Sarah Michelle Gellar news #1 (january-april 2014)

19. dubna 2014 v 18:35 | Markét |  Sarah Michelle Gellar

Blog se sice posunul směrem k jiným tématům, ale to neznamená, že jsem zanevřela na své dřívější oblíbence. V předchozím článku jste tak mohli najít Bangel fanvidea a teď je tu pár novinek o Sarah Michelle Gellar. Protože už nemám čas na nějaké pravidelné přidávání článků, nemělo by dál smysl sem tam dát nějakou akci..mnohem líp se mi jeví udělat jednou začas jeden souhrnný článek, který mě i vás uvede do obrazu. A tady je první session :)7. 1.

Sarah promovala epizodu Sesame Street, ve které se objevila. Na YouTube se objevil Sářin (a Elma) pokus vysvětlit slovo "disappointed". Nečekejte žádný super vtipný zázrak, ani nic moc zajímavého, ale je to pořad pro děti, a když už nic jiného, to slovo bylo vysvětleno skvěle.


8. 1.

Sarah se objevila na předávání cen People's Choice, kde k mé velké radosti vyhrála cenu v kategorii "Nejlepší herečka v novém televizním seriálu". Doufám, že nemusím připomínat, že to bylo za seriál The Crazy Ones. Myslím, že si to opravdu zaslouží, protože konečně po dlouhé době podává herecký výkon, na který může být hrdá. Doufám, že až dojde na lámání chleba, tomuto sitcomu bude dána zelená pro další série.


Sarah pro tuto příležitost zvolila klasickou black & white róbu. Vršek se mi moc líbí, protože je takový antický, což je moje slabina, ale ta sukně mi přijde nedořešená, hlavně kvůli té délce, buď měla být ještě o něco kratší nebo naopak delší..
001.jpg


007.jpg


304.jpg


Během předávání vzpomenula i fanoušky Buffy, což je skvělé, jsem ráda, že se o seriálu stále mluví :)


Úspěšnost The Crazy Ones si zřejmě uvědomují i v CBS, a tak byli Sarah i William zařazeni do nového proma, kde se objevili i s dalšími aktéry z jiných úspěšných projektů..třeba s Colbie Smulders a Neilem Patrickem Harrisem.


Ale sitcom samozřejmě běží dál a tím pádem vznikají i nové stills..tady jsou k dílu 1x12 The Face of the Winner a k 1x13 Outbreak.


003.jpg


001.jpg


004.jpg


Sarah se také objevila v show Conana o'Briena. Celý záznam jsem bohužel nenašla, ale myslím, že i tohle video je celkem šťavnaté :D


A další stills z The Crazy Ones, tentokrát z dílu 1x15 Dead and Improved.
001.jpg


1. března se Sarah zúčastnila dalšího předávání cen - Independent Spirit. Bohužel jsem našla jenom pár fotek, ale i za ně jsem ráda, protože to tu Sarah mimořádně sluší. Moc se mi líbí šaty i účes, který k nim zvolila. Ale co je absolutně nejdokonalejší - její selfie s Freddiem :)
002.jpg


001.jpg


View image on Twitter
Sarah taky poskytla rozhovor pro Huffington Post Live, kde nejdřív mluvila o tom, s kým s Buffy ještě udržuje přátelské vztahy. Moc mě potěšilo, že s Davidem k sobě mají pořád blízko, ale naopak mě překvapilo, že o Alyson nepadlo ani slovo. Dál taky mluvila o tom, jak se jako matka cítí, když se fotí děti celebrit, mnohokrát zmínila i Kristen Bell, která je zřejmě teď jakýmsi velitelem boje za změnu v této oblasti.


Sarah se objevila i v další show - Good Day LA. Video by sem nešlo vložit, tak alespoň pár fotek..
9.jpg


19.jpg


21.jpg


A série dalších stills fotek z The Crazy Ones - 1x16 Zach Mitzvah, 1x17 Heavy Medling a 1x18 March Madness.
002.jpg


009.jpg


011.jpg


11. března se Sarah zúčastnila další oficiální události, Uvedení do televizní síně slávy. Oblečená byla opět perfektně - černé šaty, které ozvláštňoval zajímavý střih a velmi elegantní účes, se dokonale hodily na takovou akci.
032.jpg


030.jpg


051.jpg


V rámci Spirit Awards byla Sarah vyzpovídána hlavně ohledně udržitelného životního stylu, ale padly samozřejmě dotazy i na její úspěšné televizní projekty. Rozhovor nebudu překládat celý, ale vybrala jsem podle mě tři asi nejzajímavější otázky.


