Alexis Bledel news #1 (january - april 2014)

1. května 2014 v 18:10 | Markét |  Alexis Bledel

Tak jako o Sarah Michelle Gellar, tak i o Alexis Bledel jsem se rozhodla vytvořit takový souhrnný novinkový článek. Tentokrát bude tak milionkrát kratší, protože okolo ní se toho zase tolik neděje a, nerada to přiznávám, ale fanouškovská základna Gilmore Girls nemá takovou výdrž jako u Buffy, takže už na plno nefunguje moc fan webů, odkud většinou čerpám informace. Něco se ale přece jen urodilo, tak pojďme na těch pár novinek ;)


První, a docela zásadní novinkou je, že už se ví nějaké bližší info o jejím novém filmu Jenny's Wedding. V tomto filmu hraje hlavní roli Katherine Heigl a Alexis je její přítelkyní. Děj se pravděpodobně bude točit okolo vztahu Katherine a její rodiny. Zveřejněna byla už i první still fotografie..
001.jpg


V půlce února také tvůrci spustili sbírku na Indiegogo, aby mohl film vyjít. Vytyčili si cíl získat do konce března 150 000 dolarů. Jako já nevím, přijde mi celkem zvláštní, že po úspěchu Veronicy Mars, která vlastně vyšla jen díky financí fanoušků se najednou studia snaží téměř vydírat své fanoušky, aby jim zaplatili, jinak nic nebude.. jako by nestačily drahé lístky do kina, ceny DVD a všelijaká autorská práva, teď si fanoušci budou i hradit náklady na vytvoření filmů..zajímalo by mě, kam až tohle povede..


V rámci sbírky taky na vimeu zveřejnili video, kde už se můžete podívat na první záběry z filmu.
http://vimeo.com/86667937


Následovalo i o něco delší video na YouTube


Poslední novinka se týká Sesterstva putovních kalhot, Hollywood Reporter totiž přišel s tím, že se uvažuje o třetím dílu. Tady je přesné znění..


Alloy Entertainment film Sisterhood Everlasting, který by navázal na předchozí dva díly založené na populárních knihách. Ken Kwapis, který režíroval původní film v roce 2005, se vrátí na režisérský post společně s Liz Garcíou (The Lifeguard), která napíše scénář. Producenty budou Les Morgenstein, ředitel Alloy Entertainment, Elysa Dutton, viceprezidentka Alloy Features a Christine Sacani.


Sisterhood Everlasting, kniha napsaná Ann Brashares, byla vydaná v březnu 2012. Příběh se točí okolo čtyř dívek o 10 let později, které žijí odděleně, zaměstnány svými vlastními dospělými životy. Tibby se snaží znovu navázat kontatk a přiměje dívky k výletu, který jim navždy změní život.


Alloy a Alcon Entertainment produkovaly i předchozí dva díly
Sesterstva putovních kalhot, kde hrály Blake Lively, Alexis Bledel, America Ferrera a Amber Tamblyn. První film byl vydán v roce 2005 a vydělal celosvětově 42 miliony dolarů a sequel, který následoval v roce 2008 vydělal celosvětově 44,4 miliony dolarů.


Předchozí filmy distribuoval Warner Bros., třetí díl se ovšem posouvá vpřed, aniž by byl s nějakým distributorem svázán.


"Série o Sesterstvu je jedním z nejcennějších částí Alloy Entertainment a my se velmi těšíme, jak budeme ve stejném formátu pokračovat i s
Sisterhood Everlasting o téměř dekádu později," řekl Morgenstein. "Původní film přivedl dohromady neuvěřitelnou skupinů talentovaných lidí a my doufáme, že se pro fanoušky spojí ještě jednou."


Já rozhodně taky doufám, ty filmy, i když byly pro děti, byly celkem povedené a ráda bych holky viděla opět pohromadě. Vzhledem k tomu, že jsou kamarádkami doteď snad s jejich reunitem pro film nebude problém :)


Tak to by bylo vše..novinek bylo poskrovnu, ale aspoň nějaké..


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Janča Janča | Web | 1. května 2014 v 19:02 | Reagovat

K Novotnému a spol.: Těm se spí jako andělíčkům, Ti totiž žádné svědomí už nemaj!!
Krásný článek, přiznávám, že mám Alexis radši než Sarah, ale obě jsou skvělé :)
Nechápu, proč si nemohou získat finanční prostředky normálně a né přes fanoušky, přijde mi to ubohý! Ale na druhou stranu, pravda je, že hodně z nás ušetří díky stahování z netu a právě díky tomu filmy dost prodělaj...každá mince má dvě strany :)
Nevím, zda si přeju pokračování "Sesterstva putovních kalhot", dvojka se mi moc nelíbila..
Na Jenny's Wedding jsem zvědavá, možná bych na to mohla i zajít do kina, když to u nás budou dávat..:)

2 Celene Celene | Web | 3. května 2014 v 10:55 | Reagovat

na ten film s Katherine Heigl se těším, s ní jsou dobré filmy :-)

3 Katka Katka | Web | 4. května 2014 v 18:55 | Reagovat

Alexis mám poměrně ráda, ikdyž jsem ji zatím nikde příliš neviděla, jen sem zahlédla několik dílu z Gilmore Girls a vždycky mi přišla sympatická. O Sesterstvu putovních kalhot už jsem slyšela, ale neviděla jsem to, Indiegogo mi nic neříká, a ikdyž to je vážně tak trochu vydírání fanoušků, tak zase proč ne, lidi zase okrádají tvůrce tím, že filmy stahují a vypalují, takže holt je chápu a je dobrý, že když takhle pdpoříš nějaký projekt, že ti za i něco dají :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama