Květen 2014

My Shopping Card #4

22. května 2014 v 1:41 | Markét |  Me & My LifeÚvod a typické omluvy za neaktivitu zkrátím..mám zkouškové a čas prostě není kde brát :/ tyhle fotky z nákupů už si doma suším poměrně dlouho, takže jsem si řekla, že už bude snadné je sem jenom naházet. (Ach jo, nějak mi dnes nejdou tvořit ani věty, to ta zkouška bude zítra vypadat :D).


A omluvte taky prosím kvalitu těch fotek, jen tak z nudy jsem se v těch věcech odfotila na tablet, ale nedošlo mi, že přední foťák je dost na nic..
Tenhle měsíc jsem si sice koupila jen dvě věci, ale i tak mi přijde, že jsem se docela rozšoupla. Ale prostě nešlo odolat, u obojího jsem zažila ten pocit, že jsem to viděla a prostě jsem věděla, že jsem to "já". Však to asi nikomu nemusím popisovat.


1. Šaty - Mango
Představu podobných šatů jsem nosila v hlavě už dlouho, takže to byla opravdu láska na první pohled. Těch jsem ale v Mangu zažila víc, protože nová kolekce se opravdu povedla a mé dress heart bušilo jak o život. Do kabinky jsem šla pěkně naložená, že ani čísla jim nestačily :D ale stejně to bylo jasné už od začátku. Strašně se mi líbil ten vzor, a že jsou šatky takové létem dýchající, ale byla jsem nadšená i z toho, jak mi seděly, protože mám takhle doma jedny bez ramínek, ve kterých musím chodit s rukama opravdu napevno přitisknutýma k tělu, jinak by byl malér :D tady je ale vzadu taková guma, nebo jak to mám popsat, takže až do pasu to má nádhernou siluetu a ten překlad v sukni je taky hodně zajímavý. Navíc se s nimi bude dát opravdu dobře pracovat. S podatky ideální na party, s džínovou bundou a teniskami na odpolední chill atd. atd.

Week 19 / 14

12. května 2014 v 0:17 | Markét |  ♠ Týdeník ♠

Tak jaký byl váš týden? Můj celkem nudný, i když pár krásných momentů k zapamatování taky bylo :)


Hlavně v úterý, mém klasicky nejakčnějším dnu v týdnu. Po přednášce jsme s kamarádkou sbaili naše domácí obídky a vyrazily do parku kousek za Václavákem, který se už stal naším klidným místem na jídlo za každé situace. Potom jsem se vrhla na nákupy, plánuju přidat i shopping card, tak snad na ní dojde. V další přestávce mezi přednáškami jsme vyrazili s partou na Náplavku, kde jsme se osvěžili cidery :p posledním bodem úterního programu pak byla večeře ve vietnamském bistru ♥


Středu jsem si užila asi ze všech dnů nejvíc, protože jsme měli naplánované naše první běhání v této sezoně. Jela jsem kvůli tomu do Prahy dřív a autobus, kterým jsem plánovala jet, mi ujel fakt přímo před nosem..já jsem totiž stála na zastávce, ale protože jsem s sebou měla ty věci na běh, tak než jsem se stihla spakovat, tak prostě odjel :D ale nakonec jsem byla i ráda, za pět minut jel další, dokonce přímý spoj a v něm jsem se potkala s kamarádem, kterého jsme neviděla asi půl roku, takže to přece jen k něčemu bylo :) Samotný běh byl vážně super, akorát přestalo pršet a ve Stromovce nebyl téměř nikdo, takže jsme ji měli skoro jen pro sebe. Ale musím říct, že i ty dva kilometry běhu nás docela dostaly :D


V pátek jsem měla doma holku, co doučuju účetnictví a pak jsem jela na razii do knihovny, takže nic moc extra.. Včera jsem měla den zpestřený tím, že mi kamarádka volala, že potřebuje půjčit nějaký šroubovák a kladivo (což já samozřejmě přesně vím, kde doma máme, že :D ) a taky nám vypadlo vše od UPC, takže jsme si trochu zahráli na středověk :D


No a dnes nic..je vidět, že zítra mi začíná zkouškové :D


Přesto jsem si ale našla čas na hledání a v Celém článku vás neochudím o tradiční mix :)Week 18 / 14

4. května 2014 v 23:38 | Markét |  ♠ Týdeník ♠

Vím, vím..minulý týden jsem z důvodu psychického vyčerpání vynechala Týdeník. Celý víkend jsem totiž pracovala na seminárce o Arabském jaru a pak jsem prostě počítač nemohla ani vidět :D ale teď jsem zase byla celkem štědrá s články, tak snad jste mi odpustili :D


Moje pondělí bylo jedno velké nic..ani si ho moc nepamatuju, upřímně. Zato ten úterek.. ráno jsem byla na školení kvůli volbám, protože budu zase v komisi. Jela jsem tam ale docela ráda, protože jsem aspoň viděla kamarády ze základky :) Odpoledne jsem pak měla pracovní schůzku kvůli projektu, na kterém děláme. Snad můžu prozradit, že pořádáme takovou akci pro média pro Prague Vintage Fair, což bude mega super akce. A stala se mi taková vtipná věc..já už jsem dlouho neměla žádné pořádné kafe a předtím jsme se šéfkou byly v Costa Coffee a já jsem tam exla takové malé nevinné capuccino, které mě ale totálně naspeedovalo, takže jsem pak o přednášku měla docela party, vůbec jsem nevydržela sedět v klidu :D Potom jsem tam ještě čekala kvůli další schůzce, tak jsme si aspoň s kamarádkou koupili těstoviny a šly si je sníst do františkánské zahrady u Václaváku..nějací kluci nám tam hned přáli dobrou chuť :p Pak jsem asi od osmi měla schůzku se svojí editorkou v Markething.cz, to už jsem byla totálně mrtvá, ale super skvělá citronáda v Noně mě dokázala nakopnout. Posledním bodem programu byla pěší tůra od Národního na Malostranskou..o půlnoci jsem padla do postele a spala jak zabitá :D


Ve středu bych ani do školy nemusela, ale byla Markething schůze, takže jsem do Prahy stejně jela. Aspoň jsem tam mamce koupila dárek k narozkám, takovou pěknou malou kabelku z Manga.


Ve čtvrtek jsem si udělala takový den pro sebe, jen já a brouzdání po mých oblíbených stránkách a válečka u televize. V pátek jsem pak odpoledne doučovala účetnictví, takže přibyli i nějaké ty penízky, a odpoledne přijela babička a slavily jsme ty mamčiny narozky.


Sobota nic a dnes jsme byli na grilovačce u strejdy, kde jsem se totálně přežrala, jestli to tak můžu říct. Mít Instagram, tak je zahlcený všemi těmi fotkami jídla :D


No a to by bylo tak na úvod a teď už rozklikněte Celý článek..Die Happy - Everlove /update/

3. května 2014 v 17:11 | Markét |  Marta Jandová

Tenhle článek měl být původně o jejich turné po Německu, ale protože jsem našla jenom pár videí z Drážďaň, tak by to asi nemělo smysl.. na místo toho se zeptám, jeslti už jste někdo poslouchal jejich nové CD Everlove a jak se vám líbilo? Já ho mám stažené, ale ještě jsem se k tomu nedostala. Původně jsem si ho chtěla koupit, pak mi ale došlo, že klasické CD bych si stejně moc často nepouštěla, protože poslouchám spíš z mobilu. Radši si možná přes Bontonland konečně objednám to DVD z 1000. koncertu :)


Pokud jste na tom stejně, jako já, tak vás samozřejmě nechci k ničemu navádět, ale za pár minut můžete mít také zdarma Everlove, přes torrent na kat.ph, kde je k dostání celá diskografie Die Happy.


V plánu jsou také tři další turné, které mají album promovat. Koncertem v Bratislavě odstartuje festivalová sezóna, během které se DH podívají i do Vizovic. Na podzim je přichystaná "Akustik Tour", pro českého fanouška bude určitě vrcholem koncert 18. 10. v Praze, kam ještě nemám lístky, tak doufám, že to neprošvihnu :D No a v zimě je v plánu tradiční "Winter Tour", která bude samozřejmě zakončena předsilvestrovským koncertem v Hamburku, takže je na co se těšit :)


A na závěr článku jedno video z tour, která proběhla na přelomu března a dubna. Naživo je tak online další písnička z Everlove - Hang On.


Zaz - Tour po Latinské Americe 2014

2. května 2014 v 0:39 | Markét |  Novinky ze světa hudby

Že jsem propadla hudbě této francouzské zpěvačky už je stará známá, ale myslím, že je načase, aby se tak stalo i vám. Ideálně ještě před její letošní návštěvou Čech, kdy zavítá na jeden z letních festivalů. Nebude to pro ni poprvé, s českými fanoušky se setkala i před dvěma lety, rovněž na fesťáku. Snad jí fanoušci letos konečně přesvědčí, že udělat samostatný pražský koncert v nějakém klubu by rozhodně stálo za to :p


Takže jak že vás chci donutit, abyste si její hudbu zamilovali? Zavalím vás live videy z její poslední tour po Latinské Americe, kam se rozjela v půlce března..14. března - Santiago de Chile

Začnu písničkou, která myslím není z její tvorby, ale kterou zpívala speciálně pro Latinoameričany. Úplně u toho vidím, jak na to s někým tancuju rumbu..jo, to by byl krásný večer s krásným tanečníkem a krásným zpěvem Zaz k tomu ♥Zbytek v Celém článkuAlexis Bledel news #1 (january - april 2014)

1. května 2014 v 18:10 | Markét |  Alexis Bledel

Tak jako o Sarah Michelle Gellar, tak i o Alexis Bledel jsem se rozhodla vytvořit takový souhrnný novinkový článek. Tentokrát bude tak milionkrát kratší, protože okolo ní se toho zase tolik neděje a, nerada to přiznávám, ale fanouškovská základna Gilmore Girls nemá takovou výdrž jako u Buffy, takže už na plno nefunguje moc fan webů, odkud většinou čerpám informace. Něco se ale přece jen urodilo, tak pojďme na těch pár novinek ;)


První, a docela zásadní novinkou je, že už se ví nějaké bližší info o jejím novém filmu Jenny's Wedding. V tomto filmu hraje hlavní roli Katherine Heigl a Alexis je její přítelkyní. Děj se pravděpodobně bude točit okolo vztahu Katherine a její rodiny. Zveřejněna byla už i první still fotografie..
001.jpg