Jakými způsoby se snažíte žít ekologicky?
Snažím se kupovat lokální jídlo, vždy jsem recyklovala a jednou z prvních věcí, které jsem udělala, když jsem se přestěhovala do LA bylo, že jsem si založila zahrádku, takže můžu pěstovat vlastní zeleninu a jíst ji. Moje dcerka má také vlastní zahrádku, kde si pro sebe může zeleninu pěstovat. Začali ve škole s projektem "ukaž a pověz" a když jsem se jí ptala, co by chtěla přinést, řekla mi: "Chtěla bych přinést zeleninu z vlastní zahrádky a dát ji na snězení svým kamarádům".


Taky jste před nedávnem dokončila první sérii seriálu The Crazy Ones. Jaká to byla zkušenost?
Bylo to neuvěřitelné. Už jsem v branži dlouho, ale nikdy předtím jsem nic takového nezažila. Byla jsem schopná mít i plnohodnotný život mimo práci, oddělený od práce, a potom jsem přišla na plac a být kreativní společně s těmi nejmilejšími, nejhodnějšími a nejvíce talentovanými lidmi, které jsem v businessu zatím mohla potkat. Byla to skutečně radost a já se modlím za to, abychom tuto konverzaci vedli i o 10. sérii.


Nedávno se objevila fotka s Vaším bývalým kolegou z Buffy, přemožitelky upírů, Davidem Boreanazem a jeho kolegyní ze Sběratelů kostí, Emily Deschanel. Jaký je za tím příběh?
Mezi mnou a Davidem bude vždycky spojení a vždycky jsme byli a vždycky budeme v kontaktu, ale co bylo na tomhle roce vtipné, oba jsme pracovali na stejném místě, takže když jsem měla pauzu, mohla jsem se prostě jít dívat, jak natáčí nebo jim ukrást jídlo, protože catering Bones je o moc lepší, než ten, co jsme měli my. Myslím, že to je tím, že už natáčí 10. sezonu. A David ví, že jsem motivovaná hlavně jídlem.


Mně hodně potěšila hlavně ta poslední odpověď, co vás? :)


A teď už vás jen zavalím fotkami.. 27. března - Sarah a její "I have my Starbucks" výraz :D
2.jpg


Stills z The Crazy Ones - 1x21 The Monster a 1x22 The Lighthouse.
6.jpg


1.jpg


A 6. dubna, Sarah v Brentwoodu..
2.JPG


14. dubna také oslavila své 37. narozeniny, takže jí za blog samozřejmě přeju Všechno nejlepší..a ať jí vyjde ta 10. série The Crazy Ones :)


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Katka Katka | Web | 27. dubna 2014 v 15:23 | Reagovat

Jé, jsem moc ráda, že se tu zase objevil nový článek o Sarah :)
Jinak co se týče People Choice Awards, tak se mi tam Sarah příliš nelíbila, ale byla jsem ráda, že vyhrála a za ten proslov, co pronesla :), naopak na Independet Spirit Awards se mi líbila hrozně moc a ten její rozhovor v talk show Conana mě dost pobavil :D.
A co týče Crazy Ones, tak sice nepatří k mým nejoblíbenějším seriálům, ale už jen kvůli Sarah doufám, že budou mít ještě další sérii, protože je zajímavé vidět ji v něčem takovém :)

2 Janča Janča | Web | 28. dubna 2014 v 15:57 | Reagovat

Sarah v posledních týdnech sleduju v The Crazy Ones a je tam opravdu skvělá! :)
Je skvělou herečkou, překvapilo mě, že s přehledem zvládá úplně odlišné role :)
Navíc je nádherná, její vizáž se absolutně neshoduje s ročníkem narození, který jsem si vygooglila :D a líbí se mi i její styl oblekání :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama