Sarah Michelle Gellar

Sarah Michelle Gellar news #1 (january-april 2014)

19. dubna 2014 v 18:35 | Markét

Blog se sice posunul směrem k jiným tématům, ale to neznamená, že jsem zanevřela na své dřívější oblíbence. V předchozím článku jste tak mohli najít Bangel fanvidea a teď je tu pár novinek o Sarah Michelle Gellar. Protože už nemám čas na nějaké pravidelné přidávání článků, nemělo by dál smysl sem tam dát nějakou akci..mnohem líp se mi jeví udělat jednou začas jeden souhrnný článek, který mě i vás uvede do obrazu. A tady je první session :)7. 1.

Sarah promovala epizodu Sesame Street, ve které se objevila. Na YouTube se objevil Sářin (a Elma) pokus vysvětlit slovo "disappointed". Nečekejte žádný super vtipný zázrak, ani nic moc zajímavého, ale je to pořad pro děti, a když už nic jiného, to slovo bylo vysvětleno skvěle.


Sarah Michelle Gellar 9. listopadu 2013

12. listopadu 2013 v 22:08 | Markét

Fotky Sarah a malé Charlie, ale tentokrát ne z baletu, ale z nákupů ve Westfieldu. První, co mě upoutalo byl jednoznačně účes..miluju týhle copánkové, o to horší je pro mě přijmutí faktu, že já sama si asi něco takového na hlavě vytvořit nedokážu :D I jinak to ale Sarah slušelo, možná trošičku jiný styl, než u ní člověk čeká, ale teď když jako Sydney v The Crazy Ones střídá jeden elegantní model za druhým, tak si asi chtěla na chvíli odpočinout a jednoduše vplula do džín. Ale nebyla by to ona, kdyby to aspoň něčím neobohatila, takže k tomu máme ještě to perfektní sáčko :)


Závěrem bych jenom chtěla říct, že bych si taky přála mít takové počasí, jako mají v Californii :D


134.jpg


Sarah Michelle Gellar 2. listopadu 2013

6. listopadu 2013 v 16:58 | Markét

Jenom informace na začátek, dneska plánuju přidat hodně článků..dokonce jsem si pro sebe připravila docela maraton, odteď až do osmi, případně do deseti, když to nebude stačit, ale potom bude zas několik dní bída s nouzí, protože mě čeká spoustu akcí v Praze, zábavných i pracovních, takže sem přijdu možná až zase za týden..co z toho plyne..nemusíte se teď na všechny ty články vrhnout a přečíst je najednou, ale rozložte si to pokud možno na delší dobu :D


A k Sarah..máme tu opět tradiční vyzvedávácí fotky Charlie z baletu. Její svetr jsem si absolutně zamilovala, ale boty se mi moc nelíbí, takže dnes to není bez výhrad..celkově ale u mě Sarah zůstává královnou stylu, což každý ví :) a ještě by mě zajímalo, co se to tam se Sarah baví za sexy tatínka? :D


001.jpg


Sarah Michelle Gellar photoshoot 51

23. října 2013 v 23:38 | Markét

Přijde mi to jako celá věčnost, kdy jsem přidávala nějaký photoshoot Sarah, ale teď se objevila na titulce časopisu More a k tomu samozřejmě nějaké ty fotky patří. Zatím jsem našla akorát dvě, ale je možné, že jen špatně hledám :D Tyhle nejsou úplně špičkové, ale plus dávám už jenom za to, že nejsou focené čistě v ateliéru.


Mimochodem nevím, jestli jste si včera všimli, ale pokoušela jsem se sem dát článek o New York Fashion Weeku, ale i když se mi článek zveřejnil, tak dnes jsem si všimla, že mi ho většina zmizela..štve mě to, protože jsem si s tím dala práci a nechce se mi to celé dělat znova, ale zas vás nechci ošidit, takže budoucnost článku je víceméně ve hvězdách :D


001.jpg


Sarah Michelle Gellar - The Crazy Ones - 1x05 /stills/

22. října 2013 v 23:12 | MarkétSeriál The Crazy Ones běží teprve chvíli, přesto už jsem si ho stihla absolutně zamilovat. Jsem přesně takový ten nadšenec, co přes týden čeká na další díl a stahuje hned, jak je to možné. Taky jsem moc vděčná serveru edna.cz za titulky, protože, ač se to zdá nemožné, Robin Williams mluví snad ještě rychleji než Lorelai Gilmore :D


Vím, pořád vám slibuji více informací a opravdu přísahám, že se na to chystám. Zatím to ale budou jenom stills fotky k 5. dílu She's So European, kterého se opravdu nemůžu dočkat. Vždycky jsem natěšená, co zase vymyslí :D


Tyhle fotky jsou bohužel takové nic neříkající, ale to mě rozhodně neodradí :D


001.jpg


Sarah Michelle Gellar 10. a 12. října 2013

15. října 2013 v 15:26 | MarkétAť žijí volné hodiny, studovat v knihovně už se mi moc nechce a courat po Praze překvapivě taky ne, takže sem alespoň hodím článek.


Tady najdete dvě série fotek Sarah Michelle Gellar z 10. října. První jsou vyloženě candids. Sarah tam společně se Charlottkou jela nakoupit. Kromě toho, že byly pořízeny v Los Angeles nevím, co víc bych o nich napsala, protože na první pohled ničím příliš nezaujmou, snad jen klasicky pěkným outfitem Sarah.


Druhá série je o něco zajímavější, protože jde o záběry z natáčení sitcomu The Crazy Ones (úžasný seriál, doporučuji). Fotky jsou o to lepší, že zachycují baseballový zápas. Dovedu si představit, že tahle scéna bude stát za to, těším se :D


Candids

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku


Sarah Michelle Gellar - The Crazy Ones - Tisková konference

10. října 2013 v 19:13 | Markét

Pozvolna chci zase začít s těmi klasičtějšími články, přecijenom to je asi ten důvod, proč sem většina z vás chodí, že :D Navíc tohle je něco, co se teď perfektně ladí i s se současným designem. Máme za sebou už pár prvních dílů The Crazy Ones, čemuž se samozřejmě budu ještě věnovat. Tady vám ale přináším nejprve pár záběrů Sarah z tiskové konference z Beverly Hills právě k tomuto sitcomu.


Sarah tu vypadá fantasticky, ty šaty jí vážně sluší. Elegantní dáma, jak má být. Navíc některé výrazy jejího obličeje jsou opravdu kouzelné.


001.jpg


Sarah Michelle Gellar - Rozhovor o The Crazy Ones

17. května 2013 v 16:05 | Markét
Co vás přimělo vrátit se s na obrazovky v seriálu The Crazy Ones?
Robin: Hlanvě scénář a pak taky všichni ti lidi. Pracovat s těmi lidmi bylo opravdu úžasné.
Sarah: Být v televizi s úžasným Robinem Williamsem. Myslím tím, haló, nepotřebuji nic jiného. A taky mi platí, to je skvělé.
Robin: A šeky jsou pořádné, vždyť je to CBS.
Sarah: Přesně tak.


Sarah, chtěla jste hrát v komedii?
Sarah: Určitě, přesně to jsem chtěla. Nejlepší pasáže z Buffy pro mě byly právě ty zábavné momenty. Víte, dostala jsem se do bodu, kdy jsem si řekla, že už jsem byla ubrečená dost a jsem připravená na to být zábavná.


Proč jsou Sydney a Simon "Ti blázniví"?
Robin: Vlastně je to založeno na jedné poznámce o Applu, kterou někdo pronesl už před lety, bylo to: "Zde jsou ti šílenci." Oni ani neměli žádný produkt. Jenom prodávali myšlenku na inovaci a o tom je taky ta show. Hraju takového muže s nápadem. Všude byl, ale okolo všeho jen tak bruslí. Je trochu potrhlý. Jak se tak dívám na nějaké dokumenty o mužích v reklamkách, žijí dost na hraně. Všechny jejich nápady jsou nad rámec jejich možností, ale zároveň tím získavají úžasně čistý nadhled a ve většině případů jdou přímo k jádru věci. Takže tak to dělají. Sářina postava je tam, aby vymezila hranice, které já neustále překračuji.


Sarah, jste v tomto dynamickém duu ten vůdčí člověk?
Robin: To vůbec ne.
Sarah: Hele, víš co? Můžu jím být každý den a ještě budu zahrnuta vděkem.
Robin: Toť otázka.
Sarah: Yeah, promiň, nechtěla jsem..
Robin: Je příliš pozdě. Možná v dalším filmu.
Sarah: Ok, ale neříkej to mému manželovi.


Robine, miluji váš tweet k Kim Kardashian.
Robin: Děkuji. Moje odpověď vážně seděla. Kamarád mi poslal tu fotku a jak jsem si jenom pomyslel, paní Doubtfire by to nosila líp. Je velmi zajímavé vypadat jako pohovka. Když jsem viděl ten květinový potisk, řekl jsem jenom: "WOW!" (hlasem Mrs. Doubtfire) Oh, zlatíčko, kdybyh to věděla.
Ale těch reakcí potom, a to jsem jenom odpovídal.


Jste rádi, že se to natáčí formou single camera?
Robin: Miluji, že je to jen na jediný záběr.
Sarah: Ano, je to jediná kamera, Robinova kamera.
Robin: Mám svou vlastní.
Sarah: Potom je tam kamera pro všechny ostatní.
Robin: Taky jí mám doma. Je to namontované právě tady (ukazuje si na hruď) Co to je? Já? Moje společnost?
Sarah: Koukla bych se na to, mimochodem.
Robina: To by bylo nad rámec upfrontu.


Ten rozhovor je trochu zmatečný, to přiznávám, ale jak to bylo napsané, tak jsem se to pokoušela přeložit :D předem se omlouvám za občasnou nesrozumitelnost, ale dělala jsem, co jsem mohla ;)
Sarah Michelle Gellar na CBS Upfronts 2013

16. května 2013 v 14:56 | Markét
Sarah Michelle Gellar se již na podzim vrátí na televizní obrazovku v seriálu The Crazy Ones, kde si zahraje po boku Robina Williamse. Logicky se tak i zúčastnila nedávné akce CBS Upfronts, během níž jsou představeny všechny vlajkové projekty nadcházející sezony.


Nutno podoktnout, že Sarah opět vypadala dokonale. Tentokrát si vzala jen jednoduché šaty blankytné barvy a k tomu nude lodičky. Vypadala tak velmi elegantně, ale zároveň i zajímavě ;)


013.jpg


Sarah Michelle Gellar - Crazy Ones zařazeno do programu

11. května 2013 v 15:17 | Markét
Dobrá zpráva pro všechny fanoušky Sarah Michelle Gellar, s jejím novým seriálovým projektem to teď vypadá opravdu růžově. Crazy Ones, kde Sarah hraje po boku Robina Williamse se totiž ujal televizní gigant CBS a zařadil ji do svého vysílacího plánu pro následující podzimní sezonu.


Původně měli v plánu zařadit do svého programu lékařské drama Monday Mornings, ale jeden z jejích tvůrců show stopnul, a další ve frontě bylo právě Crazy Ones.


Z plánu, jak je teď sestaven, vyplývá, že CBS bude sázet hlavně na komedie. Kromě sitcomu Crazy Ones by to měl být ještě nějaký seriál s Joshem Hollowayem, což mě taky potěšilo ;)


Sarah Michelle Gellar 8. května 2013

10. května 2013 v 15:02 | Markét
Máme tu nové candids fotky Sarah. Tentokrát je to klasika..Sarah jde vyzvednout holčičku ze školky. Vypadalo to, že malá Charlie měla opravdu radost, že už může jít domů a celou cestu vedla Sarah jenom poskakovala a smála se na celé kolo.


I Sarah jen zářila. Navíc vypadala skvěle. Po porodu už shodila všechna přebytečná kila a vrátila se ke svému skvělému stylu. Líbí se mi, že na první pohled není oblečená nijak zvláštně, přesto to spolu dohromady funguje překvapivě dobře :)


001.jpg


Sarah Michelle Gellar 5. května 2013

9. května 2013 v 14:52 | Markét
Tak sem zas po dlouhé době přidám něco o Sarah ;) a budou to úžasné candids fotky, Sarah jiné ani nemá :) Fotky jsou ze začátku května, kdy Sarah společně se svojí dcerou Charlie zamířila na farmářský trh v Kalifornii. A zatímco Sarah okukovala bohatou nabídku, Charlie se zamilovala do malého poníka..no a hádejte, čí zájem nakonec zvítězil :D vypadá to, že ze Charlottky bude malá žokejka, tak snad jí radost z ježdění vydrží :p


001.jpg


Sarah Michelle Gellar - Archiv 2011

13. března 2013 v 20:00 | Markét
Nevím, jestli můžu mluvit o archivu, když je to ani ne dva roky zpátky, ale to video mi přišlo opravdu hodně zajímavé. Je to totiž jediné video, kde se Sarah otevřeně vyjádřila, co si myslí o potencionálním pokračování Buffy, přemožitelky upírů. Přišlo mi to i celkem aktuální vzhledem k tomu, že nedávno uplynulo 16 let od odvysílání první epizody;) nebudu vám tady prozrazovat Sářin postoj, od toho je to video, kde kromě jiného uvidíte také, jak předčítala dětem knížky;)


Opět dávám odkaz, funkčnost blogu snad netřeba komentovat..ale doufám, že to brzo spraví, jsem závislá na přidávání videí, však víte:D


Sarah Michelle Gellar bude hrát v "Crazy Ones"

28. února 2013 v 19:37 | Markét


Sarah Michelle Gellar - Archiv 2009

28. února 2013 v 19:16 | Markét
V roce 2009 jsem sice už blog měla..ano, už tu otravuju takhle dlouho:D ale přesto mi unikl nějaké novinky..teď už to sice novinky nejsou, ale kdo by si rád nezavzpomínal na doby minulé, že :D


Tyhle fotky jsou z premiéry filmu A Powerful Noise..no filmu, jedná se spíš o dokument, který vypráví o neobyčejných osudech tří žen - jedna je z Mali, jedna z Bosny a Hercegoviny a jedna z Vietnamu. Tento dokument byl oceněn na mnoha evropských filmových festivalech, možná i proto, že osudy těchto žen spojil se základními myšlenkami Gándhího.


Na Sarah tu můžete vidět volné splývavé šaty, bylo to ještě v době, kdy se snažila tajit své první těhotenství;)


010.jpg


Sarah Michelle Gellar - Archiv 1999

27. února 2013 v 19:43 | Markét
Při procházení starších videí jsem objevila jedno z roku 1999 /to mi bylo tak šest:D/ a právě v tomto roce Sarah Michelle Gellar vyhrála cenu Teen Choice /zajímalo by mě, jak se tehdy hlasovalo, přes net asi ne..i když..:D/ ale to není na tom videu to hlavní, když přežijete tu příšernou kvalitu, budete si moct "vychutnat" jak Sarah věnovala svou cenu Davidovi, nazvala ho tam svým Angelem a řekla, že už teď ji v seriálu chybí. Bylo to totiž v době, kdy začal běžet spin-off Angel.


Doufám, že vás tohle malé ohlédnutí aspoň pobavilo, když už nic jiného;)


P.S. nezapomeňte se v neděli dívat na Simply Irresistible;)
Nejlepší outfity Sarah Michelle Gellar za rok 2012

5. ledna 2013 v 19:37 | Markét


Tenhle článek už je každoroční tradicí, takže opět..můj výbět nejlepších outiftů, které Sarah Michelle Gellart v průběhu roku oblékla;)5. místo

Začátkem června Sarah vyrazila v tomto outfitu do ulic. Už tady můžete vidět, že měla bříško.. Tento outfit je pro léto perfektní. Uvolněný, vzdušný a k tomu ty botky na platformě. Dokonale sladěná, jako vždy:)
Sarah Michelle Gellar už má jméno pro syna

27. prosince 2012 v 22:07 | Markét
Trochu postarší "novinka", ale nic novějšího zatím nemám v zásobě:D


Zdá se, že Sarah Michelle Gellar a Freddie Prinze Jr. mají v rukou malého bojovníka. Od té doby, co přivítali na svět své druhé dítě, syna, v září, tvrďačka z Buffy, přemožitelky upířů (35) a herec (36) zvládli udržet jméno jejich dítěte v tajnosti. Ale nyní je dvojce připravená podělit se se svou volbou: Rocky James, jak řekla Sarah Michelle Gellar pro US Weekly.


Sarah a Freddie jsou svoji již deset let a jsou již rodiči 3-leté Charlotte Grace.


Kromě toho, že je novorozenec pojmenován po dvou neslavnějších boxerech všech dob (Marciano a fiktivní Balboa), Rocky je jméno, které má původ v anglických slovech jako "kamenný" nebo "strmý". Výjimečně je toto jméno používáno jako přezdívka pro "Rocca" (italský svatý ze 14. století).


James je prostřední jméno Freddieho otce.


Jak se vám jméno líbí? Mě přijde hodně netradiční..možná až moc:D


Sarah Michelle Gellar 19. října 2012

22. října 2012 v 20:01 | Markét


Sarah opět doslova nesla Charlie do školky..minule měl někdo v komentářích celkem trefnou poznámku, že by možná Charlottka už mohla chodit po svých. Určitě souhlasím, vždyť Sarah ji tahala, dokonce i když byla v 9. měsíci, což musela být fuška. Co se týče oblečení Sarah, opět nemám co vytknout, dokonalý casual style:)


001.jpg


Sarah Michelle Gellar 15. října 2012

19. října 2012 v 17:57 | Markét


Sarah, šťastná maminka teď už dvou dětí, se opět ukázala paparazziům a opět se zářivým a spokojeným úsměvem, když vyzvedávala malou Charlottku ze školky. Skvěle se na to oblékla, zvolila sice volné oblečení, ale můžete si všimnout, že už se po porodu zase dostává do formy;)001.jpg003.jpg 
 

Reklama