Alexis Bledel

Alexis Bledel - Filmový festival Austin a Galavečer jídla

29. října 2011 v 19:07 | Matulinka


Jeden z nejnovějších článků byl věnován tomu, že Alexis Bledel bude spolupředsedat této akci, teď už je to nějaký čas, co to celé proběhlo a konečně se objevily i nějaké ty fotky ;) musím říct, že se mi celkem líbilo, jak se na tuhle akci oblékla, hlavně vlasy měla pěkně upravené, i když to vypadalo velice ležérně.. a ten chlap, co tam vedle ní stojí na tý poslední fotce je opravdu fešáček, hodili by se k sobě :p


Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku


Alexis Bledel v Sin City /ukázka/

20. října 2011 v 18:59 | Matulinka

Becky jde podél auta, dva muži jí obtěžují.
Becky: "Viděla jsem všechny tvary, všechny velikosti."
Jackie: (vytáhne pistoli) "A viděla jsi už tohle?"
Becky: "Ach zlatíčko, udělal jsi tu nejhloupější věc v celém svém životě."


Alexis Bledel 14. září 2011

19. října 2011 v 19:37 | Matulinka


Trochu starší aktuálka o Alexis, ale co se dá dělat, když nic novýho neni a z přidávání photoshootů už jsem znuděná :D takže tady jsou fotky Alex z torontského letiště..pravděpodobně odlétala z festivalu, kterého se účastnila, její film Violet & Daisy tam měl premiéru. Líbí se mi tady její obyčejný vzhled, čistě účelový a pohodlný..takhle by klidně mohla chodit častějc :)


Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku


Alexis Bledel získala spolupředsednictví na AFF 2011

17. října 2011 v 19:48 | Matulinka


Panely a promítání filmů na Austinském filmovém festivalu nezačne do čtvrtka, ale party začne již tuto středu 19. října na 9. ročníku galavečeru filmu a jídla. Letošní rok získali čestné spolupředsednictví herečka Alexis Bledel (Gilmorova děvčata, Sin City, město hříchu, The Conspirator) a scénárista/režisér Ryan Piers Williams (The Dry Land).


Nabízena bude ochutnávka z nejlepších restaurací ve městě, tichá aukce jejíž výtěžek půjde na program začínajících filmařů, otevřený bar a šance narazit na různé filmové tvůrce a fanoušky, tahle událost je perfektním nakopnutím pořadatelů festivalu a také záminka pro každého užít si pěkný večer v elegantním hotelu Driskill. Tenhle rok se mezi zúčastněnými restauracemi objevuje Austin Cake Ball, Whole Foods, Buenos Aires Cafe, Haddington's Parkside, Roaring Fork, Mulberry, Truckl's a mnoho dalších. Lístky stojí 90 dolarů pro veřejnost a 75 dolarů pro účastníky AFF a držitele odznaku, část ze vstupu jde také na mladé filmaře.


Austinská filmový festival také pokračuje v oznamování dalších hostů (Mira Sorvino, Jay Duplass a Dennis Quaid jsou potvrzeni) a také program je nyní k dispozici. Další informace jsou na Twitteru.


Happy Birthday Alexis Bledel!

22. září 2011 v 18:13 | Matulinka


16. září, tedy před pár dny, oslavila Alexis Bledel své 30. narozeniny. Stáří to sice neni, ale je myslím vidět rozdíl mezi 1. sérií Gilmorových děvčat, které ji coby Rory Gilmorovou, proslavily. Ráda bych jí tedy za tyto stránky blahopřála. Myslím, že po herecké stránce toho od ní můžeme ještě dost očekávat, žádná filmová osudová role zatím nepřišla, ale já doufám, že už to nebude dlouho trvat..a třeba se jednou dočkáme i GG v kinech ;))


Alexis Bledel na charitativní akci Save the Children

21. září 2011 v 19:49 | Matulinka
Mimochodem, omlouvám se, že tu teď nedávam ty štítky s datumem, ale neni čas :D


Před pár dny se na Times Square konala charitativní akce poměrně známé organizace Save the Children. Podpořit celý projekt přišla i Alexis Bledel, která se celý den usmívala, fotila a dávala rozhovory pro dobrou věc. A já musím jen žasnout, jak stylově se Alex oblékla..většinou ji tady na blogu kritizuji..její styl mi zkrátka nikdy nebyl moc sympatický, ale tahle pánská image jí vyloženě sedla :))


