Kristen Bell

Kristen Bell podpořila Gorilla Doctors of Africa

11. listopadu 2013 v 22:45 | Markét

Přesně před týdnem se Kristen Bell objevila po boku svého manžela Daxe Sheparda na benefiční akci Gorilla Doctors of Africa. Přičemž objevila není úplně výstižné, protože ona sama akci moderovala.


Celý gala večer se konal v Beverly Hills v Ace Gallery. Cílem bylo shromáždit dostatek finančních prostředků pro neziskovou organizaci Gorilla Doctors of Africa, která se sestává z veterinářů, kteří se vydávají do Afriky, aby zde pomáhali ohroženým druhům goril v návratu do volné přírody.


Dá se říct, že Kristen se pro tuto událost opravdu vyfikla, když to vezmeme odspodu, tak boty jsou od YSL, sukně od McQueena, psaníčko od TheEternal, top od L'Agence a náhrdelník od Ashlee Pittman. Moc se mi líbí i účes a líčení..už je to opět stará dobrá Kristen :) skoro si říkám, že natáčení Veronicy Mars mělo začít až někdy teď a ne těsně po porodu.
Kristen Bell pro Flare: "Mohla být lahví vody v mém břiše, to jsem k ní cítila během těhotenství"

6. listopadu 2013 v 18:46 | Markét

Kristen Bell bude v prosinci 2013 na titulce časopisu Flare..teď malá ukázka z článku ;)


O jejích obavách z role matky: Už během těhotenství jsem se zcela upřímně ptala Daxe, jestli je možné, abych ji milovala stejně, jako své psy. A musela jsem to vážně, já miluju své psy, jsou to mé děti. Lidi si zamilovávám, když je znám a ji jsem neznala. Klidně to mohla být lahev vody v mém břiše, to jsem k ní během těhotenství cítila. Ale během 24 hodin od chvíle, co jsem ji porodila, mi mé hormony přegramovaly mé pocity vůči ní.

O její a Daxově detroitské minulosti: Dax a já bychom během střední nebyli přátelé. Byl závislý na drogách a byl divoký a já jsem byla hodná holka, co chodila do katolické školy. Také je o pět let starší, než jsem já a žil v Milfordu, což je asi jako řiď-svůj-traktor-na-7-11-z-Michiganu a já jsem bydlela blíže centru.

O tajemství silného manželství: Hlavní pravidlo je "zkontroluj si přede dveřmi své ego a buď na pozoru, pokud se ten druhý vymkne". Když jsem umělci, všechno je marnivé a narcistické. Vemte si: moje kariéra, strategie, co se za ní skrývá, další věc, kterou chci prorazit, můj photoshoot, jak jsem hrála v akční scéně, moje premiéra. Takže se moc snažíme být ve zbytku života obyčejnými lidskými bytostmi.


Kristen Bell - Flare Magazine


ZDROJE: animace z tumblr od rping-gifs-for-you, text je překlad z kristen-bell.org, fotografie z JustJared.com


Kristen Bell na tiskové konferenci "Frozen"

6. listopadu 2013 v 18:30 | Markét

Novinka, o kterou jsem se s vámi ohledně Kristen ještě nepodělila je, že je součástí dalšího filmu - Ledového království, kde nadabovala jednu z postaviček. Název napovídá, že uvedení filmu se plánuje již na letošní Vánoce. K nám přijde do kin koncem listopadu a bude to trošku road movie, výprava skrz malebné zasněžené a zledovatělé kraje, na jejímž konci by se měla nalézt ztracená sestra hlavní hrdinky..nothing so special, but we'll see :)


Jelikož se premiéra blíží, tak už se uskutečnila i tisková konference, kde samozřejmě Kris nechyběla. Vypadala skvěle, už téměř shodila kila po porodu, což při její výšce určitě nebylo lehké, a vrací se do formy i co se stylu týče :)
Kristen Bell pro People: "Konečně ho můžu oslovovat, manželi."

6. listopadu 2013 v 18:09 | Markétimage


V říjnu bylo v domácnosti Bell-Shepard co slavit!


Dříve během měsíce Kristen Bell a Dax Shepard ukončili své tříleté zasnoubení, hvězda House of Lies řekla People: "Konečně mu oficiálně můžu říkat, manželi, což je opravdu úžasné."


Ale další oslavy jsou za rohem společně s Halloweenem, který bude pro jejich dceru Lincoln první.


"Tohle bude žhavé téma diskuse, protože to nechceme pokazit," prozradila Bell, jak její rodina plánuje kostýmy.


"Máme přátele, kteří vytvořili pro své děti naprosto fantastické kostýmy, takže se cítíme maličko pod tlakem... v domácnosti se ale děje spoustu věcí a ještě jsem nic nerozhodla."


Jedna věc je ale jistá, svátek bude významná věc, teď s Lincoln, nyní 7 měsíční, která je teď zahrnuta do všech aspektů hereččina života, dokonce i do natáčení.


"Hodně mě navštěvuje. Je to opravdu zábavné, když je někde poblíž dítě, každý se směje," říká a dodává, že najít rovnováhu mezi prací a rodinou pro ni nebyl těžké. "Je to jen o rozvrhnutí si času. Nebylo to pro mě těžké, protože své dítě miluje. Je moje nejlepší kamarádka."


Část rozhodnutí Bell a Sheparda dát Lincoln na první místo se týká i její ochrany před veřejností - nesdílejí její fotky.


"Naše dcera není veřejnou osobou. My jsme si to vybrali, dobrovolně jsme částí tohoto byznysu, ale ona ne," říká Bell. "Cítím, že to je velmi důležité a mojí prací číslo jedna je být matkou, která chrání její zájmy, ať jsou jakékoliv. Až vyroste, tak bude možná stydlivá a nebude chtít, aby její fotky byly všude. Tenhle životní styl pro ni nemusí být příznivý, a proto myslím, že je mou povinností ji chránit."


Navzdory statutu celebrit svých rodičů si tak Lincoln užívá bezstarostné dětství.


"Být dítětem je pro ni teď největším milníkem," říká Bell, která se nedávno spojila s Neutrogenou Naturals a The Nature Conservancy na podporu ochrany vody v měsíci říjnu v rámci kampaně "Každá kapka se počítá". "Pořád si strká něco do pusy a povaluje se, což by mohl být i adekvátní popis, jak i my s Daxem trávíme dny."


ZDROJE: text je mým překladem z people.com, animace z tumblr od captains-shipNovinky o filmu Veronica Mars z Comic-Conu 2013

29. července 2013 v 16:30 | Markét
V rubrice o seriálu si můžete přečíst průběh přivádění k životu tohoto vysněného filmového projektu. Teď už je víc než jisté, že se dočkáme pokračování, protože natáčení je v plném proudu a navíc už došlo i na propagaci v rámci Comic-Conu. Na CNN jsem našla hezký článek, kde je plno informací a taky rozhovor s Kristen Bell, který vám přeložím ;)
V roce 2007 byl seriál Veronica Mars zrušen po pouhých třech sezónách a nechal tak fanoušky lačnící po nějakém pořádném závěru. A zatímco Rob Thomas i Kristen Bell si už v tom roce zahrávali s představou filmu, zdálo, že ta možnost zemřela ve chvíli, kdy se studio obrátilo k projektu zády.


Ale fanoušci - Marshmallowni, jak jsou známí - si od producentů nenechali své milované postavy vzít podruhé a zachránili projekt tím, že věnovali téměř 5,7 milionu dolarů na kampani Kickstarteru, zatímco Warner Bros do toho vložil pouhé 2 miliony.


Film Veronica Mars se už nyní natáčí a do kin by měl jít v roce 2014. Thomas, Bell a zbytek cast přijeli na Comic-Con, aby s fanoušky sdíleli první filmové záběry.


Veronica se zde vrací do svého rodného města Neptunu v Kalifornii kvůli srazu střední školy, který přivedl všechny staré postavy zpět dohromady. Záběry odhalují, že Veronica je nyní právníkem v New York City, rebel Weevil se usadil a oženil a roli ve filmu získala i Jamie Lee Curtis.


Bell se CNN mluvila během Comic-Conu o tom, jak moc pro ni role Veronicy znamená, co máme čekat od 2. série House of Lies a o tom, jak byli se svým snoubencem Daxem Shepardem příliš zaneprázdněni a nemohli se vzít.


CNN: Jak překvapená jsi, že momentálně natáčíš film Veronica Mars?
Kristen Bell: V momentě, kdy kampaň na Kickstarteru začala, jsem si myslela 'Samozřejmě, že se to stane. Přesně to se čekalo, že se stane'. Ale čím dál jsem byla od toho data, jsem si začínala říkat, jak přitažený za vlasy ten nápad je. Začínala jsem si uvědomovat velikost té naší pitomosti, o kterou jsme se pokoušli a díky bohu v ní i uspěli. Když jsme mluvili o zahájení našeho projektu na Kickstarteru, neměla jsem žádné pochyby, že dosáhneme našeho limitu, protože přesně to se diskutovalo na každém rozhovoru od chvíle, kdy seriál skončil. Stále jsem věřila, že je tu dostatečné množství zájmu, ale ani za milion let by mě nenapadlo, že ten limit tolik překročíme. Byla to důrazná reakce od fanoušků.


Bylo zajímavé vidět tě v jedné místnosti se všemi těmi podporovateli z Kickstarteru. Je pravda, že si řekla, že některé kreativní rozhodnutí ohledně filmu přesně odráží to, co by chtěli fanoušci?
Bez pochyb. Rob je jeden z nejlepších tv scénáristů, jací kdy byli. Hraje každému na notu, ať už je to publikum nebo on sám. Nepíše sobecky. Ví, co lidé chtějí vidět a dá jim to. Je jako hodně, hodně, hodně dobrý otec.


Dá ti ten film konečně pocit uzavřenosti projektu Veronica Mars?
Ne. Tohle by mohl být projekt na celý život. A mimochodem, byl by to skvělý život, kdyby to tak dopadlo. Není na to žádný návod, protože se to nikdy dřív nedělalo. Až na - a to jen tak nadhazuji - Star Trek tak dopadl. Nejdřív dělali TV show a potom devět filmů. Kdo ví? Proč bychom nemohli udělat pár filmů? Nebo pokračovat v jiných věcech okolo Veronicy. Je to záludné, protože smlouva s televizí vám dovoluje natočit pouze jednu epizodu v jiném seriálu. Koupí si vás. Jsem teď tváří House of Lies. Takže jediný způsob, jak se k Veronice vrátit je formou filmu.


A co kdyby to bylo na Netflixu?
Jsou tu nějaké skuliny, které prozkoumáváme.


Kdy začíná natáčení další řady House of Lies?
Nenatáčíme až do října. Premiéru to bude mít v lednu. Necháváme druhou sérii dál rozvíjet vztah mezi Donem a mou postavou. Vím, že se teď hodně mění příběhy a každý nadhazuje svoje nápady, ale já na tom nemám přílišný zájem, i když jsem pak samozřejmě nadšená. Postavy nejspíš začnou s napětím, protože si na konci minulé série vyznali lásku, což dá dobrý začátek nové sérii.


Když jsi začala natáčet House of Lies, bylo těžké znovu se ponořit do budování seriálové postavy potom, co jsi tolik věnovala Veronice Mars?
Ano, byla to výzva. I co se týče filmu, byla výzva znovu ztvárnit někoho, koho jsem byla zvyklá hrát po takovou dobu. Film je trochu o něčem jiném. Veronica je mi hodně podobná, ale nemyslím si, že bych byla tak frustrovaná. Bylo těžké hrát Jeannie, protože jsem znovu byla v televizi, ale nebyla jsem Veronica. Nemyslím si, že ve chvíli, kdy jsem si řekla, že nejsem Veronica jsem objevila nějaké skryté vlohy. Teď už je to snadnější, protože ji hraju už nějakou dobu. Ale žádná práce už nebude tak odrážet mě samou, tak jako Veronica Mars.


Otevřela Veronica Mars dveře dalším zrušeným seriálům?
Doufám, že ano. V Kickstarteru vidím skutečnou "sílu lidu". Když to lidé chtějí, udělají si to. To je krása veřejného financování. Doufám, že to otevřelo hodně dveří fanouškovským základnám, které nejsou spokojeny s tím, jak jejich milovaný projekt skončil, ale nemyslím si, že to nějak naruší celkový systém. Teď se mi líbí, že mým šéfem jsou fanoušci.


Je tu nějaký projekt, který bys na Kickstarteru podpořila, kdyby to bylo třeba?
The Newsroom. Byla bych prvním sponzorem.


Ty a Dax jste nedávno oznámili na Twitteru, že se konečně vezmete. Proč jste čekali, až budou uzákoněny svazky stejného pohlaví v Kalifornii?
Nebylo by mi příjemné uzurpovat si právo, které bylo odepřeno mým nejlepším přátelům. Chtěla bych, aby se za mě někdo postavil, kdyby mi někdo další upíral práva v zemi, která si zakládá na rovnoprávnnosti pro každého. Věřím, že homosexuální občané mají právno nejen na nálepku manželů, ale také na všechna práva, která se zatím skrývají. Je tu až 1100 práv, která jsou vám upřena, když nejste řádní manželé. Připadlo mi to zdrcující. Dax a já jsme se rozhodli počkat, protože bychom si naši svatbu užili jenom zpoloviny, kdyby naši hosté neměli stejná práva. Ale když jsme čekali miminko, došlo nám, proč je tolik důležité za ta práva bojovat, protože nemáme takové možnosti pro naše dítě, když nejsme manželé. Chtěla jsem být na té správné straně, že rovnoprávnnost je správná věc.


Kdy se vezmete?
Nevím. Málem jsme se vzali v den, kdy byl vydán ten zákon, ale oba jsme byli zaneprázdnění. Nechceme opravdovou svatbu. Je s tím tolik stresu, chceme jen podepsat ty papíry. Kvůli našemu dítěti.


Jakou nejroztomilejší věc vaše holčička Lincoln udělala?
To, že existuje. Je mojí nejlepší kamarádkou. Jsou jí 3 a půl měsíce. Když leží, je to pro mě jako extáze.


KONEC PŘEKLADU


Další v celém článku


Kristen Bell - Some Girl(s) - Trailer

15. května 2013 v 15:48 | Markét
Před pár dny tu byl článek o Some Girl(s) a způsobu, jakým bude distribuován. Nyní už je konečně k dispozici i trailer, který odhaluje trochu více. Po dlouhé době mě nějaký film zaujal už na základě ukázek..mám nejradši takové filmy, které se zdají, že jsou pěkná blbost a pak se z toho vyklube něco víc. V Some Girl(s) přesně takový potenciál vidím ;)


Navíc je to opravdu hvězdně obsazené a přesně podle mého vkusu - Adam Brody, Kristen Bell, Jennifer Morrison..


Nový film Kristen Bell bude mít premiéru na Vimeu

12. května 2013 v 15:34 | Markét
Nová komedie Some Girl(s), kde hrají Adam Brody, Kristen Bell a Jennifer Morrison, bude zveřejněna už 28. června na serveru Vimeo.


Scénář je dílem Neila LaButeho a režisérského postu se chopila Daisy von Scherler Mayer (Party Girl). Tento tandem zřejmě spolupracoval dobře, protože film vzbudil pozitivní ohlasy na filmové festivalu Southwest, který se konal v březnu.


Podle serveru Deadline se producenti z Leeden Media rozhodli upustit klasického způsobu distribuce, aby dosáhli rychlejšího rozšíření mezi lidi a měli větší kontrolu nad marketingem. Vimeo poskytuje filmařům nastavit si své vlastní ceny, vysílací časy i regiony a požaduje pouze 10 % ze zisku.


