Hayden Panettiere

Hayden Panettiere premiere 1

22. února 2010 v 18:11 | Matulinka
Tk co, koukali jste se včera na Bravo Girls: Všechno nebo nic? Já ju, ae jenom chvíli, ptz pak jsem samozřejmě musela fandit těm našim klukům v hokeji..fakt škoda, že jsme to prohráli, ptz jak dali ten třetí gól potom, co Jágra faulovali to bylo vážně nefér =o// Au nebudu tu přece psát o hokeji =oD Zpátky k Hay, takže, jak jsem jí v tom filmíku viděla, tak jsem dostala chuť něco o ní přidat =o)) Tyhle fotenky jsou z 26. ledna z premiéry Temple Grandin, Hay tady v těch šeříkových šatech vypadala moc krásně =o))

Hayden Panettiete - Valentýnská hororová historka

13. února 2010 v 18:52 | Matulinka

,,Vzpamatovávala jsem se z těžkého rozchodu a trávila jsem den v restauraci, která se jmenovala Birds, kde měli Antivalentýnskou party. Mohli jste zvedat transparenty s nápisy NENÁVIDÍM HO nebo BUDE ŽRÁDLEM MÉHO PSA a dělat panenky vodoo svého ex a propichovat je."

ZDROJ: usmagazine.com

Hayden Panettiere - Z blondýnky zrzka

25. ledna 2010 v 19:45 | Matulinka
Veřejnost byla škována, když viděla nový přeliv Hayden Panettiere. Californská dívka byla spatřena na letišti v Miami se svým rudým účesem. Svůj čas v Miami trávila se svým údajným přítelem Wladimirem Klitschko. Kritikové byly šokováni, z krásné blondýnky se stala obarvená zrzka. Někteří tvrdí, že jí tento odstín barvy nelsuší, a že měla zůstat blondýnkou.
Hayden hraje v Hrdinech, televizní sérii a taky si zahrála ve filmu Bravo Girls: Všechno nebo nic a I Love You Beth Cooper.
Co myslíte vy?
ZDROJ: dailyworldbuzz.com

Hayden Panettiere photoshoot 2

18. ledna 2010 v 18:24 | Matulinka
Tenhle shootík jsem objevila čistě náhodou..je takovej hodně průměrnej a rozhodně nepatří mezi její nejlepší..ae na druhou stranu ani mezi ty nejhorší =o))

Hayden Panettiere - ,, Zamilovala jsem si natáčení lesbického líbání v Hrdinech"

11. ledna 2010 v 17:52 | Matulinka

Úžasná hvězda Hrdinů, Hayden Panettiere bude zamlžovat naše obrazovky líbáním se s dívkou v nové sérii amerického hitu.

A 20- letá herečka přiznala, že natáčení těchto scén milovala.

Její postava, roztleskávačka Claire Bennett, jde na univerzitu, kde se seznámí se svojí novou spolubydlící Gretchen- Madeline Zima z Californication fame, která rychle vzplane láskou ke kouzelné blondýnce.

Hayden řekla: ,, Claiřina spolubydlící je jejím nejvýznamějším vztahem v této sézóně, protože konečně našla něco, co měla se Zachem, jejím kamarádem v první sérii, důvěrníka, kterému se může svěřit se svým tajemstvím.

,, Před tím nikoho takového neměla.

,, Než přišla Gretchen a stala se mým člověkem.

,, Je to velmi zajímavý vztah, protože je tam hodně flirtování s 'Jsme kamarádky? Jsme víc? Cítím k tobě něco takového?' Tam je ten vztah teď a já nemám ponětí, kam to povede dál.

,, Absolutně si užívám hraní tak komplikovaného vztahu. Oh, yeah.

