Gilmore girls-Gilmorova děvčata

Lorelai Gilmore & Her lovers fanvideo - When We Collide

1. srpna 2011 v 19:16 | Matulinka
Pravděpodobně už jste videama ode mě přesyceni, ale pokud ne..věřte nebo ne..našla jsem další dokonalej kousek :D je od mý oblíbený autorky fanvideí (líbí se mi, jak jsou její videa zbarvený :)) ) tohle je opravdu opravdu perfektní. Ukazuje to celou cestu Lorelai až k Lukovi, začíná to výbornou poznámkou Sookie, že bude "randit se všemi muži, kromě něj" a dál to pokračuje od Maxe ke Chrisovi a konečně pak i k Lukovi. Je to fakt skvěle dějově postavený..trochu Best of jejích vztahů. Akorát škoda, že tam neni taky Jason, toho já měla radši víc než třeba Maxe..


Luke a Lorelai fanvideo - Down

1. srpna 2011 v 17:03 | Matulinka
Dobře, přiznávam, že prožívam malou fanvideo mánii, ale co se dá dělat :D už jenom když se podívam na svuj dess, tak mam chuť zkouknout asi tak milion videí :D taky vim, že u každýho videa tvrdim, jakej je to klenot, ale já bych jsem přece ani nic jinýho nedávala :D navíc, moc opravdu dobrejch videí s párem Luke a Lorelai není..nechápu proč..takže když se objeví něco nového a takhle kvalitního, tak se to skoro rovná zázraku..a na zázrak se přece musíte podívat ne? ;)


Rory a Logan fanvideo - Goodbye

1. srpna 2011 v 16:56 | Matulinka
Ano, přivítejte změnu! :D moc videí s párem Rory a Logan tu nemám, i když tenhle pár taky rozhodně patří mezi moje oblíbence..sice nedosáhne na úplnou špičku, ale.. :D v tomhle videu moc efektů nenajdete, ale i tak vás určitě okouzlí..už pomalu omrzelo pořád vychvalovat písničky, ale co naděláte..když jsou tak pěkný :D a tahle se k nim textově moc hodí :)) vlastně je to celý o jejich rozchodu a o tom, jak si řekli sbohem, ale neni to ten typ plačtivýho videa, spíš takový to video, kde je příslib dobrého konce ;) no to byste museli vidět :))


Gilmore Girls fanvideo - Corner of the World

1. srpna 2011 v 16:09 | Matulinka
Obvykle nemám moc v lásce cast videa, ale tohle je prostě kouzelný. A to hlavně díky tý písničce, která je taková... roztomilá :D myslim, že jsem ji jednou slyšela i v seriálu.. každopádně je v tom videu to nejlepší z nejlepšího, plus je to celý ještě tak růžovou fialovo zbarvený a už jsem se zmiňovala o tý úžasný písničce?? :D oceňuju i to, že tam nejsou ty tuctový záběry, co najdete v každym druhym videu, ale takový, který už si třeba ani pořádně nepamatujete..tudíž vás tohle dílko prostě nemůže nudit ;)


Lauren Graham a Alexis Bledel - Rozhovor pro EW (Citát)

29. října 2010 v 15:57 | Matulinka
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Jejich typická slovní výměna :D

Myslíte si, že by Luke a Lorelai měli mít dítě?

Alexis: Myslím si, že ano.

Lauren: Oh, vážně? Ano, pravděpodobně.

Alexis: Možná, jako dvě.

Lauren: Dvě? Oh nebesa, jdeme na to nějak hopem, vždyť jsme neměli ani svatbu.

Alexis: Dobře, to je to, co publikum chce.

Lauren: Dobrá, okey.. hey, pravděpodobně jsme se vzali v prvním roce. Show skončila před třemi lety. První dítě jsme měli v druhém roce a dítě dva ve třetím. To je co Alexis říká a já jsem velmi ohromená z mých batolat.

UPOZORNĚNÍ

Lauren Graham a Alexis Bledel opět pohromadě před kamerou

29. října 2010 v 15:46 | Matulinka
Po tolika letech se tyto dvě Gilmorova děvčata opět sešli před kamerou, a to proto, aby se oficiálně vyjádřili k stále množícím se zprávám o chystaném GG filmu..no vlastně ten rozhovor natočili při focení pro časopis Entertainment Weekly a to natáčení byl jenom takovej bonus, ale stejně..prostě je hezký, vidět je zase pohromadě, jakoby se ani nic nezměnilo, je na nich vidět, že si pořád dobře rozumí :))

Gilmore Girls - Nové fotenky z oslavy 100. epizody

5. dubna 2010 v 15:27 | Matulinka
Fotenek z oslav neni nikdy dost..obzvlášť, když se tak povedly =o))

Gilmore Girls

Film Gilmore Girls? Prý bude =o))

13. února 2010 v 16:54 | Matulinka

Marc Malkin z E! Online mluvil S Alexis Bledel na čtvrtečním presentačním turné The Good Guy. Ptal se jí jestli budou Gilmorova děvčata jejím dalším projektem a na její milostný život. Tohle napsal:

Představte si to, film Gilmorova děvčata!
Možná se na tom zrovna nepracuje, to ale neznamená, že se to jednoho dne nemůže stát.
Ostatně, Alexis Bledel, která hrála dceru Lauren Graham, Rory Gilmore, řekla, že by to ráda otevřela..

,,Nevím, jaký příběh ještě zbývá odvyprávět,"řekla mi v rámci rozhovoru v hotelu Four Season nyní 28-letá Bledel, ,,ale nemůžu se dočkat, až si přečtu scénář."

Mohla by být nyní Rory matkou?
,,Oh můj bože, těhotenské břicho! Dokážete si to představit," říká Bledel se smíchem. ,,Vždycky jsem si myslela, že se to stane v seriálu. Když Lorelai otěhotněla tak brzy, myslela jsem si, že se to tak stane i mojí postavě, protože měla všechny ty přítele. Rory vždycky měla přítele."

A když mluvíme o přítelích, Bledel hraje v novém filmu The Good Guy mladou Newyorčanku, která našla lásku svého života (Scott Porter), který je dobrý podfukářský irigátor.

Bledel říká, že nikdy s nikým podobným nerandila a dodala, že její láska není tak "vzrušující" jako ta filmová. Právě dodělala film The Conspirator režírovaný Robertem Redfordem, kde v období po válce kvůli Marii Surrat je pouze jedinou ženou mezi osmi zatčenými a obviněna víceprezidentem a sekretariátem státu ze zosnování atentátu na prezidenta Lincolna.

Bledel občas miluje natáčení akčních filmů. ,,Jsem sporotovní," usmívá se. ,,Ale dokonce i když nejsem akční hrdina, můžu být jako jeden z těch techniků." Také myslela na divadlo. ,,Nevím, ale myslím, že se vidím na nějaké velké Broadwayské scéně, jak zpívám," řekla Bledel. ,,A myslím, že nějaká dramatická role by byla skutečně cool."

ZDROJ: au.eonline.com


Gilmorova děvčata mezi Top 10 Shows

23. prosince 2009 v 17:11 | Matulinka

Gilmorova děvčata byla jmenována v Canadian Press mezi 10 nejlepšími show za tuhle dekádu. Tohle napsali o show, která běžela po sedm let:

Gilmorova děvčata (2000- 2007)- Argument od skeptiků Gilmorových děvčat je většinou stejný: skuteční lidé takhle nemluví. A ne, krkolomné blábolení, které se odehrává mezi všemi postavami je jako vystřižené z bláznivých komedií ze 40. let, to není realistické. Ani Stars Hollow, útulná, nemožná idyla Connectticutské vesničky, kde se show odehrává, jednoznačně doplňuje tu bizarnost- láskyplnou koncepci všech postav. A samozřejmě, to dělá tu neuvěřitelnou radost. Svobodná matka Lorelai Gilmore (Lauren Graham) a její perfektní dcera Rory (Alexis Bledel) jsou pedantsky načrtnuté po všech sedm sérií, cítí se jako staré přítelkyně, každý triumf a chyba přispívá k jejich souznění. A zatímco duo matka- dcera působí až klišovitě, tak se sem tam míhají dialogy, život se odvíjí pomalu, jak se Gilmorovi potýkají s profesionálními zklamáními, vztahy se rozplétají s nelehkými otázkami každé rodiny, kde je skutečně nemožné najít východisko. Ale i přesto, že se najde několik reptalů, kteří to odsuzují jako naprosto neskutečné, tak show dokonale popisuje frustrace a radosti každodenního života. Gilmorova děvčata se řadí mezi nejlepší televizní počiny historie.

Také v Entertainment Weekly byla Gilmorova děvčata jmenována mezi 10 nejlepšími show této dekády a napsali tohle:

Děkujeme vám, rychle mluvící Lorelai a Rory Gilmore za příklad krásného vztahu mezi matkou a dcerou, kde nechybí láska, trpělivost a spousty hektolitrů kávy.


Gilmore Girls - Stage 12 alias Stars Hollow

26. listopadu 2009 v 19:22 | Matulinka
Vlastně za celou dobu, co mam blog, jsem se nikdy nevěnovala jedné z nejhlavnějších hvězd...městečku Stars Hollow..teď to napravim..=o))

Působí to tam fakt věrohodně, takže by nikoho ani nenapadlo, že velmi realistické městečko je ve skutečnosti pouze uměle vytvořený společností Warner Bros na place 12. Zajímavostí je, že na stejném místě se natáčela třeba Casablanca, Dům voskových figurín nebo Batman...ze seriálů kromě Gilmorových děvčat ještě populární Pohotovost.