Some Girl(s) se bude prodávat za 10 dolarů, za pronajmutí jen 5 dolarů. Po krátkou dobu bude možné vidět film v kinech v New Yorku a Los Angeles, a to hned od 28. června.


Kristen Bell už se setkala s netypickým postupem při tvoření a propagování svých projektů. Na serveru Kickstarter byla sbírka na film Veronica Mars, která naštěstí dopadla úspěšně a můžeme se tak těšit na řádné zakončení seriálu.


ZDROJ: zap2it.com


Kristen Bell - "Veronica Mars" na Comic-Conu

18. dubna 2013 v 19:32 | Markét
Kristen Bell a Rob Thomas už potvrdili svou účast na Comic-Conu, který se bude konat v červenci v San Diegu. Když jsem zmínila Roba Thomase, asi je jasné, že budou společně propagovat film Veronica Mars, který jak se zdá konečně dostal zelenou. Touto cesto by prý také rádi poděkovali fanouškům za jejich neuvěřitelnou podporu.


Rob Thomas a jeho záměry ohledně filmu ale nejspíš zůstanou i nadále tajemné (kromě Kristen Bell nemá své místo jisté nikdo z původních cast, proslýchá se něco o Jasonovi, ale nikde jsem o něm nic oficiálního nečetla). Nebudou prozrazeny žádné nové informace, bude se jednat hlavně o podpisovou akci v propagačním stanu Warner Bros, kde si budou moci fanoušci také vyzvednout předem objednané balíčky, které se rozprodali hned první dne, co byli umístěny na Kicstarter. Jejich obsahem byla možnost sedět v zadních řadách na oficiální akci vlastního výběru nebo rovnou setkání se s cast VM.


Kromě oficiální akce, která bude součástí Comic-Conu, plánuje Rob Thomas i jednu privátní tiskovou konferenci (na 19. července), kde budou snad zodpovězeny nějaké otázky a očekává se také nějaké uveřejnění fotek k filmu.


Kristen Bell se objeví v pořadu "Hollywood Game Night"

11. dubna 2013 v 19:43 | Markét
Víc než tucet herců se upsalo k tomu, že se objeví v show Hollywood Game Night. Je to nový zábavní pořad televize NBC, který bude moderovat Jane Lynch, a ve kterém spolu celebrity a "necelebrity" budou hrát hry ve večírkové atmosféře. Kromě Kristen Bell a jejího snoubence Daxe Sheparda by se v show měl objevit například Matthew Perry nebo Amy Poehler.


Podle popisu jsem stěží pochopila, o co vlastně půjde, ale pokusím se vám to nějak reprodukovat. Nějaký šťastlivec z obyčejných lidí se vždycky vydá do vily plné celebrit a bude s nimi hrát nějaké hry během kterých může vyhrát i nějaké peníze. Hlavně by si ale měl odnést nějaký nezapomenutelný zážitek. No uvidíme podle první epizody ;)


A teď trochu z jiného soudku..jste asi zvyklí, že se v jednom článku toho skrývá víc a tohle je ten případ :D takže zaprvé, Kristen 28. března porodila krásnou a zdravou holčičku, takže velká gratulace ;)

A teď něco, co vás asi zaujme o něco víc.. jak mi napsala moje aff S., bylo potvrzeno natáčení filmu Veronica Mars. A co je určitě důležité, kromě Kristen se znovu setkáme i s Jasonem Dohringem, takže budou nějaké další LoVe scény :) psalo se o tom dokonce i na českých filmových serverech, hlavně ale v souvislosti s tím, že projekt si financují fanoušci sami, kteří už vybrali několik milionů dolarů přes server Kickstarter. Mezi sponzory je třeba i Lauren Graham, tak by třeba Kristen mohla na oplátku přispět na Gilmore Girls ne :DVzkaz pro S.
Teď trochu soukromý vzkaz..kromě toho, že děkuji S. za informaci (jsem teď trochu odstřižená, jak se pořád učím :D ) jsem se tě taky chtěla zeptat, co se stalo s tvým blogem, už před časem jsem si všimla, že ho máš blokovaný..fakt mě mrzí, že už si nemůžu číst tvoje články..co se výběru některých seriálů a herců týče, byla jsi moje spřízněná duše jako nikdy jiný ;) takže vellká prosba → nový blog! :D určitě z tvých bývalých affs nejsem jediná, kdo by z toho měl radost :p ani nevím, jestli si tohle někdy přečteš, ale fakt mi udělalo radost, když jsem pod tím jedním článkem našla komentář od tebe, jsem ráda, že jsi sem nechodila jenom z povinnosti, že jsme byli affs, ale že sem chodíš, i když "nemusíš" ;) takže ještě jednou pěkně prosím..založ si nový blog :)


Kristen Bell - Rozhovor pro Details.com /překlad/

20. února 2013 v 19:53 | Markét
Gratulujeme, že se Váš film The Lifeguard dostal na Sundance. Jste na festivalu poprvé?
Děkuji. Měla jsem pár účastí na fimech, minulý rok to bylo Safety not Guaranted a Refeer Madness pár let nazpátek.