,, Políbila jsem dívku a líbilo se mi to. "

ZDROJ: dailyrecord.co.uk

Hayden Panettiere 31. 12. 2009

4. ledna 2010 v 18:42 | Matulinka
Paparazzi zastihli Hayden Panettiere na miamském letišti evidentně v dobré náladě..aby ne, když to bylo na Silvestra =o)) Její outfit tady komentovat nebudu..je jasný, že když někdo letí letadlem, tak nebude vypadat nijak úžasně, ae do tý její kabelky jsem se hned zamilovala..já jí někde potkat, tak se jí hned zeptam, kde ji koupila...i když bych na ní asi neměla..ae tak co, je dobrý to vědět XD

Hayden Panettiere - Scany z TV Guide

14. prosince 2009 v 18:23 | Matulinka
Asi rok starý číslo časopisu TV Guide, kde se objevila i Hayden (ae taky je tam třeba i článek o Joshovi =o)) v podstatě se tam nepíše nic novýho, zase něco o Hrdinech...XD

HQ

imagebam.com

imagebam.com

Hayden Panettiere - Party pro oslavu kolekce Jimmy Choo pro H&M

7. listopadu 2009 v 15:20 | Matulinka
Hayden Panettiere se 2. listopadu objevila na party pořádané za účelem uvedení kolekce slavného návrháře Jimmyho Choo pro H&M. Hayden tu zvolila poněkud jiný styl, a řekla bych, že se jí to zrovna moc nepovedlo...ae nevypadá zas až tak špatně...

Hayden Panettiere řekla, že lesbické líbání bylo vzrušující

16. října 2009 v 19:07 | Matulinka

Herečka z Hrdinů Hayden Panettiere řekla, že si lesbické líbání, které dělal pro show, užívala a získala novou " vzrušující " zkušenost.

Herečka, která v hitu BBC2 hraje Claire Bennet, se podělila o svou seriálovou romanci s její spolubydlící Madeline Zimou.

Hayden (20) řekla: ,, Bylo to vzrušující! Když jste mladí, experimentujete a užíváte si to. "

,, Popravdě je člověk, do kterého se zamilovala, protože jí to uspokojovala a je to její nejlepší kamarádka. "

ZDROJ: primetime.unrealitytv.co.uk

Hayden Panettiere - Show Jimmyho Kimmela

3. října 2009 v 17:39 | Matulinka
Fotenky z 1. října z příjezdu Hayden Panettiere do show Jimmyho Kimmela....jak to tak vypadá, tak si Hayden oblíbila farmářský styl =o))

imagebam.com

Hayden Panettiere prý randí s Kevinem Connollym

26. září 2009 v 17:08 | Matulinka

Hvězda Hrdinů Hayden Panettiere prý randí s hercem Kevinem Connollym. Oba se okolo sebe hodně potloukali na nedávném předávání cen Emmy a byli viděni, jak se spolu drží za ruce.

Hayden (20) byla nedávno nařčena, že chodí s bývalým přítelem Lindsay Lohan, Harry Mortonem. Ovšem, hvězda Entourage (HBO) Connolly lépe zapadá do typu Hayden, má ráda starší muže.

Jednou řekla: ,, Nerandím s muži stejného věku, jako jsem já. Hledám pravého muže, vždycky jsem říkala, že chci čtyři děti- miluju děti. Milovala bych být matkou a mít rodinu.

Kevin naposledy prožíval romanci s Hayley Duff.

ZDROJ: sawfnews.com

Hayden Panettiere - Emmy Awards 2009

22. září 2009 v 19:51 | Matulinka
Hayden na předávání cen také zvolila šaty červené barvy od J. Mendela, nebyly špatné, ae podle mě nic extra okouzlujícího, narozdíl od jejího účesu, ten se mi moc líbil =o))

Hayden Panettiere - " Stále se musím učit"

21. září 2009 v 17:33 | Matulinka

Hayden trvá na tom, že i když nešla na univerzitu, tak jí nedělá problém hrát vysokoškolského studenta.

Sexy herečka z Hrdinů započne své vysokoškolské studium v další sérii tohoto televizního hitu a ačkoli Hayden nemůže čerpat z vlastní zkušenosti, věří, že život jí dal novou cestu ke vzdělání.

,, Trávím spoustu času se zářivými, talentovanými a zralými lidmi. Mám privilegium vést s nimi dlouhé a velmi intelektuální hovory a někdy jen sedím a poslouchám," řekla Showbiz Spy.

,, Je to lepší forma vzdělání. Nesedím sice spoustu času za školní lavicí, ae stále se vzdělávám. "

Jenom taková poznámka, když na to nebude mít papír, že to umí, tak jí to stejně skoro k ničemu nebude....

Hayden Panettiere & David Boreanaz budou přítomni na předávání cen Emmy

19. září 2009 v 17:35 | Matulinka

David Boreanaz a Hayden Panettiere jsou mezi posledními uvaděči na 61. předávání cen Emmy.

Herci, oblíbení za své osobní role v Angelovi a Hrdinech doplní tak Patricii Arquette, Jona Cryera, Jennifer Love Hewitt, Roba Lowa, Tracy Morgan, Boba Newharta, Joshe Radnora a Cobie Smulders na této události.

Je to pouze prohlášení Tiny Fey a Jona Hamma, kteří budou dodávat trofeje v průběhu předávání.

Akce proběhne zítra a živě ji bude vysílat stanice CBS mezi 20. - 22. hodinou.

Hayden Panettiere na Teen Choice Awards 2009

17. srpna 2009 v 17:02 | Matulinka
Hayden Pannettiere tady jako pravá od Matela..což ale není urážka, spíš naopak. blondýnkám prostě jemná růžová sluší a Hayden udělala moc dobře, že se nebála barbienkovského nařčení....ty šatičky jí dodali jemnost a určitě jí odlišily od dam v černém, které momentálně vládnou ve svých šatičkách awardům. I Hayden předávala jednu z cen a dokonce sem zaslechla i něco v tom smyslu, že i něco vyhrála, každopádně byla určo nominovaná za seriál Hrdinové.

Na fotečkách je s Vanessou Anne Hudgens, Zacem Efronem a ještě nějakou herečku, jejíž jméno mi nějak uniklo...

Hayden Panettiere bojuje za velryby

24. června 2009 v 15:07 | Matulinka
Zhruba před 6 měsíci se Hayden Panettiere a Rybářské organizace daly dohromady s SocialVibe, aby získali jeden milion podpisů do exkluzivní petice za zastavení zisku za velrybářství po celém světě. Petice si získala hodně pozornosti, zejména u Mezinárodní velrybářské komise. Po organizaci, která přinesla hodně velrybářských zákonů a získali přes 162 000 podpisů, uznali tuto petici za rozsáhlou. Další roky jsou tu již s vyhlídkou na milion. Za jeden rok jsou schopni získat přes 800 000 podpisů- to lze zvládnout!

ZDROJ: socialvibe.com

Hayden Panettiere - MTV Movie Awards 2009

11. června 2009 v 19:05 | Matulinka
Jako vždycky sem po ceně dávám nějaké fotečky hvězd, které se jí zúčastnily. Letos tam byli (z těch, o kterých tu mám rubriku) jen Hayden Panettiere, Kristen Bell a Zac Efron. Takže teď tu jsou fotečky Hayden, ty další přibudou pozdějc.

Hayden Panettiere 15.května 2009

3. června 2009 v 13:25 | Matulinka
Pár foteček Hayden Panettiere na nákupech. Taky jsem někde četla, že prý ona a Milo už nejsou spolu, což je trochu škoda, ptz jim to docela slušelo. Zas nadruhou stranu se teď Milo může aspoň vrátit k Alexis Bledel =o))

Hayden Panettiere - Zlaté Glóby 2009

17. ledna 2009 v 12:24 | Matulinka
Hayden Panettiere také uváděla kousek ceremoniáou a to společně se svým přítelem Milem Ventimigliou (předtím Milo chodil s Alexis Bledel).

Hayden photoshoot 1

24. července 2008 v 17:33 | Matulinka
Hayden je tu jako zpěvačka.Pro někoho je to možná překvapení,ale Hayden vážně umí zpívat.Její asi nejznámější song se jmenuje I Still Believe a já musím říct,že je fakt povedenej.
 
 

Reklama