Week 15 / 14

14. dubna 2014 v 0:45 | Markét |  ♠ Týdeník ♠

/jen tak na okraj, ten citát Lorelai mě dost vystihuje :D /


Tenhle týden byl celkem podobný tomu předchozímu.. zase jsem měla přes týden spoustu aktivit a pak jsem celý víkend proválela doma. Respektive vyloženě prospala..asi bych s tím měla začít něco dělat :D


V pondělí jsem měla prezentaci na Accounting Hall of Fame. Docela mě to téma i bavilo, já třeba vůbec nevěděla, že něco takového existuje, takže udělat si okolo toho takový malý research rozhodně neuškodilo :)


Úterý bylo tradičně nabité. Kvůli tomu, že jsem úplně zapomněla, že bych měla jít do knihovny, jsem musela vynechat první přednášku a do Prahy jsem tak jela až na tu další. Aspoň jsem tam ale nemusela tradičně tři hodiny čekat. Další čekání už vždycky bývá podstatně zábavnější, skoro by se totiž dalo překřtít na vinnou pauzu. Už máme i náš podnik, na který rozhodně nedáme dopustit (Na šikmé ploše - široký výběr, dobré ceny, dobrá lokace - Národní třída). Po přednášce pak následoval Filmový seminář. Promítal se úžasný film Ona, recenzi už jsem přidávala.


Ve středu jsem nic moc nedělala, jenom jsem prostě jela do školy a zpátky..zato ve čtvrtek! :p takovou party jsem už dlouho potřebovala. Kamarád měl narozeniny a já se rozhodla, že mu prostě musíme uspořádat oslavu, zdá se, že všichni měly stejné potřeby jako já, takže nakonec jsme to pojali ve velkém, včetně dortu a čepiček. Ale stejně jsme nečekali, že skončíme uprostřed noci v bytě našeho šéfredaktora, který nám ochotně udělal vajíčka a ještě byl tak laskav, že nás u sebe nechal přespat :D Bylo to skvělé a kamarád byl skoro dojatý a pořád nám děkoval, takže z toho máme opravdu dobrý pocit a plánujeme repete :)


V pátek jsem teda absolvovala kocovinovou jízdu z Prahy domů a pak celý víkend nedělala naprosto NIC.


A co váš týden?


V celém článku klasika...


Začnu reklamním videem, které mě naprosto dostalo. Hrozně se mi líbí tenhle nový směr reklamy, kdy není důraz kladen na tu značku, ale jde spíš o videa, která by fungovala i sama o sobě a mají potenciál stát se virálem. A tahle kampaň Dieselu je tak za milion bodů z milionu. Už teď toho mám plnou zeď na Facebooku, ale vůbec mi to nevadí, spíš na to pořád klikám a koukám se pořád dokola.


Tenhle týden jsem se taky opět vyhýbala televizi jako čert kříži, ale na odvysílaný díl Hlasu jsem se podívala aspoň zpětně na netu. I když tentokrát mě docela nudil, takže ke konci už jsem měla puštěný jenom zvuk a dělala jsem si něco jiného. I když mě samozřejmě hrozně dojalo, jak ta jedna slečna chtěla k Majkovi a pak se jí to splnilo. Z toho jsem i já měla velkou radost.


Ale odskočme teď na chvíli do Austrálie. Tam se totiž konal fashion week. Tamější módu vůbec nesleduji, ale možná jsem se právě nechala přesvědčit, abych hezky rychle začala. Projela jsem si totiž jedno album, kde bylo vybráno pár modelů z různých přehlídek a myslím, že rozhodně je o co stát. Jsem fanynkou především Alice McCall, jejíž přehlídku jsem si okamžitě našla a zhlédla až do konce. Jinak se mi ale líbil i jeden outfit od macgraw (to je ta druhá fotka). Každopádně bílá tam teď asi bude "frčet".


A toto je také sladké..reklama na Haribo :p


Mimoto jsem také stihla dočíst knihu Buzz od Anderse de la Motta, což je pokračování knihy Game, o které jsem tu už psala i recenzi. Na ten druhý díl asi recenzi nestihnu udělat, protože mám v plánu jiné články, ale jenom vám řeknu, že to opět bylo skvělé počtení, i když za prvním dílem mírně pokulhávající. Ale je to skoro povinná četba pro všechny budoucí marketéry, protože je tu krásně a dopodrobna vysvětleno, jak se buzz využívá. I když je to trochu konspirace, myslím, že tam snadno rozpoznáte hranici, kde už realita končí ;)


Ach, ta Praha, krásné to město..