Dnes je to tam skoro k nepoznání...chybí charakteristický altán uprostře náměstí, domy jsou přemalovány (např. Lukovo bistro je na červeno) nebo dokonce přestaveno..co zůstalo je povedený kostelík a budova, která v GG měla funkci střední školy, kterou navštěvovala Rory Gilmore.

Tady ještě pár foteček, které někdo pořídil 17. listopadu 2009, když byl na exkurzi ve studiu WB.


HQ

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Tvůrkyně Gilmore Girls- Amy Sherman Palladino "Film bude"

21. listopadu 2009 v 15:57 | Matulinka

,, Chtěla jsem jiný konec pro Rory," přiznává Amy Sharman- Palladino. ,, Chtěla jsem pro ni jiný druh životní cesty....šla na si prožít vlastní dobrodružství, zatím jsem poslední sérii neviděla, ale slyšela jsem o tom od jiných lidí."

,, Všechno se může stát, jsem v kontaktu s Lauren Graham i s Alexis Bledel. Jestliže máte příběh k vyprávění, pak si absolutně myslím, že se ho dozvíte. I kdyby jen v zadí linii."

,, Když jsem si myslela, že se to nikdy nestane, tak jsem to řekla 'Je konec' řekla 'Chtěla bych to pro tebe udělat kamarádko', ale já jí o to neřekla, protože si myslím, že krása Gilmorových a krása rodinných vztahů ukazuje, že by ten příběh nikdy neskončil. Dokud tu jste vždycky prožíváte bitvy se svou rodinou. Tyhle věci se nikdy nevyřeší, bez ohledu na to, kolik terapií proděláte. Po deseti letech je tu stále plno nápadů, které si žádají ztvárnění."

Amy také připustila, že je tu pořád reálná šance alespoň na film o Gilmorových děvčatech právě z toho důvodu, že si přála jiný konec. Tak uvidíme...

Gilmorova děvčata - Promo 1. série (Nové Photenky)

28. září 2009 v 14:10 | Matulinka
Zatím tady nezveřejněné promo fotenky 1. série Gilmore Girls.

imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Alexis Bledel & Lauren Graham premiere 1

30. července 2009 v 16:10 | Matulinka
16.července přišla Alexis Bledel podpořit svou bývalou hereckou kolegyni z Gilmorových děvčat Lauren Graham na premiéru jejího nového filmu The Answer Man, který se promítal v New Yorku. Obě vypadaly naprosto dokonale a bylo hezký, vidět je zase obě spolu.


Gilmore girls - 5.série (2 nová proma)

9. července 2009 v 12:33 | Matulinka
Přidávam ještě dvě promky z 5.série Gilmorových děvčat. Tuhle řadu mam asi nejradši, škoda, že jí vůbec nedávaj...=o((


Gilmore girls - 1.série (2 nová proma)

9. července 2009 v 12:29 | Matulinka
Dvě zatím nezveřejněná proma k 1.sérii Gilmorových děvčat. Je vidět, že se za těch sedm řad obě herečky změnily, obzvlášť Alexis Bledel, tady je ještě taková dětská...

Gilmore Girls - Promo 7.série (Dosud nezveřejněné)

6. května 2009 v 12:26 | Matulinka
Zatím nezveřejé promo fotenky Alexis Bledel a Lauren Graham pro 7.sérii Gilmorových děvčat.


Gilmorova děvčata - Promo 3.série (zatím nikde nezveřejněné)

22. dubna 2009 v 16:06 | Matulinka
Stále častěji se teď vynořují promo fotečky Gilmorových děvčat, které nebyly zatím nikde zveřejněné!! Já tady zatím dávam 4 fotečky ze 3.série =o))


Gilmore Girls - 17th Annual TCA Awards

6. dubna 2009 v 19:26 | Matulinka
Společná fotečka některých herců z Gilmorových děvčat ze sedmnáctého udílení cen TCA v roce 2001.


Alexis Bledel & Lauren Graham photoshoot 3

15. ledna 2009 v 18:08 | Matulinka
Fakt nádhernej shoot od Justina Sephense.Sice ho tu už jednou mám,ale sehnala jsem nějaký nový fotenky,tak se na ně můžete juknout =o))Filming Gilmore Girls

6. ledna 2009 v 19:11 | Matulinka
Fotenky z natáčení dílu,který dávali dneska na Nově Cinemě.Rory s Paris a Janet odjela na Floridu,kde se líbala s Paris a potom opilá volala Deanovi.Lorelai dostala od Jasona klíč k jeho bytu a potom vyzvedla Luka z vězení,kam se dostal potom,co se pokoušel rozbít auto Nicolina milence. 
 

Reklama