001.jpg


Alexis Bledel photoshoot 54

19. září 2011 v 17:57 | Matulinka


Pokud se pohoršujete nad tím, že na tomhle shootu má Alexis stejné šaty jako na premiéře filmu Violet & Daisy, pak to nedělejte, jelikož se jedná o tzv. portraites, které se většinou dělají na větších akcích jako jsou například právě festivaly. Jsou to takové rychloshooty, které nejsou nijak zvlášť počítačově upravené a herec/herečka má na jeho tvorbu jen pár minut..sice možná nejsou tak hezké na koukání, ale o to jsou přirozenější ;))


001.jpg


Alexis Bledel premiere 13

16. září 2011 v 19:58 | Matulinka


Na torontském filmovém festivalu si před pár dny odbyl svou premiéru Alexin nový film Violet & Daisy. Přiznám se, že o tomhle filmu toho moc nevím, takže pokud chcete stahovat, nebo kupovat, nechte se překvapit ;):D u nás se zatím o premiéře ani neuvažuje, což je určitě škoda, protože, když to bylo jako jeden z lead filmů celého festivalu, tak to určitě musí stát za to.. jinak co se týče Alex, tak mě tady moc mile překvapila, šaty jí dokonale padnou a ty boty, to je naprosto perfektní tečka, skutečně teď z hlediska stylingu nemám co vytknout :))


001.jpg


Alexis Bledel - The Kate Logan Affair /trailer/

11. srpna 2011 v 17:13 | Matulinka


Tenhle film vypadá opravdu slibně, oproti brakovým romantickým komediím, kde jsme zatím Alexis převážně vídali je tohle znatelný pokrok..neříkám, že žánr drama zajišťuje kvalitu, ale aspoň tu vynikne herecký talent Alex..pokud ovšem nějaký má, zatím neměla moc příležitostí se opravdu rozehrát..ale tohle je opravdová a hluboká role policistky, která si začala se ženatým mužem a skončilo to pro ni opravdu špatně..víc v traileru ;))


Alexis Bledel premiere 12

1. srpna 2011 v 16:34 | Matulinka


Sice je to už skoro měsíc stará novinka, ale nic novějšího se kolem Alexis neděje, tak mi tohle přišlo lepší než nic ;) premiéra se konala v New Yorku v Radio Music Hall a šlo o představení kultovního spolku Cirque Du Soleil, Zarkana. Nic moc o tomhle představení nevím, takže se tu moc rozepisovat nebudu. U čeho se ale zastavím, je look Alex. Po období, kdy mi všechno, co si vzala na sebe přišlo, přinejmenším zvláštní je tohle opravdu příjemná změna, jako by si konečně našla svůj styl, i když to samozřejmě ještě bude chtít trošku vypilovat. Každopádně považuji jednoduché rozevláté šaty ozvláštněné páskem za skutečně dobrý tah :))


005.jpg


Alexis Bledel - The Conspirator brzy vyjde na DVD

10. června 2011 v 19:25 | Matulinka

Podle Cinema Blend bylo datum vydání nového historického dramatu The Conspirator, kde Alexis hraje jednu z hlavních rolí, stanoveno na 16. srpna 2011.

"Společně s deluxe edicí Blue-Ray a dvoudisku DVD vyjde i spousta historicky relevantních bonusů. Mnoho filmů, pokud to nejsou dokumenty nebo odborné studie, se odklání od historické pravdivosti. Proto je mnoho lidí potěšeno, že právě v Konspirátorovi se směšuje dokument s napínavým filmem, aniž by se jakkoli porušovaly dějinné události."


Alexis Bledel - Girl Walks Into A Bar /trailer/

18. února 2011 v 18:02 | Matulinka
Před hodně dlouhou dobou jsem tu psala, že Alexis podepsala smlouvu na natáčení filmu Girl Walks Into A Bar a jak to tak vypadá, natáčení už má za sebou a jenom se těší na premiéru, jelikož se už objevil i trailer, ve kterym se ale bohužel mihne jenom dvakrát.. asi to nebude žádná velká role, ale já stejně doufam, že aspoň propagace bude veliká, ale vzhledem k tomu, že tam hraje například Danny DeVitto nebo Zachary Quinto, tak by měla být :))

Alexis Bledel - The Conspirator - Trailer

5. února 2011 v 18:00 | Matulinka
Konečně se objevil i trailer k očekávanému filmu The Conspirator, který je takovým prvním "pořádným" filmem Alexis Bledel po hitu Sesterstvo putovních kalhot. Alexis se tu vrací k roli ženy v době 19. století (jako ve filmu Tajemství nesmrtelných) a to rovnou ve velkém po boku Jamese McAvoye a Robin Wright, která si ve filmech zahrála už třeba s Blake Lively nebo Edem Westwickem. Pokud jde o trailer, tak ten vypadá úžasně, mají to tam skvěle sestříhané, Alex se tam bohužel mihne jenom jednou..

Alexis Bledel na 500. představení Love, Loss And What I Wore

5. února 2011 v 17:53 | Matulinka
Alexis se po dlouhé době objevila někde na veřejnosti. V minulém článku jsem psala, že momentálně účinkuje v broadwayském muzikálu Love, Loss And What I Wore. Na jeho 500. představení samozřejmě nemohla chybět. Spolu s ní tam byli její seriáloví prarodiče z Gilmore Girls Kelly Bishop a Edward Hermann..Lauren Graham tam bohužel nebyla. Kromě nich tam byla ještě její kolegyně z Sesterstva putovních kalhot America Ferrera. Sama Alex tady vypadala krásně. Sice byla oblečená jednoduše, zato ale vkusně a elegantně. Taky jsem ráda, že má opět ofinku, podle mě jí sluší :))

AlexisFan_001.jpg

Alexis Bledel - Rozhovor pro New York Post

3. února 2011 v 18:54 | Matulinka
alexis bledel
Jméno: Alexis Bledel
Věk: 29
Místo bydliště: Brooklyn
Zaměstnání: Herečka. Účinkuje v broadwayské hře Love, Loss and What I Wore v divadle Westside od 12. ledna do 13. února.

Kdo je Vaším nejoblíbenějším Newyorčanem, žijiícím nebo mrtvým, skutečným nebo fikčním?
John Lennon. Když přemýšlím nad těmi věcmi, které hýbali New Yorkem během těch devíti let, co tu žil, vidím tu energii, se kterou si hrdě stál za svým názorem, za svou myšlenkou míru, kterou energicky rozesílal do celého světa.

Jaké je nejlepší, co jste kdy v New Yorku jedla?
Pizza z pece. Tak delikátní, lehce připálená a lehká, jen s česnekem, sýrem ricotta a s čerstvou bazalkou od Lucaliho, nebo s olivovým olejem, aragulou a šunkou u Otta. Ulice Johna Bleeckera... všechno na menu je dobré. U Roberta je to také úžasné.

Jednou větou, co vlastně děláte celý den?
Předstírám, že jsem někdo jiný v kolaboraci vypravěčského úsilí.

Jaká byla Vaše první práce v New Yorku?
Focení pro časopis Seventeen, když mi bylo 14. Bylo to o vlasech a make-upu a já skončila s trochu podivným dredatým účesem.

Jaké představení jste naposledy viděla na Broadwayi?
Promises, Promises. Skutečně se mi to moc líbilo. Bohužel, Kristin Chenoweth tu na téhle show nebyla, ale její náhradnice, Sarah Jane Everman, byla okouzlující a hrála moc dobře s Sean Hayesem. On byl v té roli absolutně snový. Jeho komediální načasování bylo naprosto bezvadné a vypadalo tak snadně.

Dáváte peníze žebrákům?
Někdy. Ale je těžké nepřispět, když ti jsou ti lidé handicepovaní tak moc, že nemohou sehnat práci, nebo když se někdo snaží prodat vlastnoruční výrobek nebo muzikální talent.

Jaké máte ráda pití?
V zimě mám ráda doušek Jamesona.

Jak často si připravujete své vlastní jídlo?
Většinou každý den. Snažím se jíst velmi zdravě, organické, místní jídlo, takže končím tak, že si připravím své vlastní jídlo, než že jdu ven. Preferuji jít ven na drink, protože v tomhle případě můžete o něco lépe kontrolovat, co je ve vaší sklence, ne ovšem ve vašem jídle.

Jaký je Váš oblíbený lék?
DayQuil.

Co leží na Vašem sofa?
Mnohobarevný marakéšský hadrový koberec.

Kolik peněz je až příliš za účes?
Je to relativní, podle toho, kolik utrácíte za ostatní věci, ale 150 dolarů vypadá jako hodně.

V kolik chodíte spát?
Ve dvě v noci, nebo nějak tak.

Co preferujete, staré Times Square nebo nové Times Square?
Ze zásady se snažím vyvarovat se Times Square, protože je tam vždycky hromada lidí, ale myslím, že preferuji tu starou verzi, protože cítím jistou nostalgii k okamžiku, kdy jsem to viděla poprvé (což bylo pravděpodobně na stejném výletu jako focení pro Seventeen). To, že jsem tam stála, přimělo mé srdce bít o něco rychleji... nebo možná proto, že jsem byla nervózní, aby do mě z boku nenarazilo auto.

Co si myslíte o Donaldu Trumpovi?
Ráda bych věděla, jestli tancuje nějaký speciálním způsobem.

Co nejvíc nenávidíte na životě v New Yorku?
Sněhové bouře.

Kdo je Vaším smrtelným nepřítelem?
Stroj v mé posilovně. Nenávidíme se navzájem.

Kdy jste naposledy řídila auto?
Před osmi měsíci, když jsem byla naposledy v LA na schůzkách. Nemám ráda řízení a bývala jsem trošku nebezpečná na silnicích, protože jsem měla tendenci chodit pozdě. Teď jsem si udělala předsevzetí, nechat si hodinu a půl času kamkoli pojedu.

Jak na Vás zapůsobil pád burzy na Wall Street?
Měli by pracovat chvíli pomaleji. To je vše, co mohu dodat ke své všeobecné zmatenosti, co se děje ve světě obchodu.

Times Post nebo Daily News?
Timesy.

Kam chodíte, abyste byla sama?
Plavat.

Co z člověka udělá Newyorčana?
Stanovisko.

ZDROJ: nymag.com

UPOZORNĚNÍ


Alexis Bledel - Top 5 Dresses of 2010

5. ledna 2011 v 19:03 | Matulinka
Další, komu udělám žebříček nejlepších outfitů za rok 2010, bude Alexis Bledel..tak to zkoukněte a určitě napište i svuj názor ;)

5. místo

AlexisFan_005.jpg

Outfit, ve kterém se ukázala na přehlídce časopisu Elle na Newyorkském týdnu módy. Alex se tu díkybohu vzdala zvláštních módních kombinací a přišla v zaručené klasice, kterou trošku ozvláštnila červenými lodičkami a psaníčkem s leopardím potiskem :))

Alexis Bledel na prknech Broadwaye!

17. prosince 2010 v 13:52 | Matulinka

Již bylo potvrzeno, že se Alexis Bledel přidá k mnoha svým kolegyním a stane na prknech Broadwaye ve hře Love, Loss and What I Wore.

Bývalé Gilmorovo děvče bude mít hlavní roli z 12. na 13. ledna a přidá se tak k dříve potvrzeným hercům jako Pauletta Washington, Anita Gillette a Judy Gold. Další z nových hereckých přírůstků budou oznámeny později.


Oficiální twitter Alexis Bledel

4. prosince 2010 v 16:52 | Matulinka

Tohle by měl být oficiální twitter Alexis Bledel, píšu měl by být, protože nikdy nic není stoprocentní, ale podle všech zdrojů a fanstránek o Alex, je to opravdu ona. Co jsem to tak zkoukla, tak je docela aktivní, i jsem tam viděla, že si klidně bude psát i s fanoušky, ale je tam taky hodně odkazů na charitu..

Alexis Bledel on set 6

29. října 2010 v 15:40 | Matulinka
A další fotky z natáčení Violet & Daisy, tady je Alexis i se svojí kolegyní z filmu Saoirse Ronan a v tom bílém kabátku už vypadá o moc líp, než minule :))

Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Alexis Bledel on set 5

29. října 2010 v 15:37 | Matulinka
Fotky ze 13. října z natáčení jejího nového filmu Violet & Daisy, kde se Alex opět objevuje s ofinkou..na fotkách má jakýsi podivný bílý komplet, ale jinak jí to moc sluší. Já osobně jsem na ten film pořádně zvědavá a vy?

Klikněte pro zobrazení původního obrázku

 
 

Reklama