Liší se nějak od ostatních festivalů?
Určitě je nejznámější. Ale tahle nálepka může s sebou přinést výhody i nevýhody.


Jak Váš komediální základ ovlivnil tuhle roli?
Scénáristka a režisérka Liz Garcia má ostré a odzbrojující vtipy, což se objevuje i v jejím psaní. Cítím, že pod vším tím dramatem, co napsala, jsou i prvky komedie a myslím, že to právě dovoluje tomu příběhu jít tak do hloubky. Je to jako život, kde drama a komedie splývá v jedno.


Všimli jsme si, že se nebojíte ani trochu temnějších komediálních rolí. Od Veronicy Mars, přes Sarah Marshall, roli v Party Down a nakonec v House of Lies, jste hrála velmi silné charaktery, které se hned na první pohled nemusí každému líbit. To je odvážná volba v době, kdy většina hereček má tendenci volit takové role, které se prezentují jen v tom nejlepším světle. Jaké to je, pustit se naplno do role a nestarat se o to, co si lidé myslí?
Hádám, že na perfektnosti není nic vtipného. Vždycky je zajímavější hrát postavu s nedostatky, což je nevyhnutelně vtipnější.


Režisérka The Lifeguard je profesionální veterinářkou, ale nováčkem ve světě filmu. Proč jste se do tohoto projektu zapojila?
Rozhodla jsem se v první minutě, co jsem spolu mluvili po telefonu a diskutovaly o roli. Jsme velmi podobné ženy, bylo pohodlné vědět, že ta žena, co mi rozumí, a které rozumím i já, je kapitánkou lodi.


Během filmu jste byla těhotná. Všiml si někdo?
Ne, pokud vím. I když lidé mi říkali, že měli podezření, když jsem byla pořád tak unavená. Tuším, že většina si myslela, že jsem prostě líná.


Bylo pro Vás těhotenství komplikací v milostných scénách?
Ne, bylo to příliš brzy na to, aby mě to ovlivnilo.


Gratulujeme za všechnu chválu na House of Lies. Jak zvládáte vyvážit takové velké projekty s těmi menšími, jako bylo The Lifeguard?
House of Lies se natáčí pouze tři měsíce v roce. Nechává mi to tak hlavní prostor na hledání nových projektů, které by mě zaujaly, za což jsem velmi šťastná. Zbožňuji televizi, ale zároveň vím, kolik skvělých indie projektů je tam venku, takže místo abych se jen snažila vyvažovat, bojuji za projekty a doufám, že jsou těmi nejlepšími.


S tím jak se takové projetky dostávají i mimo divadla, cítíte příležitost pro áčkové herce na mnohem vášnivější a zajímavější role?
Nové způsoby získávání peněz a nové způsoby uvádění určitě povzbudí mnohé, aby se vrhli do projektu svých snů. Věci jako Kickstarter, webové seriály nebo Netflix vytváří mnoho příležitostí pro nové, svěží nápady, které bojují proti mainstreamu.


Vy a Váš manžel Dax Shepard jste na Zlatých Glóbech vypadali úžasně. Jsem zvědavá - oblékáte ho na takové akce? Jako hvězdná dvojce, je to jako maturitní ples, slaďujete se?
V žádném případě! Má vlastní hlavu i co se týče módy. Líbí se mu, co se mu líbí a mě vždycky přijde úžasný, takže mu do duše nepromlouvám.


Na jeho narozeniny jste ho vzala do Roscoe's Chicken a Waffle. Jeho volba nebo Vaše?
Jeho! Ale nechápejte mě špatně - těhotná žena nikdy neodmítně vafle k večeři!


Vaše spojení s lenochody je velmi slavné. Máte teď nějakého?
Ha, ne. Myslím, že moho lidí došlo k přesvědčení, že mi Dax lenochoda koupil, ale my v žádném případě nepodporujeme obchod s exotickými zvířaty. Vždycky jsem chtěla nějakého vidět a ten, kterého jsem potkala, byl utečenec z lenochodího azylu, kde byl trénován na výstupy ve filmu. Její jméno je Melon a žije šťastný, pomalý, pohodlný život.


Opět můj překlad, takže nekopírovat;)Kristen Bell - House of Lies - 2x04 /promo/

14. února 2013 v 20:01 | Markét
Bylo zveřejněno krátké promo propagující 4. díl z 2. série House of Lies, kde Kristen pracuje v "továrně na lži". Tentokrát se budou zabývat finančním poradenstvím pro Matta Damona, který si v seriálu vystřihl roli sám sebe. Soudě podle ukázek to bude docela peprný díl. Kris se tam objevuje kolem 0:20;)
Kristen Bell - Rozhovor pro Vulture.com /překlad/

14. února 2013 v 19:51 | Markét
Kdy rodíte?
Na konci jara, takže mám ještě trochu času. Doufám, že porod proběhne dobře.


Právě jsem přišel po promítání Vašeho nového filmu The Lifeguard a jako mnoho jiných, když jsem viděl Vaše jméno a jméno Martina Starra, tak jsem si myslel, že to bude dobrá komedie.
Jasně. To je mi jasné.


Jak jste uspěla v boji proti očekávání?
Dobře, takže zaprvé, cítím se teď šťastná. Chtěla jsem taky jednou pracovat na projektu, který by nebyl komedií. Miluji práci na komediích, ale chtěla jsem dělat něco, kde bych se po celý film nesmála a tenhle rozhodně splnil účel.


Jak byste popsala Leigh na začátku? Je redaktorkou v New Yorku, píše články, které nikdo nečte a spí se svým šéfem, který se zasnoubí krátce poté, co je s ní hotov.
To sedí. Ten pocit, že na tebe celý svět vyvíjí nátlak, tak lze definovat přechod mladého člověka mezi dospělé a ona je absolutně nespokojená s tím, jak její dospělost začala. Myslím, že je to něco, s čím se mnoho lidí může ztotožnit, všechny linie budoucnosti jsou rozmazané, když dospíváte, navíc 30 let je teď nově 20. Myslím, že ona stále cítí ten pocit, jak si malovala budoucnost, když všechno v jejím životě bylo ještě perfektní.


Jak se cítíte, když se vracíte domů?
Nejezdím domů často. Obvykle zvu svou rodinu a přátele, aby přijeli za mnou do Kalifornie, a to hlavně na základě sledování předpovědi počasí. Kde byste radši trávil dovolenou? Buďme upřímní. Michigan nebo Kalifornie. No, tak. Buďte realističtí.


Jaké jsou Vaše zkušenosti s překročením třicítky?
Miluji přechod mezi třicátníky. Připouštím, měla jsem velmi dětskou party, takže nevím, jestli jsem už přijala, že patřím mezi dospělé. Ale moje oslava 30. narozenin byla pojata ve stylu The Hunger Games.


Četl jsem o tom.
Byla to maškarní party a bylo to velmi výjimečné. Bylo to lepší, než cokoliv, co jste kdy četl. Byla jsem oblečená od hlavy až k patě v elastanovém oblečku. Měla jsem luk a šípy. Byla jsem u vytržení. A moji kamarádi skutečně milují kostýmní party, takže tak přišli všichni a já jsem nevypadala jako idiot. Byly tu lidé od hlavy k patě oblečení jako "tracker jackerové" a byla tu tak pětkrát Effie a čtyřikrát Katniss. Bylo to tak hloupě zábavné.


Nezažila jste ten moment: "Jsem tak stará!"
U mě nenastal ten zlom. Teď se tak trochu cítím. Cítím se tak o trochu víc, protože právě dnes ráno jsem si nahlas řekla: "Budu něčí máma" a měla jsem skoro panický záchvat.


Jste velkou milovnicí zvířat, že?
Samozřejmě.


Byla to Vaše volba, že to video s lenochodem bylo zveřejněno online?
Vlastně je to vtipná historka. To lenochodí video vzniklo o rok dříve, než si lidé myslí. Když děláte propagační tour, třeba teď, jak propaguji The Lifeguard a tenhle týden se vracím zpátky a budu v Ellen a Chelsea propagovat House of Lies, to je vaše práce jako herce. A je také vaší prací nebýt uspavační, musíte být zábavní, mít zajímavé historky z práce nebo o tom, co se vám nedávno stalo. A já už jsem byla na konci propagační tour House of Lies i Big Miracle a už jsem neměla žádné historky. Neměla jsem už co dalšího říct o svém životě, co by bylo aspoň trochu zajímavé. A byl to Dax, kdo řekl: "Oh, ty jdeš do Ellen? Ta má ženské publikum. Proč neukážeš to lenochodí video, to je tak vtipné." Už jsme ho ukázali všem našim přátelům a všichni jsme se u toho nasmáli, jak hloupé to bylo. A já řekla: "To je dobrý nápad." Takže to byla spíš nezbytná potřeba a prohrabala jsem kvůli tomu archiv našich DVD. Prostě jsem si myslela, že řeknu vtipný příběh o tom, jak jsme měli doma lenochoda a vůbec jsem netušila, že se to bude tak sledované.


Proč si myslíte, že Leigh nakonec skončí v milostném poměru se 16-tiletým?
Myslím, že proto, že se jí podařilo najít člověka, který byl stejně prázdný, jako ona a něco je na nich vzájemně uspokojovalo, kromě té sexuální chemie. Málý J neměl v životě nikoho, kdo by se o něj zajímal natolik, aby mu udílel nějaké rady. Neměl žádnou estrogenní sílu a Leigh se cítila hloupá, ošklivá a nevyzrálá a on ji přiměl cítit se opačně.


Jaké to bylo, znovu pracovat s Martinem Starrem?
Myslím, že skvělé. /Starr byl v tu chvíli vedle ní/. Míním tím, podívejte se na něj, jak drží ten Yahoo mikrofon jako náš nový vůdce. A ty vousy? To je sedmipalcová bradka. Um, Martin je jedním z mých nejoblíbenějších lidí, vždycky byl. A naštěstí do toho Mamie hladce zapadl, nikdo Mamieho neznal, ale oba jsme si ho na place zamilovali. Takže my tři jsme se tak poflakovali kolme Pittsburghu, jako to dělali ti tři kamarádi ve filmu.


Kouření na parkovišti je součástí potulování se?
Dobře, já jsem nekouřila, ale možná, že cigarety byly v jednom záběru kamery vidět /smích/


Víte, minulý rok na Sundance jsem byl s Martinem na party a někdo za ním přišel a zeptal se ho na koks.
Protože vypadá jako drogový dealer! Ale je od toho tak vzdálený. Je to legrace. Je vzdálený od všeho, co zavání rebelií.


Nějaké novinky o Veronice Mars nebo Party Down?
Pořád. Uvnitř mé hlavy je pořád ta možnost. Pořád vymýšlím, jak někoho donutit se do toho pustit. Myslím...


/Martin Starr na ní volá: "Kristen, jsi vysoká 2 stopy 7 palců, že jo?"/


/Kristen odpovídá: "2 stopy 7´" směje se a ztrácí nit. Po skončení interview za ním jde a říká mu: "Chlape, měla jsem říct, 2 stopy 5 nebo 6, to by bylo zábavnější."/


Um..myslím, že obojí se uskuteční, ale chce to čas.


Kde by teď Veronica byla?
Ach, bože. Jsem si jistá, že by teď pracovala pro FBI nebo něco takového. Nebo bychom začali u toho, jak dělá ve světě obchodu a nedělá u nich.. je nejlepší špionkou na světě, ale už to víc nechce dělat. To je tak dramatické. Je příliš ztracená. Je toho příliš mnoho v sázce. Ale prezident ji potřebuje. Něco skutečně dramatického. Prezident ji potřebuje. Spojené státy ji potřebují. Všichni s ní počítají. To jsem si vysnila.


Oslavíte další díl Hunger Games ve stejných oblečcích jako na své narozeninové party?
Možná udělám další kostýmní party na ten samý způsob. Ale už jsem všichni vyšli ze cviku. Když jsme to dělali předtím, měli jsme skákací hrad a na předním trávníku ceduli "the Capital"... dali jsme tomu nějakou myšlenku. Teď možná skončíme u bufetu. Prostě s obrovským množstvím jídla. Nevím. Nepřemýšlela jsem o tom. Je to jen nápad uspořádat party, takové občas mívám.


Jak to příště plánujete vyvrcholit?
Někoho na příští party zabiju. Někdo bude muset bojovat o život.


Máte na mysli někoho konkrétního?
Ne, bude to kdokoli, kdo mě během dne vynervuje.


Text je mým vlastním překladem z Volture.com, takže prosím nekopírovat, zabralo mi to hodně času;)Kristen Bell 22. ledna 2013

13. února 2013 v 19:30 | Markét
Máme tu další fotoden s Kristen z Filmového festivalu Sundance. 22. ledna si připsala do itineráře celkem dvě akce. Jedna byla dobročinnou organizaci Rally.org, která pořádala charitativní sbírku v oblíbeném podniku Rock & Reilley's. Četla jsem zprávu z blogu pořadatelky této akce, která byla nade vše spokojená s průběhem i s lokací. Velkou atrakcí podle ní byla fotobuňka..no znáte to, Američanům stačí ke štěstí málo:D


Kristen pro tuto akci zvolila opět velice ležérní outfit, s jejím těhotenstvím jí ani nic jiného nezbývá..:D ale opravdu jí to slušelo, líbil se mi ten copánek, o podobný už jsem se párkrát pokoušela, ale vždycky to vypadalo jako bych právě vstala:D


HQ_001.jpg


Kristen Bell photoshoot 43

7. února 2013 v 19:48 | Markét
Další z řady shootů, který vznikl na Filmovém festivalu v Sundance, díky kterému máme teď o Kristen obrovskou spoustu novinek, zřejmě je tam oblíbená:D
Kristen Bell - Rozhovor pro Nextmovie.com /překlad/

7. února 2013 v 19:35 | Markét
Jeden z rozhovorů, který Kristen poskytla v rámci propagace svého nového filmu The Lifeguard během Filmového festivalu Sundance.


Po čem momentálně toužíš?
Hmmm, po ničem, věřte nebo ne.


Týká se to jen dneška?
Ne, nemám absolutně žádné touhy.


Co teď Dax dělá, aby tě podpořil? Například, někteří muži přestanou pít, když je jejich žena těhotná.
Dax nepije, takže to je jenom štěstí. Ale užívá si se mnou. Když si objednám víc jak jednu porci, dopřeje si taky. Nikdy se kvůli němu necítím špatně. Celou dobu jí po mém boku bez problémů.


Jak depresivní je The Lifeguard v porovnání s podřezáním žil?
OOh. Umm. Vytasíte břitvu. Nevím, jestli si podřežete žíly, ale břitva bude venku. Až tak je to depresivní. Jsou tam depresivní momenty, jsou tam zábavné momenty. Ale je to úměrné pocitu z končícího dospívání a začátku dospělosti a všeho, co to znamená a jak je hned očekáváno, že to budeme mít jako dospělí srovnané. Takže myslím, že vás to po filmu donutí k malému přezkoumání. Takže rychlý pohled na břitvu.


Tvoje postava Leigh byla na střední zvolená valedictoriankou /neznám český překlad/. Byla jsi někdy něčím na střední zvolena?
Určitě jsem nebyla zvolena valedictoriankou. Moje byla marnivá, jenom krásná na pohled. Přála bych si mít jinou.

Co tě nejvíc rozčilovalo na nošení jednodílných plavek plavčíka?
Nic na vyplnění. Myslím tím, navlíkli mě do těchto plave a la Pobřežní hlídka a řekli: "Udělej všechno proto, abys to vyplnila." A já jenom: "Budu se snažit." Ale v Pittsburghu bylo vedro, a tak jsem byla nejšťastnější ze všech na natáčení, protože jsem toho měla nejmíň na sobě.


Měla si pro sebe někoho na "wedgie watch" /opět problém s překladem/?
Wedgie se vždycky stalo, takže jsem nepotřebovala nikoho, kdo by mě na to upozorňoval. Byla jsem si toho vědoma.


Nejlepší moment ze Sundance?
Líbilo se mi, když jsme tu s Daxem byli před třemi roky propagovat film The Freebe, protože jsem nebyla zodpovědná za tiskovky, propagaci atd. Mohla jsem si to prostě užít.


Kdybys měla vlastní festival jako Robert Redford, jak by se jmenoval a kde by se konal?
Jméno festivalu by bylo Party Time a upřímně, bylo by to tak blízko mého domu, jak by to jen bylo možné. Vlastně možná u mě na zahradě a mohl by to být 24-hodinové maratonové promítání.


Nějaký heroický moment spojený se sněhem?
No, být vdaná za skútrového nadšence a být zodpovědná za vyhrabání nejenom mého skútru, ale i skútrůch mých přátel ze sněhu.


Bez pomoci?
Ne. Ale bylo mi řečeno, že beze mě by se to nestalo. A vylétla jsem se skútrem tři nebo čtyři metry do vzduchu, to je taky heroický moment.


A nakonec, jaké je tvé porn star jméno? (První jméno zvířete, druhé jméno ulice, kde si vyrůstala)
Chelsea Huntington, což je skvělé porno jméno. Nevěděla jsem, že je to tak sexy.
MŮJ PŘEKLAD! NEKOPÍROVAT, PROSÍM.


Kristen Bell - The Lifeguard /rozhovor pro The Hollywood Reporter/

6. února 2013 v 19:52 | Markét
Hned den po premiéře svého nového filmu The Lifeguard se Kristen vrhla do horlivé propagace. Z tohoto dne už jsem tu přidávala hodně fotek, můžete si je v rubrice dohledat. Teď ale taky jedno video. Jedná se o rozhovor serveru The Hollywood Reporter, který zpovídal jednak Kristen, a jednak scénáristku filmu. Můžete se tedy dozvědět něco více o natáčení filmu, třeba o tom, v jakém časovém presu byli..
Kristen Bell 20. ledna 2013

30. ledna 2013 v 19:03 | Markét
Přináším vám spoustu fotek Kristen Bell, a protože víte, jaký jsem na články lenoch, dala jsem je rovnou do jednoho..stejně jsou ze stejného dne, tak co:D


Všechny tyto fotky byly pořízeny v rámci Kristeniny účasti na Filmovém festivalu Sundance, pokud byste to chtěli vědět přesněji, jsou ze dne hned po premiéře Kristenina filmu The Lifeguard.


Nejdřív fotky Kristen, jak ji novináři přistihli venku. Můžete vidět, že vytáhla i slušivou čapku, takže tam byla asi zima..nechci být škodolibá, ale jsem ráda, že si taky užila trochu mrazu, protože vždycky závidim, jak jsou všichni na fotkách z Kalifornie jenom v lehkých svetříkách:D
Kristen Bell premiere 15

24. ledna 2013 v 19:32 | Markét
Na právě probíhajícím Filmovém festivalu Sundance měl premiéru nejnovější film Kristen Bell - The Lifeguard, tedy v češtině Plavčík. Kristen si zde zahrála po boku Zacharyho Quinta, se kterým se již pracovně střetla, v seriálu Hrdinové, kde ona hrála Elle a on Sylera. Nic bližšího se mi zatím o filmu zjistit nepodařilo.


Přestože už je Kristen v pokročilém stadiu těhotenství (rodit by měla nakonci jara) zúčastnila se celé premiéry, včetně jejích oficialit a navíc měla i perfektní oblečení. Jednoduché šaty v dokonalé barvě oživené koženou bundičkou a zbytek jen neutrální..naprosto osvědčená kombinace, která vždy funguje:)
Kristen Bell na Zlatých Glóbech 2013

17. ledna 2013 v 19:37 | Markét
Kristen Bell se po boku svého partnera Daxe Sheparda objevila na předávání cen Zlatých Glóbů. Sama Kristen pozvání získala za účinkování v seriálu House of Lies, který si odnesl jednu výhru za nejlepšího herce v hlavní roli, což svědčí o tom, že si Kristen vybrala dobrý projekt.


Ukázala se dokonce i na jevišti, při vyhlašování ceny a všichni přítomní si tak mohli prohlédnout její rostoucí bříško, které halila nádherná večerní róba od talentované návrhářky Alberty Ferretti. Kris jen zářila štěstím, což jí všichni můžeme jen vřele přát.


S partnerem Daxem Shepardem


Nejlepší outfity Kristen Bell za rok 2012

9. ledna 2013 v 20:27 | Markét


I pro Kristen Bell jsem vytvořila žebříček jejích nejlepších outfitů za rok 2012..


5. místo

Na 5. místě se neumístil outfit sestavený jí samotnou /i když co když:D/ je z proma ke Kristeninu seriálu House of Lies, který letos započal svou 2. sezonu. Tento komplet je klasika, ale jak jste možná poznali, jsem zatížená na sáčka, každému looku dokáže dodat jiskru:)
 
 

Reklama