A jedno vzpomínkové fanvideo na Willa Gardnera z The Good Wife/Dobré manželky. Herec se rozhodl po letech ze seriálu odejít, a tak byla jeho postava zavražděna, což šokovalo snad všechny fanoušky, včetně mě. Tvůrcům se totiž tenhle fakt dařil dlouho tutlat, takže to pak byla celkem rána. Samozřejmě se vyrojilo spoustu srdceryvných videí regaující na tuto událost, ale mně se líbí tohle právě proto, že takové není. Písničku Here's To Us od Kevina Rudolfa miluju, protože je taková jemná a pozitivní a skvěle se hodí k celkovému ladění toho videa, které je souhrnem toho nejlepšího z Willa a sympaticky se soustředí na jeho vztah k Diane, místo k Alicie.


Mám tu pro vás další novinky z české módní scény. Návrhář Marko.in navrhuje novou kolekci, která je inspirována českou vlajkou, první vlaštovku už se fotografům podařilo zachytit. Značka Chatty představila novou kolekci, a to ve velkém stylu, ve svém showroomu uspořádala prezentaci, kde nesmělo chybět spoustu pochutin a vína. Česká zpěvačka Markéta Konvičková se objevila na fotografii v šatech značky Jiri Kalfar..a to nejlepší nakonec, Monika Roženková, alias MonaRosa, přišla s dalším geniálním sakem. Jedno už mi visí ve skříni a mám takový pocit, že se vypravím i pro tohle.
T-shirt by Marko.in / Czech fashion


Chatty showroom / Czech fashion


Czech singer Markéta Konvičková in Jiri Kalfar's dress / Czech fashion


Mona Rosa jacket / Czech fashion


Mimochodem teď mi poslal kamarád tenhle odkaz jako reakci na tu čtvrteční party :D http://cilichili.cz/blog/20-duvodu-proc-nezvat-lidi-k-sobe-domu/


Jinak pokud byste měli zájem, následující týden se budou konat dvě celkem zajímavé veřejné přednášky. Obě jsou ve středu. Jedna je ráno v Jinonicích a promluví zde rakouský velvyslanec o vzájemných vztazích s Českem. Druhá bude na večer v Karolinu a je mi líto, že jsem zapomněla, kdo je přednášející, ale bude to o Lisabonské reformě, nebo nějak tak ;)


A tohle je fakt perfektní! :D


Ani tentokrát vás nemine představení pár outfitů od mých oblíbených bloggerek. Po delší době jsem opět navštívila Fashion Coolture a objevila jsem tam úplně úžasné outfity. Ani nevím, který si mám zamilovat dřív, oba jsou tak dívčí, zajímavé, sexy a jako stvořené pro tuhle roční dobu! A také jsem se zase nechala nachytat u Dory, jak už jsem psala dřív, na jejím stylu je něco takového jinačího, co mě něčím pokaždé zaujme :)
that skirt!


love that whole styling


..


Tohle je úplně dokonalá fotka..jo, takový výhled bych právě teď taky chtěla mít.


Taky teď docela žiju vzpomínkami na poslední pražský koncert Hurts, prsotě jsem náhodou zase zaslechla něco od nich a hned si mi ten úžasný večer vybavil. Už se nemůžu dočkat, až tu budou zase :)
A dospěli jsme k závěrečné srandičce. Tohle už je sice starší video, ale protože se už tuším blíží příjimačky na vysokou, možná bude zase aktuální.. tento reklamní spot měl sloužit jako lákadlo, ale vylezla z toho úplně příšerná parodie a ukázka, jak přesně se to dělat nemá. Ještě smutnější je, že to je dílo mediálních studií, ach jo :D


Tak čaute a snad bude za týden zas co přidávat :)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Janča Janča | Web | 16. dubna 2014 v 18:51 | Reagovat

Včera mi po napsání komentáře spadl net, tak doufám, že dneska nebudu mít tolik "štěstí" :D
Hned úvodem mě potěšila začáteční animace, navíc se k tomu článku i hodí :D
Vy si na tý vysoký žijete, jsi samá párty :D :)
Reklamní spot mě celkem pobavil, je to opravdu směšné :D, ale parodie by to byla výborná :D
Mám podezření, že sem skoro každý týden mé oblíbené krajkové šaty vystavuješ schválně, asi si koupím nový :D :) A ta čelenka není vůbec špatná, ani ten náhrdelník, vlastně je vše jako celek krásné :)
Vtip se zajíčky je milý, díky za pobavení :)
jééé, reklamu na Harribo vidím po prvé, jsem z ní až dostala chuť na medvídky :), což byl "asi" účel, který se málokdy podaří :D
Na Hlas jsem se koukala a po pravdě si nikoho z posledního dílu nevybavuju...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama