Alexis Bledel

Alexis Bledel news #1 (january - april 2014)

1. května 2014 v 18:10 | Markét

Tak jako o Sarah Michelle Gellar, tak i o Alexis Bledel jsem se rozhodla vytvořit takový souhrnný novinkový článek. Tentokrát bude tak milionkrát kratší, protože okolo ní se toho zase tolik neděje a, nerada to přiznávám, ale fanouškovská základna Gilmore Girls nemá takovou výdrž jako u Buffy, takže už na plno nefunguje moc fan webů, odkud většinou čerpám informace. Něco se ale přece jen urodilo, tak pojďme na těch pár novinek ;)


První, a docela zásadní novinkou je, že už se ví nějaké bližší info o jejím novém filmu Jenny's Wedding. V tomto filmu hraje hlavní roli Katherine Heigl a Alexis je její přítelkyní. Děj se pravděpodobně bude točit okolo vztahu Katherine a její rodiny. Zveřejněna byla už i první still fotografie..
001.jpg


Alexis Bledel si zahraje ve filmu s Katherine Heigl

13. listopadu 2013 v 21:25 | Markét

Na stránce Imdb.com, kterou tady doufám nemusím představovat, se Alexis Bledel objevila mezi cast filmu Jenny's Wedding, kde si hlavní role střihnou Katherine Heigl a Tom Wilkinson. Informace o filmu jsou jinak zatím skoupé, anotace děje zní následovně:


"Heigl hraje Jenny, která šokuje svoji rodinu výběrem svého budoucího manžela."


Hlubší představu nám nedává ani jméno režisérky a scénáristky Mary Agnes Donoghue, protože příliš známých filmů nenatočila. Jejím asi největším úspěchem je Bílý oleandr. Tohle by ale měla být komedie, takže trochu jiný žánr.


Doufám, že to není kachna, ráda bych viděla Alexis v něčem hodně komerčním, protože je sice fajn, že se soustředí na nezávislé filmy, ale to jí bohužel příliš publicity nepřinese a myslím, že je čas, aby přestala být na poli filmu přednostně zmiňována jako Lena ze Sesterstva putovních kalhot.


ZDROJE: animace z tumblr od loveliveendlesly (scéna z filmu Tajemství nesmrtelných), text vlastní, informace z imdb.com a csfd.czAlexis Bledel pro Entertainment Weekly: Sisterhood of the Traveling Pants Reunion

18. října 2013 v 1:07 | Markét

Alexis Bledel se zase začala objevovat v časopisech. Možná to má na svědomí fakt, že se blíží uvedení jejího posledního projektu, sitcomu Us & Them, který se bohužel dočkal jenom šesti dílů a poté byl Foxem zrušen.


Tenhle článek má ale se seriálem opravdu málo, vlastně nic, společného. Magazín Entertainment Weekly dal po letech dohromady cast ze Sesterstva putovních kalhot, tedy Amber Tamblyn, Americu Ferreru, Blake Lively a Alexis. I když "dal dohromady" je asi trochu silný pojem, vzhledem k tomu, že ony se nikdy nerozešly. Dal dohromady před objektivem je asi výstižnější.


Samotnou mě překvapilo, že se spolu přátelily takhle hodně i po skončení natáčení. Třeba jsem vůbec nevěděla, že celé sesterstvo bylo i na utajované svatbě Blake Lively nebo že si navzájem plánovaly party. Článek je navíc moc dobře napsaný a ne přehnaně dlouhý, rozhodně doporučuji přečíst, pokud jste film viděli.


001.jpg


Alexis Bledel - Us & Them bylo zrušeno

15. října 2013 v 15:42 | Markét

Zatímco seriálový projekt Sarah Michelle Gellar je zářící hvězdou, sitcom, ve kterém hraje Alexis Bledel šel ke dnu, respektive k ledu. Zdá se, že televize Fox nebyla vůbec spokojena s tím, co bylo doposud natočeno. Zcela nezvykle se tedy rozhodli ukončit seriál ještě dřív, než byl odvysílán první díl.


Přesto ale nechtěli, aby investice vyšla úplně nazmar, takže se diváci dočkají oficiálního vysílání a mohou sami posoudit, jestli to opravdu byla taková katastrofa, že se se zrušením nepočkalo ani do mid-season. Celkem nás čeká 6 epizod a pak by se nejspíš musel stát zázrak, aby se zastavený projekt znovu rozjel.


Us & Them byl společný projekt Alexis Bledel a Jasona Rittera. Hráli tam pár, který se seznámil online a chystá se na svoji první schůzku, jejíž průběh byl zběsilejší, než očekávali. Ne však jejich vinou, ale zdatným přičiněním jejich doprovodů.


ZDROJE: text vlastní, informace z tvline.com, animace z tumblr od emiliasclarke (scéna z filmu Violet & Daisy)Alexis Bledel o přechodu na temnou stranu /překlad rozhovoru/

7. července 2013 v 20:21 | Markét
První záblesk slávy si Alexis Bledel prožila jako jedna z Gilmorových děvčat, nyní ale natáčí úplně odlišné věci.Za Gilmorova děvčata, drama které se začalo vysílat na WB v říjnu 2000 a běželo po sedm let, získala Bledel mnohé pocty za ztvárnění Lorelai Leigh 'Rory' Gilmore, jediné dcery svobodné matky, která se chtěla stát zahraniční zpravodajkou.Na velkém plátně se Bledel objevila v Tajemství nesmrtelných (2002), v Sin City (2005) od Roberta Rodrigueze a Franka Millera, v Sesterstvo putovních kalhot (2005) a v pokračování (2008) a také v Post Grad (2009). Také se objevila v hostující roli Beth Dawes běheme páté série Mad Men od AMC a hrála Lady Jaye v populárním cyklu Funny or Die short v The Ballad of G. I. Joe (2009).Posledním projektem Alexis Bledel je Violet & Daisy, který sleduje osudy dvou žen, nájemných vražedkyň, které se propadají do podivného a surrealistického světa během výkonu své poslední "práce". Film byl napsán a režírován Geoffreym Fletcherem (Precious). Bledel zde hraje po boku Saoirse Ronan, pro kterou hraní vražedkyně není nic nového po Joe Wrightově Hanně (2011).Mluvili jsme s Alexis Bledel o Violet & Daisy a jejím plánovaném návratu na televizní obrazovky v sitcomu Us & Them.

Bryan Enk: V těchto dnech je opravdu těžké vytvořit dobrý trailer, ale trailer k Violet & Daisy se mi opravdu líbí. Začíná to jako nějaký thriller od Jamese Gandolfiniho a Dannyho Treja, ale potom se to přetočí do něčeho více surrealistického a zlověstného. Řekla bys, že to má blízko k nezávislým fimům nebo se to během tvorby přetransformovalo v něco jiného nebo jak bys film popsala a co ho dělá unikátním?

Alexis Bledel: Ano, trailer skutečně dobře vystihuje, čím ten film je. Začíná a končí v ostře odlišných jmen a po cestě mixuje různé žánry. Příběh se odehrává v unikátním světě, který Geoffrey vytvořil, a do kterého jsme skočili po hlavě.

BE: Jak ses vlastně k filmu dostala a proč si ho chtěla být součástí?

AB: Byla jsem na konkurzu, kde byl Geoffrey a taky producentka Bonnie Timmerman. Byl to rozhovor dvou lidí, kteří vypadali velmi odlišně, ale už jenom ten dialog mi osvětlil, kdo ty postavy ve skutečnosti jsou a jak jsem začala, víš, zkoušet to různými způsoby před Geoffreym, tak jsem se nějak dostala k tomu, co se mu velmi líbilo.


Pak jsme šli na čtecí zkoušky se Saoirse a..víš, jakmile se dvě dívky jednou vrhnou do slovní přestřelky, která posouvá dialog zpět a kupředu, bylo to jak v jiném světě.. skoro to začalo formovat ten filmový svět jako takový, jenom tím, jak to bylo specifické, to je ta unikátní linka.


Ale ten hlavní důvod, proč jsem se rozhodla do toho jít byla pro mě, jako pro herečku, možnost zahrát si natolik odlišnou postavu od těch, které jsem již hrála.


BE: Je v té minulosti nějaká role, o které bys mohla říct, že to bylo dobré zahřívací kolo nebo příprava pro Violet & Daisy?


AB: Pracovala jsem na několika filmech, kde jsem byla schopná hrát trochu jiným způsobem a ztvárňovala jsem i postavy, které byly trochu temnější. Myslím, že pokaždé přitlačíte trochu víc. Sin City bylo asi nejtemnější. Taky jsem dělala nějaké nezávislé filmy, které nikdy nevyšly, kde jsem hrála více narušené postavy, ale Violet je asi nejnarušenější.


EB: Klidně trochu zaspoileruj a řekni mi, je ve filmu nějaký moment, na který se vyloženě těšíš, až ho diváci uvidí?


AB: Je to jedna ze scén, kde dojde ke zvratu, víš, jeden z těch zvratů, jak jsme o něm mluvili už u traileru. Ten moment, kdy dojde trochu k pokřivení celého toho vyznění..když ty dívky během své mise usnou a vzbudí se a vzbudí se a ten muž sedí naproti nim na židli, poklidně, jakoby čekal, až se vzbudí. Samozřejmě je to úžasným Jamesem Gandolfinim, který je ve filmu naším protipólem, dělá něco skutečně delikátního, hraje skutečně "cool". Ale tahle scéna, myslím že diváky dostane, zajímavě a zábavně, protože je to..nikdo nereaguje tak, jak byste předpokládali.

BE: Je zde nějaká konkrétní dobrá vzpomínka z natáčení, je tu nějaká scéna nebo den, který opravdu vyšel nebo se stalo něco vtipného?


AB: Jistě. Snažím si teď vzpomenout, ten film jsme točili před třemi roky. Snažím se vybavit si něco, co by dalo dohromady celý příběh, ale pamatuji si jen útržky. Pokaždé, když Violet opouštěla byt, byla tak soustředěná, je to jako instinkt přežití, byla tolik neohrožená a zapálená, pokaždé když vyšla na ulici, byla okolo ní zvláštní energie, bylo moc zajímavé to hrát.. nebo pokaždé když spolupracovala s Daisy, kterou hrála Saoirse Ronan, mají mezi sebou zcela unikátní a podivný vztah. Geoffrey se vážně soustředil na tu dynamiku, která se objevila jakoby náhodou, a že jsme něco objevili. Skládá se to ze všech těch malých věcí, které v průběhu práce s vaší postavou objevujete a díky čemuž se ta postava dál vyvíjí.


BE: Co dalšího tě čeká?


AB: Natočila jsem pilot pro Fox /Us & Them/, je to single-kamerová komedie, která se zakládá na Gavinovi a Stacy z BBC a ten projekt byl vybrán, takže teď v létě v New Yorku nás čeká natáčení. Jsem z toho skutečně nadšená, máme úžasné obsazení a děj je opravdu zábavný. Je to o mladíkovi z New York City, který se online seznámí s dívkou z Pensylvánie a dohodnou si schůzku a jejich světy se protnou, což má nečekaně vtipné důsledky.
Alexis Bledel na Fox Upfronts 2013

15. května 2013 v 15:40 | Markét
V minulém článku jsem se docela dost věnovala novému seriálu Alexis Us & Them. Teď nějaké fotky z Fox Upfronts, které si určitě zaslouží svůj vlastní článek ;)


Alexis na této promo akci televize vypadala opravdu nádherně. Jsem ráda, že už opustila ten prapodivný styl, kterému holdovala v posledních několika letech a vrátila se k tomu, co na ní všichni máme rádi :) Ty modré šaty od Oscara de la Renty jí dokonale ladily k očím a toho nového účesu se taky nemůžu nabažit. Zrovna jsem si říkala, co si tak nechám před maturitou udělat s vlasy a ona byla zase jednou skvělý zdroj inspirace :p


001.jpg


Alexis Bledel - US & Them / první informace /

15. května 2013 v 15:26 | Markét
Už jsem tu před nějakým časem informovala o tom, že seriál US & Them byl vybrán jako jeden z budoucích projektů televize Fox. To bude na podzim útočit na diváky s celkem šesti novými seriály. Zvolili tak oproti minulým rokům zcela odlišnou taktiku. Sázejí na kvantitu a doufají, že v tom množství seriálu se snad uchytí nějaký, který přinese velký úspěch. Rozhodující prý bude polovina série, to přijde někdy okolo Vánoc. V té době prý Fox seriály protřídí a bude pokračovat jen v těch, které zaznamenají největší úspěchy.


Rozhodně je to zajímavá metoda, trochu se ale bojím, že pokud budou producenti show pod tlakem, tak z toho stejně žádný zázrak nebude. Na druhou stranu, konkurenční prostředí se zatím vždy osvědčilo, tak uvidíme, kdo z šestice nakonec přežije :D jedná se o seriály US & Them, Dads, Brooklyn, Nine-Nine Enlisted, Almost Human a Sleepy Hollow.


Hlavní role v US & Them hrají Alexis Bledel a Jason Ritter - internetem už se začíná šířit spousta vtipů na téma "Jason, Lauren a Alexis", kdo neví, najdete v minulém článku o tomto seriálu ;)


Alexis a Jason budou hrát milenecký pár, který po letech chatování konečně setkává a jejich cesta k "žili spolu šťastně až navěky" prý bude velmi komplikovaná. Existuje i sáhodlouhý popis seriálu, ale obsahuje zhruba toto :D


Zatím mi to příliš zajímavě nezní, ale vždycky záleží na provedení :)


Více v Celém článku


Alexis Bledel se objeví v novém seriálu

11. května 2013 v 15:46 | Markét
Po Gilmorových děvčatech budeme mít první příležitost vidět Alexis Bledel v seriálu. Televizní stanice Fox příští sezonu představí seriál US & Them, který bude o mladé dvojici řešící různé vztahové problémy. A hádejte co, Alexis je součást té dvojice ;)


Co mě ale zaujalo mnohem víc..jejího partnera by měl ztvárnit Jason Ritter, že je vám to jméno povědomé? To by mělo, on totiž v seriálu Famílie hrál snoubence Lauren Graham, která hrála matku Alexis právě v Gilmorových děvčatech. Docela dobrej hoch, že zvládne matku i dceru :D na druhou stranu je to ale trochu smutný, protože to nejspíš znamená, že v další sérii Famílie se už neobjeví..škoda, pár Mark a Sarah měl spoustu fanoušků, mě nevyjímaje..


Fotka z natáčení..
Alexis Bledel - Violet & Daisy - Trailer

11. května 2013 v 15:39 | Markét
Film Violet & Daisy měl premiéru již před dvěma lety na Filmovém festivalu v Torontu, ale teď se snad už konečně dostane i do normální produkce. Do kin v Americe by se měl dostat již toto léto. Jak to bude u nás těžko říct, na tom ale ani tolik nezáleží, protože jakmile bude film vydán, bude k dispozici i ke stažení.


Podle traileru mě to docela zaujalo. Každopádně je to úplně něco jiného, než na co jsme u Alexis byli zvyklí. Taky si ji nedovete představit jako nájemného vraha? Já taky ne, a už jenom proto si ten film nenechám uniknout ;)Alexis Bledel premiere 14

11. května 2013 v 15:31 | Markét
Poslední novinky, které jsem tu o Alexis dávala se týkaly jejího nejnovějšího filmu Remember Sunday, který si ke konci dubna odbyl svou světovou premiéru. Jedná se o televizní projekt, takže to zas nebyla nějaká premiéra v hollywoodském stylu, ale fotky, které vznikly, jsou úžasné :)


Alexis se tu předvedla v novém účesu, jehož délku po vzoru Leighton Meester řádně zkrátila a vrátila se i ke své oblíbené ofince, kterou jsme na ní pěkně dlouho neviděli. Šaty byly také zajímavé a elegantní. Je vidět, že zasnoubení s Vincentem Karheiserem jí jen prospívá..


001.jpg


Alexis Bledel - Remember Sunday / aktuality /

10. dubna 2013 v 18:57 | Markét
V předchozím článku můžete najít nějaké fotky z natáčení i malé osobní info ze života Alexis. Tady se dočtete hlavně něco o filmu..


Jmenuje se Remember Sunday a je určen pro televizní vysílaní stanice ABC. Podle ukázek je to romantická komedie až drama, kde Alexis Bledel hraje hlavní hrdinku, která se zamiluje do Zachary Leviho. Zalíbí se i ona jemu, věc má ale drobný háček a to ten, že si pamatuje pouze to, co se stalo od rána do večera a druhý den začíná doslova s čistým štítem. Komu by to připomínalo film 50x a stále poprvé není opravdu daleko od pravdu, tady je to v podstatě ten samý příběh, jenom tady paměť ztrácí muž a snaží se nějak si svoji lásku v hlavě uchytit.


Kdyby to tu už jednou nebylo, asi by mě náměť filmu dost zaujal, takhle fakt nevím, co si o tom mám myslet..Jak jsem ale někde četla, je to perfektní crossover seriálů Chuck a Gilmore Girls :D


Na to, že je to pouze televizní film, má celkem velkou propagaci. I plakát je moc hezky zpracovaný..


001.jpg


Alexis Bledel on set 8

10. dubna 2013 v 18:36 | Markét

Svoji zpověď jsem tu zveřejnila už včera..takže teď trochu něco pro ty, co sem nechodí kvůli mému životu, ale kvůli životu "těch slavných". Našla jsem pár fotek ještě z ledna, kdy Alexis natáčela film Remember Sunday. Tenhle film není určen pro kina ani jinou velkou produkci, jedná se pouze o TV projekt ABC a bude se vysílat někdy koncem dubna. Víc o tom filmu napíšu v některém z dalších článků, kde se to bude hodit víc ;)


Je tu ještě jedna novinka ze života Alex, o které jsem tu ještě nepsala..její přítel Vincent Kartheiser (který hrál Angelova syna Connora) ji před pár týdny požádal o ruku a podle všech dostupných informací řekla ano!:) takže můžeme brzy čekat svatbu a možná dětičky :) sice bych si k ní představovala Matt Czuchryho, ale co naděláme že :D


001.jpg


Alexis Bledel - Archiv 2009 /2/

8. března 2013 v 19:41 | MarkétMožná to víte, možná to nevíte, ale na Alexis Bledel teď září velká filmová role, spekuluje se o tom, že by mohla hrát Anastasii v 50 odstínů šedi, mluví se i o tom, že hlavní roli si střihne Mat Bomer, což by pro mě bylo dvojtá radost:) bohužel se zatím nejedná o nic potvrzeného, proto tomu nevěnuji celý článek, ale jenom tuhle narážku;) jak to ale souvisí s jejím archivem z roku 2009 ptáte se?:D jednoduše, Anastasia by znamenala obrovský průlom a zároveň dovršení přeměny a vývoje Alexis jako herečky po skončení Gilmore Girls. V roce 2009 v ní ještě každý viděl Rory a ona se i tak chovala, gesta, styl řeči, všechno..dostala se jí pod kůži. Hodně zřetelné to bylo právě v show Craiga Fergusona, ze které tu dávám záznam. Od té doby se ale hodně změnilo a řekla bych, že Alex nabyla sebejistoty a začaly přicházet i role, ve kterých byste Rory hledali opravdu těžko..přesto, občas se člověku zasteskne po "staré Alex":)

Alexis Bledel - Archiv 2009 - Premiéra "The Answer Man"

26. ledna 2013 v 20:13 | Markét
Existuje opravdu spousta skvělého materiálu z minulosti, tak proč ho nevyužít, když novinek moc není:D


O některé herce a herečky jsem se začala zajímat a psát o nich teprve nedávno (to teda zrovna není případ Alexis, ale taky jsem tu o ní nezveřejnila všechno:D) a proto by byla škoda přijít o některé fotky a videa jenom proto, že nejsou aktuální.


Třeba zrovna tenhle článek a tyhle fotky jsem tu nikdy nedávala, ale mohly by se vám líbit..Už to bylo sice dva roky po ukončení Gilmore Girls, ale přesto Alexis přišla na premiéru filmu The Answer Man, aby tak podpořila Lauren Graham a jsou to jedny z mála jejich společných fotek po skončení seriálu..


001.jpg


Alexis Bledel on set 7

23. ledna 2013 v 19:17 | Markét
Opět začínám s klasickými články:D


Po dlouhé době můžeme vidět nějaké nové candids Alexis, většinou o ni paparazzi nejeví příliš zájem, ale zdá se, že jejím angažmá ve filmu Remember Sunday se to změnilo a fotky se objevují s čím dál větší pravidelností:) O filmu jsem zatím nic nenašla, a to dokonce ani na Imdb, ale až něco zjistím, napíšu sem info;)


Ještě se v rychlosti zmíním o jejím oblečení. Alex tu předvádí skvělý casual styl, který je mi navíc velmi blízký. Také ráda používám výrazný šátek pro uživení jinak nenápadného outfitu /všem moc doporučuju, osvědčený recept:p/


001.jpg


Nejlepší outfity Alexis Bledel za rok 2012

6. ledna 2013 v 20:13 | Markét


Další žebříček nejlepších letošních outfitů, tentokrát sestavený s tím nejlepším od Alexis Bledel..5. místo

Alexis si letos zahrála na divadelních prknech ve hře Regrets, kde nosila velice slušivé retro šatičky a k tomu i patřičný účes a líčení. Vím, že to nejspíš nebyla její práce, ale i tak se její kostým v téhle hře dostal do mé top pětky;)
Alexis Bledel a Penn Badgley si zahrají v jednom filmu

27. prosince 2012 v 22:33 | Markét
/na animaci Alexis Bledel s Mattem Bomerem, ale to s tím filmem nemá nic společného, to se mi jenom líbilo:D/


Penn Badgley z Gossip Girl a Hill Harper z Kriminálky New York se upsali filmu Parts Per Billion. Teresa Palmer a Alexis Bledel se také připojili k dramatu režiséra a scénaristy Briana Horiuchi. Děj sleduje odděleně tři dvojice, které se vypořádávají s událostmi, které mohou zničit jejich vztah. Dále hrají Frank Langella, Gena Rowlands, Rosario Dawson a Josh Hartnett.


Já jsem na to opravdu zvědavá..bylo by zajímavé, kdyby Alexis a Penn byli jedním z párů..krásně by se mi tak propojili dva mé oblíbené seriály a určitě by vzniklo spoustu fanvideí a fanfiction s párem Rory/Dan..to by teprv bylo..teď jak jsem to napsala..Rory a Dan by se k sobě vážně hodili:D


Alexis Bledel a Vincent Karheiser na výstavě fotografií Macallan's

19. října 2012 v 18:08 | Markét


Alexis Bledel se poprvé ukázala na veřejnosti se svým přítelem Vincentem Kartheiserem, kterého možná znáte ze seriálu Angel jako Connora. Jen tak pro zajímavost, je to první přítel po Milu Ventimigliovi, kterého Alex představila veřejnosti. Svůj debut si odbyli v hotelu Bowery, kde se konalo slavnostní představení nové kolekce fotografií Macallan's Photography. Alex zvolila kombinace v podobě drsného (kožená bunda) a romantického (modro-bílé šaty). Možná by mi k ní víc pasoval jen ten jemný styl, ale tohle taky není špatnéJ027.jpgAlexis Bledel na slavnostní večeři Beckley by Melissa

19. října 2012 v 18:03 | Markét


Stejně jako Natalie Dormer, i Alexis Bledel se nechala pozvat na luxusní slavnostní večeři. Tato byla pořádaná ku příležitosti představení nové kolekce Beckley by Melissa na jaro/léto 2013. Akce se konala ve středu v hotelu Mondrian v New Yorku. Věřím, že si pochutnala, protože co jsem viděla nějaké fotky z akce, tak jídlo vypadalo opravdu báječně:p A co se týče oblečení, tak Alex zvolila určitě dobře, když se oblíkla do módní značky hostitelky, protože jí outfit skvěle padnul..trošku překvapením je pro mě Alexin nový krátký sestřih, ještě nevím, co si o něm mám myslet, ale snad jen to dobré:DKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuAlexis Bledel - The Brass Teapot /první ukázka/

3. října 2012 v 18:56 | Markét


Na internetu se již objevila první ukázka z nezávislého filmu The Brass Teapot, podle ní můžeme vidět, že informace, že Alexis bude hrát hlavní roli, byla velice zavádějící, protože ona hraje pouze kamarádku hlavního páru..tedy jestli tohle není její jediná scéna v tom filmu:D v ukázce je trošičku spoiler, tedy pokud víte, o co se jedná..mladá dvojce nemajetných poměrů najde kouzelnou konvičku, která jim dává peníze, když někdo z nich dvou cítí fyzickou bolest..tady v té ukázce můžete vidět, jak platí v praxi:D 
 

Reklama