na istagramu, na stránkách, které tvoří se svými kamarádkami a v neposlední řadě taky na Pinterestu :D Autumn by ještě mohla začít natáčet videoblog na YouTube, aby to měla komplet :D


Na facebooku se od ní začaly objevovat hezké příspěvky, převážně fotky, tak je škoda, abych se s vámi o ně taky nepodělila ;)


2. srpna
Jsem tak nadšená, že moje kamarádka Danielle Krysa se ujala tvůrčí práce při zařizování pokojíčku pro moje chlapečky. Přečtěte si její příspěvky a podívejte se na její procítěnou a krásnou práci! P.S. Tady jsou moje pokojíčkové inspirace na Pinterestu: http://pinterest.com/autumnreeser/room-for-two/


3. srpna
Vzdávám se, odteď už se jenom cpu cereáliemi a sleduju Perníkového tátu. #těhotenství


3. srpna
vzlet k rodinnému víkendu...

Další v Celém článku

Filmový výběr z 48. filmového festivalu Karlovy Vary

5. srpna 2013 v 20:31 | Markét |  Me & My LifeS tímhle článkem přicházím opravdu brzy, jak je mým zvykem :D ale krátce po festivalu jsme odjížděli do Řecka a na tenhle článek jsem nějak zapomněla :D ale teď mi to nějak vytanulo na mysli, takže vám tu napíšu, jaké filmy z letošního výběru jsem viděla, a jak se mi líbily ;)Šmejdi

Šmejdi
Moje hodnocení na CSFD: 5 hvězdiček


Doporučuju, abyste se na tenhle dokumentární film podívali společně se svými dědečky a babičkami. Já jsem to sice neudělala, ale aspoň jsme si o tom chvíli povídali. Nečeká vás sice žádný filmový zážitek, ale to, jak obchodníci zneužívají důchodce a ničí jim životy bylo dlouho veřejným tajemstvím. Já jsem ale netušila, že je to až takhle brutální. Celou dobu jsem jenom zírala s otevřenou pusou a divila jsem se, jak se sebou ti prodejci mohou vůbec žít..největší lidský hnus..ale je dobře, že se do toho ta dokumentaristka pustila, i když jí vyhrožovali, protože je potřeba, aby se o tom vědělo. Rozhodně to není zbytečný dokument, jen víc takových, které skutečně k něčemu jsou a někomu pomůžou.


Další v celém článkuRyan a Taylor - Feel This

5. srpna 2013 v 19:32 | Markét |  ♠ Videa ♠

Poslední dobou si nemůžu pomoct a stále častěji sem dávám články o Autumn Reeser..postupně jsem přestala přidávat články o všech hercích z O. C. jenom u Autumn mám jaksi opačnou tendenci. To proto, že články o ní jsou vždycky tak zajímavé, protože ona sama má hodně zajímavý život, který není jen o chození na akce a natáčení. Jako Taylor ale byla úžasná, tak proč si to nepřipomenout? :) tohle video je opravdu skvěle zpracované a já se na něj koukám pořád dokola a dokola :)


Písnička: Feel This od Bethany Joy Galeotti
Autor fanvidea: PattefronProds
David Boreanaz photoshoot 29

5. srpna 2013 v 18:40 | Markét |  David Boreanaz

Už je to dlouho, co jsem tu zveřejnila nějakou pořádnou novinku o Davidovi, a to patří mezi moje nejoblíbenější herce! Nedávno se objevil v časopise Daman a vznikl k tomu i celkem pěkný photoshoot, kde je David tradičně k sežrání :) jak teď koukám na 2. sérii Buffy, tak uznávám, že trochu zestárl, i když se mi to tak dřív nezdálo, ale pořád je to Angel :)


0001.jpgNatalie Dormer na výroční výstavě Huga Bosse

5. srpna 2013 v 18:21 | Markét |  Natalie Dormer


Natalie Dormer je teď zvána na samé prestižní akce. Po oslavě jubilejního výročí značky Aston Martin se poslední červencový den zúčastnila výstavy, která byla pořádána na počest 20. výročí módní značky Hugo Boss. Místem konání byla londýnská galerie Saatchi, kde bude až do 1. září instalována unikátní kolekce předmětů, které byly vytvořeny kreativními lidmi spjatými nějakým způsobem s legendární oděvní značkou. Ale možná slovo "věci" úplně nevystihuje, o co vlastně půjde..k vidění tu totiž budou videoprojekce, zvukové instalace, ale i takové kuriozity, jako je socha z pneumatik. Vše by ale mělo mít jedno společné, mělo by oslavovat uměleckého svobodného ducha lidí, kteří pomáhali stvořit legendu.


Natalie pro tuto příležitost samozřejmě zvolila šaty značky Hugo Boss, které jí opravdu sekly. Hluboký výstřih byl sice provokativní, ale vesměs nic neodhaloval, takže Nat opět působila jako rozená dáma. Musím říct, že v poslední době na ní můžeme obdivovat stále krásnější šperky. Naušnice jsou rovněž z dílny HB a k celému looku se perfektně hodí :)


Natalie Dormer In Hugo Boss - 'HUGO Red Never Follows' Private ViewingBuffy Rewatch: Season 1 Highlights

4. srpna 2013 v 20:12 | Markét |  Buffy,přemožitelka upírů

Komplet sérii Buffy stahuju už asi půl roku, ale námaha se konečně vyplatila a já si tak můžu zopáknout celý seriál v originále a i v poměrně dobré kvalitě :) už mám za sebou 1. sérii a a pár dílů ze druhé a znovu jsem podlehla kouzlo toho seriálu..dřív prostě věděli, jak na to, a i když se mi třeba Upíří deníky taky hodně líbí, Buffy je pořád number 1 mezi všemi upírskými seriály, filmy atd. :)


1. série nepatří mezi mé nejoblíbenější, je tam hodně takových těch vycpávkových dílů, kde se relativně nic neděje. Nosným příběhem bylo povstání Pána a ty díly, které se týkaly přímo toho jsem si užila nejvíc. Ale i ty ostatní byly docela koukatelné. Líbí se mi, že tahle série je ještě taková s nadsázkou, nebo jak to mám popsat..určitě mi dáte za pravdu, že Buffy třeba v 6. sérii je úplně jiný člověk a podle toho vypadají i dialogy a všechno..


Nejlepšími díly jsou podle mě 1x01 Welcome to the Hellmouth (aby taky ne, když měl přimět televizní společnost, aby seriál vybrala do svého programu), 1x07 Angel a samozřejmě taky závěrečný 1x12 Prophecy Girl. Nejslabší asi byly 1x04 Teacher's Pet a 1x05 Never Kill a Boy on a First Day.


Podrobněji v Celém článku ;)Autumn Reeser a její výlet do Francie

2. srpna 2013 v 19:16 | Markét |  Autumn Reeser

Už dřív jsem sem dávala fotky z jejího výletu do Monte Carla, kde se zúčastnila televizního festivalu (článek si můžete přečíst tady: http://matulinka2412.blog.cz/1306/autumn-reeser-v-monte-carlu-2013). Teď přibyla i její vlastní reportáž s osobními fotkami a poznatky o Francii. Celou reportáž zveřejnila na webových stránkách movelifestyle, které tvoří se svými kamarádkami (více o těchto stránkách zde: http://matulinka2412.blog.cz/1305/autumn-reeser-you-inspire-me).


Přislo mi to opravdu zajímavé, proto sem ten její článek přeložím ;)


Get Out of Town: France
Na našem bleskovém výletu do Monaca v Itálii a do Francie byl absolutně nejlepší náš dvoudenní pobyt v malém francouzském městečku Roquebrune-Cap-Martin. Náš přítel nás ponoukal strávit tu pár nocí, což obnášelo prozkoumávání uliček, výlet na rozpadající se hrad, jídlo v úžasných restauracích (Hostellerie Jerome!) a kochání se těmi úžasnými vyhlídkami. Užijte si cestování s námi!


Pokračování v celém článkuMalese Jow zpívala v Hotel Cafe

1. srpna 2013 v 20:07 | Markét |  Malese Jow
Uběhlo pár let a nejistou Annu z The Vampire Diaries by v Malese hledal asi už jenom málokdo. Začíná s novým seriálem Star-Crossed a mezitím se objevila i v pár filmech, třeba v populárním The Social Network. Teď to vypadá, že se chystá prorazit i na hudebním poli..ale opravdu jenom vypadá, protože, jak ona sama prozradila, nejprve byla zpěvačkou a k herectví si jenom odskočila.


O kvalitě jejího hlasu se fanoušci mohli přesvědčit v úterý v Los Angeles v Hotel Cafe, lístek stál 12, 50 dolarů. Já jsem bohužel viděla jenom dvě videa z YouTube. Nejdřív mě nijak extra nezaujala, ale když promluvila k divákům, působila moc příjemně a ta písnička, co následovala byla úžasná..škoda, že nevím, jak se jmenuje a byl jí tam jenom kousek. Vcelku je k poslechu pouze Personal Space, kde sice Malese ukazuje, že opravdu umí zpívat, ale ta písnička mě nebavila. Byl to ale akustický koncert a zpívala zde písničky, které ještě nejsou vydané na oficiálních singlech, takže třeba pak budu překvapená :) každopádně, na její koncert bych určitě šla, kdyby k nám přijela :DZDROJE: fotka z tumblr.com, text vlastní, videa z YouTube (kanály Funnyguyfromtv a Wesley Ambrecht)

P. S. už vím, jak se ta písnička jmenuje, Malese to tam dokonce říkala, ale nějak jsem to přeslechla. Je to Deja Vu, kdyby to někoho taky zajímalo ;) ale zatím jsem ji nikde nenašla, takže asi vyjde až na novém albu..